TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Oguri Shun


Oguri Shun

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

http://i033.radikal.ru/0901/71/677a21c1e6f6.jpg

Name: Oguri Shun
Nicknames: Ogushun, Guri & Ogurin
Profession: Actor
Date of birth: December 26, 1982
Birthplace: Tokyo
Height: 184cm
Weight: 74kg
Horoscope Sign: Capricorn
Blood type: O
Hobbies: Surfing
Family: Parents, an older brother(Oguri Ryo) and an elder sister
Talent agency: Tristone

Early life

Oguri Shun is a Japanese actor. He was born on December 26, 1982 in Tokyo, Japan and was raised in a family of five, including himself, his parents and two older siblings, one brother and one sister, making Shun the youngest in his family. Shun made his way into the acting industry not because he knew he had a great talent for it (though, of course, it’s clear he does!) and not because he was pursuing a passion of his, but because he was an avid admirer of Uchida Yuuki, a Japanese actress. He loved her acting and was a very big fan of her’s, and because he wanted to meet her, he joined theater and acting classes. He admits he didn’t really like theater or the acting classes, but somehow, his ambition to meet his idol and the pretty girls in his class kept on driving him. Now, Shun says acting is his life and wouldn’t want it any other way.

Career

His first debut role was as the bullied and abused child from the drama Great Teacher Onizuka in 1998, when he was about sixteen years old. His acting attracted him great attention and from there, he moved onto bigger roles. His breakthrough role is arguably Hanazawa Rui from Hana Yori Dango, though his first lead role in a drama was as the famous Detective Conan from the classic manga series of the same name. Shun has more than enough talent for lead roles, but he has stated that he actually prefers playing the supporting roles. Besides acting he is also a DJ. He is hosting a radio show called ALL NIGHT NIPPON . Impressive actor with a wide range of roles. From a deaf guy in Summer Snow to a cool guy in Gokusen and to a desperate virgin in Stand UP! Hana Yori Dango as cool Hanazawa Rui, Gokusen as gangsta-wannabe Uchi.He is also good even as a supporting character or in minor roles. A very talented young actor…very versatile too…he has done many different characters…with his experience…he will surely have many more dramas, plays & movies to come.

http://i044.radikal.ru/0901/31/e47fa0bfbd18.jpg

Personal life

When you ask Shun who his best friend is, he will automatically respond with Tsukamoto Takashi (塚本高史). Oguri Shun & Takashi Tsukamoto had known each other for a very long time.Takashi is an actor, a model and a singer. Shun and Takashi have acted together in a drama—Stand Up!!. Takashi was a popular womanizer while Shun’s character, Kouji, and his friends tried to pick up advice and hints from the super idol so they could get a girlfriend themselves. Shun and Takashi have also modeled together in a yaoi magazine once.

Shun’s first widely publicized girlfriend was Yaguchi Mari. She is most famous for being a part of the popular idol group Morning Musume and the subgroup Mini Moni. She was the official leder in January 2005 but she quit the group in April of the same year, making her the only member of Morning Musume to never properly graduate (Morning Musume members graduate or leave the group after a couple years and are replaced with new members so that the group always maintains their cute, young look). She is still somewhat part of the Hello!Project, appearing on their TV shows, and recently sung at their concerts. She is known for being very short (4’9”), which greatly contrasts Shun’s height (6ft). On April 10th, 2005, she and Oguri Shun’s relationship was uncovered by the paparazzi. Shun and Mari had been dating for a year already until then. She quit Morning Musume fifteen days after the paparazzi incident, stating that she didn’t deserve to be the leader of Morning Musume. Several newspaper accounts note Oguri Shun for being a gentlemen throughout the whole ordeal and realizing how much his girlfriend had to give up to be with him. The two broke up in April of 2006. The reason they told the public was because they both became too busy to see one another.

As of August 2006, it has been reported that Shun and Tanaka Miho are going out, although both parties have declined commenting on the matter. Tanaka Miho is a model, and has modeled for magazines such as Seventeen, Mina and Non-No. The two supposedly met early in the summer when they both modeled for Mina magazine, and found that they have a common interest—surfing.

Dramas

Spring Story (2008) - Kei
Yume Wo Kanaeru Zo (2008) - Nogami Kohei
Hanazakari no Kimitachi e SP (2008) - Sano Izumi
Binbō Danshi (2008) - Koyama Kazumi
Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black Organization (2007)
Hanazakari no Kimitachi e (2007) - Sano Izumi
Hana Kimi (2007)- Izumi Sano
Hana Yori Dango 2 (Boys Over Flowers) (2007) – Rui Hanazawa
Yuuki (2006) – Hama
Detective Conan (Case Closed) (2006) – Shin’ichi Kudo (Jimmy Kudo)
Hana Yori Dango Over Flowers) (2005) – Rui Hanazawa
Densha Otoko (2005) – Munetaka Minamoto
Aikurushii (2005) – Jun’ichi Yaguchi
Yoshitsune (2005) – Kagesue Kajiwara
Kyumei Byoto 24 Ji 3 (2005) – Kazuya Kouno
FIRE BOYS ~ Megumi no Daigo (2004)
Stand Up!! (2003) – Kouji Enami
Ogibosan to Issho (2003) – Kensuke Aramaki
Gokusen (2002) – Haruhiko Uchiyama
Henshuuou (2000)
Ashita o Dakishimete (2000)
Summer Snow (2000) – Jun Shinoda
Aoi Tokugawa Sandai (2000)
GTO (1998) – Noboru Yoshikawa

Movies
Tajomaru (2009)
Crows ZERO II (2009)
Snakes and Earrings cameo (2008)
Hana Yori Dango Final (2008)
Surf's Up (Japanese dub) (2007)
Crows Zero (2007)
Sukiyaki Western Django (2007)
Kisaragi (2007)
Sakuran (2007)
Ghost Train (2006)
Waters (2006)
Rinne (2006)
Life on the Longboard (2005)
Azumi 2 (2005)
The Neighbour No. 13 (2005)
Is. A (2004)
Haken Kuroitsu no Tsubasa (2004)
Robot Contest (2003)
Azumi (2003)
Hitsuji no Uta (2002)
Shiawase Kazoku Keiga (1999)

Anime
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of Shamballa – Alfons Heidreich
Jyu Oh Sei – “Third” / Sigurd Heiza
Stageplays
As You Like It
Comedy of Errors
Gouzen no Onaku
Hamlet
Titus Andronicus

0

2

Biogrāfija:
Oguri aizgāja no skolas tā arī nepabeidzis to. Ģimenē, izņemot viņu, ir vēl divi bērni: vecākais brālis Ryo un vecākā māsa. Oguri aizraujas ar mūziku un sportu, priekšroku dot beisbolam, futbolam, boksam, skeitbordam un sērfingam.

Oguri kinokarjera sākās 1998 ar nelielu lomu jaunatnes teleseriālā "GTO" un veiksmīgi turpinās līdz šai dienai.

Interesanti fakti:
Oguri ir kreilis.

Vārds: Oguri Shun
Iesaukas: Ogušuns, Guri un Ogurins
Horoskopa zīme: kaza
Profesija: aktieris
Dzimis: 26. decembrī 1982 g.
Dzimšanas vieta: Tokio, Japāna
Garums: 184 сm
Svars: hmmm, dažādās vietās ir dažādi varianti, no 70kg-74kg ne vairāk
Asins grupa: O (1-pirmā)
Kājas izmērs: 27.5 сm (nez cik tas bu lv lielumos)
Izmēri: 87 х 76 (viduklis 86 сm) х90сm

Par viņa darbu:

Oguri (Oguri Shun), Japāņu aktieris, kurš kļuva slavens (aj tulkoshu bez garumziimeem, vnk man garumziimes nez kaapeec nestraadaa, ja ne jakopee katrs vaards google lai dabutu garumziimes) peec Hana Yori Dango (lomaa Hanazava Rui), veelaak bija nofilmeets turpinaajums, kur Oguri nospeeleeja atkal Rui lomu.Viens no peedeejiem vinja darbiem – galvenaa loma draamaa  Hanazakari no Kimitachi e.
Oguri noleema pieveersties aktiera karjerai ne taapeec, ka juta savu talantu (kurs vinjam bez shaubaam ir!) vai ljoti to gribeeja, bet taapeec, ka liels Uchida Yuuki fans.Vinjam ljoti patika vinjas darbi, un vinsh ljoti gribeeja iepaziities ar vinju.Taa Oguri saaka apmekleet aktiera nodarbiias un speeleet teaatrii.Vinsh atziistas, ka vinjam ne paaraak patiika teaatris un nodarbiibas tai laikaa, bet vinja karstaakaa veeleshanaas atikties ar vinja elku un skaistaas meitenes vinja grupaa darija savu.Tagad Oguri saka, ka aktierisms -  – ir vinja dziive, un vinsh nemainiitu savu izveeli ne uz ko citu.
Vinja pirmaa loma bija 1998 gadaa, tad vinsh atveidoja lomu pavirsha pusadzja draamaa Great Teacher Onizuka, tajaa laikaa vinjam bija16 gadi. Vinsh piesaistiija ar sho lomu sev lielu uzmaniibu un peec vinjas, Oguri saaka piedaavaat lielas kino lomas.Vinja populaaraa loma Rui Hanazawa, atnesa vinjam milziigu popularitaati, kaa arii galvenais varonis seriaala Detective Conan Shinichi Kudo. Aktieris ar lielo talantu, ir atveidojis taadas lomas kaa Shinoda Jun  Summer Snow, kur vins atveidoja mazdzirdiigo nevainiigo Ko Stand Up!!sarezgjiitais pusaudzis Uchi seriaalaa Gokusen (1 sezonaa).

0

3

Oguri privaataa dziive.

Labaakais Oguri draugs - Takasi Cumoto, aktieris, modelis, dziedaataajs, ar kuru vinsh kopaa filmeejaas draamaa Stand Up! Cumoto speeleeja bruncju mednieku.
Pirmaa Oguri draudzene bija Meerija Jamaguci (Morning Musume daliibniece) (japaanju pop-grupa). 10.apriilii 2005 gadaa informaacija par vinju attieciibaam iekljuva zjurnaalaa Friday, kaut arii liidz tam vinju attieciibas jau ilga gadu.Peec divaam nedeeljaam peec shii incidenta (dienu pirms informaacijas bublikaacijas) vina aizgaaja no pop grupas Morning Musume un pasludinaaja, ka vinju piekraapa un vinja grib nodarboties ar kko nopietnaaku.Fani domaaja, ka tas ir saistiits ar to, ka grupas daliibniekiem ir aizliegts dibinaat nopietnas attieciibas.Dazjaas aviizees bija rakstiits, ka Oguri uzvedaas kaa dzentelmenis shajaa situaacijaa, saprotot, ka vinjai naacaas daudz ko paarciest un daudz ko uzupureet, lai vinji vareetu buut kopaa.Paaris izskjiiraas 2006 gada apriilii.Kaa iemeslu abi pasludinaaja aiznjemtiibu un retu redzeeshanos.
2006 gada augusts.Oguri bija pamaniits kopaa ar Mixo Tanako (modeli, fotograafeejaas zjurnaalos Seventeen, Mina, и Non-no ), kaut arii abas puses attureejaas no komentaariem.Apriilii 2007 tie pashi zjurnaali, kuros bija rakstiits ar attieciibaam ar Jamaguci, publiceeja fotograafijas njo Oguri un Tanako randinja, bet tur bija teikts, ka vinji tikaas vasaras saakumaa fotosesijaa zjurnaalam Mina un vinjiem atklaajaas viena un taa pati interese-seerfings.
Draamas Hanazakari No Kimitachi e filmeeshanas laikaa  Oguri un Ikuta Toma kljuva par ljoti labiem draugiem.Intervijaa vinji atdzinaas, ka biezji sazvanaas un raksta viens otram veestules.Filmeeshanas laikaa vinja palika pa nakti pie Oguri un guleeja vienaa guultaa.

0

4

Atceros, ka agrāk biju kā traka viņa dēļ, bet tagad arī nav pārstājis viņš patikt  :yep:

0

5

Marlena Favela написал(а):

Atceros, ka agrāk biju kā traka viņa dēļ, bet tagad arī nav pārstājis viņš patikt  :yep:

:D:D:D
jāpaskatās, ko viņš vispār tagad dara. Varbūt kādā interesantā filmā vai drāmā ir filmējies!

0

6

o paskaties lūdzu un ja sameklē ziņo  :insane:  :yep:  :D

0

7

Marlena Favela написал(а):

o paskaties lūdzu un ja sameklē ziņo  :insane:  :yep:  :D

es jau skatos un drīz varēšu pateikt vai kaut ko atradu! :D

0

8

Ja godīgi neko interesantu, kas mani varētu ieinteresēt, es neatradu!

0

9

bumerbmw написал(а):

Ja godīgi neko interesantu, kas mani varētu ieinteresēt, es neatradu!

baigi žēl :(  :no:

0

10

Marlena Favela написал(а):

baigi žēl :(  :no:

Nu viņam ir pāris jaunu drāmu un redzēju, ka ir dažas filmas, bet mani viņas neieinteresēja!

0

11

bumerbmw написал(а):

Nu viņam ir pāris jaunu drāmu un redzēju, ka ir dažas filmas, bet mani viņas neieinteresēja!

nu ja viņas nav īpaši interesantas, tad jau viņas krieviski nekad i nebūs :D

0

12

Marlena Favela написал(а):

nu ja viņas nav īpaši interesantas, tad jau viņas krieviski nekad i nebūs :D

nē nu kas zin varbūt viņas ir interesantas, bet no tā ko es lasīju man pašlaik tādas neinteresē.
Viānm ir 2 komēdiskas drāmas, kurās viņš tēlo galveno lomu, un tad atkal kaut kas ar izmeklēšanām un ja nemaldos arī senlaicīga drāma viņam ir jauna!

0

13

bumerbmw написал(а):

nē nu kas zin varbūt viņas ir interesantas, bet no tā ko es lasīju man pašlaik tādas neinteresē.
Viānm ir 2 komēdiskas drāmas, kurās viņš tēlo galveno lomu, un tad atkal kaut kas ar izmeklēšanām un ja nemaldos arī senlaicīga drāma viņam ir jauna!

a kādi nosaukumi viņām? :D

0

14

# Tokyo DOGS as Takakura So (Fuji TV, 2009)
# Smile as Hayashi Seiji (TBS, 2009)
# Tenchijin as Ishida Mitsunari (NHK, 2009)
Viņa trīs jaunie projekti! Šīs visas ir drāmas!

0

15

bumerbmw написал(а):

Smile as Hayashi Seiji (TBS, 2009)

gribētu paskatīties jau vien tāpēc, ka tur ir Matsumoto  :love:

0

16

Marlena Favela написал(а):

gribētu paskatīties jau vien tāpēc, ka tur ir Matsumoto  :love:

a es kaut kā pirmajā brīdī nepiefiksēju!
Bāc tagad man ar gribēsies paskatīties kas tur tāds ir!

0

17

Atradu linku, kur var nolādēt sērijas ar krievu subtitriem!
http://alliance-fansub.ru/showthread.php?t=3455

0

18

bumerbmw написал(а):

a es kaut kā pirmajā brīdī nepiefiksēju!
Bāc tagad man ar gribēsies paskatīties kas tur tāds ir!

re kā es tevi sakārdināju :D
es atkal uzreiz ieraudzīju, ka tur ir Matsumoto :D

0

19

bumerbmw написал(а):

Atradu linku, kur var nolādēt sērijas ar krievu subtitriem!

ogo :O
paldies!  :O  :love:
nu būs man vien jākačā  :love:

0

20

Marlena Favela написал(а):

re kā es tevi sakārdināju :D
es atkal uzreiz ieraudzīju, ka tur ir Matsumoto :D

es kaut kā nepamanīju, nepiefiksēju!
dīvaina kaut k'da esmu palikusi! :D
Vaig laikam japāņus vairāk paskatīties! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Oguri Shun