TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 124. - 128. sērija (UgunsGrēks)


124. - 128. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

124. sērija, 30. novembrī
 
Gunārs cenšas tikt vaļā no Mirdzas, lai slepus satiktos ar Ritu. Rihards ilgojas pēc Elzas. Mirdza gandrīz pieķer Gunāru kopā ar Ritu. Leons ir nelaimīgs pēc tikšanās ar Martu, Serafima viņu pierunā palikt pa nakti viesnīcā. Jagudinam rodas aizdomas, ka Mirdza par savu slimību melo. Martai sākas asiņošana. Jagudins piedraud Gunāram un liek viņam aizmirst par Mirdzu. Marta negrib ticēt, ka ir zaudējusi bērnu.

0

2

GaBy написал(а):

Leons ir nelaimīgs pēc tikšanās ar Martu

Nabadziņš, man viņa tik žēl, bet viņš ir tikpat naivs reizēm cik Marta.. :no: Nu kā viņš var ticēt, ka Marta viņu nemīl.. C`moon.. :suspicious:

GaBy написал(а):

Jagudinam rodas aizdomas, ka Mirdza par savu slimību melo.

Man arī sāk rasties aizdomas.. :huh:

GaBy написал(а):

Marta negrib ticēt, ka ir zaudējusi bērnu.

:'( Trakums..

GaBy написал(а):

Jagudins piedraud Gunāram un liek viņam aizmirst par Mirdzu.

Jagudins mani fascinē ar katru reizi arvien vairāk.. :D

0

3

GaBy написал(а):

Rihards ilgojas pēc Elzas.

Nabadziņš  :(

GaBy написал(а):

Marta negrib ticēt, ka ir zaudējusi bērnu.

šausmas..nabaga Marta, tik žēl viņas bija..Tik ilgu bija nēsājusi šo bērniņu un tagad , pēkšņi, visam pienāk beigas..Ai, tik skumji :'(

Un, Leons gan..Pamostas naktī ar sliktu priekšnojautu un zvana Serafimai, lai pārliecinātos ka viņai viss labi, hmm..tas gan tā dikti dīvaini..

Un, Gaby..Tavs parakstiņš! :love:  Viņš ideāli izceļas uz jauno fonu  :)

0

4

Mariposa написал(а):

hmm..tas gan tā dikti dīvaini..

Kapēc dīvaini? :D Man likās normāli.. :) Kā nekā Serafima viņam ir palīdzējusi.. Man liekas, ka viņam bija priekšnojauta, ka kkas ir noticis ar Martu, bet viņš negribēja tam ticēt, tapēc zvanīja Serafimai.. :)

Mariposa написал(а):

Un, Gaby..Tavs parakstiņš!   Viņš ideāli izceļas uz jauno fonu

Paldies, Mari! :love: Man vasarā kādu laiku viņš bija, bet tagad pieskaņojos forumam, jo tas zaļais nekur nederēja.. :D

0

5

GaBy написал(а):

Kā nekā Serafima viņam ir palīdzējusi.. Man liekas, ka viņam bija priekšnojauta, ka kkas ir noticis ar Martu, bet viņš negribēja tam ticēt, tapēc zvanīja Serafimai.. :)

Varbūt..ka kāds man paskaidro man tas liekas daudz saprotamāks :D

GaBy написал(а):

Man vasarā kādu laiku viņš bija, bet tagad pieskaņojos forumam, jo tas zaļais nekur nederēja.. :D

Jā? :D  Es tak vasara te nebiju :blush:  Nekas, gan reiz pielāgosi to atkal.. :)

0

6

Mariposa написал(а):

Varbūt..ka kāds man paskaidro man tas liekas daudz saprotamāks

Hehe.. :D

Mariposa написал(а):

Es tak vasara te nebiju   Nekas, gan reiz pielāgosi to atkal..

Man bija vēl viņa banneris no izrādes 'Drakula. Svešās asinis.', bet dažiem viņš likās biedējošs.. :D

0

7

GaBy написал(а):

Man bija vēl viņa banneris no izrādes 'Drakula. Svešās asinis.', bet dažiem viņš likās biedējošs.. :D

Ooo..man gan viņš patiktu :D   :D

0

8

Mariposa написал(а):

Ooo..man gan viņš patiktu

Tici man, man arī patika! :D Es ielādēšu tulīt izrādes saundtreku, domājams, ka tev patiku.. ^^

0

9

GaBy написал(а):

Es ielādēšu tulīt izrādes saundtreku, domājams, ka tev patiku.. ^^

Oo..super! Gaidīšu!! :flirt:

0

10

No sākuma domāju,ka Martas spontānais aborts ir tikai Leona murgs,bet tad aptvēru,ka viņš taču nezina,kas ir Martas tagadējā palātas kaimiņiene,vai tiešām Marta pamodās par vēlu un bērns jau ir zaudēts,ceru,ka nē.Es nekad neesmu īsti ticējusi Mirdzas slimībai,jo viņa nekad nav teikusi ar kādu slimību slimo,ja var līdz pēdējam brīdim dzīvot pilnvērtīgu dzīvi un tik labi izskatīties-vēzis,sirdskaite vai arī asinsrites saslimšanas?

0

11

Terēze написал(а):

Es nekad neesmu īsti ticējusi Mirdzas slimībai

Nez, man kkā sākumā bija pārliecība, ka viņa nemelo, bet pēc vakardienas sarunas ar Jagudinu, sāku šaubīties.. :no:

0

12

GaBy написал(а):

Nez, man kkā sākumā bija pārliecība, ka viņa nemelo, bet pēc vakardienas sarunas ar Jagudinu, sāku šaubīties.. :no:

Es gan visu laiku šaubos :D  Un , ticu ka viņa melo..ja nu es kļūdos, tad es būšu ļoti pārsteigta...

0

13

Mariposa написал(а):

ja nu es kļūdos, tad es būšu ļoti pārsteigta...

Nāks laiks, ta jau redzēsim! :D

0

14

125. sērija, 1. decembrī
 
Evelīna domā, kā salabt ar Madaru. Solveiga uztraucas par Martas veselību. Silvija pieskata Annu un neļauj viņai ēst grūtniecēm kaitīgus ēdienus. Madara lūdz Evelīnai piedošanu par to, ko taisījusies darīt. Abas māsas salabst. Donāts gandrīz pieķer Helēnu pirtī bez polstera. Anna ir gatava pārkāpt Silvijas aizliegumus, bet viņu aptur Vadims. Donātam liekas dīvaini, ka Helēnas vēders atkal ir mainījies.

0

15

GaBy написал(а):

Evelīna domā, kā salabt ar Madaru.

Man prieks, ka māsiņas beidzot izlīga! :)

GaBy написал(а):

Solveiga uztraucas par Martas veselību.

Par šo man arī prieks.. :) Vismaz vairs nesit savu galvu pret cietuma restēm un nevaino tajā Martu.. :D

GaBy написал(а):

Silvija pieskata Annu un neļauj viņai ēst grūtniecēm kaitīgus ēdienus.

Anna totāli uzvedas kā 3gadīgs bērns.. :D Smieklīgi.. :D

GaBy написал(а):

Donāts gandrīz pieķer Helēnu pirtī bez polstera.

Man jau liekas, ka Helēnu drīz pieķers un ne Silvija, ne kāds cits nespēs viņu aizstāvēt.. :)

GaBy написал(а):

Donātam liekas dīvaini, ka Helēnas vēders atkal ir mainījies.

Donāts: 'Vakar viņš bija savādāks!' :D :D :D

0

16

Helēna riskē tikt pieķerta,jo nemāk pat polsteri pareizi uzlikt,vispār man liekas,ka vēl par agru nēsāt tik liela izmēra polsteri,jo pat Annai vēl pat nav tik liels vēders,bet nu labi,kā ir tā ir.Prieks,ka Evelīna spēj iejusties Madaras vietā un saprot kā māsa jūtās,var jau protams teikt,ka tās ir māsas jūtas,kas liek viņai neturēt uz Madaru ļaunu prātu pēc tā ko viņa gandrīz izdarīja,varbūt,ka tā ir,bet galvenais,ka Evelīna arī ir spējīga just ar sirdi un dvēseli,jo līdz šim viņa tika parādīta kā egoistiska un savtīga bagātu vīriešu izmantotāja.

0

17

126. sērija, 2. decembrī 

Rita un Gunārs izšķir savu laulību. Gravam vajag papildu informāciju par Jāni Bērziņu, Leons ierosina to noskaidrot Riharda psihoterapijas seansa laikā. Mirdza uzaicina Gunāru uz meiteņu ballīti. Helēna baidās, ka Donāts viņu atmaskos, Vadims ierosina Helēnai pārvākties uz viņa māju. Rihardam izdodas iegūt vajadzīgo informāciju. Aleksis uzzina, ka Jānis Bērziņš par viņu izstāstījis Rihardam.

0

18

GaBy написал(а):

Mirdza uzaicina Gunāru uz meiteņu ballīti.

Viņai laikam patīk paņirgāties par vīriešiem.. :D

GaBy написал(а):

Helēna baidās, ka Donāts viņu atmaskos, Vadims ierosina Helēnai pārvākties uz viņa māju.

Man liekas, ka šim teijāterim ar drīz būs fiņito! :D

GaBy написал(а):

Rihardam izdodas iegūt vajadzīgo informāciju.

Jēj, un Leons laimīgs.. :love:

GaBy написал(а):

Aleksis uzzina, ka Jānis Bērziņš par viņu izstāstījis Rihardam.

Man rodas aizdomas, ka Aleksis kko pasāks.. :no: Viņš mierā neliksies.. :no:

0

19

GaBy написал(а):

Nez, man kkā sākumā bija pārliecība, ka viņa nemelo, bet pēc vakardienas sarunas ar Jagudinu, sāku šaubīties..

Es jau arii vairs kkaa neticu....Ariii peec tiem vaardiem,Mirdzas sarunaa ar Jagudinu,prieshkam vinai Jagudinu,ja var dabuut jaunaaku...

GaBy написал(а):

Viņai laikam patīk paņirgāties par vīriešiem..

juuutu,ka riitdienas seerija buus laba.. :D

GaBy написал(а):

Man liekas, ka šim teijāterim ar drīz būs fiņito!

Jaa nebuus The happy end,domaaju,ka atklaas... :/ Vakar forshi vinas 3 Silvija,Anna un Heleena neemaas ar eediena pasuutiishanu.. :D

GaBy написал(а):

Jēj, un Leons laimīgs..

Ahaaam.. :D es nosmeejos par Rihardu,ka vinsh  2reiz atvainojaas Jaanim... :D Vinam tur pateica vinu nosita vai kko tml un vinsh pasaka - Lieliski! tas ir... atvainojiet,ne taa es to domaaaju-  peectam  - kaa vinu sauc, aai atvainojiet,varat arii neteikt... - :D un kaa vakardienas seerijaa vinsh to gultasvelju kaartoja... :D Eveliinai taisniiba,ka uz taada diivana nevar norm izguleeties.. :D nabadzinsh paardziiivo par Elzu... :)

Отредактировано Adrianna (02.12.2009 22:33)

0

20

Aleksis protams nav tik stulbs lai nesaprastu,ka Rihards tā arī neaptvers par kādu ''draugu'' un par ko Jānis runāja,kas Jānim lika Aleksim teikt,kādēļ viņš bija ieradies viesnīcā,ja Aleksis domāja,ka draugs ir atnācis pie viņa,tad Jānim vajadzēja izlikties,ka tā arī ir,bet nelaimīgais noteikti neaptvēra,ka Aleksis darīs visu lai netiktu nodots.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 124. - 128. sērija (UgunsGrēks)