TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Margoša


Margoša

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

Paloma написал(а):

vnk šī daļa interesanti bija :D

Aga. :D

0

22

Margoša paliek arvien intresantāka un intresantāka, ak, nespēju vien sagaidīt jaunākās sērijas. :love:  ( Hmm...internetā tik var atrast līdz 36....vairāk vai tad nebūs vai kā??!! :dontknow: )
Katrā ziņā, es laikam esmu te viena no retajam, ja ne vienīgā, kas skatos šo seriālu. :D  :)  Bet, man pat ļoti iepaticies šis seriāls. Un, tagad kad vēl Goša ir atgriezies un pieprasa atpakaļ savu sievietes izskatu!  :playful:

0

23

Mariposa написал(а):

Hmm...internetā tik var atrast līdz 36....vairāk vai tad nebūs vai kā??

būs, būs, vnk filmē! Katru nedēļu nāk klāt jauna sērija!  :)

Mariposa написал(а):

Katrā ziņā, es laikam esmu te viena no retajam, ja ne vienīgā, kas skatos šo seriālu.

Es ar skatos :D nez, man ar ļoti patīk :D Nesen Sāku skatīties no 1.sez. jo nebiju visu redzējusi!  A, no trešās sez. esmu redzējusi 2. sērijas  :P 

Krč, jā tgd tikai īstais action sāksies :love:

0

24

PAULINA написал(а):

būs, būs, vnk filmē! Katru nedēļu nāk klāt jauna sērija!

A, tā apmēram ar domāju.  :)

PAULINA написал(а):

Es ar skatos  nez, man ar ļoti patīk  Nesen Sāku skatīties no 1.sez. jo nebiju visu redzējusi!  A, no trešās sez. esmu redzējusi 2. sērijas

Cik jauki, ka tu ar skaties! :flirt:   :love:  Jā, visas iespējamas sērijas esmu redzējusi, tagad gaidu jaunas! :)

0

25

Vakardien Margošai bija pēdējā sērija, tapēc laikam kaut kas jāpasaka par šo seriālu! :D  :)
Man īstenibā šis noteikti ir viens no mīļākajiem seriāliem, vnk apbrīnoju varoni, kas atveidoja Margošu, kura it kā īstenībā bija Goša. Ta, kā viņai bija jāiejūtas vīrieša āda. ( Pirmās sērijas tik tiešām bija intresantas ar to, kā Gošam bija jātiek galā ar sievietes tēlu! :D )
Bet, runāšu par trešo sezonu. Ak, kad atgriezās Goša un Kalugins pameta Margo, es jau sapratu...Margo lemts iemīlēties Gošā! :love:  Un, tā priecājos, ka tā arī notika. It, kā jau ļoti dīvaini, ka sanāk mīlēt sevi pašu. ( Nu, ta kā Margoša bija Goša un Goša bija Margo, tad sanāk, ka viņi iemīlas viens otra ķermenī. :D  :D  Bet, jā, viņi jau nemīlēja ķermeni, bet to pašu cilvēka dvēseli.) Tik ilgi Margo noliedza savas jūtas pret Gošu, tā cīnijas pret viņu un tā...ak, bet tomēr arī tā pretestība bija dievināma!  :love:  Viņu strīds pēc tā, ka viņš atdzinās viņai mīlestībai. Ak, kā Margoša kliedza uz viņu, raudāja un vispār cīnijas ar to, ko patiesība jūta savā sirdī! :love:
Daudzi, noteikti bija iemīlējuši Kaluginu un Margošu, bet man kaut kā viņi nekad nebija patikuši kopā!  :D  Ta, kā es biju Gošas pusē! :love: Nu, ja...Margo jau ļoti mīlēja Kaluginu, viņas pirmā sievietes mīlestība! :D 
Bet, ar Gošu viss bija citadāk. Viņi viens otru labāk saprata, jo bija viens otra ķermeni ieslodzīti. Ta, kā viņi saprata, ka ir dzīvot svešu dzīvi, kas vien bieži nebija saprotams Kaluginam.
Bet, ok...par Margo un Gošu! Ak, diewināju, kad Goša atdzinās uz skatuves viņai mīlestībā. Tas bija tik romantiski un skaisti! :love:  Man patika vispār tas, ka Goša tāds impulsīvs! :love:  Un, arī vakardienas sērijā, kad uzdāvināja viņai zvaigzni, jo varbūt, Margaritas Rebrovas vairs nekad nebūs.  :'(  :love:  Bet, no vienas puses Gošam taisniba, ka arī Gošas Rebrova viņā. ( Margo) vairs nav, jo viņš iemīlēja Margaritu Rebrovu! :love:
Bet, ak, laba ideja pavadīt nakti kopā, lai pārliecinātos, mīl viņa viņu vai nē. Jo, kā zināms, ka pilmēness naktī viņi var atgriezties savā ķermenī, ja vien nav kopā ar mīļototo cilvēku. Ta, kā viņi pamodās, palikuši kā Margo un Goša, nekas nebija mainijies, tad beidzot viņi apjauta, ka mīl viens otru! :love:
Ak, pēc tam tik mīlīgi abi uzvedās! :love:  :)
Man pat bija nojauta, ka žurnāla jaunais nosaukums būs "Vīrietis un Sieviete", un vēl Goša un Margo uz vāka! :love:
Skaisti! :love:  Kāzas bija ļoti skaistas! :love:
Prieks, ka kāzas parunāja arī Boriss un Ana, citādi tā stulbi, ka viņi nebūtu runājuši kopš tās reizes, kad Boriss padzina Anu par to, ka viņa uztaisija abortu. Bet, jā, es tieši gaidiju to mierigo sarunu! Arī Karolīna mainijusies!
Xi..xi...Zimovskis, he..lai nu būtu, ka viņš jauna žurnāla redaktors!
It, kā dzirdētas runas par ceturto sezonu. Man jau it kā gribētos, bet no vienas puses būtu skaisti, ja tomēr beigtos ar kāzām! Margo un Goša laimīgi uz mūžu! :love:  :)
Skaists seriāls! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Krievijas seriāli » Margoša