TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu


Par Bībeli un homosexuālismu

Сообщений 61 страница 80 из 182

61

aNgeL написал(а):

Var. Ja pieņem, ka piem. daba ir augstākais spēks - viss notiek pēc loģiskas ķēdes, tikai cilvēks nav viszinošs, ir lietas, kuras nav atklātas, tādēļ tie liekas kā brīnumi.

Un kas būtu tā "daba"?

MiglasLakats написал(а):

Ja viss notiek pēc loģiskas ķēdes, rodas tikai viens jautājums - kurš to iesāka? Kurš nodibināja šādu kārtību?

Tieši tā! :)

MiglasLakats написал(а):

Un jā, ir cilvēki, kam Dievs ir parādījies un ar viņiem runājis.
Bet šis ir interesanti - šeit ir arguments, ka Dievs nevienam nav parādījies, bet, kad cilvēki stāsta par to, kā ir sarunājušies ar Dievu, tad viņus noraksta kā ārprātīgus. Kkā dīvaini sanāk.

Tik tiešām. Kur tad paliek visas neskaitāmās liecības par šādiem gadījumiem? Tas neskaitās, jā? Tiem cilvēkiem tikai rēgojās, bet visas ezotēriskās lietiņas ir tīra patiesība? Izklausās pēc diskriminācijas...

0

62

MiglasLakats написал(а):

Ja viss notiek pēc loģiskas ķēdes, rodas tikai viens jautājums - kurš to iesāka? Kurš nodibināja šādu kārtību?

Sākās, iespējams, tā, kā to apraksta zinātnieki - piem. no Lielā sprādziena.. utt. un tas kādēļ bija Lielais sprādziens un viss pirms tam arī var tikt fiziski, bioloģiski, ķīmiski utt pierādīts un izpētīts.

MiglasLakats написал(а):

Un jā, ir cilvēki, kam Dievs ir parādījies un ar viņiem runājis.

Ar kādu no šādiem cilvēkiem labprāt parunātu.. vismaz gribētu vārds vārdā dzirdēt  to, kā tas bija, lai saprastu, vai es tam noticētu neatrodot citu izskaidrojumu.

Tā ir - jūs 100% ticat Dievam, bet es ticot kaut kādām savām lietām, tomēr vienlaicīgi spēju domāt par to, ka, iespējams, es kļūdos un viss ir savādāk.. varbūt īstenībā vispār viss pavisam savādāk un cilvēki nav nemaz nonākuši līdz īstajai versijai?

0

63

Sākās, iespējams, tā, kā to apraksta zinātnieki - piem. no Lielā sprādziena.. utt. un tas kādēļ bija Lielais sprādziens un viss pirms tam arī var tikt fiziski, bioloģiski, ķīmiski utt pierādīts un izpētīts.

Man šķiet dīvaini, kā cilvēki, kas sevi sauc par loģiskiem, var uzskatīt, ka no sprādziena (I mean, seriously, tas nozīmē, ka viss lido uz visām pusēm) var rasties loģiska kkādu notikumu ķēde :D

Tā ir - jūs 100% ticat Dievam, bet es ticot kaut kādām savām lietām, tomēr vienlaicīgi spēju domāt par to, ka, iespējams, es kļūdos un viss ir savādāk.. varbūt īstenībā vispār viss pavisam savādāk un cilvēki nav nemaz nonākuši līdz īstajai versijai?

Visu savu mūžu esmu šaubījies par visu - lielākām un mazākām lietām - šaubījies bez sava gala, un jā, es biju visai melanholisks, pat depresīvs radījums. Bet, kopš esmu pieņēmis Jēzu kā savu glābēju... zini ko? Es esmu laimīgs :) Un es nezinu nevienu, kurš būtu nožēlojis, ka kļuvis kristietis - nevienu pašu.

0

64

Paloma написал(а):

Un kas būtu tā "daba"?

Paveries apkārt - visapkārt ir daba!  Piem. kā jums zem zemes kkur lejā esot elle, bet es tur redzu zemes kodolu vidū no dzelzs un kas tur vēl bija, un visādas litosfēras plātnes, kas veido vulkānus, zemestrīces utt.. nu ok.. tā elle laikam esot bišķi citā dimensijā? bet vienalga.. es nekur neredzu to.

Paloma написал(а):

Tik tiešām. Kur tad paliek visas neskaitāmās liecības par šādiem gadījumiem? Tas neskaitās, jā? Tiem cilvēkiem tikai rēgojās, bet visas ezotēriskās lietiņas ir tīra patiesība? Izklausās pēc diskriminācijas...

nu ok... un kā ar neskaitāmajiem gadījumiem par visādām maģiskām lietām un lāstiem, garu izsaukšanu utt? ja tic tikai Dievam, tad šī lieta ir diskriminācija..  ta jau varbūt visas versijas ir pareizas un vienlaicīgi eksistē viss?
Runājot par diskrimināciju.. tad jā - atcerējos vēl vienu lietu, ar kuru nu nekādi es nespētu būt vienisprātis ar Dieva likumiem - tas par ko te iepriekš jau bija rakstīts - ka vīram jāvalda par sievu un tml - nu nemūžam nepiekritīšu tam, ka vīrietim tiek piešķirta lielāka loma.. galvenā loma! Jā, vīrietis ir fiziski spēcīgāks, bet garīgi - bieži vien tā ir sieviete - viņa ir garīgi stiprāka. Un kas ir svarīgāks ? Garīgais spēks. Vienalga - vīrietis vai sieviete, bet katra dzīvība un katra dvēsele (pieņemot, ka tāda ir), taču ir līdzvērtīga, tikpat svarīga. tad kāpēc jātaisa kaut kādi dalījumi?
Un vēl viena lieta - parasti ir tā, vismaz cik atceros, tad vīrs mirst pirms sievas. un kā tad sieva var palikt uz zemes, ja nav vīra , kuram it kā viņa jāpārvalda?

0

65

MiglasLakats написал(а):

Man šķiet dīvaini, kā cilvēki, kas sevi sauc par loģiskiem, var uzskatīt, ka no sprādziena (I mean, seriously, tas nozīmē, ka viss lido uz visām pusēm) var rasties loģiska kkādu notikumu ķēde

ak! :D Nu radās planēta - sākumā karsta vai auksta un otrādi utt..vēlāk bija tikai ūdens, kurā radās pirmā dzīvība - kaut kādas aļģes.. un ar laiku attīstījās, mainījās dzīvība.. radās zeme starp ūdeni utt.. nu visu tak to lasījāt.. ļoti viss loģiski :D
Bet sevi es, starp citu, neuzskatu par loģisku cilvēku :D

MiglasLakats написал(а):

zini ko? Es esmu laimīgs  Un es nezinu nevienu, kurš būtu nožēlojis, ka kļuvis kristietis - nevienu pašu.

Tāpēc jau teicu augstāk, ka religija ir viena no labākajām parādībām , kas ir - jo ar to cilvēks jūtas laimīgs, nenožēlo to, kam tic , tiecas būt labam utt. tas īstenībā ir lieliski!

0

66

Visus cilvēkus šajā ziņā var iedalīt divās daļās - tie, kuri tic Dievam, seko Bībelei un to ņem par paraugu, kā pareizi dzīvot un tie, kuri tam visam netic.
Es ticu, ka ir kāds augstāks spēks, bet manā uztverē tas nebūt nav Dievs. Varbūt tomēr ir, bet tas viss ir RELATĪVS.

Un nebūs nekad tāda situācija, kad šīs abas daļas varēs mierīgā ceļā par kaut ko vienoties.

Atslodzei iesaku izlasīt šo īso stāstu:
http://www.setileague.org/articles/meat.htm

0

67

nu ok... un kā ar neskaitāmajiem gadījumiem par visādām maģiskām lietām un lāstiem, garu izsaukšanu utt? ja tic tikai Dievam, tad šī lieta ir diskriminācija..  ta jau varbūt visas versijas ir pareizas un vienlaicīgi eksistē viss?

Šeit ir kāds pārpratums - kristietība nenoliedz šīs lietas, bet gan nosoda - tur ir milzīga atšķirība. Jo mēs atzīstam to eksistenci, vienkārši neuzskatām, ka drīkstam ar to nodarboties ;)

Paveries apkārt - visapkārt ir daba!  Piem. kā jums zem zemes kkur lejā esot elle, bet es tur redzu zemes kodolu vidū no dzelzs un kas tur vēl bija, un visādas litosfēras plātnes, kas veido vulkānus, zemestrīces utt.. nu ok.. tā elle laikam esot bišķi citā dimensijā? bet vienalga.. es nekur neredzu to

Elle nav liesmu katli un ugunsbedres, nebūt. Elle ir vieta, kurā nav Dieva. Elle ir Dieva neesamība. "Jo, tāpat kā cilvēka roka nomirst, ja ir atrauta no ķermeņa, tāpat arī cilvēks nomirst, ja ir atrauts no Dieva", kaut kā tā ;)

0

68

Tāpēc jau teicu augstāk, ka religija ir viena no labākajām parādībām , kas ir - jo ar to cilvēks jūtas laimīgs, nenožēlo to, kam tic , tiecas būt labam utt. tas īstenībā ir lieliski!

Tad man rodas jautājums - kādēļ tu izvēlies nebūt daļa no šīs laimes?

Es ticu, ka ir kāds augstāks spēks, bet manā uztverē tas nebūt nav Dievs.

Augstāks spēks = dievs. Tas varbūt nav kristiešu Dievs, bet tas ir tikai cits veids, kā nosaukt dievu. Ja tu tici augstākam spēkam, tu tici kaut kādam dievam.

Un nebūs nekad tāda situācija, kad šīs abas daļas varēs mierīgā ceļā par kaut ko vienoties.

Mēs jau te neesam vienošanos nākuši meklēt :D Mēs dalāmies ar saviem uzskatiem un pastāstam, kādēļ ticam tam, kam ticam :)

0

69

aNgeL написал(а):

Ar kādu no šādiem cilvēkiem labprāt parunātu.. vismaz gribētu vārds vārdā dzirdēt  to, kā tas bija, lai saprastu, vai es tam noticētu neatrodot citu izskaidrojumu.

Mjā, nu šeit diemžēl palīdzēt nevarēšu, dzīvē nevienu nepazīstu un tas nav kaut kas, kas notiek katru dienu un teju ar katru. :)

MiglasLakats написал(а):

Bet, kopš esmu pieņēmis Jēzu kā savu glābēju... zini ko? Es esmu laimīgs  Un es nezinu nevienu, kurš būtu nožēlojis, ka kļuvis kristietis - nevienu pašu.

+100. Cik vien es sevi atceros, es esmu bijusi neapmierināta ar sevi, un es tāda biju arī sava kristīgā ceļa sākumā. Tikai pēdējā laikā esmu mainījusies un pa īstam pieņēmusi Dievu, iemīlējusi 'Viņu. Un zini - es sev patīku. Es jūtos mierā ar sevi. Es nenoliedzu, ka man vēl ir daudz trūkumu, bet es jūtos lieliski kā kristiete un zinu, ka Tēvs man vienmēr būs blakus. :) Ir lieliski dzīvot ar šādu sajūtu.

aNgeL написал(а):

Paveries apkārt - visapkārt ir daba!  Piem. kā jums zem zemes kkur lejā esot elle, bet es tur redzu zemes kodolu vidū no dzelzs un kas tur vēl bija, un visādas litosfēras plātnes, kas veido vulkānus, zemestrīces utt.. nu ok.. tā elle laikam esot bišķi citā dimensijā? bet vienalga.. es nekur neredzu to.

Kad es paveros apkārt, es redzu neizmērojamo skaistumu, ko Dievs ir radījis. Kad es paveros apkārt, man gribas skaļi slavēt Viņu par visu to brīniškīgo, ko es redzu un kas ir Viņa roku darbs.
Nu, es pieņemu, ka paskatoties augšā uz debesīm, tu arī neredzi paradīzi un Dievu, kas sēž uz mākoņa malas. :D
Kad es domāju par dabu, es tikai vēl vairāk noticu Dievam, jo es nevaru iedomāties citus izskaidrojumus tam visam, sākot jau no neaptveramā Visuma un beidzot ar cilvēka uzbūvi.

aNgeL написал(а):

Runājot par diskrimināciju.. tad jā - atcerējos vēl vienu lietu, ar kuru nu nekādi es nespētu būt vienisprātis ar Dieva likumiem - tas par ko te iepriekš jau bija rakstīts - ka vīram jāvalda par sievu un tml - nu nemūžam nepiekritīšu tam, ka vīrietim tiek piešķirta lielāka loma.. galvenā loma! Jā, vīrietis ir fiziski spēcīgāks, bet garīgi - bieži vien tā ir sieviete - viņa ir garīgi stiprāka. Un kas ir svarīgāks ? Garīgais spēks. Vienalga - vīrietis vai sieviete, bet katra dzīvība un katra dvēsele (pieņemot, ka tāda ir), taču ir līdzvērtīga, tikpat svarīga. tad kāpēc jātaisa kaut kādi dalījumi?

Šis jautājums nav tik vienkārš. Bībele nebūt nemāca kungs-verdzene attiecības, tā tikai sadala lomas, kas vīrietim un sievietei atšķiras. Es zinu par tavu neatkarīgumu, feminisma iezīmēm domās utt., esmu dzirdējusi, bet tomēr sievietei ir sava vieta. Viņai nav jābūt līdzvērtīgai vīrietim visā. Sieviete ir vīrieša palīgs, viņas aicinājums no dabas ir - mīlēt.
Un lūk, kas vēl ir teikts Bībelē:

Ef 5, 21-33 написал(а):

21 Un esiet paklausīgi cits citam Kristus bijībā.
22 Sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem kā Tam Kungam.
23 Jo vīrs ir sievas galva, tāpat kā Kristus ir draudzes galva, būdams Savas miesas Pestītājs.
24 Bet, kā draudze ir paklausīga Kristum, tāpat arī sievas saviem vīriem visās lietās.
25 Vīri, mīliet savas sievas, tāpat kā Kristus ir mīlējis Savu draudzi, pats nododamies viņas labā,
26 lai to darītu svētu, šķīstot ar mazgāšanu ūdenī caur vārdu,
27 Sev Savu draudzi sagatavodams cienīgu, bez traipa, bez krunkas vai cita tamlīdzīga trūkuma, lai tā būtu svēta un bez vainas.
28 Tā arī vīriem pienākas savas sievas mīlēt kā savu miesu. Kas mīl savu sievu, tas mīl sevi pašu.
29 Jo neviens nekad vēl nav ienīdis pats savu miesu, bet katrs to kopj un glabā, tāpat kā Kristus draudzi,
30 jo mēs esam Viņa miesas locekļi.
31 "Tādēļ cilvēks atstās tēvu un māti un pieķersies savai sievai un abi kļūs par vienu miesu."
32 Šis noslēpums ir liels: es to attiecinu uz Kristu un draudzi.
33 Bet arī katram no jums būs savu sievu mīlēt kā sevi pašu, bet sieva lai jūt bijību pret savu vīru.

tas tā, īsam ieskatam :) pašķirstīju "Sievietes aicinājumu". Gribu kārtīgi vēlreiz izlasīt, tad varbūt varētu vēl sīkāk izskaidrot. :) Bet tās nav apspiedošas, pazemojošas attiecības. Tās ir mīlestības pilnas attiecības. Sieviete ir vīra palīgs, viņa atbalsts, mājas pavards. Sieviete ir daļa no vīrieša (atceries, ka Ieva tika veidota no Ādama ribas?)

0

70

Augstāks spēks = dievs. Tas varbūt nav kristiešu Dievs, bet tas ir tikai cits veids, kā nosaukt dievu. Ja tu tici augstākam spēkam, tu tici kaut kādam dievam.

Varbūt mans augstākais spēks ir citplanētieši, kas mūs visus ir ģenētiski saprogrammējuši. Nu nav tādas vienīgās patiesības.
Vai varbūt mans augstākais spēks ir varavīksne. Un varavīksnes galā sēž sivēntiņš, kas ar mums rīkojas kā grib.

Un kāpēc uzreiz dievam, kāpēc tieši vīriešu dzimtē. Varbūt, ka tā ir sieviete. Kāpēc gan tā nevarētu būt sieviete? Kāpēc visi augstākie spēki nevarētu būt sievietes? Ar ko veči ir tik kruti un kāpēc sievietes ir tās, kurām ir jāpazemojas?

MiglasLakat, tu pats teici:

Mēs dalāmies ar saviem uzskatiem un pastāstam, kādēļ ticam tam, kam ticam :)

Tad neuzspied man savu uzskatu, ka augstāks spēks=dievs. Tā tas varbūt ir tev. Varbūt tā tas ir 99% pasaules iedzīvotāju. Bet ne man. Ar to mēs atšķiramies no visām citām dzīvajām radībām - ar to, ka mēs viens otram dodam izvēles brīvību.

Ok, šitas viss jau vairs nav pat sviests, tas jau ir margarīns.

Отредактировано etansy (16.11.2009 21:27)

0

71

aNgeL написал(а):

Tā Dieva klātbūtne ir parādījusies un teikusi "Es esmu Dievs"?

esi kaut ko dzirdējusi arī par Dievmātes parādīšanos?

etansy написал(а):

Ok, šitas viss jau vairs nav pat sviests, tas jau ir margarīns.

kas nu kuram ir margarīns... ok, vēl neko neteikšu...

0

72

*khem* atvaino, ja es arī tevi sadusmošu, bet nevaru nesniegt citātu, kas tieši izriet no tevis teiktā :)

Cilvēks ir Dieva radījums, kam ir dvēsele un miesa. Dvēsele (gars) ir tas, kas mūsu miesā prāto un to valda. Cilvēka dvēsele ir garīga un nemirstīga. Tā ir apveltīta ar prātu un brīvu gribu. Pateicoties dvēselei, cilvēks ir būtne "pēc Dieva līdzības" (Rad 1, 27), un ar to viņš atšķiras no dzīvnieka.

un tu šeit taisi margarīnu. Šī ir vienkārši DISKUSIJA. Mēs izsakām viedokļus! :)

0

73

Varbūt mans augstākais spēks ir citplanētieši, kas mūs visus ir ģenētiski saprogrammējuši. Nu nav tādas vienīgās patiesības.
Vai varbūt mans augstākais spēks ir varavīksne. Un varavīksnes galā sēž sivēntiņš, kas ar mums rīkojas kā grib.
Un kāpēc uzreiz dievam, kāpēc tieši vīriešu dzimtē. Varbūt, ka tā ir sieviete. Kāpēc gan tā nevarētu būt sieviete? Kāpēc visi augstākie spēki nevarētu būt sievietes? Ar ko veči ir tik kruti un kāpēc sievietes ir tās, kurām ir jāpazemojas?
MiglasLakat, tu pats teici:
Mēs dalāmies ar saviem uzskatiem un pastāstam, kādēļ ticam tam, kam ticam
Tad neuzspied man savu uzskatu, ka augstāks spēks=dievs. Tā tas varbūt ir tev. Varbūt tā tas ir 99% pasaules iedzīvotāju. Bet ne man. Ar to mēs atšķiramies no visām citām dzīvajām radībām - ar to, ka mēs viens otram dodam izvēles brīvību.

Tikai nevajag te sākt braukt auzās par vārda brīvību, es tev runāju par vārda nozīmi, definīciju. Augstāks spēks ir vēl viens veids, kā nosaukt dievu, jo dievs ir tas, uz ko tu ceri un paļaujies. Ja tu tici, ka augstāks spēks ir varavīksne un siventiņš tās galā, tad tā varavīksne ar visu siventiņu ir tavs dievs - tā nav viedokļa uzspiešana.

0

74

MiglasLakats написал(а):

Tad man rodas jautājums - kādēļ tu izvēlies nebūt daļa no šīs laimes?

Kā jau teicu - es vienkārši neticu kaut kam vienam , kas spēj radīt tik daudz, uzklausīt un sadzirdēt visus cilvēkus, kuru ir tik daudz, un vēl palīdzēt un tml.. man tas liekas tik nereāli, cik vien nereāli kaut kas var būt. kaut gan - vēl nereālāka man liekas tā paradīze un pēcnāves mūžīgā dzīve, kad dvēseles mīt tajā vietā un kaut kā tā..
Un es uzskatu, ka es esmu laimīgs cilvēks, man būtībā ir viss, ko cilvēks var vēlēties. (bet nu, protams, kā jau katrs cilvēks es vēlos arī tādas lietas, kuru man nav :D )  Bieži vien esmu pamanījusi sevī, ka brīžos, kad tomēr man liekas, ka jūtos nelaimīga un depresīva utt, es tomēr vienalga turpinu justies labi no apziņas, ka man ir cilvēki , ko mīlēt, man ir dzīve, kuru mīlēt un viss kas to aptver.. Es mīlu dzīvi un tādēļ man nav tieksmes pēc paradīzes..

Paloma написал(а):

Sieviete ir daļa no vīrieša (atceries, ka Ieva tika veidota no Ādama ribas?)

oj, loģiski, ka atceros! tas bija pirmais ko izlasot no Vecās Derības, es sapratu, ka tā nav man domāta literatūra :D Okey, ja mīlestība ir abpusēja, ja tai atdodas gan vīrietis, gan sieviete, tad , var dzīvot bez maz vai tikai tai, tam vīrietim .. bet vienalga izņemot to daļu , ka sievai ir visā jāklausa vīrs, kā To Kungu. Nu jā - esmu es feministe, kas daudziem nav nekāds noslēpums :D

MiglasLakats написал(а):

Šeit ir kāds pārpratums - kristietība nenoliedz šīs lietas, bet gan nosoda - tur ir milzīga atšķirība. Jo mēs atzīstam to eksistenci, vienkārši neuzskatām, ka drīkstam ar to nodarboties

Ok... Man vienkārši ir iespaids, ka Paloma gan netic maģijai un kaut kam tādam, tāpēc man likās, ka tas saistīts ar ticību.. bet īstenībā bieži var manīt , kad šīs abas lietas pārklājas - tie kas ir spējīgi sazināties ar gariem, parasti tic Dievam un redz, ka tas gars atrodas baltā gaismā.

0

75

Paloma написал(а):

Pateicoties dvēselei, cilvēks ir būtne "pēc Dieva līdzības" (Rad 1, 27), un ar to viņš atšķiras no dzīvnieka

Beeett... kā tad ar to, ka cilvēks arī ir dzīvnieks?
Es īstenībā gribētu teikt, ka manā uztverē  vispār viss slēpjas tikai cilvēka attīstītajās smadzenēs, pateicoties kurām cilvēks spēj spriest un tad tā otrā smadzeņu daļa, kas atbilst par emocijām. ka tas viss ar veido visu to, ko cilvēks domā un visu pārējo.. Bet °pašas pieredze ir rādījusi , ka ar to tomēr ir par maz un ir kaut kas , kaut kāda saikne vai kas tas nebūtu, kas tomēr ir augstāks, un to tad arī mēginu saprast - kāda atbilde man šķistu tā īstā.

0

76

aNgeL написал(а):

tie kas ir spējīgi sazināties ar gariem, parasti tic Dievam un redz, ka tas gars atrodas baltā gaismā.

redz, tev Dievs liekas neloģisks, man neloģisks šķiet kaut kas šāds...

0

77

oj, loģiski, ka atceros! tas bija pirmais ko izlasot no Vecās Derības, es sapratu, ka tā nav man domāta literatūra  Okey, ja mīlestība ir abpusēja, ja tai atdodas gan vīrietis, gan sieviete, tad , var dzīvot bez maz vai tikai tai, tam vīrietim .. bet vienalga izņemot to daļu , ka sievai ir visā jāklausa vīrs, kā To Kungu. Nu jā - esmu es feministe, kas daudziem nav nekāds noslēpums

Šeit prasās tuvāku paskaidrojumu.
1. Sievieti neizveidoja no Ādama galvas, lai viņa pār to valdītu. Tāpat arī ne no viņa kājām, lai sieviete būtu tam par pameslu, bet no ribas - sieviete ir līdzvērtīga vīrietim, tā ir viņam kā atbalsts visās lietās.
2. Senebreju tekstā tam, kas tradicionāli tiek tulkots kā "riba" vai "sānkauls", ir vēl otra nozīme - dzīvība. Dievs paņēma no Ādama dzīvību un izveidoja Ievu. Tādējādi Viņš sadalīja cilvēku divās daļās, kas kopā veido vienu veselu.
3. Sieva atbild savam vīram, jo vīrs atbild Tēvam par sievas rīcību. Saproti, sieva it kā ir pakļauta vīram, tomēr viņš par to nes milzīgu atbildību.

0

78

MiglasLakats написал(а):

Cravey, es palūgšu pārtraukt kliegšanu, kas izpaužas trīskāršās un četrkāršās izsaukuma zīmēs. Jūs te iekarstat kā ogles ar napalmu, un tas mūs nekur nenovedīs.

Paloma написал(а):

jā, cravey, mēģini lūdzu būt drusku savaldīgāka un vismaz argumentētāk izskaidrot savu viedokli, nevis mētāties ar apvainojumiem. Mēs neuzbrūkam jums, kas noliedzat mūsu ticību, tad lūdzu nevajag tā klupt virsū arī mums un apvainot to, kas mums svēts.

opaa, opaa, labi, es laikam ne to veidu izvēlējos - es nekliedzu, es ar izsaukuma zīmēm  pasvītroju sakāmo :) Attiecībā uz argumentāciju - vai tad ja es sakāmo nepamatoju ar citātiem no bībeles, tad manam sakāmajam nav vertības?

0

79

Cilvēks ir Dieva radījums, kam ir dvēsele un miesa. Dvēsele (gars) ir tas, kas mūsu miesā prāto un to valda. Cilvēka dvēsele ir garīga un nemirstīga. Tā ir apveltīta ar prātu un brīvu gribu. Pateicoties dvēselei, cilvēks ir būtne "pēc Dieva līdzības" (Rad 1, 27), un ar to viņš atšķiras no dzīvnieka.

Un kas valda dzīvnieka ķermeni?

Pati pirmā lieta, ko es iemācījos bioloģijā - visas dzīvas radības nav dzīvnieki. Baktērijas nav dzīvnieki. Un ja grib vēl noprecizēt, tad mēs arī esam dzīvnieki. Visi ir vienlīdzīgi, bet mēs esam vienlīdzīgāki par citiem?

Vispār jau šitā diskusija aizsākās ar Bībelē teikto par homoseksuālismu. Šitas jau vairs neatbilst tēmai.

Lai gan viens jautājums man ir - Bībelē teikts, ka vīrietis ar vīrieti nedrīkst gulēt kā vīrietis ar sievieti. Bet par divām sievietēm nekas nav minēts. Tas nozīmē, ka, nav iekāres un sekss nav pirmajā vietā, tad šito Bībele pieļauj, vai ne? http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/142198eb9fa341cb65c9223e0658d6cc.gif

0

80

Norkys написал(а):

redz, tev Dievs liekas neloģisks, man neloģisks šķiet kaut kas šāds...

nu es neesmu gluži teikusi, ka noteikti ticu ekstrasensiem un zīlniecēm un tml personām.. Pirmkārt, mani vienkārši tas fascinē un interesē un to arī zina visi, kas mani pazīst! to arī es vēl cenšos saprast, cik tālu es tam spēju noticēt - galu galā ar televīziju, grāmatām ir daudz par maz.. to jau arī savām acīm gribētu redzēt un pārbaudīt, bet tajā pat laikā tomēr tuvoties tam arī nespēju, jo saistīties ar tumšo arī negribu :D esmu kaut kāds mikslis, kurš saņemot tik daudz informāciju, pats īsti nespēj saprast, kam ir spējīgs ticēt :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu