TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » UgunsGrēks (99.-103.sērija)


UgunsGrēks (99.-103.sērija)

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

99. sērija, 26. oktobrī | Vadims piedāvā Helēnai un Annai plānu, kā atrisināt abu meiteņu problēmas. Leons dusmojas uz Serafimu, kura veikalā nozagusi kleitas. Marta nenodod Zembergam Solveigu. Rihards atzīstas Veronikai, ka ir noilgojies pēc Elzas. Aleksis ierodas pie Leona un pārsteidz viņu ar negaidītu paziņojumu. Elza izstrādā kārtējo joku ar Rihardu, kurš par to priecājas.

100. sērija, 27. oktobrī | Aleksis atsakās kopā ar Leonu iet pie Gravas un liecināt pret savu māsu. Helēna melo Donātam, ka ir stāvoklī. Donāts lūdz Helēnu veikt grūtniecības testu. Mirdza pasaka Gunāram, ka ir nopietni slima un grib savus īpašumus atstāt viņam. Leons pārliecina Gravu pārbaudīt Leona versiju par kāzu viesu indēšanu. Helēnai ar Annas palīdzību izdodas piemānīt Donātu. Gunāru šokē nosacījums, ar kādu viņš var mantot Mirdzas īpašumus.

101. sērija, 28. oktobrī | Rihards grib atspēlēties Elzai un sāk pats savu joku. Mirdza gaida atbildi uz piedāvājumu, Gunārs nespēj pieņemt lēmumu. Evelīna ir šokā, ieraugot Madaru Alekša istabā. Elza nesaprot, kāpēc visi pret viņu tik dīvaini izturas. Aleksis uzzina, ka Madara un Evelīna ir māsas. Elza saprot, ka Rihards ir viņu izjokojis, un sadusmojas. Evelīna ir gatava pierādīt Madarai, ka Aleksim nevar uzticēties.

102. sērija, 29. oktobrī | Evelīna atzīstas Aleksim, ka iejaucas viņa un Madaras attiecībās, jo mīl Aleksi. Mirdza kārdina Gunāru ar bagātīgo mantojumu. Guna dusmojas uz Madaru, kura izmanto viņu, lai melotu vecākiem. Rihards un Elza turpina izaicināt viens otru. Oto ierauga viņus kopā un kļūst greizsirdīgs. Aleksis saprot, ka Gunārs viņam melojis par Mirdzu un cenšas noskaidrot patiesību. Gunārs neiztur un pasaka Aleksim, ka precēs Mirdzu.

103. sērija, 30. oktobrī | Rasma uztraucas par Elzu, kura nav nakšņojusi mājās. No Anglijas ierodas Aivars ar Ieviņu un gatavojas doties tikties ar Martu. Rihards Oto klātbūtnē pasaka Rasmai, ka turpmāk Elza dzīvos pie viņa, Oto tas ir sāpīgi. Aleksis cenšas iegūt Martas uzticību un paziņo, ka tieši viņš ir izcīnījis Martai tiesības satikties ar Aivaru un Ieviņu. Zenta sadomājas, ka ir iepatikusies Jagudinam. Martas, Aivara un Ieviņas tikšanās beidzas negaidīti visiem.

0

2

Ou, paldies Norkys, ka ieliki! :)

Mh. pat ļoti interesanti pēdējā laikā ir UG. :)

Norkys написал(а):

Rihards un Elza turpina izaicināt viens otru.

Patīk, vērot, kā viņi viens otru kaitina. :D

0

3

PAULINA написал(а):

Ou, paldies Norkys, ka ieliki!

Nav par ko. Iedomājos, ka šo sadaļu vajag atsvaidzināt. :)

PAULINA написал(а):

Patīk, vērot, kā viņi viens otru kaitina.

O, jā! :D

0

4

Paldies tiešām..ka atsvaidzini šo šadaļu. :yep:  Tātad, manas domas..Elza un Rihards-nojautu, ka abus pataisīs par pāri..Tie strīdi smieklīgi jau.. :D
Ar Martu nekas neiet uz priekšu, tik cietumā sēž...un tagad vēl tā trakā Solveiga pielikta..
Parējais jau ugunsgrēka stilā..A, vēl man jau patīk Fima..viņa tik amizanta un vispār tāda..manuprāt lielisks personāžs..bišku neredzu otra jaunā personāža, Madaras vietu..it kā jau viņa piespēlēta Aleksim, bet tik naiva man viņa liekas un arī nekas nevirzās..it kā šaubās par viņu, tad atkal nē..A, viņas draudzene Guna gan forša....tāda ar raksturiņu! Zenta jau super,, kā Leons izglāba no Līgas tā uzreiz tāda pateicīga un palīdz viņam..žēl, ka Milda netic Leonam un domā sliktu,,kapēc gan Leons nepasaka ka tie visi ir meli un izlikšanās?!!

0

5

Vai atceraties,ka tad kad seriālā vēl filmējās Vilis Daudziņš(Armands),viņš ar savu sievu Zani(Helēna) ne reizi nebija redzams vienā kadrā,bet toties Ilze Ķuzule ar Artūru Skrastiņu filmējās kopā un iespējams arī viņu atveidotie Elza un Rihards kļūs par mīlētājiem.

0

6

Beidzot UgunsGrēks paliek arvien interesantāks un kkāds action notiek, nevis visu laiku viens un tas pats! ^^ Un Fima bišku piedod asumiņu ar saviem izgājieniem.. :D Aleksis drīz savos melos noslīks. :P :D Nu Elza un Rihards vsp forši.. :D Es te vakar ar omu tā smējos, skatoties.. :D Kā viņam tas spilvens pie dibena pielipa! :rofl: Milda gan mazliet netaisnīgi izturas pret Leonu, bet savā ziņā viņu var saprast. :)

0

7

GaBy написал(а):

Es te vakar ar omu tā smējos, skatoties.. :D Kā viņam tas spilvens pie dibena pielipa!

Es arī ar savu vecomāti par šito smējos :D  :D Vēl pluss Elzas smiekli! :D

0

8

Elzas rīcība ir ļoti infantila,tā varētu rīkoties pamatskolas meitene,kura grib pievērst sev klases ''krutākā džeka'' uzmanību,nevis pieaugusi sieviete,kura ir jau bijusi precējusies,Elza pati sev nespēj atzīties,ka mīl Rihardu,tāpēc izstrādā tik bērnišķīgus jociņus,bet tajā pašā laikā jāatzīst,ka kura katra pat pusaugu meitene,par pieaugušu sievieti nemaz nerunājot,nespētu izdomāt tik interesantu ideju-noliet ar līmi spilvenu,bet kā saka-mīlestībā un karā visi līdzekļi ir labi,acīmredzot Elza to labi zina,tādēļ rīkojās kā māk,lai iekarotu Riharda sirdi.

+1

9

Terēze написал(а):

Elzas rīcība ir ļoti infantila,tā varētu rīkoties pamatskolas meitene,kura grib pievērst sev klases ''krutākā džeka'' uzmanību,nevis pieaugusi sieviete,

Tam gan piekrītu, pieauguši cilvēki tā nerīkojas!

Terēze написал(а):

ā saka-mīlestībā un karā visi līdzekļi ir labi,acīmredzot Elza to labi zina,tādēļ rīkojās kā māk,lai iekarotu Riharda sirdi.

Ha...Rihardam jau pašam ar patika! :D

0

10

GaBy написал(а):

Beidzot UgunsGrēks paliek arvien interesantāks un kkāds action notiek, nevis visu laiku viens un tas pats

Briizhiem jau pat paaraak liels tas action... :D Patiik tas,ka nevar paredzeet sizhetu vislaik kaut kas negaidiits notiek.. ^^

0

11

Adrianna написал(а):

Patiik tas,ka nevar paredzeet sizhetu vislaik kaut kas negaidiits notiek..

Es jau cerēju, ka to maitasgabalu atmaskos beidzot un miers, bet nē, šis visu pats uzzin + vēl Marta visam tic, ko viņai saka.. :D Brīžiem besī tas Martas pārlieku lielais naivums.. :D Nu Vadims man ar sāk tracināt ar savu izturēšanos pret Silviju, es viņas vietā sen būtu dillēs to kurmi pasūtījusi.. :D Prieks par Elzu un Rihardu (dzīvē kopā un šeit arī :love:).. Un jā.. :D

0

12

GaBy написал(а):

Es jau cerēju, ka to maitasgabalu atmaskos beidzot un miers, bet nē, šis visu pats uzzin + vēl Marta visam tic, ko viņai saka..

Pats labaakais,ka arii izmekleetaajs Grava neko iisti nevareeja pasaakt pret vinju,ka tas maita ar savu runaatprasmi visur tiek cauri... :D Jaaa man biezhi sanaak skalji jautaat - Nu Marta,ko tu dari?!- :D un uzsist sev pa galvu.. :D

GaBy написал(а):

Vadims

Vinsh vispaar,nezinu,kaa vinam nepastaav nekaadi sirdspaarmetumi...

Godiigi sakot nevaru iedomaaties,kaa tur sanaaks ar to "Heleenas" beernu.... iespeejams Anna beigu beigaas paardomaas par to visu un atstaas beernu sev,tad gan Heleenai nebuus labi.. =/ zheel vinjas jebkuraa gadiijumaa..
Jaa Elza un Rihards... starpcitu vienaa seerijaa to gruuti bija pamaniit,bet vinsh vinju nosauca par Ilzi.. :D nu it kaa jau ir liidziigi vaardi taapec daudzi kam jautaaju,nemaz nepamaniija.. :D Bet viniem tieshaam forshi it iipashi,kad  vinji ir paaris dziivee var redzeet,ka viniem filmeeshanaas ir gluzhi kaa izklaide,jo viegli teelot simpaatijas,ja taadas tieshaam ir.. ^^

Gunai blondi mati labaak izskatiijaas,peedeejaa reizee knapi vinju pazinu ar bruunajiem.. :D starpcitu es jau laikam teicu,ka taa ir 15gadiigaa aktrise no "Psiha".... Man tiiri patiik kaa vina teelo tiiri dabiski sanaak... :)

0

13

Adrianna написал(а):

Man tiiri patiik kaa vina teelo tiiri dabiski sanaak...

viņai sanāk daudz labāk nekā tai meitenei, kas tēlo Madaru. arī loma man labāk patīk :D

0

14

Man Leona nemaz nav žēl,patiesībā brīnos,ka viņš tad kad uzzināja,ka Marta ir stāvoklī,tik viegli noticēja,ka tas ir viņa bērns,jo kā ārstam Leonam vajadzēja zināt,ka tik ātri Martas grūtniecība vēl nebūtu atklāta,jo vēl nebija pagājis tik ilgs laiks kopš abi bija atkal kopā.Bet,kas attiecās uz Vadimu,tad viņa dēkas ar pat par Helēnu jaunākām sievietēm jau sākt apnikt,likās,ka pēc romāna ar Jevgeņiju būs nācis pie prāta,bet kā saka-baro vilku kā gribi,vienalga uz mežu skatās,liekas savādi,ka Silvija nav aizdomājusies,ka pārāk bieži ir pieķērusi vīru ar Annu divdomīgās situācijās.

0

15

Adrianna написал(а):

nu it kaa jau ir liidziigi vaardi taapec daudzi kam jautaaju,nemaz nepamaniija..

Es ar to nebiju pamanījusi.. :D

Adrianna написал(а):

starpcitu es jau laikam teicu,ka taa ir 15gadiigaa aktrise no "Psiha"....

Nezinu, man tu neko neteici.. :D Es Sīrupā izlasīju un man bija šoks, man likās, ka kkur to balsi un seju biju redzējusi.. :D

Norkys написал(а):

viņai sanāk daudz labāk nekā tai meitenei, kas tēlo Madaru.

Madara ir mazliet stulba, viņa cer, ka tāds čalis kā Aleksis viņu var iemīlēt.. :D Tak skaidrs, ka viņam tik viens prātā.. :D

0

16

Ugunsgrēks..paralēli vienmēr skatos vai drizāk klausos..un teikšu, ka brīnos par Silvijas naivumu, kā var nesaprast ka Vadims viņu krāp, tas tak notiek viņas acu priekšā..Un, vai tad viņai tas viss neliekas aizdomīgs..ka Vadims pa viesnīcu skraida gandrīz pliks un visas tās situācijas ar Annu..
Jā, un piekrītu ka Guna intresantāka aktrise un personāžs par Madaru..
Un, cik vēl ilgi Marta sedēs cietumā..Ka tik tiešām Fima nesamīlas Leonā..parāk var iepatikties dzīve viesnīcā ..
Un, Gunars ar..toč es domāju ka Mirdza melo par slimību, grib tik aprecēt Gunāru un tad vaļā vairs nelaidīs! :D

0

17

Terēze написал(а):

ka Silvija nav aizdomājusies,ka pārāk bieži ir pieķērusi vīru ar Annu divdomīgās situācijās.

tieshi taa it iipashi tajaa situaacijaa,kad Vadims ar paruuku skraidiija apkaart un Anna aizliedza Silvijai ieiet vannasistabaa... vajadzeeja piedot asuminu taa,lai vinja vinu tomeer pieker... :)  Gan jau,bet tieshaam paaraak naivi no Silvijas puses...

GaBy написал(а):

Es Sīrupā izlasīju un man bija šoks, man likās, ka kkur to balsi un seju biju redzējusi..

Es arii no zhurnaala uzzinaaju.. :D tikai no Riigas Vilniem... :) es vinai to4  kaadus 18 vai 19  vareetu dot sejas panti vinai taadi pieaugushi.. :)

Mariposa написал(а):

Un, Gunars ar..toč es domāju ka Mirdza melo par slimību, grib tik aprecēt Gunāru un tad vaļā vairs nelaidīs!

Galvenais,ka Rita dzirdeeja Mirdzas sarunu ar Jagudinu,ka prieshkam vinai Jagudins,ja var Gunaaru.. taa kaa tur diezgan iipatneeja padariishana,kkas jau tur buuus... :D

0

18

Mana māsa šoruden bija ekskursijā uz Bīriņu pili un pils darbinieki bija stāstījuši,ka tieši tajā dienā esot filmētas Mirdzas un Gunāra kāzas,tā ka diemžēl Ritai un Jagudinam neizdevās abu plāns ''mīlniekus'' izšķirt,žēl,ka Gunārs tik ātri padevās kārdinājumam un piekrita naudas dēļ precēties ar nemīlamu sievieti.

0

19

Terēze написал(а):

pils darbinieki bija stāstījuši,ka tieši tajā dienā esot filmētas Mirdzas un Gunāra kāzas

Wouch,tad nu gan intrigejoshi... :O shodien pashkjirstiiju UgunsGreeka zhurnaalu,tiiri interesants daudz informaacijas gan veel neesmu visu izskatiijusi.... mamma jau izplaapaajaas so to attieciibaa par Martas un Riharda beernu... ehhhh patiik vairaak taa nezina kas tad buus vai nebuus.. :)

0

20

Adrianna написал(а):

shodien pashkjirstiiju UgunsGreeka zhurnaalu

Mamma ar šodien nopirka.. :D Pirmais, ko ieraudzīju - Leona megaplakāts ar Martu. :D

Adrianna написал(а):

mamma jau izplaapaajaas so to attieciibaa par Martas un Riharda beernu..

Es ar izlasīju nākamās nedēļas anotācijās.. :D Ej tu nost, es to, ja godīgi, gaidīju un savā ziņā labi, ka tas notiks.. Nu, protams, dzīvē es nevien neko tādu nekad nevēlētu.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » UgunsGrēks (99.-103.sērija)