TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Marlēne Favela tēlos Adelas Noriegas meitu


Marlēne Favela tēlos Adelas Noriegas meitu

Сообщений 1 страница 20 из 33

1

Cik saprotams Telemundo taisās taisīt rīmeiku Abrazame muy fuerte. Kristīnas tas ir Victorias Rufo bijušo lomu attēlos Adela Noriega, bet Marijas del Karmenas tas ir Araselijas Arambulas bijušo lomu attēlos Marlene Favela.
jā Adelai deva lomas neatbilstošas viņas vecumam, bet nu jau kā Marlenes mātei ir "pārāk" atbilstoši.
Ja tās nav tikai baumas
Nezinu smieties vai raudāt.

0

2

Tas gan būtu kaut kas, es pat gribētu lai tā būtu taisnība.Labprāt paskatitos šo telenoveli, jo Abrazame muy fuerte bija viena no manām mīļākajām telenovelēm..Marlēna man arī patīk, tikai atliek vien uzzināt vai tā ir taisnība un ja jā, kas tēlos Fernando Kolungas lomu!Un, protams leģendāro Sesara Evoras ļaundari, kas manuprāt bija ideāli atveidots. Katrā ziņā šai telenovelei un aktieriem būs jāpacenšas, jo Abrazame muy fuerte bija , manā skatijumā, izcila telenovele..vienkārši tik superīga, neticās ka var radīt kaut ko tik līdzīgu vai pat pārspēt to..Bet, tad jau redzēs!

0

3

jā, protams, ka Marlēnes un Adelas gadu starpība nav tik liela, lai viņas varētu būt māte un meita, bet domāju, ka ir labāk, ja viņa tēlo vecāku sievieti. un Adela ar Marlēnu tiešām ir ļoti līdzīgas ;)

0

4

Ooo...es ļoti cerēšu, ka tā izrādīsies taisnība  :love:

Tas būtu burvīgi, jo Abrazame muy fuerte man ļoti patika  :yep:  :love:

Un Marlēne tiešām ir līdzīga Adelai  :cool:

0

5

Marlena Favela написал(а):

Un Marlēne tiešām ir līdzīga Adelai

Tas gan..pavisam biju aizmirsusi par to... :D

Lietišķie pierādījumi!
http://img.timeinc.net/pespanol/i/galeria/2005/noviembre/GA_Iguales2Adela.jpg

0

6

man viņas vairāk p
es māsām, ne pēc mātes ar meitu izskatās...

0

7

albalonga написал(а):

es māsām, ne pēc mātes ar meitu izskatās...

Man jau ar..bet, nezinu jau ciik tagad Adela veca izskatās!Varbūt, tomēr spēs kandidēt uz viņas mātes lomu! :D

0

8

Mariposa написал(а):

Man jau ar..bet, nezinu jau ciik tagad Adela veca izskatās!Varbūt, tomēr spēs kandidēt uz viņas mātes lomu! :D

man jau šķiet, ka spēc kandidēt :D

0

9

Marlēne ir  skaista un laba aktrise, bet nezinu cik viņa derētu Marijas del Karmenas lomai, kurai no sākuma bija 15, pēc tam palika 18 gadi. Tur vairāk vajag tādu aktrisi kas izskatās dikti jauniņa. Adela nederētu par Marlēnas māti patiešām vairāk māsu, jo gadu starpība neliela un neizskatās pēc mātes un meitas.
Abrazame muy fuerte bija lieliska telenovele ar ļoti labiem aktieriem. Tā bija viena no manām vismīļākajām telenovelēm. Un ir jāizvēlas diezgan labi aktieri, pat nezinu, kas spētu aizstāt galvenos varoņus. Arī sižetu nevajag pārlieku mainīt un jātēlo labiem aktieriem, vecumā atbilstošiem, lai nesānāk kā ar Corazon salvaje.  Izcilās Corazon salvaje rīmeiks ir parodija un izsmiekls.

0

10

Man nav iebildumu pret Marlēni Favelu,gluži otrādi-viņa ir viena no manām mīļākajām aktrisēm,bet ja režisors vēlās viņu filmēt Marijas del Karmenas lomā,tad viņa ''jāpadara''vecāka par Arasēlijas Arambulas atveidoto Mariju del Karmenu un viņas mātes lomai jāizvēlās cita aktrise,nevis Adela Noriega,lai arī cik gan viņas nebūtu līdzīgas.

0

11

Diezgan interesanti..nespēju viņas iedomāties kā māti un meitu! un it īpaši šajā seriālā.. bet visinteresantāk, kurš tad kandidē uz vīrieša galveno lomu?

0

12

Oo, kas par jaunumiem.

Juh, arī man ir ļoti mīļš un tuvs seriāls Abrazame muy fuerte.

aNgeL написал(а):

.nespēju viņas iedomāties kā māti un meitu!

es ar nē.

aNgeL написал(а):

kurš tad kandidē uz vīrieša galveno lomu?

Mm, interesanti tiešām kas.

0

13

o.O  tik tiešām negaidīti, atceros šo seriālu...redzēs kāda iznāks šī versija. :)
Bet es nezinu vai Adela būs piemērota Favelas mātes lomai.....manuprāt viņa nu neizskatās TIK veca (salīdzinot ar gadiem), lai gan sen neesmu viņu redzējusi  :unsure:

aNgeL написал(а):

visinteresantāk, kurš tad kandidē uz vīrieša galveno lomu?

Jā, tas tiešām ir interesanti, jo tam būs jābūt ļoti spēcīgam aktierim, lai pārspētu Kolungu :D :P

0

14

sigsaster написал(а):

Jā, tas tiešām ir interesanti, jo tam būs jābūt ļoti spēcīgam aktierim, lai pārspētu Kolungu :D :P

Nu man uzreiz tik viens šaujas prātā - Jencarlos Canela :D

Bet par Adelu un Marlēnu - dīvaini, bet nu, tikko pačekoju, ka viņām 17 gadu šķirba, moš ar izdotos! Bet vienalga dīvaini viņas kā māti un meitu iztēloties :rolleyes:

0

15

cravey написал(а):

Nu man uzreiz tik viens šaujas prātā - Jencarlos Canela

Jā, varētu ar viņu interesanti izskatīties :)
Īstenībā, kaut kā liekas, lai arī būs tas pats sižets, bet nu tomēr būs viss savādāk, citas emocijas un tēlojums..un pagaidām izskatās, ka būs interesants aktieru sastāvs :D

cravey написал(а):

Bet par Adelu un Marlēnu - dīvaini, bet nu, tikko pačekoju, ka viņām 17 gadu šķirba, moš ar izdotos! Bet vienalga dīvaini viņas kā māti un meitu iztēloties

Būs dīvaini. Es vispār nevaru pierast, ka Adela sāks tēlot mātes lomas...kaut kā vēl man viņa asociējas ar jaunu meiteni no Tiesībām mīlēt, AR u.c. Bet, ja šitā ziņa apstiprināsies, gribēšu redzēt kā viņas tiks ar to galā :)

0

16

cravey написал(а):

Bet par Adelu un Marlēnu - dīvaini, bet nu, tikko pačekoju, ka viņām 17 gadu šķirba, moš ar izdotos! Bet vienalga dīvaini viņas kā māti un meitu iztēloties :rolleyes:

Tur kur tu pačekoji nav pareizi rakstīts. Viņām starpība ir tikai 8  gadi. Adelai ir 39 gadi, bet Marlenei 31.

0

17

cravey написал(а):

Nu man uzreiz tik viens šaujas prātā - Jencarlos Canela :D

Vispār būtu interesanti.  Viņš ir ļoti daudzsološs aktieris.
Bet viena lieta - Marija del Karmena nu nekādīgi nevar būt vecāka par Carlosu Manuelu. Marlenes un Jeancarlosa gadu starpība ir pamanāma.

sigsaster написал(а):

Īstenībā, kaut kā liekas, lai arī būs tas pats sižets, bet nu tomēr būs viss savādāk, citas emocijas un tēlojums..un pagaidām izskatās, ka būs interesants aktieru sastāvs :D

Tas protams, ka viss būs daudz savādāk.

sigsaster написал(а):

Būs dīvaini. Es vispār nevaru pierast, ka Adela sāks tēlot mātes lomas...kaut kā vēl man viņa asociējas ar jaunu meiteni no Tiesībām mīlēt, AR u.c. Bet, ja šitā ziņa apstiprināsies, gribēšu redzēt kā viņas tiks ar to galā :)

Man viņ arī vēljoprojām asociējas ar lomām, kurās viņa bija jauna. Būs dīvaini pierast.

Interesanti kādus aktierus izvēlēsies. Jo es tā vēl īsti nevaru iedomāties nevienu aktieri šīm lomām.

0

18

mmaarriiaa написал(а):

Tur kur tu pačekoji nav pareizi rakstīts. Viņām starpība ir tikai 8  gadi. Adelai ir 39 gadi, bet Marlenei 31.

It kā imdb.com skatījos, bet nu, var jau būt, nestrīdos :)

p.s - sorre, kārtējo reizi apstiprinās manas 0 zināšanas matemātikā, jip, tev taisnība, Marlēna ir 76., Adela ir 69. gads, pati nemāku rēķināt :D  :blush:

mmaarriiaa написал(а):

Bet viena lieta - Marija del Karmena nu nekādīgi nevar būt vecāka par Carlosu Manuelu. Marlenes un Jeancarlosa gadu starpība ir pamanāma.

Hmm, tad man atkal jāsaka, ka Marlēne nevar Mariju del Karmenu tēlot, būdama 31 gadu veca, jo Marijai del Karmenai sākumā tur vispār ir 15 gadu, vēlāk 16 un tad 18...

Отредактировано cravey (30.10.2009 00:50)

0

19

mmaarriiaa написал(а):

Tur kur tu pačekoji nav pareizi rakstīts. Viņām starpība ir tikai 8  gadi. Adelai ir 39 gadi, bet Marlenei 31.

Marlēnei ir 33 :D  :yep:

0

20

Marlena Favela написал(а):

Marlēnei ir 33 :D  :yep:

Labiņi sajaucu :D
It kā man likās ka jābut vairāk kā 31, bet wikipedija to izlasīju un nebija laika pārbaudīt informācijas pareizību.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Marlēne Favela tēlos Adelas Noriegas meitu