TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Marlēne Favela tēlos Adelas Noriegas meitu


Marlēne Favela tēlos Adelas Noriegas meitu

Сообщений 21 страница 33 из 33

21

mmaarriiaa написал(а):

Labiņi sajaucu :D
It kā man likās ka jābut vairāk kā 31, bet wikipedija to izlasīju un nebija laika pārbaudīt informācijas pareizību.

Nekas, kļūdīties taču ir cilvēcīgi :D  :yep:

0

22

Pecado Mortal

Tieši tā sauksies jaunā telenovele..Galvenā vīrieša loma vēl joprojam nav zināma :disappointed: Ai, es pat nevaru iedomāties, kurš tas varētu būt..Lai kā arī nebūtu vai būtu..es skatīšos šo telenoveli, tikai ja viņu tiešām uzfilmēs..

0

23

Mariposa написал(а):

.Galvenā vīrieša loma vēl joprojam nav zināma

Eh, baigi gribu zināt, kurš būs tas laimīgais.  :D

0

24

Tātad, par galveno vīriešu lomu cīnas Jencarlos Canela,Valentino Lanuss , Jorge Albertí , Andrés Palacios..
Marlēnu cik sapratu nomaina Maite Perroni..Bet, pat īsti nezin vai tagad filmēs šo telenoveli..Ah, neko nesaprotu :confused:

Katrā ziņā es gribēju redzēt Marlēnu , bet ceru,ka vismaz Jencarlos būs.. :)

Iespējamie ļaundari- Gabriel Porras y Veronica Merchant.
Laikam sanāk ka tie būs Federiko un Debora..

Vēl seriālā būs Heraldina Bazāna! :jumping:  :)

Отредактировано Mariposa (27.01.2010 13:33)

0

25

Mariposa написал(а):

Tātad, par galveno vīriešu lomu cīnas Jencarlos Canela,Valentino Lanuss , Jorge Albertí , Andrés Palacios

Awww, es par Lanusu, man viņš baig patīk :) Arī Jencarlos nekādas vainas, bet nez, man Lanuss tomēr kaut kā vairāk :)

0

26

cravey написал(а):

Awww, es par Lanusu, man viņš baig patīk :) Arī Jencarlos nekādas vainas, bet nez, man Lanuss tomēr kaut kā vairāk :)

Es par abiem!!! :D  Jā, bet loma tiks tikai vienam...un ceru  ka tieši kādam no šiem diviem!!  :) Lai gan es nekādi nevaru iedomāties Jencarlosu par Karlosu Manuelu.. :D Parāk jauns viņš liekas..

0

27

Varbūt,ka beigās parādīsies vēl kāds pretendents,lai gan man arī nebūtu iebildumu,ja kādu no šiem aktieriem arī apstiprinātu galvenajai lomai.

0

28

Hm, kaut kā biju palaidusi šo tēmu garām. :D Abrazame muy fuerte ir viens no seriāliem, ko neesmu redzējusi, bet ko noteikti gribu redzēt. Un, zinot to aktieru sastāvu, man grūti iedomāties rimeiku...
Jāskatās, kādi būs aktieri, varbūt skatīšos. :) savādi gan būs noskatīties vispirms jauno un tad tik veco.. bet nu, tad jau redzēs :)
Es pat vairs neiesaistos nekādās spekulācijās, kas man patiktu, kas nē varoņu lomās, kamēr nekas nav izlemts, jo kā mēdz mainīties, td ir bezcerīgi velti dzesināt muti :D (nu, vai spaidīt taustiņus :D )

0

29

Paloma написал(а):

Abrazame muy fuerte ir viens no seriāliem, ko neesmu redzējusi, bet ko noteikti gribu redzēt.

Man atkal otrādi - man vecā versija vēl ļoti spilgtā atmiņā, tapē būs grūti pierast pie jaunās :)

0

30

Pecado Mortal tomēr nebūs!!!!!!!!!!!

Nezinu, no vienas puses prieks, jo Abrazame muy fuerte manā skatijuma bija neatkārtojama telenovele.., bet no otras puses..žēl, ka nebūs, jo būtu forši noskatities vēlreiz ar citiem aktieriem..

0

31

Kādēļ tomēr atteicās no seriāla uzņemšanas?Vai pietrūka finansējuma,vai arī kādas citas problēmas dēļ?

0

32

Mariposa написал(а):

Pecado Mortal tomēr nebūs!!!!!!!!!!!

Oho wow..
Pievienojos Terēzei, man arī interesanti uzzināt iemeslus.

0

33

Kā saprata, tad viņi atturējušies tomēr no šāda rīmeka izveidošanas, laikam baidijušies, ka tā tomēr nekļūs tik populāra ka Abrazame muy fuerte...kaut kā tā..bet kas lai to zina..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Marlēne Favela tēlos Adelas Noriegas meitu