TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 23. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


23. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

Gab paziņo Gra, ka viņu attiecības ir beigušās, jo Gab mīl savu sievu. Gra visu uztver pārsteidzoši saprotoši. Gab viņai atvainojas par dotajam cerībām un lauzto vārdu. Gra saka, ka viņai nav ko Gab piedot, jo viss, kas viņai bijis ar Gab paliks viņai ļoti labas atmiņas. Gra saka, ka brauks prom no Sangasparas. Gab uz to neuzstāj, bet arī neiebilst viņas lēmumam.

Montanjo rančo: Nad pieprasa Kas naudu un aiz katra teikuma, pilnā balsī sauc viņu pa ‘mammīti’. Lai tiktu vaļā no Nad, Kas iedod viņai dārgu kaklarotu, ko viņai dāvinājis Hulio. Nad no sākuma šaubās vai tā ir īsta, bet beigās to pieņem un pasaka, ka ar to viņai nebūs gana.

Gab pasakas Gra par sapratni un atvadās. Viņus noklausās Las un izdzirdējusi, ka Gra baruc prom un Gab netaisās turēt vārdu un precēt Gra, viņa pamatīgi sadusmojas un metās virsū Gab un pārmet viņam par sava vārda laušanu un saka, ka ja Gab neprecēs Gra, tad tas Sangasparai atnesīs nelaimi. Gra aizstāv Gab. Gab saka, ka pirmo un vienīgo reizi viņš tomēr lauzīs savu goda vārdu, viņš aiziet.

Tikmēr „Temasonas Dimantā” Eva guļ gultā un murgo. Viņa uzlec no sava sapņa un uzreiz paņem rokās mūzikas lādīti, ko viņai dāvināja Skol. Viņa atcerās viņu kāzu dienu, kad Skol tika nošauts un tad atminās to, ko Skol viņai stāstīja par Nad un devās uz Mehiko par viņu kko uzzināt + vēl to, ka atgriezies no Mehiko viņš zināja kādu noslēpumu, kas varētu sāpināt daudzus cilvēkus. Eva kļūst domīga.

Las pārmet Gra par to, ka viņa ļāva Gab aiziet un nepildīja viņas dievu gribu. Gra saka, ka Las dievi ir kļūdījušies. Lasaru tas, protams, sadusmo. Gra paliek pie sava.

Mērs ieradies pie Alv lai aicinātu uz pratināšanu. Alv saka, ka nesaprot kāpēc viņam tas jādara un saka, ka neies. Mērs saka, ka viņam nāksies to darīt, jo Hulio personīgi rūpējas lai šī Skol nāves izmeklēšana notiktu kārtīgi un, ka Hulio jau esot nodevis savu ieroci apskatei.

Pie Evas ierodas Frans lai mierinātu viņu. Arī Hul ir turpat blakus. Eva pastāsta viņiem par to, ko atcerējusies sakarā ar Skol un to, ka viņš uzzinājis kādu noslēpumu un to, ka Nad ir viltvārde. Hul&Frans ir pārsteigti.

Alvaro aprok savu ieroci.

Pie Evas ierodas Sole, kas piedāvā Evai savu draudzību un atbalstu.

Hul&Frans dodas meklēt Nad uz viesu namu, bet viņa jau ir aizbraukusi.
Vēlāk Hul&Frans izstāsta Evas stāstu Gabrielam un viņi dodas pie Mēra (viņš laikam reizē ir arī policijas priekšnieks) lai pārliecinātos, ka viņš kko dara sakarā ar Skol slepkavību. Viņš taisnojas, ka darot visu iespējamo un, ka jau ir atrasti tie cilvēki, kuriem pieder tāds ierocis ar kādu tika nošauts Skol. Mērs pastāsta, ka vienīgais, kurš no šo ieroču īpašniekiem, nav ieradies sniegt liecību un nav nodevis ieroci apskatei ir Alvaro. Hul izskatās šokēta.

Gra noklausās Las burvestības un dzird, ka viņa lūdz saviem dieviem Ķēvītes nāvi.

Sol ierodas pie Lenad. Šis pārsteigts. Sol saka, ka negrib gaidīt līdz kāzām un novelk savu blūzīti. Viņi sāk skūpstīties.

Hul&Mērs ierodas Montanjo rančo un paziņo Hulio, ka Alv nesadarbojas ar policiju. Hulio ir nikns un pasauc Alv. Hul uzklūp Alv un prasa paskaidrojumus par to kāpēc viņš nesadarbojas un pat piedraud viņam, ka ja viņš būs iesaistīts Skol nāvē tad viņa...(tā arī teikumu nepabeidza) Hul izskatās patiešām saniknota. Alv, protams, saka, ka viņš neko nezin par Skol nāvi un beigās vēl samuld, ka savu ieroci pārdevis Ramonam.

Gra ierodas „Temasonas Dimantā”. Viņa vēlas satikt Gab, kurš tobrīd nav mājās, bet Gra satiek Evu. Eva dusmojas, ka Gra atnākusi, jo viņu varētu ieraudzīt Hul. Gra saka, ka atnākusi lai brīdinātu Gab, jo Las savās burvestībās piesaukusi Hul nāvi. Evas attieksme pret Gra mainās.

Sol&Leand kaislīgi skūpstās Leand gultā. Lend pēkšņi atraujas un saka, ka nevar un nesaprot, kas ar viņu notiek. Sol pārdzīvo un domā, ka tas ir viņas dēļ.

Hul&Mērs pārmeklē Alv darbistabu, lai atrastu ieroci, jo viņiem liekas, ka Alv melo par ieroča pārdošanu Ram. Bet viņi ieroci neatrod.

Eva&Gra izrunājas. Eva saka, ka saprot Gra un, ka viņai neko nepārmet, jo viņa taču ir iemīlējusies, bet saka, ka Gra vajadzētu braukt prom no pilsētas, Gra saka, ka tā arī darīs un izsaka līdzjūtību Evai par Skol. Eva piedāvā Gra naudu, kuru krājusi savam medusmēnesim, lai viņa varētu kādu laiku dzīvot mierīgi. Gra no sākuma atsakās, bet Eva pierunā naudu paņemt.
Če dzirdējis Evas&Gra sarunu. Viņš pasakās Evai par to, ko viņa izdarījusi un saka, ka viņa ir lieliska sieviete.

Alv&Ram satiekas citas pilsētiņas bārā. Alv lūdz Ram pakalpojumu-teikt policijai, ka Ram nopircis no Alv viņa ieroci. Alv saka, ka par šo pakalpojumu ļoti labi samaksās. Ram saka, ka viņam ar naudu nepietiks-viņš grib arī Alv sievu. Alv pārsteigts. Ram saka, ka ja Alv atļaus viņam iegūt Lus , tad pateiks policijai visu ko viņš grib. Alv no sākuma šaubās, bet piekrīt.

Gab&Frans norunā braukt uz Mehiko un paspiegot par Nadju tāpat kā Skol (uzzināt kko par Rodžera Tomasa un Nadjas saistību). Eva izstāsta Gab par Gra apciemojumu un to ko viņa teikusi par Las.

Alv ierodas mājās pie sievas un sāk viņai mālēt ciet acis: ka viņš grib laboties un Lus i vienīgā, kas viņam var palīdzēt. Lus viņam akli uzticas. Alv ierosina kādu dienu atstāt Kamillu mājās un aizbraukt kaut kur divatā. Lus traki priecājas par Alv priekšlikumu.

Nākošā diena: Gab atrodas Hulio Gabriela istabā un tur viņu uz rokām. Ienāk Hul un jautā ko šie tur dara. Gab: „Mēs te runājamies kā vīrs ar vīru.” Hul smejas. Gab apsola, ka nebūs Mehiko ilgi, jo nevar iztikt bez Hugo&Hulijas. :heart:

Če ierodas Las būdā un izsmej viņu un viņas dievus par to, ka viņas plāni ar Gra ir izgāzušies.

Mehiko: Gab&Frans kādā mākslas galerijā jautā par Rodžeru Tomasu. Viņiem atbild, ka nav nekādas informācijas par viņu.

„Temasonas Dimants”: Hul Hugo istabā. Ienāk Mars un aicina Hul apzīmogot lopus, jo kādreiz viņai tas ļoti paticis. Hul saka, ka viņai patīk to darīt, bet tagad viņai ir kas daudz svarīgāks-Hugo. :)

Alv aizved Lus uz kādu viesnīcu, izturas pret Lus ļoti jauki. Lus priecīga, ka Alv ir tik mīļš pret viņu. Viņi aiziet uz kādu no viesnīcas istabām. Tajā atrodas Ramons. Alv paziņo, ka ja Lus negrib lai Alv sēž cietumā viņai jāpārguļ ar Ramonu.
SĒRIJAS BEIGAS.

0

2

Oho, kas par sēriju. Un tās beigas - Alv pats sevi pārspējis... :rofl:

0

3

paldies, missy, par atstāstu... man šodien tas noderēja... :haha:

0

4

Jaa liels , liels paldies missy ;)  Man ljoti zheel Evas - nabadziite :(

0

5

albalonga написал(а):

Oho, kas par sēriju. Un tās beigas - Alv pats sevi pārspējis...

Nu Alvaro vispār! Tikai tagad sāk parādīt cik liels kretīns viņš ir!

Julia написал(а):

paldies, missy, par atstāstu... man šodien tas noderēja...

Jā es jau dzirdēju Tavu nelaimi :D
Nu nav par ko! ;)

Ilze написал(а):

Jaa liels , liels paldies missy   Man ljoti zheel Evas - nabadziite

Vienmēr laipni! :)
Jā Evas arī mani ir žēl, tiešām.

0

6

missy tu esi ist aprakstnieks :lol:

0

7

HuLiA написал(а):

missy tu esi ist aprakstnieks

:lol:
sasmīdināji.

Bet paldies! ;)

0

8

Malacis missy ļoti labs apraksts!!!! :rose:  Ļoti žēl ka neraadiija vairaak Huliju un Gbrielu!!!! :hysteric:

0

9

Jolanta написал(а):

Malacis missy ļoti labs apraksts!!!!   Ļoti žēl ka neraadiija vairaak Huliju un Gbrielu!!!!

Paldies! Prieks, ka patīk! :)

Jā... ar HuGa ainām šodien bija pavisam švaki. Nu jācer uz nākošajām sērijām! ;)

0

10

missy написал(а):

Jā... ar HuGa ainām šodien bija pavisam švaki. Nu jācer uz nākošajām sērijām! ;)

Jaa tiešām jācer!!! ;)

0

11

Kurš rīt raksta atstāstu? :D
Es varu rīt uzrakstīt, bet jau iepriekš piesakos uz 2dienu! :D

0

12

Nu ta ņem abas dienas - es rīt pilnīgi noteikti nevaru...

0

13

albalonga написал(а):

Nu ta ņem abas dienas - es rīt pilnīgi noteikti nevaru...

Labs ir! :D

Tev maģis vēljoprojām beigts?

0

14

missy написал(а):

Tev maģis vēljoprojām beigts?

Rītdien meistars solīja zvanīt...

0

15

albalonga написал(а):

Rītdien meistars solīja zvanīt...

man prieks... bet labāk būtu, ka rīt meisters jau būtu maģi atnesis... :D

0

16

Julia написал(а):

man prieks... bet labāk būtu, ka rīt meisters jau būtu maģi atnesis...

Jā, labāk būtu. Kas zin - ta jau manīs... Rīt bļin atkal pa darbu jādzīvojas, jo visi slimo...

P.S. Off-topic - Julia sev sigu uzlikusi!!! :rofl: Man patīk!!!

0

17

albalonga написал(а):

P.S. Off-topic - Julia sev sigu uzlikusi!!!  Man patīk!!!

bļāāāāāāāāāāāāāviens, kā es ar to nomocījos!!!!!!!!!!!! es dariju, darīju visu metodam tikanja.... un beidzot izdarīju... :D
man vienmēr liekās tā fočene nepareizi.. turklāt šī ir manis izveidotā fočene.. ;) nu vot... kamēr tur dzemdēju, beidzot dzemdēju... vot, varat pricāties!!! kā es nomocījos... pastāstīt nenoticēs... :D :haha:

0

18

Julia написал(а):

man vienmēr liekās tā fočene nepareizi.. turklāt šī ir manis izveidotā fočene..  nu vot... kamēr tur dzemdēju, beidzot dzemdēju... vot, varat pricāties!!! kā es nomocījos... pastāstīt nenoticēs...

Super!! Nu ne jau par to, ka nomocījies, bet par to, ka pati uztaisīji!!! Es joprojām taisīt nemāku... Jau pat apsveru domu, ka būtu jāpaņem kādi datorkursiņi un jāpamācās animācijas un bildītes taisīt - tā teikt - photoshop jāapgūstt!!! Un un ja jau mēs joprojām pa off topiku dzīvojam - man ir tev nopietns piedāvājums - drīzāk pat lūgums!!! Bet to ierakstīšu Admin un mod sadaļā!!!

0

19

albalonga написал(а):

Super!! Nu ne jau par to, ka nomocījies, bet par to, ka pati uztaisīji!!! Es joprojām taisīt nemāku... Jau pat apsveru domu, ka būtu jāpaņem kādi datorkursiņi un jāpamācās animācijas un bildītes taisīt - tā teikt - photoshop jāapgūstt!!!

smejies???? es neizmantoju nekādu fotoshopu... :haha: te tikai (un visas bildes ko es daru konkursam) tikai word, paint un rīku joslu picture manager!!!!!!!!! tas arī visss..... viss ir tik primitīvi!!!! :haha:

0

20

Julia написал(а):

smejies???? es neizmantoju nekādu fotoshopu...  te tikai (un visas bildes ko es daru konkursam) tikai word, paint un rīku joslu picture manager!!!!!!!!! tas arī visss..... viss ir tik primitīvi!!!!

Wow - nu tad tu esi vēl lielāks malacītis, ka tik primitīvā veidā ko tik skaistu spēj uztaisīt!!! :D  Bet izlasi admin and mod sadaļā, ko es tur sarakstīju. Varbūt tu varētu pamēģināt uztaisīt???

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 23. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts