TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Margoša


Margoša

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

http://www.tv3.lv/images/stories/TV3/xn--serili-6za/xn--margoa-fkb/xn--margoa-fkb_default.jpg
TV3 17:10 no 5. novembra
MarGoša
Krievu komēdiju seriāls MarGoša, kurš Krievijā izraisījis plašu ažiotāžu! Un nav jau par ko brīnīties, jo seriāla galvenais varonis, šarmantais nelietis Goša, gandrīz no paša seriāla sākuma piedzīvo galvu reibinošus notikumus un pārdzīvojumus... Jūs to negribēsiet nokavēt!
Argentīniešiem seriāls ar tādu pašu sižetu saucās Lalola

0

2

Vot šito es domāju skatīties, bet nezinu, kā ar laikiem, man jau nekad nav laika skatīties tv, tikai pašā , vēlā vakarā! :D

0

3

nez. Man argentīnas versija nepatika, nu šī krievu kopija jau noteikti ne tik.

0

4

Pagaidām pēc reklāmas pa TV mani ir ieinteresējis šis seriāls, bet tad redzēs vai patiks  ^^

0

5

Nu es nezinu vai es viņu skatīšos, bet tākā man teļūks pārsvarā tajā laikāir ieslēgt un tieši tv3 tad laikam paskatīšos kaut ko no viņa!

0

6

it kā jau gribētu paskatīties, bet tā kā man šajā laikā Amulets.... :D :D :D tad nu pa kādām 5 min no sērijas redzēšu :D

0

7

Esmu pārsteigta,ka Krievijā ir uzņemts šāds seriāls,jo nav noslēpums,ka krievu sabiedrībā valda diezgan liela mizogīnija,no grieķu valodas mizo-naids un gine-sieviete,tur joprojām valda liela necieņa pret sievietēm,pret feminismu tur izturās negatīvi pat pašas sievietes,kuras attaisno pret sevi vērsto vardarbību no savu partneru puses,tā sakot,ja sit,tātad mīl.Varbūt seriāls liks paskatīties vīriešiem uz sievietēm kā uz līdzvērtīgām partnerēm un iejusties viņu pārdzīvojumos.Iemesls,kādēļ skatītājiem seriāls nepatīk,ir jāmeklē režijas un scenārija nepilnībās,nevis atspoguļotājā problēmā,jo pati sižeta ideja likt vīrietim paskatīties uz pasauli ar sievietes acīm,nemaz nav peļama.

0

8

Terēze написал(а):

Esmu pārsteigta,ka Krievijā ir uzņemts šāds seriāls,jo nav noslēpums,ka krievu sabiedrībā valda diezgan liela mizogīnija,no grieķu valodas mizo-naids un gine-sieviete,tur joprojām valda liela necieņa pret sievietēm,pret feminismu tur izturās negatīvi pat pašas sievietes,kuras attaisno pret sevi vērsto vardarbību no savu partneru puses,tā sakot,ja sit,tātad mīl.Varbūt seriāls liks paskatīties vīriešiem uz sievietēm kā uz līdzvērtīgām partnerēm un iejusties viņu pārdzīvojumos.Iemesls,kādēļ skatītājiem seriāls nepatīk,ir jāmeklē režijas un scenārija nepilnībās,nevis atspoguļotājā problēmā,jo pati sižeta ideja likt vīrietim paskatīties uz pasauli ar sievietes acīm,nemaz nav peļama.

Nu idejai jau nav ne vainas. tas ir skaidrs, ka ir režijas un scenārija nepilnības, no kā cieš lielākā daļa seriālu.
bet tā sižetiski sanāk dīvaini. Nu varētu tas Goša padzīvot kā sieviete, saprast savas kļūdas un tad kļūt atkal par vīrieti un izturēties pret sievietēm kā nākas. Bet Argentīniešu variantā kā arī būs šajā kļūst par sievieti, iemīlas vīrietī, iztāsta visu taisnību par to kā kļuva par sievieti un beigās apprecas un paliek  uz visu mūžu sieviete, dīvaini.

0

9

Kaut kā pēdējā laikā sanāk paskatīties.. un man pat ļoti patīk!  :)

0

10

PAULINA написал(а):

Kaut kā pēdējā laikā sanāk paskatīties.. un man pat ļoti patīk!  :)

Me too! ^^  Tikai dīvani, ka Goša,būdams izteikts mačo, var tik ātri iemīlēties vīrietī..Nu, tas man liekas...nu tā...jocīgi! :D

0

11

Mariposa написал(а):

Tikai dīvani, ka Goša,būdams izteikts mačo, var tik ātri iemīlēties vīrietī..Nu, tas man liekas...nu tā...jocīgi!

Aha.. bet nekas. kaut kā baigi pievilka klāt šim seriālam. tgd sēžu un tūbē video lūru. :D ahh labs.. sākumu ta neesmu redzējusi.. un vēl tak ir 2. sezona..

0

12

es ar ik pa brīdim paskatos, kad atnāku mājās un vakariņoju.. Patīk kā aktrise tēlo Margo - tāds spēks acīs un ķermenī izstarojas :) Interesanti! bet nu savādi vienalga iztēloties, ka tas ir bijis Goša :D

0

13

aNgeL написал(а):

Patīk kā aktrise tēlo Margo - tāds spēks acīs un ķermenī izstarojas

Vot jā, aktrise tiešām laba.. :)

aNgeL написал(а):

bet nu savādi vienalga iztēloties, ka tas ir bijis Goša

njā. :D aj, bet es sākumu neesu redzējusi, ta kā.. :D ah,bet man pat neprasās to sākumu redzēt :D galvenais redzētu turpinājumu :D

0

14

PAULINA написал(а):

.. un vēl tak ir 2. sezona..

Ooo..tiešām? Nezini, cik sēriju ..? Nez vai mums ar parādīs visu , arī otro sezonu..

aNgeL написал(а):

Patīk kā aktrise tēlo Margo - tāds spēks acīs un ķermenī izstarojas :)

Tas gan.! Smuka arī :D Bet, ne jau man par to spriezt :D

0

15

Izklausās sviestaini... :D a kā Goša kļūst par sievieti? :D

0

16

Paloma написал(а):

a kā Goša kļūst par sievieti? :D

Daudz neskatos, bet ja jau sāk iemīlēties vīrietī, tad jau laikam kļūst :D  :D

0

17

Mariposa написал(а):

Nezini, cik sēriju ..?

Nain! bet dažas var jau redzēt.. kaut kādas padsmitās.

0

18

nu bet kāā?? :D mani interesē tas KĀ tas notiek? Fantasy vai vnk dzimumu maiņas operācija vai kas par sviestu? :D

0

19

Paloma написал(а):

mani interesē tas KĀ tas notiek? Fantasy vai vnk dzimumu maiņas operācija vai kas par sviestu?

tjipa tas sākums tevi pats interesē??? pati to neredzēju.. bet nu Gošas bijusī draudzene aizgāja pie kautkādas tjipaš raganas un nobūra Gošu par sievieti... palikt viņš palika Gošā, bet tikai iesprostots sievietes ķermenī.. :D

0

20

ā, nu skaidrs. :D es nemaz netaisos mēģināt skatīties, jo tas tāpat bezcerīgi, vnk šī daļa interesanti bija :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Margoša