TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu


Par Bībeli un homosexuālismu

Сообщений 81 страница 100 из 182

81

Paloma написал(а):

Ja Bībele būtu modificēta kaut kādās baznīcas interesēs - kāda tad tā bija pirms tam

Nu šis jau arīir tas, ko es domāju, kā mēs varam zināt, ka tur rakstītais ir autentisks, no pašiem pirmsākumiem? Un pirms, man saka, ka es neargumentēju - es tagad runāju kā mans filosofijas pasniedzejs pagājušajā gadā, mēģinu dabūt atbildi uz sev neizskaidrotu jautājumu :D

Отредактировано cravey (16.11.2009 21:54)

0

82

aNgeL написал(а):

Okey, ja mīlestība ir abpusēja, ja tai atdodas gan vīrietis, gan sieviete, tad , var dzīvot bez maz vai tikai tai, tam vīrietim .. bet vienalga izņemot to daļu , ka sievai ir visā jāklausa vīrs, kā To Kungu. Nu jā - esmu es feministe, kas daudziem nav nekāds noslēpums

nu lūk, tad šeit vienkārši vairs nav runa par reliģiju :)

aNgeL написал(а):

Ok... Man vienkārši ir iespaids, ka Paloma gan netic maģijai un kaut kam tādam, tāpēc man likās, ka tas saistīts ar ticību.. bet īstenībā bieži var manīt , kad šīs abas lietas pārklājas - tie kas ir spējīgi sazināties ar gariem, parasti tic Dievam un redz, ka tas gars atrodas baltā gaismā.

es neesmu ticējusi spokiem, horoskopiem, NLO un visam pārējam, ko vien var iedomāties, cik vien es sevi atceros! :D Un kamēr man neparādīs īstu spoku, neticēšu. :P

0

83

etansy написал(а):

Lai gan viens jautājums man ir - Bībelē teikts, ka vīrietis ar vīrieti nedrīkst gulēt kā vīrietis ar sievieti. Bet par divām sievietēm nekas nav minēts. Tas nozīmē, ka, nav iekāres un sekss nav pirmajā vietā, tad šito Bībele pieļauj, vai ne?

baigā speciāliste neesmu, bet, manuprāt, tas praktiski nav iespējams - gulēt ar sievieti kā ar vīrieti

0

84

jā, cravey, mēģini lūdzu būt drusku savaldīgāka un vismaz argumentētāk izskaidrot savu viedokli, nevis mētāties ar apvainojumiem. Mēs neuzbrūkam jums, kas noliedzat mūsu ticību, tad lūdzu nevajag tā klupt virsū arī mums un apvainot to, kas mums svēts.

Mēs NENOLIEDZAM, mēs NESAPROTAM, jo jūs NEMĀKAT paskaidrot. Mēs tā vienkārši NESPĒJAM pieņemt noteiktās dogmas, jo tas vien jau ir neloģiski - pieņemt kaut ko tādu, ko nevar paskaidrot.

Attiecībā uz argumentāciju - vai tad ja es sakāmo nepamatoju ar citātiem no bībeles, tad manam sakāmajam nav vertības?

Cepumiņš tev par šito, cravey!

0

85

cravey написал(а):

Attiecībā uz argumentāciju - vai tad ja es sakāmo nepamatoju ar citātiem no bībeles, tad manam sakāmajam nav vertības?

ne jau tā es to domāju, atvaino par neprecīzu izteikšanos. Es vienkārši nespēju saprast tavu viedokli. Kāds krusta kariem sakars ar Bībeles mainīšanu? Utt? Kāds baznīcai labums no kā tāda būtu bijis?

0

86

etansy написал(а):

jūs NEMĀKAT paskaidrot

manuprāt, labāk paskaidrot par Palomu un MiglasLakatu varētu tikai diplomēts teologs.

0

87

Norkys написал(а):

manuprāt, labāk paskaidrot par Palomu un MiglasLakatu varētu tikai diplomēts teologs.

Norkys - paldies! :blush: :shine:
Es tiešām cenšos paskaidrot, kā es to saprotu, un ar tām zināšanām, kas man ir. :)

0

88

Paloma написал(а):

Kāds krusta kariem sakars ar Bībeles mainīšanu? Utt? Kāds baznīcai labums no kā tāda būtu bijis?

šeit es runāju par varu. Karā visi līdzekļi labi, galu galā, karš sākās ne tikai, lai pārliecinātu "barbarus" pieņemt kristietību, bet arī ekonomikas un teritoriju dēļ. Un tas viedoklis par bībeles mainīšanu, tas ir tas - tikai viedoklis, es neapgalvoju, ka tas tā arī ir, bet gan izsaku varbūību un tās iespējamos cēloņus. Šeit jautajums varētu skanēt tā, vai iekarotaji un ticības sludinātāji, šiem "barbariem" kas pirmo reizi dzirdēja par tādu bībeli vispār, nevarēja iestāstīt pilnīgi jebko un pilnīgi jeko arī pasniegt kā bībelē rakstītu un līdz ar to Dieva vārdu?

0

89

MiglasLakats написал(а):

Šeit prasās tuvāku paskaidrojumu.
1. Sievieti neizveidoja no Ādama galvas, lai viņa pār to valdītu. Tāpat arī ne no viņa kājām, lai sieviete būtu tam par pameslu, bet no ribas - sieviete ir līdzvērtīga vīrietim, tā ir viņam kā atbalsts visās lietās.
2. Senebreju tekstā tam, kas tradicionāli tiek tulkots kā "riba" vai "sānkauls", ir vēl otra nozīme - dzīvība. Dievs paņēma no Ādama dzīvību un izveidoja Ievu. Tādējādi Viņš sadalīja cilvēku divās daļās, kas kopā veido vienu veselu.
3. Sieva atbild savam vīram, jo vīrs atbild Tēvam par sievas rīcību. Saproti, sieva it kā ir pakļauta vīram, tomēr viņš par to nes milzīgu atbildību.

par pirmo runājot - Sievietes valdīšanai pār vīrieti es arī galīgi nepiekrītu - esmu par to līdzvērtību un līdzsvaru. bet tieši tas man nepatīk, ka sieviete esot radusies no vīrieša... Viņa varēja būt radīta tāpat kā vīrietis, nevis no vīrieša vai vīrietis no sievietes. Bet atzīstu, ka vienlaicīgi tas viss izklausās ļoti romantiski un skaisti - par to vienu veselu! Tikai vienalga - dzīvē, īpaši mūsdienu dzīvē, lai cik cilvēks Dievam ticētu vai nē, bet tomēr kaut kā ir tāls no šādas vīrieša un sievietes vienotības (ar izņēmumiem) . un par to trešo - tajā gribētos teikt, ka es gribētu pati atbildēt par savu rīcību, nest atbildību par sevi lielākoties pašai.

0

90

Lai gan viens jautājums man ir - Bībelē teikts, ka vīrietis ar vīrieti nedrīkst gulēt kā vīrietis ar sievieti. Bet par divām sievietēm nekas nav minēts. Tas nozīmē, ka, nav iekāres un sekss nav pirmajā vietā, tad šito Bībele pieļauj, vai ne?

Ir gan minēts, un kā vēl - tieši teikumu agrāk ;)

nu es neesmu gluži teikusi, ka noteikti ticu ekstrasensiem un zīlniecēm un tml personām.. Pirmkārt, mani vienkārši tas fascinē un interesē un to arī zina visi, kas mani pazīst! to arī es vēl cenšos saprast, cik tālu es tam spēju noticēt - galu galā ar televīziju, grāmatām ir daudz par maz.. to jau arī savām acīm gribētu redzēt un pārbaudīt, bet tajā pat laikā tomēr tuvoties tam arī nespēju, jo saistīties ar tumšo arī negribu  esmu kaut kāds mikslis, kurš saņemot tik daudz informāciju, pats īsti nespēj saprast, kam ir spējīgs ticēt

Ir kāds stāsts par mūku un tēju - ja vēlies, varu izstāstīt.

Attiecībā uz argumentāciju - vai tad ja es sakāmo nepamatoju ar citātiem no bībeles, tad manam sakāmajam nav vertības?

Mēs pamatojumu rodam Bībelē. Tu pamatojumu rodi... tu neesi pateikusi, kur. Līdz ar to loģiski sanāk, ka argumentācijas nav ;). Tomēr neieslīgsim personīgos apvainojumos ;)

Mēs NENOLIEDZAM, mēs NESAPROTAM, jo jūs NEMĀKAT paskaidrot. Mēs tā vienkārši NESPĒJAM pieņemt noteiktās dogmas, jo tas vien jau ir neloģiski - pieņemt kaut ko tādu, ko nevar paskaidrot.

Pirmajās divās lapās es sniedzu garas, paskaidrojumu pilnas pasāžas, bet neviena no jums uz tām pēc tam praktiski nereaģēja. Ja jūs kaut ko no tā nesapratāt, kādēļ nejautājāt vēlreiz?
(Starp citu, bez pārmetumiem, kapsloku manas smadzenes arī iztulko kā kliegšanu :D )

Aww, es gribu atpakaļ albalongu - viņa vismaz nenodarbojās ar fleimingu :D

0

91

cravey написал(а):

šeit es runāju par varu. Karā visi līdzekļi labi, galu galā, karš sākās ne tikai, lai pārliecinātu "barbarus" pieņemt kristietību, bet arī ekonomikas un teritoriju dēļ. Un tas viedoklis par bībeles mainīšanu, tas ir tas - tikai viedoklis, es neapgalvoju, ka tas tā arī ir, bet gan izsaku varbūību un tās iespējamos cēloņus. Šeit jautajums varētu skanēt tā, vai iekarotaji un ticības sludinātāji, šiem "barbariem" kas pirmo reizi dzirdēja par tādu bībeli vispār, nevarēja iestāstīt pilnīgi jebko un pilnīgi jeko arī pasniegt kā bībelē rakstītu un līdz ar to Dieva vārdu?

saproti, ka es nesaprotu tieši to daļu: kas ir tas, ko varētu pasniegt kā Bībelē rakstītu, bet kas tāds nebūtu kaut kādās savās interesēs? Es zinu, ka krusta kari nenotika tikai labu mērķu vadīti, to vari man nestāstīt, bet tas vienalga neizskaidro vajadzību kaut ko uzdot par Dieva vārdu - KO tad tieši? :)

aNgeL написал(а):

par pirmo runājot - Sievietes valdīšanai pār vīrieti es arī galīgi nepiekrītu - esmu par to līdzvērtību un līdzsvaru. bet tieši tas man nepatīk, ka sieviete esot radusies no vīrieša... Viņa varēja būt radīta tāpat kā vīrietis, nevis no vīrieša vai vīrietis no sievietes. Bet atzīstu, ka vienlaicīgi tas viss izklausās ļoti romantiski un skaisti - par to vienu veselu! Tikai vienalga - dzīvē, īpaši mūsdienu dzīvē, lai cik cilvēks Dievam ticētu vai nē, bet tomēr kaut kā ir tāls no šādas vīrieša un sievietes vienotības (ar izņēmumiem) . un par to trešo - tajā gribētos teikt, ka es gribētu pati atbildēt par savu rīcību, nest atbildību par sevi lielākoties pašai.

tikai gribēju piebilst domu, kas man tikko ienāca prātā - varbūt tādēļ arī tik daudzi pāri šķiras, ka ir atkāpušies no Dieva iedibinātās kārtības, ka neseko tai?

MiglasLakats написал(а):

Ir kāds stāsts par mūku un tēju - ja vēlies, varu izstāstīt.

es vēlos! :D

0

92

MiglasLakats написал(а):

Mēs pamatojumu rodam Bībelē. Tu pamatojumu rodi... tu neesi pateikusi, kur. Līdz ar to loģiski sanāk, ka argumentācijas nav ;). Tomēr neieslīgsim personīgos apvainojumos ;)

Atvainojos, bet es saprotu, ka diskusija ir savu viedokļu izteikšana. Tai nav jābūt obligāti pamatotai. Es savu viedokli rodu no dzīves un no tā, kas man personīgi liekas pareizs un pieņemams, protams, ka es tagad katram savam teiktajam nespēju atrast konkrēto vietu vai notikumu no pagātnes, kas ir šo manu tagadējo viedokli izveidojis! Pēč šī tava izteikuma rodas tas pats, kas man jau ir radies kā priekšstats - ja es nelasu bībeli, nepārzinu to, tad man par šādām tēmām un vispār nav atļauts izteikties, jo manas domas būs grēcīgas un pilnīgi greizas tā kā netiek balstītas uz bībeli...

0

93

šeit es runāju par varu. Karā visi līdzekļi labi, galu galā, karš sākās ne tikai, lai pārliecinātu "barbarus" pieņemt kristietību, bet arī ekonomikas un teritoriju dēļ. Un tas viedoklis par bībeles mainīšanu, tas ir tas - tikai viedoklis, es neapgalvoju, ka tas tā arī ir, bet gan izsaku varbūību un tās iespējamos cēloņus. Šeit jautajums varētu skanēt tā, vai iekarotaji un ticības sludinātāji, šiem "barbariem" kas pirmo reizi dzirdēja par tādu bībeli vispār, nevarēja iestāstīt pilnīgi jebko un pilnīgi jeko arī pasniegt kā bībelē rakstītu un līdz ar to Dieva vārdu?

Es jau pirms pāris lapām atbildēju uz šo - ja tāds būtu gadījums, tad mums būtu darīšana ar vairākām Bībeles versijām, bet tādu nebūt nav.

par pirmo runājot - Sievietes valdīšanai pār vīrieti es arī galīgi nepiekrītu - esmu par to līdzvērtību un līdzsvaru. bet tieši tas man nepatīk, ka sieviete esot radusies no vīrieša... Viņa varēja būt radīta tāpat kā vīrietis, nevis no vīrieša vai vīrietis no sievietes. Bet atzīstu, ka vienlaicīgi tas viss izklausās ļoti romantiski un skaisti - par to vienu veselu! Tikai vienalga - dzīvē, īpaši mūsdienu dzīvē, lai cik cilvēks Dievam ticētu vai nē, bet tomēr kaut kā ir tāls no šādas vīrieša un sievietes vienotības (ar izņēmumiem) . un par to trešo - tajā gribētos teikt, ka es gribētu pati atbildēt par savu rīcību, nest atbildību par sevi lielākoties pašai.

Es laikam esmu nofeilojis vēl joprojām paskaidrot...
1. Dievs rada cilvēku.
2. Cilvēkam vienam ir vientuļi.
3. Dievs paņem no cilvēka dzīvību un rada sievieti, sadalot vienu cilvēku uz pusēm.
Sieviete un vīrietis - tās ir divas daļas no viena kopuma, nevis kaut kas ar piedēkli :D

Un par atbildēšanu pašai - ļoti vienkārši - neprecies ;)

0

94

(Starp citu, bez pārmetumiem, kapsloku manas smadzenes arī iztulko kā kliegšanu :D )

Kapsloku lieto, lai labāk pamanītu. Vismaz tā to parasti dara forumos un dienasgrāmatās.

Ja jūs kaut ko no tā nesapratāt, kādēļ nejautājāt vēlreiz?

Tas, ka tu izskaidro, nenozīmē, ka tie, kas lasīs sapratīs. Es arī varu strādājot izstāstīt tā, lai saprot 20gadnieks, 50gadnieks vai mans 5gadīgais krustdēliņš.
Un tas, ka tu man skaidrosi to, ko es nesaprotu, nenozīmē, ka es beidzot sapratīšu.

---

Dievs bija radījis Ēdenes dārzu un Ādamu ar Ievu
Pēc kāda laika atnāca pie viņiem un teiva, ka viņam ir divas dāvanas.
Ādams un Ieva prasīja, kas tās ir. Pirmā dāvana ir spēja čurāt stāvus.
Ādams lūdzās, lai dāvanu dodot viņam, Ādams teica, ka tas viņam būtu
visnozīmīgākais dzīvē un viņam tas ir vienkārši nepieciešams
Dievs šo dāvanu iedeva Ādamam. Viņš skrēja pa Ēdenes dārzu, apčurādams kokus,
krūmus, katru puķīti, dzīvniekus, pludmales smiltīs uzzīmēja sauli un mēnesi
un beigās apčurāja arī sevi. Viņš bija neizsakāmi priecīgs un turpināja skraidīt līdz saullēktam.
"Kāda ir otrā dāvana, Dievs?" jautāja Ieva.
"Smadzenes, Ieva, smadzenes!!!" atbildēja Dievs...

Отредактировано etansy (16.11.2009 22:14)

0

95

Paloma написал(а):

ko varētu pasniegt kā Bībelē rakstītu, bet kas tāds nebūtu kaut kādās savās interesēs?

Tas tev jāprasa tiem varas kārajiem jefiņiem! Tas bija pieņēmums, kad es centos pajautāt, vai jūs esat tik droši par bībeles vērtību kā patiesu lietu, ka Iespējams, varas kārie jefiņi - priesteri, bībeli laika gaidā ir pielabojuši, viņus tak neviens nekontrolēja, ko viņi gribēja to darīja - iztēlojās sevi Dieva vietā.

Tie paši Dieva pārstāvji piesprieda nāves sodu Žannai D'Arkai, jo neticēja, ka viņa dzird Dieva balsi. Tad jau sanāk, ka viņi paši netic Dievam?

0

96

etansy написал(а):

Dievs bija radījis Ēdenes dārzu un Ādamu ar Ievu
Pēc kāda laika atnāca pie viņiem un teiva, ka viņam ir divas dāvanas.
Ādams un Ieva prasīja, kas tās ir. Pirmā dāvana ir spēja čurāt stāvus.
Ādams lūdzās, lai dāvanu dodot viņam, Ādams teica, ka tas viņam būtu
visnozīmīgākais dzīvē un viņam tas ir vienkārši nepieciešams
Dievs šo dāvanu iedeva Ādamam. Viņš skrēja pa Ēdenes dārzu, apčurādams kokus,
krūmus, katru puķīti, dzīvniekus, pludmales smiltīs uzzīmēja sauli un mēnesi
un beigās arī sevi. Viņš bija neizsakāmi priecīgs un turpināja skraidīt līdz saullēktam.
"Kāda ir otrā dāvana, Dievs?" jautāja Ieva.
"Smadzenes, Ieva, smadzenes!!!" atbildēja Dievs...

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl: Nu tas daudz ko izskaidro!!!!! Hahahahahahah :D

0

97

cravey написал(а):

Tas tev jāprasa tiem varas kārajiem jefiņiem! Tas bija pieņēmums, kad es centos pajautāt, vai jūs esat tik droši par bībeles vērtību kā patiesu lietu, ka Iespējams, varas kārie jefiņi - priesteri, bībeli laika gaidā ir pielabojuši, viņus tak neviens nekontrolēja, ko viņi gribēja to darīja - iztēlojās sevi Dieva vietā.

ja mēs pieņemtu, ka tā būtu noticis, tad parādi lūdzu man Bībelē tās pielabotās vietas, ar ko kāds kaut ko būtu gribējis panākt??? :D

Un jā, ieklausies MiglasLakatā - tad pasaulē nebūtu vienotas Bībeles, bet klaiņotu simt un viens variants. :)

0

98

Šodien izlasīju un apskatījos arī visu moku rīku pielietojumu, kuru izmantoja viduslaikos tīcības cilvēki.
Kaut ko tādu es savu mūžu nebūtu iedomājusies. Kā var spontānu abortu uzskatīt par noziedzīgu rīcību???
Un tas viss iet kā bagāža katram ticīgam cilvēkam, gribot vai negribot.

Turklāt, kā vispār varēja iet krusta karos un slepkavot, piespiest pie savas ticības, ja viens no baušļem ir tev nebūs nokaut?
Kā var runāt par ticību, ja tas viss ir 180 grādu pretēji?

Отредактировано etansy (16.11.2009 22:18)

0

99

etansy написал(а):

Dievs bija radījis Ēdenes dārzu un Ādamu ar Ievu
Pēc kāda laika atnāca pie viņiem un teiva, ka viņam ir divas dāvanas.
Ādams un Ieva prasīja, kas tās ir. Pirmā dāvana ir spēja čurāt stāvus.
Ādams lūdzās, lai dāvanu dodot viņam, Ādams teica, ka tas viņam būtu
visnozīmīgākais dzīvē un viņam tas ir vienkārši nepieciešams
Dievs šo dāvanu iedeva Ādamam. Viņš skrēja pa Ēdenes dārzu, apčurādams kokus,
krūmus, katru puķīti, dzīvniekus, pludmales smiltīs uzzīmēja sauli un mēnesi
un beigās apčurāja arī sevi. Viņš bija neizsakāmi priecīgs un turpināja skraidīt līdz saullēktam.
"Kāda ir otrā dāvana, Dievs?" jautāja Ieva.
"Smadzenes, Ieva, smadzenes!!!" atbildēja Dievs...

cravey написал(а):

Nu tas daudz ko izskaidro!!!!! Hahahahahahah

kurā vietā bija jāsmejas un par ko bija jāsmejas?

0

100

cravey написал(а):

Tie paši Dieva pārstāvji piesprieda nāves sodu Žannai D'Arkai, jo neticēja, ka viņa dzird Dieva balsi. Tad jau sanāk, ka viņi paši netic Dievam?

augstie priesteri paziņoja, ka Jēzus Kristus zaimo Dievu, apgalvojot, ka ir Dieva Dēls un lika viņu piesist krustā. ;)
varbūt nav labākais izskaidrojums tieši tevis minētajai situācijai, bet nevarēju nepieminēt.
Baznīcas vēsturē ir bijis daudz kļūdu un Jānis Pāvils II ir atvainojies pasaulei par daudzām kļūdām, ko baznīca ir pieļāvusi.
Laika gaitā baznīca ir mainījusies un reformējusies, kad tā ir ieslīgusi ārišķībās un novērsusies no Dieva. Tie ir nenovēršami vēstures fakti.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu