TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu


Par Bībeli un homosexuālismu

Сообщений 41 страница 60 из 182

41

kā saka mana vecmāmiņa - tu tici Dievam, nevis mācītājam. atbildes ir jāmeklē Bībelē, sevī un savā ticībā.

0

42

Norkys написал(а):

kā saka mana vecmāmiņa - tu tici Dievam, nevis mācītājam. atbildes ir jāmeklē Bībelē, sevī un savā ticībā.

nu es vienmēr esu teikusi, ka ticu dievam, bet neticu baznīcai. Un man dievs ir kā pozitīvās enerģijas sakopojums un pozitīvā enerģija nāk no visas dabas un arī cilvēkiem. Tāpēc man dievs nelikas kaut kas ārpus cilvēka esošs, bet iekš cilvēka. Tāpēc, lai sarunātos ar dievu, man nav vajadzīga baznīca. Bet par Bībeli runājot - nevar Bībelē atrast atbildes uz visiem jautājumiem. Var izmantot Bībeli kā tādu "aizmuguri" un piesaukt tad, kad ērti, izraujot no konteksta utt. Turklāt Bībelē ir pārāk daudz pretrunu un jā - Jaunā un Vecā derība, dažādi laiki, dažādi autori, pierakstīšana, pārrakstīšana, tulkošana un tā tālāk. Manā izpratnē kāpēc Bībelei ir spēks - jo tajā ir koncentrējusies pozitīvā enerģija, cilvēku domu un ticības spēkam ir milzīgs spēks. Un nu neviens kristietis neievēro pilnīgi visus Bībeles nosacījumus, tāpēc tik teikt katrā dzīves situācijā - meklē atbildi Bībelē - tā ir gļēvulība domāt pašam un meklēt atbildi pašam.

0

43

albalonga написал(а):

meklē atbildi Bībelē - tā ir gļēvulība domāt pašam un meklēt atbildi pašam.

tas jau sasaucas ar to, ko Paloma nesen rakstīja piezīmju sadaļā. vieglāk ir lamāt sevi par to, ka nevari atrast atbildi, nekā ieklausīties tajā, ko priekšā saka Dievs, kurš tevi ir radījis.

0

44

Kāda ir ticības jēga un vērtība - bezierunu akla paklausība? Bet Bībelē nav atbildes uz katru atsevišķu situāciju dzīvē, nav pilnīgu atbilžu. Tad sanāk nu nav īsti skaidrs, kā dzīvot. Tad iet pie mācītāja un prasīt, lai viņš atbild kā katrā konkrētajā situācijā rīkoties, jo viņš ir Dieva pārstāvis zemes virsū? Ar ko viņš to var pierādīt, ka viņš patiešām pārstāv dievu, ka Dievs caur viņu runā ar mani? Ar to, ka viņš ir lasījis Bībeli un apmeklējis semināriju? Nu tas nav nopietni. Pati tak teici, ka savas draudzes mācītājs nav tev tīkams.

Pirmkārt, Bībelē ir visas atbildes, vajag tikai meklēt.
Otrkārt, nav vajadzīgs mācītājs obligāti - Dievs uz tevi runā. Ar mācītāju, bez mācītāja, visādi.
Treškārt, vajag lūgt palīdzību Dievam.
Bieži vien cilvēki saka "Es neticu Dievam, jo viņš man nekad nav palīdzējis". Bet tad gribas jautāt "Kad tu Viņu pēdējo reizi lūdzi?"

Turklāt Bībelē ir pārāk daudz pretrunu

Nosauc kaut vienu ;)

Un nu neviens kristietis neievēro pilnīgi visus Bībeles nosacījumus

Šis ir pārāk vieglprātīgs apgalvojums tādai nopietnai diskutētājai kā tu. Kaut vai tā iemesla dēļ, ka nevienam, ieskaitot tevi, nav īsti skaidrs, kas slēpjas aiz vārdiem "visi Bībeles nosacījumi" ;) Lūdzu, konkrētāk :)

P.S. Varētu atvērt tādu vispārēju diskusiju, kur visiem izteikties, citādi šeit absolūtā beztēmā sanāks aiziet. (Jā, es esmu vecā kaluma forumeris un pastāvu pret offtopiku forumos :D )

0

45

MiglasLakats написал(а):

Nosauc kaut vienu ;)

Es atkal ar savu vēsturi, sorre :D Nu tā - jau kopš seniem laikiem baznīcai ir bijusi diezgan liela vara, ne tā? Pirms apgaismības un reformām, kas sākās 16.gs. baznīca praktiski noteica visu. Tas viens. Plus otrs - pirmā bībele jau kad iznāca, vot tagad pablamēšos, jo nezinu precīzu laiku, bet būtu labi, ja kāds pateiktu? Anyway, doma tāda, ka laika gaitā bībeli var sākt uztvert par tādu kā kluso telefonu spēli, katra jaunā vara pieliek klāt kaut ko savu un to cenšas iestāstīt cilvēkiem un cilvēki tic, jo tā tač ir bībele - Dieva vārdi. Jautājums - cik daudz no bībelē rakstītā patiešām ir Dieva teiktais un cik daudz ir koriģētais un pielabotais, lai baznīcai piedēvētu lielāku varu pār cilvēkiem? Tas atkal ir katra paša ticības jautājums, cik tu pats tici bībelei un tās pareizībai ;)

Jā, bet par to pirmo bībeli, tiešām, man baig intersē, kad viņa iznāca?

0

46

Es īsti nesapratu, kāds tam sakars ar jautājumu par pretrunām Bībelē, bet ok, tas nekas :D

Negribu sameloties, bet Bībele tādā formā, kā mēs to redzam tagad (saturiski, tas ir), sāka veidoties ap otro gadsimtu pēc Kr.
Vecās Derības rakstu vecums ir mērāms vairākos tūkstošos gadu pr. Kr.
Pēc Bībeles izveidošanas (2.-3.gs.) nekādas modifikācijas nav vairs iespējamas, jo citādi mums te būtu darīšana ar simts un vienu Bībeles versiju, which is not the case - jo īpaši mūsdienās viegli pārbaudīt, ka Bībeles latviskais variants saka absolūti to pašu, ko krievu, angļu, franču un visi citi :D

0

47

MiglasLakats написал(а):

Es īsti nesapratu, kāds tam sakars ar jautājumu par pretrunām Bībelē, bet ok, tas nekas :D

Pretrunas tajā, ka nezin vai tas, kas tur rakstīts ir autentisks :)

MiglasLakats написал(а):

Pēc Bībeles izveidošanas (2.-3.gs.) nekādas modifikācijas nav vairs iespējamas, jo citādi mums te būtu darīšana ar simts un vienu Bībeles versiju, which is not the case - jo īpaši mūsdienās viegli pārbaudīt, ka Bībeles latviskais variants saka absolūti to pašu, ko krievu, angļu, franču un visi citi :D

Khem, aha, okā, lai būtu. Bet šajā pasaule viss ir iespējams!!!! Gribēja un modificēja to bībeli. Tas jau nav domāts tā, ka uzražo pilnīgi ko citu, bet vnk pamaina pārus vārdiņu vai tekstus.

Varbūt bik ne pa tēmu, bet ta pati Tēvreize, es zinu viņai divas beigas - "...Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vārdā, Āmen!" un "...Jo Tev pieder valstība, spēks un gods mūžīgi, Āmen!" Es piem esmu skaitījusi pirmo versiju. Tad joper, ja ir viena bībele, viens Dieva vārds, kapē ir divas versijas? Moš es te visu laiku nepareizi domāju :D

0

48

MiglasLakats написал(а):

Treškārt, vajag lūgt palīdzību Dievam.
Bieži vien cilvēki saka "Es neticu Dievam, jo viņš man nekad nav palīdzējis". Bet tad gribas jautāt "Kad tu Viņu pēdējo reizi lūdzi?"

un cik ir tādu cilvēku, kuri ir lūguši, bet velti? Kāpēc vispār Dievam tā labpatīk, ka viņu lūdzas? Jāpalīdz jau ir ne lūgšanas dēļ, bet palīdzēšanas dēļ.. Pateicības vārdi ir daudz vērtīgāki par "lūdzu".

0

49

Dievs nevar palīdzēt visiem. Diemžēl.

Kāpēc lūgt? Tas pierāda to, mūsdienu cilvēki spēj lūgt tikai patiesās nelaimēs, kad atceras, ka ir arī tāds Dievs. Vieglāk taču ir sēdēt un gaidīt brīnumu, nevis lūgt, vai ne?

0

50

aNgeL написал(а):

Vārds vārdā te visus jūsu komentārus neizlasīju, bet nu diskusija šeit ir mūžīgi aktuālā un vispār interesanti palasīt. Atļaušos arī izteikt kaut ko no tā, kā es redzu to visu, pieņemot, ka Dievs ir. Galu galā Viņš taču ir absolūts un visvarens. Viņš radīja pasauli , vīrieti un viņam piemērotāko draudzeni sievieti. Bet - ja jau Viņš ir tik visvarens, tad jau Viņš zināja to, kas un kā būs. Viņš varēja neradīt to augļu koku tajā Ēdenes dārzā. Bet tas koks tur bija. Tādēļ, kādēļ gan nevar pieņemt, ka Dievs zināja jau vienmēr, ka cilvēks apēdīs to augli? Attiecīgi Viņaprāt, tā tam bija jābūt - ka vīrietis un sieviete tiks izraidīti no dārza, sāks grēkot un tml viss pārējais, kas līdz ar to nāca līdzi. Jo būtībā , ja nebūtu tās ļaunās puses, tad cilvēks nekad neaizdomātos un nesaprastu to, kas ir tas, ko viņš dara, viņš neatšķirtu , ka tas un tas ir labs bez ļaunā un vispār bez visiem pretstatiem.

pirmkārt, wow, prieks, ka iesaistījies. :D
Cilvēks ir būtne ar prātu un brīvu gribu. Ja cilvēkam netiktu dotas izvēles iespējas, kāda varētu būt runa par brīvo gribu? Tad būtu tikai viens veids, kā dzīvot. Un kāda tad vispār dzīvei būtu jēga? Iedomājieties, ka visi cilvēki dzīvo paradīzē, tāda laba un ļauna pazīšanas koka nebūtu nekad bijis. Cilvēkiem nebūtu nemaz citu iespēju kā dzīvot. Visi kā tādi  robotiņi laimīgi dzīvotu paradīzē. Un viņi tur būtu nevis tāpēc, ka ir to izvēlējušies, nevis tāpēc, ka ar apziņu ir uz to gājuši un klausījuši Dievam, vēlējušies dzīvot mūžīgi kopā ar Dievu, bet tādēļ, ka viņiem pat prātā neienāk, ka varētu dzīvot citādāk. Sanāk, ka Dievs vienkārši dzīvotu un spēlētos ar savām mantiņām. Varbūt es nemāku skaidri izteikt savu domu, bet katrā ziņā tāds scenārijs man šķiet absurds.
Tāpēc es teiktu, ka Dievs nevis domāja, ka tā tam jābūt, bet Viņš pieļāva tādu izvēli, lai neapspiestu cilvēka brīvo gribu. Un, protams, par to bija jāsaņem sods.

aNgeL написал(а):

un pateicoties šiem pretstatiem cilvēks sāk arī izprast to, kas ir Dievs, saprast, ka jā vēlas tiekties pie viņa.

Diemžēl ir ļoti maz cilvēku, kas tagad to saprot. Līdz ar to nevar teikt, ka grēks, šie labā un ļaunā pretstati, ir līdzeklis, lai cilvēki saredzētu, cik brīnišķīgs ir Dievs un atgrieztos pie Viņa. Jo diemžēl tā nenotiek. Šeit nedarbojas princips no sērijas - ir vajadzīgas skumjas, lai cilvēki novērtētu prieku.

aNgeL написал(а):

Tikpat vienkārši Viņš varēja zināt gan to, ka pastāvēs gan homoseksuālisms, gan hetereo utt. Dievs taču ir radītājs, un kā radītājs Viņš radīja visu tā, kā to vēlējās. Ja jau Viņam nepatiktu tas, ko Viņš izveidoja, tad varēja iznīcināt.

Neaizmirsti, ka pastāv ne tikai Dievs, bet arī ļaunais gars ;) Līdz ar to - nevar teikt, ka Dievs visu radīja tādu, kā vēlas. Viņš radīja, bet ļaunais kārdina cilvēkus un aizved no Dieva ceļiem. Par iznīcināšanu - kaut vai par piemēru ņemot Atklāsmes grāmatu - tur ir runāts par to, kā cilvēki grēkoja un Dievs sūta nelaimes, lai piespiestu cilvēkus atgriezties.
Un - iznīcināt cilvēkus vispār? Kā var iznīcināt to, ko mīli ar neizmērojamu mīlestību? Dievs ļoti mīl cilvēkus, un viņš vēlas, lai cilvēki atgriežas pie Viņa, lai viņi ieiet mūžībā un mūžīgajā dzīvē kopā ar Viņu.

Katoļu ticības mācība написал(а):

Cilvēku Dievs radīja, lai viņš Dievu pazītu, mīlētu, labprāt tam klausītu un pēc tam Dieva valstībā mūžīgi dzīvotu.

Ādams un Ieva sākotnēji bija brīvi no nāves, bet to un Debesu valstību zaudēja, kad krita grēkā. Tāpēc Dievs sūtīja savu Dēlu, Jēzu Kristu, lai cilvēkiem dotu pestīšanu un atkal dotu iespēju iekļūt Debesu valstībā. :)

aNgeL написал(а):

Būtībā, ja Dievs nevēlētos, lai cilvēks grēko, tad vienkārši cilvēka dvēsele varēja nenokļūt uz zemes, bet gan uzreiz mūžīgi dzīvot paradīzē.

Pag... Un kur tad sākumā dzīvoja Ādams un Ieva?

aNgeL написал(а):

Un otra lieta, kuru šobrīd iesākšu, mani interesē, kā to varētu izskaidrot.. tā būs jau tā tēma, kas te arī bijusi aizsākta.. Piem. ir noziedzinieks un upuris. Tātad noziedzinieks uzbrūk upurim, viņš mirst. un sanāk, ka Dievs ir nolēmis to dzīvību ņemt pie sevis? bet no otras puses, vai tad tieši paņemot šo dzīvību , viņš noziedzinieku nepadara par slepkavu, kas tomēr ir tas augstākais ļaunuma punkts? Ja tas ievainotais paliktu dzīvs, tad arī tā uzbrucēja grēks vairs nebūtu slepkavība, bet vienkārši uzbrukums. un, kā, Paloma, teica - Dievs vēlas, lai cilvēki ir laimīgi.. bet atkal - ja piem. mātei tiek atņemts bērns, tad kā viņa var būt laimīga, ja visu atlikušo dzīvi viņai jādzīvo ar tādām sāpēm, kuras īstenībā dziedēt nav iespējams.

nu pagaidi, sāksim jau ar to, ka Dievs nav tas, kas liek slepkavam uzbrukt un nogalināt! Slepkavas vada nevis Dievs, bet ļaunais gars.
Kā jau MiglasLakats (ak, man tevi gribas saukt visādos citādos vārdos, tikai ne šitā :D ) teica - mums cilvēkiem Dieva ceļi nekad nebūs izzināmi. Tādēļ vienīgais ir paļauties uz Dievu, kurš vada mūsu dzīves, ĻAUT viņam vadīt mūsu dzīves. Kā teica brālis Emanuels jauniešu dienās - ļaut Jēzum Kristum sēdēt mašīnā šofera vietā, ieaicināt viņu tajā. Uzticēties un paļauties uz Dievu. Viņam nekas nav neiespējams.

albalonga написал(а):

Kāda ir ticības jēga un vērtība - bezierunu akla paklausība? Bet Bībelē nav atbildes uz katru atsevišķu situāciju dzīvē, nav pilnīgu atbilžu. Tad sanāk nu nav īsti skaidrs, kā dzīvot. Tad iet pie mācītāja un prasīt, lai viņš atbild kā katrā konkrētajā situācijā rīkoties, jo viņš ir Dieva pārstāvis zemes virsū? Ar ko viņš to var pierādīt, ka viņš patiešām pārstāv dievu, ka Dievs caur viņu runā ar mani? Ar to, ka viņš ir lasījis Bībeli un apmeklējis semināriju? Nu tas nav nopietni. Pati tak teici, ka savas draudzes mācītājs nav tev tīkams.

Te nu būs nedaudz atšķirības tagad konfesijās, bet ir tāda lieta kā apustuliskā pēctecība, kas luterāņiem ir izzudusi, bet katoļiem ir saglabājusies. Pirmie bīskapi bija Jēzus Kristus īpaši izvēlētie apustuļi ar Pēteri vadībā. Jēzus viņiem deva īpašas pilnvaras vadīt Baznīcu, un šīs pilnvaras viņi ar roku uzlikšanu nodeva tālāk nākošajiem bīskapiem un priesteriem. Tas ir viens no sakramentiem. Līdz ar to mācītāji tomēr ir savā ziņā augstāki par parastajiem cilvēkiem, jo Dievs viņiem ir devis īpašas zināšanas. Protams, kā es jau augstāk kaut kur minēju, arī garīdznieki nav pasargāti no grēka kārdinājumiem. Tomēr šādi gadījumi ir mazākumā, salīdzinot ar patiesu kalpošanu Dievam.

albalonga написал(а):

tāpēc tik teikt katrā dzīves situācijā - meklē atbildi Bībelē - tā ir gļēvulība domāt pašam un meklēt atbildi pašam.

Jo pats atbildi nekad nevarēs atrast. Vienīgi ar Dieva palīdzību var atrast pareizās atbildes - lasot Bībeli, lūdzot Dievu, meklējot palīdzību pie Viņa. Šeit atkal ož pēc jau man agrāk dzirdētā viedokļa, ka kristieši uzskata, ka nekas nav jādara, visu izdarīs Dievs. Nē, tā nav! Bet Dievam ir jālūdz palīdzība, lai saprastu, kā rīkoties!

0

51

cravey написал(а):

Khem, aha, okā, lai būtu. Bet šajā pasaule viss ir iespējams!!!! Gribēja un modificēja to bībeli. Tas jau nav domāts tā, ka uzražo pilnīgi ko citu, bet vnk pamaina pārus vārdiņu vai tekstus.

nu, izfantazēt jau var jebko un izdomāt visdažādās sazvērastības teorijas, lai tikai apgāztu kaut ko un pierādītu savu taisnību, ar ;)

aNgeL написал(а):

un cik ir tādu cilvēku, kuri ir lūguši, bet velti? Kāpēc vispār Dievam tā labpatīk, ka viņu lūdzas? Jāpalīdz jau ir ne lūgšanas dēļ, bet palīdzēšanas dēļ.. Pateicības vārdi ir daudz vērtīgāki par "lūdzu".

Dievs zina vislabāk no visiem, kas cilvēkam ir vajadzīgs. Un ja cilvēks lūdz, bet Dievs zina, ka viņam ir vajadzīgs kaut kas cits, tad Dievs to var nedot. Nesen dzirdēju ļoti labu salīdzinājumu: vai tad ir labi, ja vecāki bērniem dod visu, ko tie grib? Vai tad nav labāk, ja vecāki dod to, kas ir patiešām viņiem vajadzīgs? Tāpēc, atkārtošu, ka ir jāpaļaujas uz Dievu. Un lūgšanā vienmēr ir jāuzticas Dievam un lai notiek viņa griba. Kā to darīja Jēzus Kristus.

Mt 26:39 написал(а):

39 Un, nedaudz pagājis, Viņš krita uz Sava vaiga pie zemes, lūdza Dievu un sacīja: "Mans Tēvs, ja tas var būt, tad lai šis biķeris iet Man garām, tomēr ne kā Es gribu, bet kā Tu gribi."

0

52

Paloma написал(а):

nu, izfantazēt jau var jebko un izdomāt visdažādās sazvērastības teorijas, lai tikai apgāztu kaut ko un pierādītu savu taisnību, ar ;)

Baznīca dara to pašu, lai pierādītu savu taisnību, tb bībeles vārdus. Tā ka mēs te viens otra patiesību cenšamies apgāzt!!! :D

0

53

cravey написал(а):

Baznīca dara to pašu, lai pierādītu savu taisnību, tb bībeles vārdus. Tā ka mēs te viens otra patiesību cenšamies apgāzt!!!

Nu labi, un kāds baznīcai no tā būtu labums? Kādu tieši savu taisnību baznīca tā "cenšas" iepotēt, tavuprāt?

0

54

Paloma написал(а):

un kāds baznīcai no tā būtu labums? Kādu tieši savu taisnību baznīca tā "cenšas" iepotēt, tavuprāt?

Ka tikai un vienīgi bībelē ir patiesība, un ka mums visiem jādzīvo saskaņā ar to!!!!

0

55

Cravey, es palūgšu pārtraukt kliegšanu, kas izpaužas trīskāršās un četrkāršās izsaukuma zīmēs. Jūs te iekarstat kā ogles ar napalmu, un tas mūs nekur nenovedīs.

Ideja par baznīcas iepotēšanu ir absurda, jo nav iespējams kontrolēt cilvēka ticību. Katrs tic tam, ko par patiesību uzskata viņa sirds, nevis kāds lielā mūra ēkā ar torni un zvanu.

0

56

jā, cravey, mēģini lūdzu būt drusku savaldīgāka un vismaz argumentētāk izskaidrot savu viedokli, nevis mētāties ar apvainojumiem. Mēs neuzbrūkam jums, kas noliedzat mūsu ticību, tad lūdzu nevajag tā klupt virsū arī mums un apvainot to, kas mums svēts.

Un kur tad būtu patesība, ja ne Bībelē? Kā tad cilvēkiem zināt, kā dzīvot pēc Dieva likumiem, ja ne caur Dieva vārdu?
Ja Bībele būtu modificēta kaut kādās baznīcas interesēs - kāda tad tā bija pirms tam un, atkārtošos, kāda vajadzība bija kādam kaut ko pārveidot? Es nesapratu tavu nostāju.

0

57

Paloma написал(а):

Ja Bībele būtu modificēta kaut kādās baznīcas interesēs - kāda tad tā bija pirms tam un, atkārtošos, kāda vajadzība bija kādam kaut ko pārveidot?

nu kāā - vai tad neesi lasījusi vēstures grāmatas par to, kā cilvēkus piespieda pieņemt kristīgo ticību, kā izmantoja ticību inkvizīcijā un visos citos veidos, lai pakļautu cilvēku savām vajadzībām - tādēļ arī varēja pārveidot.. Bet tā kā neatceros neko no Bībeles un vispār neesmu pētījusi tās vēsturi utt, tad neņemos spriest par to, vai tā tiešām tika mainīta un tml..

Norkys написал(а):

Dievs nevar palīdzēt visiem. Diemžēl.

Kā tas, ko sauc par Visvareno nevar palīdzēt visiem?

Norkys написал(а):

Kāpēc lūgt? Tas pierāda to, mūsdienu cilvēki spēj lūgt tikai patiesās nelaimēs, kad atceras, ka ir arī tāds Dievs. Vieglāk taču ir sēdēt un gaidīt brīnumu, nevis lūgt, vai ne?

nu kāpēc sēdēt un gaidīt brīnumu.. var negaidīt un nesēdēt, bet meklēt izeju pašam. var rīkoties.

Nu es pati jau arī ilgi ticēju Dievam. būtībā kādus 16 - 17 gadus. Un es lūdzu par sevi un par sev tuvajiem un par sev nepazīstamajiem ikreiz, kad redzēju, ka garām pabrauc ātrās palīdzības mašīna, vai izlasot kaut ko avīzē vai redzot televīzijā utt..  un pateicos par kaut kādām labām lietām, kas nāca manā dzīvē par kurām iepriekš nebiju lūgusi.. un esmu klausījusies draugos, kuri Dievam neticēja un kuriem tādēļ nepiekritu..Toreiz nebiju domājusi, ka tā notiks, bet kaut kā nemanot es vienkārši pārstāju ticēt - ne jau kaut kādu nelaimju vai laimju dēļ un kaut kādu Dievišķo lietu dēļ, bet vienkārši tādēļ , ka es sapratu, ka es nespēju ticēt, ka ir kaut kas tāds neredzams, kas spēj aptvert visu pasauli, katru cilvēku un dzīvo radību, ka spēj palīdzēt un ievirzīt cilvēku dzīves, var izlemt un paņemt dzīvību utt.. Man tas liekas pārāk pasakaini, lai spētu to uzskatīt par īstenību. Varbūt vaina arī tajā , ka cilvēks nespēj vienlaicīgi būt divās pusēs - Dieva un maģijas. Ok, neticu arī tādai īstai maģijai, kas acu priekšā var parādīties, bet tomēr viskaut kādas hipnozes un tml lietas ir pierādītas un piedzīvotas pazīstamiem cilvēkiem. un treškārt - kā lai es ticu Dievam, ja es vairs neticu dvēseles pastāvēšanai un nekādai pēcnāves dzīvei? Kaut gan apzinos, ka tomēr notiek viskaut kādas neizskaidrojamas lietas un vistuvākā man versija ir saistīta vienkārši ar energētiku, kas piemīt katram. es laikam vienkārši esmu no tiem cilvēkiem, kuri tic zinātnei, to ko var pierādīt, parādīt ar uzskatāmiem faktiem un izskaidrot logiski, bez kaut kādiem brīnumiem, paralēlām pasaulēm, bez paradīzes un elles.  un vienlaicīgi es apzinos, ka tomēr nespēju atbildēt vēl pati sev uz daudziem jautājumiem, bet pamazām rodu jaunas atbildes, kuras īstenībā mani tikai attālina no religijas. Bet - vienalga es uzskatu, ka religija, ticība Dievam ir viena no labākajām parādībām, kas ir cilvēka dzīvē, tai ir jābūt pamatā, lai cilvēks aptvertu īstenās vērtības, un tad jau atkarībā no sevis paša rodas tas ceļš pa kuru viņš iet dzīvē

Отредактировано aNgeL (16.11.2009 20:00)

0

58

aNgeL написал(а):

nu kāā - vai tad neesi lasījusi vēstures grāmatas par to, kā cilvēkus piespieda pieņemt kristīgo ticību, kā izmantoja ticību inkvizīcijā un visos citos veidos, lai pakļautu cilvēku savām vajadzībām - tādēļ arī varēja pārveidot.. Bet tā kā neatceros neko no Bībeles un vispār neesmu pētījusi tās vēsturi utt, tad neņemos spriest par to, vai tā tiešām tika mainīta un tml..

ok, to visu es zinu, bet tā tik un tā nav atbilde uz šo jautājumu. Jo joprojām paliek jautājums - ko tieši tad mainīja un kāpēc?
Tas, ka pagātnē ir bijis daudz kļūdu, ir neapstrīdams fakts. Bet mēs dzīvojam tagadnē.

aNgeL написал(а):

Kā tas, ko sauc par Visvareno nevar palīdzēt visiem?

skatīt manu atbildi. Dievs VAR palīdzēt un par to nav nekādu šaubu. Dievs var visu.

aNgeL написал(а):

var negaidīt un nesēdēt, bet meklēt izeju pašam. var rīkoties.

izlasi manu ierakstu Pārdomās - tur ir tieši par šo tēmu :)

Un par pārējo... Wow, to tu man nekad nebiji stāstījusi. Un skumji, ka ir noticis tā, kā ir noticis...
Tu saki, ka ir pierādītās hipnozes utt. utjp., un tikai tāpēc, ka tas ir zinātniski pierādīts. Bet cik daudz cilvēku ir savā dzīvē pieredzējuši Dieva klātbūtni - vai tas neko nepierāda?
Un pasaule ir tik brīnumaina un pārsteidzoša, un jo vairāk zinātne atklāj, jo vairāk par to pārliecinās, un tad ir jautājums - kā tas viss tā var būt bez kādas augstākas vadibas?

0

59

Paloma написал(а):

kā tas viss tā var būt bez kādas augstākas vadibas?

Var. Ja pieņem, ka piem. daba ir augstākais spēks - viss notiek pēc loģiskas ķēdes, tikai cilvēks nav viszinošs, ir lietas, kuras nav atklātas, tādēļ tie liekas kā brīnumi.

Paloma написал(а):

Un skumji, ka ir noticis tā, kā ir noticis...

Tas, vai tas ir skumji atkal ir atkarīgs no tā, kas kam tic..  :D

Paloma написал(а):

Bet cik daudz cilvēku ir savā dzīvē pieredzējuši Dieva klātbūtni - vai tas neko nepierāda?

Tā Dieva klātbūtne ir parādījusies un teikusi "Es esmu Dievs"? un parādījusi, ka jā ir paradīzes vārdi, kas ved uz to un tml? tikpat vienkārši tas var nebūt Dievs, bet cilvēks, kurš tic Dievam uzskata, ka tas ir viņš - attiecīgi kam kas tic, tam tas arī ir rādījies un vienas versijas pie kuras varētu palikt nav - un tas ir skumji, jo tā gribētos tiešām ar 100% pārliecību zināt, ko īstenībā slēpj sevī viss :D

Отредактировано aNgeL (16.11.2009 20:27)

0

60

Var. Ja pieņem, ka piem. daba ir augstākais spēks - viss notiek pēc loģiskas ķēdes, tikai cilvēks nav viszinošs, ir lietas, kuras nav atklātas, tādēļ tie liekas kā brīnumi.

Ja viss notiek pēc loģiskas ķēdes, rodas tikai viens jautājums - kurš to iesāka? Kurš nodibināja šādu kārtību?

Tā Dieva klātbūtne ir parādījusies un teikusi "Es esmu Dievs"? un parādījusi, ka jā ir paradīzes vārdi, kas ved uz to un tml? tikpat vienkārši tas var nebūt Dievs, bet cilvēks, kurš tic Dievam uzskata, ka tas ir viņš - attiecīgi kam kas tic, tam tas arī ir rādījies un vienas versijas pie kuras varētu palikt nav - un tas ir skumji, jo tā gribētos tiešām ar 100% pārliecību zināt, ko īstenībā slēpj sevī viss

Un jā, ir cilvēki, kam Dievs ir parādījies un ar viņiem runājis.

Bet šis ir interesanti - šeit ir arguments, ka Dievs nevienam nav parādījies, bet, kad cilvēki stāsta par to, kā ir sarunājušies ar Dievu, tad viņus noraksta kā ārprātīgus. Kkā dīvaini sanāk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu