TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » kads pariss ir labakais?


kads pariss ir labakais?

Сообщений 1 страница 7 из 7

Опрос

Kad paris jusuprat ir vissspozakais un labakais?
kostomarov- navka

71% - 5
bereznaja-siharulidze

14% - 1
petrova-tihonovs

14% - 1
averbuhs - loba4ova

0% - 0
Голосов: 7

1

man ir  gruti izveleties tad es to piedavaju jums

0

2

Es par Navku&Kostamarovu!
Žēl, ka viņi vairs nav lielajā sportā... Lielisks pāris bija-lieliski slidoja un priekšnesumi bija ideāli! "Karmena" man patika vislabāk no visiem! :ok:

0

3

missy написал(а):

Es par Navku&Kostamarovu!
Žēl, ka viņi vairs nav lielajā sportā... Lielisks pāris bija-lieliski slidoja un priekšnesumi bija ideāli! "Karmena" man patika vislabāk no visiem!

Pēc missy man vairs nav ko teikt - tas ir tieši tas, ko domāju es!!!!
Lai gan Averbuhs&Lobachova arī ir super!! :) Viņu Flamenko ir super!!

0

4

paldies bet es nevaru nevaru nevaru izveleyies tapec ka mans paris ir tikai streignarde un meiers :rofl:  bet tas uz sheieni neatteicas :D

0

5

Kostomarov - Navka  :ok: Dievinu vinjus  :blush:

0

6

Kostamarov & Navka... the best!!
es vēl skatījos kādreiz raidījumu par Navku un kā viņa dzemdēja meitiņu un tas viņai ļoti traucēja, gandrīz jau bija atteikusies no sporta. tad arī Kostamarov bija viņu nomainījis ar citu slidotāju (vai gadījumā tā nebija Seminovič????), bet nekā tur nesanāca un Kastomarov pazaudēja visu cerību kādreiz vinnēt, taču piedāvāja Navkai atkal uzstāties, neskatoties uz to, ka viņa bija tikko dzemdējusi un bija pieņemusies svarā uz 9 kg! taču viņi atsāka nodarboties un Navka bija tik aizņemta gan ar vīru, gan mazo meitiņu, gan nodarbībām, ka notievēja pat vairāk nekā vajag... arī viņas vīrs Žulin ņemās viņus abus divus trenēt... Navka vēl teica:  " Viņš bija kā neprātīgs ar ideju izdarīt no mums čempionus un pat aizmirsa, ka esmu ir viņa sieva, kura tikko dzemdēja... lika mums trennēties dienu un nakti.." :D un izdevās!!!!!!! starp citu, Navka ir viena no vienīgajām, kura pēc dzemdībām spēja atgriezties sportā un uzvarēt  Olimpiādē!!!!!!

:ok:

0

7

Ooo, paldies Julia par šo stāstu!! Es pagaidām fanoju tikai skatīšanās līmenī, esmu slinka uz info meklēšanu..  :blush:  bet liels prieks, ka kāds kaut ko pastāsta!!
Navkai - urā par tādu varonību un panākumiem!!  :ok:  :give_heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » kads pariss ir labakais?