TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu


Par Bībeli un homosexuālismu

Сообщений 141 страница 160 из 182

141

Paloma написал(а):

Nu, vienkārši ir kārtīgi jāizdomā, pirms precas

Emm... domā vai nedomā, bet nākotni neparedzēsi.. precības tāpat ir nopietns solis un , manuprāt, visi normāli cilvēki kārtīgi padomā un nolemj apprecēties, bet vēlāk bāāāc...

0

142

Tikai šodien ievēroju šo diskusiju,savādāk jau agrāk būtu tajā iesaistījusies,lasot komentārus atkal nācās secināt,ka mēs diemžēl gribam visu saprast ar prātu nevis sirdi,kā arī to,ka mēs visi esam pārāk ievainoti un sāpināti,bet diemžēl nelūdzam Dievam dziedēt mūsu ievainotās dvēseles.Mūsu attieksme pret Dievu ir tāda kā tā ir pret mūsu vecākiem-ja vecāki ir pārspīlēti autoritāri,uzspiež savu viedokli un nespēj savu bērnu pieņemt kā pastāvīgu un suverēnu personību,tad diemžēl arī rodas priekštats par Dievu kā par soģi,Kurš to vien dara kā nemitīgi norāda uz mūsu grēkiem,nevis kā mīlošu un gādīgu Tēvu.Mana kristietes pieredze nav pārāk ilga,arī kristīta tiku jau apzinīgā vecumā,arī es kādreiz centos visu uztvert ar prātu nevis sirdi,arī mana dzīve nav rožu dārzs,bet es nekad neesmu vainojusi Dievu visās savās problēmās,ne velti man ir ļoti tuva mana Debesu aizbildne svētā Terēze no Lizjē,tik ļoti labi saprotu viņas ''Garīgās bērnības'' teoriju,proti tas,ka mums jābūt kā bērniem-jāmīl un jāuzticās Dievam kā mīlošam Tēvam.

0

143

Es jau gaidīju, kad tu šeit parādīsies. :) un pilnīgi varu piekrist visam, ko tu teici. :)
Arī mana kristietes pieredze pavisam nav ilga, un esmu ļoti pateicīga Dievam, ka Viņš izmainīja manu sirdi, lai es palūkotos uz Viņu. Un pamazām viss ir gājis tikai uz labo pusi. :)

Terēze написал(а):

ne velti man ir ļoti tuva mana Debesu aizbildne svētā Terēze no Lizjē,tik ļoti labi saprotu viņas ''Garīgās bērnības'' teoriju,proti tas,ka mums jābūt kā bērniem-jāmīl un jāuzticās Dievam kā mīlošam Tēvam.

uu, tev aizbildne ir Mazā Terēzīte? :) Zinu vēl, kam viņa ir. Un kopš viņas piemiņas dienas, kad dzirdēju mūka sprediķi par viņu, man viņa ļoti, ļoti iepatikās. Tas bija viens no skaistākajiem, ja ne skaistākais sprediķis, ko biju dzirdējusi - par neizsakāmi brīnišķīgu personību. :)

0

144

personība tiešām unikāla. manā baznīcā pirms diviem gadiem bija atvestas Svētās Terēzes relikvijas. Tiešām iedvesmojošs dzīvesstāsts un tās svētītās rozes man joprojām stāv blakus svētbildei. ;)

0

145

Norkys написал(а):

personība tiešām unikāla. manā baznīcā pirms diviem gadiem bija atvestas Svētās Terēzes relikvijas. Tiešām iedvesmojošs dzīvesstāsts un tās svētītās rozes man joprojām stāv blakus svētbildei.

oho...wow.. Forši!  :)

0

146

Jā,Terēze ir mans stiprinātais vārds,diemžēl es netiku uz Ogri vai uz kādu citu vietu,kur tika atvestas svētās Terēzes Relikvijas,lai gan ļoti gribēju tikt.Tā Latvijai bija liela Dieva žēlastība,ka bija iespēja pie tām lūgties.

0

147

etansy написал(а):

Redz, varbūt jau pašā sākumā vajadzēja noskaidrot pāris lietas.
Man gan vīrieša+sievietes, gan vīrieša+vīrieša, gan sievietes+sievietes kopā būšana šķiet skaista (bet protams, ja tie cilvēki ir kopā un mīl viens otru, nevis pēkšņi uz vienu vakaru sapārojušies īpatņi, kaut gan reizēm arī tā). Nu pagaidām nevaru tur saskatīt kaut ko nepieņemamu un pretīgu.
Un tas ir arī viss, kas man nosaka attieksmi pret cilvēkiem, kas neietilpst normās.

Es, krietnu laiku atpakaļ, par viendzimuma attiecībām domāju tieši tāpat. Kamēr cilvēks ir laimīgs, kamēr viņam neliek ar varu darīt ko nepatīkamu, kamēr cilvēks ir mierā ar to, kā ir un priecājas par to- lai tā būtu. Lai cilvēks dara, kā vēlas, ka tikai var būt laimīgs.
Bet, jo ilgāks laiks pagāja, jo vairāk es sapratu, ka šādi cilvēki var būt laimīgi tikai zemes dzīvē. Viņiem nevar būt tādas ļoti patiesas un ļoti dziļas laimes. Viņi to vienkārši nespēj piedzīvot un saprast, jo tāda laime un prieks, tāda patiesā mīlestība nāk vien no Dieva. ^_^

Tādas nu ir manas domas. :)

0

148

Izskatās, ka šī diskusija tā knapi turpinās.
Moš došu iemeslu atkal 'ķerties citam pie cita rīkles' tā maigi izsakoties :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OFkeKKszXTw[/youtube]

0

149

Jau gaidu, kad būšu mājās un varēšu paskat'ties kādu brīnumu ieliki :D
Jā, pieklususi ir gan šī tēma.. Es joprojām gaidu, ka alby atkal tai pieslēgtos :D

0

150

Es kā katoliete ticu Sakramentu dāvātajai žēlastībai,ticu,ka patiesa no sirds veikta grēksūdze spēj dziedēt dvēseles ievainojumus,cilvēki par homoseksuālistiem nepiedzimst,par tādiem viņus padara dažādi apstākļi,esmu pietiekami daudz lasījusi no homoseksualitātes dziedinātu(lai nerastos nevajadzīgi pārpratumi,tad dziedināti ar Sakramentiem un īpašām lūgšanām) liecības,ka par homoseksuāļiem bija kļuvuši dažādu bērnībā pārdzīvotu dvēseļu traumu rezultātā,visbiežākais iemesls-sava dzimuma vecāku mīlestības trūkums un atstumtība,turklāt viņi to nav pat apzinājušies,ja zēns jau bērnībā saņems tēva atbalstu un galvenais mīlestību un tieši tāpat-meitene-mātes,tad viņu dvēseles tiks pasargātas no homoseksualitātes,es nekad neesmu bijusi homofobe šā vārda vispārpieņemtajā izpratnē,gluži otrādi-es daudz lūdzos lai Dievs dziedina šo nelaimīgo sirdis un atbrīvo no šīs nelaimes,ticiet-manās acīs homoseksuāļi ir tādi paši cilvēki kā visi,Jēzus Kristus arī par viņiem upurēja Sevi Golgātā pie krusta,aicinu visus kristiešus par šiem cilvēkiem lūgties lai Dievs viņus dziedina,nevis noliet šos nelaimīgos ar dubļiem,jo viņiem ir vajadzīgas mūsu lūgšanas,tāpat arī mēs kristieši lūgsimies paši par sevi,lai Dievs neļauj mūsos iemājot naida un agresivitātes dēmonam pret šiem nelaimīgajiem,jo viņiem mūsos ir jāredz Kristus nevis farizeji,kuri to vien dara kā citus tiesā.

0

151

Hm, paldies, ka devi man nodarbošanos - ķeršos pie Bībeles pētīšanas. Izraujot faktus no konteksta un pasniedzot savā veidā, var daudz ko panākt, tas nav jaunums :) Izpētīšu visu dotajā video minēto un tad lūkošu, ko vēl varu pateikt :)

Terēze - tu ļoti pareizi un labi pateici! :) Žēl, protams, ka ir arī tādi kristieši, kas klūp virsū homoseksuāļiem, uzvedoties pilnīgi ne-kristīgi, un līdz ar to rada attiecīgu priekšstatu par kristiešiem kā tādiem...
Un redzi, lielākā daļa (izņemot tevis minētos gadījumus) homoseksuāļu jau to uzskata par kaut ko pilnīgi normālu un praktizējamu. Tur jau slēpjas tā problēma. Es jau zinu, ka arī no meitenēm šeit skanēs sašutuma straumes, ka tā nav slimība, ka tā nav nelaime utt. Tā nu tas ir mūsdienu pasaulē, kur zūd visas cilvēces vērtības... Egoistiski, bet es tomēr ceru, ka es nepiedzīvošu dienu, kad Eiropa aizies vēsturē un visur valdīs musulmaņi... Pēdējā laikā sanāk daudz dzirdēt par šo problēmu un tas tiešām mani uztrauc. Viņiem ir stingra ticība (kāda šī ticība ir, par to šobrīd nerunāsim) un daudz bērnu - un rezultātā viņi pārņem visu Eiropu.
Piedodiet, aizrunājos ne par tēmu, bet kaut kā viens aizveda pie otra. :)

Отредактировано Paloma (08.01.2010 16:25)

0

152

:D Tā tante man konkrēti atgādināja to tanti ar "It's a snap" :D

0

153

Tas video... piedodiet, es nespēju novaldīt savus smieklus par šīs sievietes muļķību, es atvainojos, Dievs lai man piedod. Sagrozīt faktus un pasniegt tos tā, lai izklausītos slikti, to jau ikviens var.

Terēze- tu pateici daudzus ļoti labus vārdus. Lika aizdomāties teikums par to, ka bērnībā netiek saņemts pietiekami daudz mīlestības...

0

154

Part 1 - likšu pa daļām, jo citādāk būtu pārāk apjomīgi un man pārāk sarežģīti. :D darīju, ko varēju! Secinājums viens - viss ir paņemts no konteksta un pagriezts galīgi otrādi + parādīta Bībeles nepārzināšana.

Sāksim no paša sākuma – Kains un Ābels NEBIJA Ādama vienīgie bērni. Žēl, ka šo faktu video „aizmirsa” pieminēt. Vai, vēl trakāk – nemaz nezināja par šādu pantu esamību Bībelē. Lai nu kā, neviens no šiem variantiem nerunā par labu autoriem.

1.Mozus, 5 написал(а):

1 Šie ir Ādama ciltsraksti. Tai dienā, kad Dievs radīja cilvēku, Viņš to radīja Dieva līdzībā.
2 Viņš tos radīja vīrieti un sievieti, un Viņš tos svētīja un deva tiem vārdu "cilvēks" tanī dienā, kad Viņš tos radīja.
3 Un Ādamam bija simts trīsdesmit gadi, un viņš dzemdināja dēlu, pēc savas līdzības, pēc sava izskata, un viņš nosauca tā vārdu: Sets.
4 Un Ādama dzīvības laiks pēc Seta dzemdināšanas vēl bija astoņi simti gadu, un viņš dzemdināja dēlus un meitas.

Uzreiz komentārs, lai nebūtu pārpratumu par tiem vecumiem – tajā nodaļā visiem ciltsrakstiem ir minēti vecumi vairākos simtos, bet nākamās nodaļas sākumā ir teikts:

1.Mozus, 6 написал(а):

3 Tad Dievs sacīja: "Mans Gars nevar mūžīgi būt ar cilvēku, jo tas ir miesa. Viņa mūžs lai ir simts divdesmit gadi."

Ceru, ka neviens nesāks iebilst, ka cilvēki nedzīvo tieši tik ilgi, jo tas jau būtu smieklīgi. 

Tālāk. Kainam NEBIJA attiecību ar māti. Lūk:

1.Mozus, 4. написал(а):

16 Un Kains aizgāja no Dieva acīm un dzīvoja Noda zemē, austrumos no Ēdenes.
17 Un Kains atzina savu sievu, un tā tapa grūta un dzemdēja viņam Ēnohu. Un viņš uzcēla pilsētu un nosauca pilsētu sava dēla vārdā par Ēnohu.

Viņa sieva gan, pēc loģikas, bija viena no viņa māsām, tomēr tajā laikā, pašā cilvēces sākumā, tas nebija pārkāpums. Lūk citāts no interneta komentāra par šo, slinkums pārrakstīt:

Though marrying a sister was against the law of God according to Leviticus 18:9, 18:11, 20:17, and Deuteronomy 27:22 (which even prohibits the marrying of a half-sister), this was long before God spoke that law to Moses and the world.
Here, necessity demanded that Adam’s sons marry his daughters. And at this point, the “gene pool” of humanity was pure enough to allow close marriage without harm of inbreeding. But as a stream can get more polluted the further it gets from the source, there came a time when God decreed there no longer be marriage between close relatives because of the danger of inbreeding.

Par Ābrāmu un viņa sievu – pusmāsu: skatīt augstāk. ;)
Par nākamo situāciju – par kalponi. Sāra bija neauglīga, viņa nebija vēl devusi bērnu savam vīram, kaut arī Dievs bija Ābrāmam solījis, ka no viņa celsies varena tauta, ka viņam būs daudz pēcnācēju. Tādēļ, lai viņam būtu pēcnācēji, Sāra lika vīram ņemt kalponi, lai tā dzemdētu dēlu. Tajā laikā tas bija normāli, verdzenes bērns varēja tikt uzskatīts par viņas pašas bērnu, jo viņa bija pilnīgs saimnieces īpašums. Gan Sāra, gan Ābrāms izrādīja savu vājumu ticībā. Šis notikums nemāca, ka tas bija labi un pareizi, ka tā darīja. Visiem trīs iesaistītajiem tas tikai sagādāja ciešanas, sabojāja savstarpējās attiecības, sēja neiecietību viņu starpā, īpaši starp Sāru un Hagaru.

Отредактировано Paloma (08.01.2010 21:50)

+1

155

Part 2. Uh, sāku tiešām piekust :D vienkārši ir panti, notikumi, kurus grūti man skatīt atsevišķi, bet pētīt visu vēsturi un izlasīt visu Veco Derību tiešām nav manos spēkos šobrīd. :D

Par izvarošanu:

5.Mozus (Deuteronomium), 22. написал(а):

23 Kad kāda meitene, vēl būdama jaunava, ir saderēta kādam vīram un kāds cits vīrs to sastop pilsētā, un tas pie viņas guļ,
24 tad jums tos abus būs izvest ārpus pilsētas vārtiem un nomētāt viņus ar akmeņiem, lai tie mirst: meiteni tādēļ, ka tā nav saukusi pēc palīga pilsētā, un vīru tādēļ, ka viņš ir piesmējis otra saderētu līgavu. Tā tev būs izdeldēt ļaunumu no sava vidus.
25 Bet, ja kāds vīrs sastop saderēto meiteni uz lauka un viņš to pārvar un pie tās guļ, tad lai tas vīrs, kas pie tās ir gulējis, pastrādādams varas darbu, mirst viens pats.
26 Bet meitenei neko nedari; meitenei nav nekāda nāves grēka, jo tas ir tāpat, kā kad vīrs celtos pret kādu otru, tam uzbruktu un viņu nokautu; tāpat tas ir arī šinī gadījumā,
27 jo viņš to ir sastapis laukā, un tā saderētā meitene varbūt arī brēca, bet tur tai nebija neviena glābēja.  28 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
29 tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

*Boldā ir panti, no kuriem ir secināta apsūdzība, ka Bībele atbalsta izvarošanu.
Šis ir latviskais tulkojums, tikai angliski vienā no tulkojumiem parādās vārds „rape”, un tur jau ir tulkotāja vaina. Skatīt http://www.answering-islam.org/Shamoun/ot_and_rape.htm ; bet īsumā - neviens no oriģinālā izmantotajiem vārdiem tieši nenorāda uz izvarošanu. 28. un 29. pantā tiek lietots vārdu salikums, ar kādu nekur citur neapzīmē izvarošanu. Vēl jo vairāk – kā var redzēt pantos 23-27, izvarošanas gadījumā, meitene kliedz pēc palīdzības, 28. un 29. pantā par to nekas nav minēts. Un 26.pantā ir teikts, ka tai meitenei nav nekāda grēka, vaina ir tikai vardarbīgajam vīrietim, bet 28.pantā ir teikts ”un tie tiek atrasti” – norādot uz abu kopīgo vainu. Mans īsais apkopojums varbūt neizdevās pārāk veiksmīgs, bet varat palasīt linku. :)
Patiesībā sanāk, ka šie panti vienkārši māca, ka ārpuslaulību sakari ir grēks, ka tas nav pieļaujams, un ja ir bijušas seksuālas attiecības, tad viņiem ir jāprecas. Tā kaut kā. :)

Pār sāli – tas jau ir vispār smieklīgi. 1.Mozus grāmatas 19.pantā tiek stāstīts, kā Sodomā, kas ir iegrimusi izvirtībā un kuru Dievs tādēļ grasās iznīcināt, ierodas divi eņģeļi pie Ābrāma brāļa, lai to un tā ģimeni, kā taisnīgus cilvēkus, izvestu no pilsētas pirms tas notiek. Lūk citāti:

15 Un, tiklīdz rīts ausa, eņģeļi skubināja Latu, teikdami: "Celies, ņem savu sievu un abas savas meitas, kas atrodas še, ka tu neej bojā šīs pilsētas nozieguma dēļ."
16 Bet viņš vēl kavējās. Tad tie vīri satvēra viņu pie rokas, tāpat viņa sievu un abas viņa meitas, tāpēc ka Tas Kungs gribēja viņus pataupīt, un tie viņu izveda un atstāja ārpus pilsētas.
17 Un notika, kad tie bija viņu izveduši ārā, kāds sacīja: "Izglāb savu dzīvību, neskaties atpakaļ un nepaliec visā šinī apgabalā stāvam, glābies kalnos, ka tu netiktu iznīcināts."
...
24 Bet Tas Kungs lika līt sēram un ugunij pār Sodomu un Gomoru no Tā Kunga, no debesīm.
25 Un Viņš izpostīja šīs pilsētas un visu apgabalu un visus pilsētas iedzīvotājus, arī zemes augus.
26 Bet viņa sieva paskatījās atpakaļ un kļuva par sāls stabu.

Šim neesmu skatījusies citu autoru komentārus, bet domāju, ka stipri nekļūdīšos teikdama, ka Lata sieva nepaklausīja Dievam, viņa pagriezās atpakaļ pret grēku, aizgriezdamās no Dieva, un par to tika sodīta. Un Lats vēlāk nedzīvoja kopā ar sāls stabu. :D

Tālāk, Soģu 21, „ko darīt, ja nav sievu, verdzeņu utt.- iet uz blakus ciemu, nogalināt visus, izņemot jaunavas, ko savākt”. 1) Viņi bija zvērējuši (kas tolaik bija ļoti nopietni), ka neizdos savas meitas par sievām Benjamiņa ciltij, ar kuru tikko bija karojuši. Bet izrādās, ka 600 tās cilts vīri ir izdzīvojuši un bez sievām cilts iznīks, kā pārējiem tagad ir žēl. Tā kā no Jabešas Gileādā nebija ieradies neviens pārstāvis uz draudzes sapulci, viņi devās uz šo vietu un nogalināja visus, izņemot 400 jaunavas, ko atdeva Benjamiņa ciltij. Īsumā – tāds ir stāsts. Un, protams, ka tas nebija pareizi darīts! Bībelē netiek teikts, ka tas būtu pareizi, ka tā ir atbalstāma rīcība. Turklāt vēl:

Soģu, 21. написал(а):

25 Tanī laikā vēl nebija ķēniņa Israēlā; un ikviens darīja, kas šķita taisns paša acīs.

Tas norāda, ka cilvēki rīkojās pēc savām domām, nevis pēc Dieva gribas.

Piedodiet, man nav spēka pārāk iedziļināties šajā, jo vajadzētu sīkāk par Benjamiņu zināt, to karu, utt., un izlasīt visu Veco Derību spēka man nav. :D Tā ka pietiks ar šo. :)
Un jā – video teiktais „laulība ir starp vīrieti un jaunavu, kuru izvaro, kad māti, tēvu, brāļus un māsas ir nogalinājis” – pats par sevi neatbilst patiesībai, jo tie, kas uzbruka, paši nepaņēma sev jaunavas, bet iedeva „atkritēju” ciltij, lai tā neiznīktu.

Отредактировано Paloma (08.01.2010 21:51)

0

156

Part 3.

„Ko darīt, ja vēlies dēlu, bet nav tāda? Izprecini vergam, kurš viņu izvaros.”
Excuse me? KUR ir kaut viens vārds par izvarošanu?

1.Laiku, 2. написал(а):

35 Un Šešans deva savu meitu Jarham, savam kalpam, par sievu, un tā viņam dzemdēja Ataju.

Tas, ka Šešana meitai bija seksuālas attiecības ar savu vīru, kuru rezultātā dzima dēls, vēl nenozīmē, ka viņa tika izvarota. Tas pirmkārt.
Otrkārt, spriest par tālaika iekārtu pēc mūsdienu standartiem ir diezgan muļķīgi. Verga pieņemšana ģimenē nebija nekas neparasts austrumu zemēs.

The adoption and marriage of a foreign slave in the family where he is serving, is far from being a rare or extraordinary occurrence in Eastern countries. It is thought, however, by some to have been a connection not sanctioned by the law of Moses. But this is not a well-founded objection, as the history of the Jews furnishes not a few examples of foreign proselytes in the same manner obtaining an inheritance in Israel; and doubtless Jarha had previously embraced the Jewish faith in place of the grovelling idolatries of his native Egypt. In such a case, therefore, there could be no legal difficulty.

Diemžēl nākas izmantot interneta citātus, bet cerams, ka ir saprotams, ka neesmu izglītota teoloģe un vēsturniece, lai pati to visu zinātu. :)

Hm, kādā sakarībā „aizdomīgi neprecējies Pāvils”? o.O Jo tālāk, jo dziļākās auzās.

Par Mateja 19:29

29 Un, kas atstājis mājas vai brāļus, vai māsas, vai tēvu, vai māti, vai sievu, vai bērnus, vai tīrumus Mana Vārda dēļ, tas saņems daudzkārt vairāk un iemantos mūžīgu dzīvību.

Piemērs ar zīmīti sievai ir pilnīga šo vārdu sagrozīšana. Tas nenozīmē, ka vīrs var pamest sievu, aizbildinoties ar sekošanu Jēzum. Šis pants tikai pasaka, ka Dievam ir jābūt vissvarīgākajam cilvēku dzīvēs, ka neko un nevienu cilvēks nevar likt augstāk par Dievu. Ģimenei kristietībā ir ļoti svarīga loma, bet ne svarīgāka kā Dievam. Ģimenes nosodījums, neatzinība utt.nevar kļūt par attaisnojumu nesekot Dieva aicinājumam. Kaut kā man šodien šķiet, ka es nemāku ietērpt savas domas pareizajos vārdos, bet ceru, ka izdevās daudzmaz izskaidrot šo sagrozījumu. :)

Un tālāk – sajaukt vienā putrā jauno un veco derību pats par sevi ir absurds. Ar to arī viss ir pateikts.
Paldies par uzmanību, ja kāds lasīja! :) Ja nē – nu ko, man pašai bija interesanti to visu noskaidrot. :)

0

157

Paloma- super! Lūk to es saucu par pamatīgu video analīzi. ^_^ Tādus rakstus, kā tavi pēdējie, es lasu ar lielu prieku. ^_^

Un jā, to vajadzētu youtube pie tā video ielikt pārtulkotu angliski ;)

0

158

Ak, man liels prieks, ka jums patika! :) Man pašai bija ļoti interesanti to visu noskaidrot :)

lol, ja kāds uzņemas pārtulkot - es neiebilstu :D tikai sanāktu ļoooti apjomīgs komentārs :D

0

159

haha, a es tikko atradu šādu citātu:

Jebkura Katoļu, Parreizticīgo vai Luterāņu baznīca nodarbojas ar pagānismu, lietojot baznīcā krustus, altārus u.c priekšmetus, kur lūgt Dievu, lai gan Bībelē ir teikts: "Tev nebūs pielūgt elkdievības", lai gan altāris ir izteikta elkdievība.

0

160

ak dieniņās - nu kurā vietā tā ir elkdievība??? :D neviens nepielūdz altāri, krustu vai da jebko citu. Tiek pielūgts DIEVS, nevis kāds no tiem priekšmetiem.
Elkdievība ir, kad tev kaut kas ir svarīgāks par Dievu, elkdievība tikpat labi var būt attiecībā uz naudu, mantu, kādu cilvēku, uz jebko!!! Tad, kad tu to liec augstāk par Dievu.
Priekšmeti, ko izmanto Dieva pielūgsmei un godināšanai (ja to tā var nodēvēt) nav nekādā saistībā ar elkdievību, jo svarīgākais jau ir Dievs, kas ir aiz tā!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Par Bībeli un homosexuālismu