TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 124. - 128. sērija (UgunsGrēks)


124. - 128. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

Adrianna написал(а):

Vinam tur pateica vinu nosita vai kko tml un vinsh pasaka - Lieliski! tas ir... atvainojiet,ne taa es to domaaaju-  peectam  - kaa vinu sauc, aai atvainojiet,varat arii neteikt...

Jā, par šito es arī rēcu. :D

Adrianna написал(а):

nabadzinsh paardziiivo par Elzu...

Man dikti žēl viņa.. :( Viņi bija tik laimīgi.. :love:

0

22

127. sērija, 3. decembrī.

Gunārs dusmojas par to, kādā izskatā viņam viesnīcā jāierodas Mirdzas ballītē. Zentai liekas, ka viesnīcā apmeties transvestīts. Jagudins ir pārliecināts, ka mēneša laikā apprecēs Mirdzu. Zenta atklāj, ka Rūdolfs viņu pametis. Aivars priecājas, ka Oto ir parādījusies draudzene. Ballītes laikā Jagudins un Gunārs sakaujas. Zenta, Aivars un Oto uzzina, ka Mirdza precēsies ar Gunāru.

0

23

GaBy написал(а):

Gunārs dusmojas par to, kādā izskatā viņam viesnīcā jāierodas Mirdzas ballītē.

Seksīga dāma. :D Bet kā mēs ar omu rēcām par Jagudina izrādīšanos.. :D Viņš ir komisks! :D

GaBy написал(а):

Zentai liekas, ka viesnīcā apmeties transvestīts.

Nabaga Zentu gandrīz trieka ķēra: 'Skaties, kur savu pakaļu liec!'.. :D:D:D

GaBy написал(а):

Aivars priecājas, ka Oto ir parādījusies draudzene.

Kā es smējos, ka Oto attēloja, kā Aivars lūdza pēc ūdens, kad bija nogaršojis Oto karpu meksikāņu gaumē. :D Nabags. :D

GaBy написал(а):

Ballītes laikā Jagudins un Gunārs sakaujas.

Chick fight! :D
Bet nu jā, kopumā pozitīva sērija. :D

0

24

GaBy написал(а):

Bet kā mēs ar omu rēcām par Jagudina izrādīšanos..  Viņš ir komisks!

par viņu rēca pat mans tēvs un tas jau ir rādītājs :D

0

25

Norkys написал(а):

par viņu rēca pat mans tēvs un tas jau ir rādītājs

Hehe.. :D

0

26

GaBy написал(а):

Bet kā mēs ar omu rēcām par Jagudina izrādīšanos..

mhmmm un tās viņa asās un ironiskās piezīmes ir vienkārši trāpītas desmitniekā.. :D Vienīgi žēl Gunāru,ka Peķka viņu  vislaik apceļ... :D

GaBy написал(а):

Nabaga Zentu gandrīz trieka ķēra: 'Skaties, kur savu pakaļu liec!

un kā Zenta aizskrēja pie Oto - Tu zini,man uzskrēja dāma rozā un pateica- Bļin! vīrieša balsī.. :D -

GaBy написал(а):

Bet nu jā, kopumā pozitīva sērija

oooo jā... :D ^^

GaBy написал(а):

Jagudins un Gunārs sakaujas

Jā un izskatījās,ka Mirdza tīri apmierināta,ka viņas dēļ tāds tracis.. :)

0

27

Jagudins tādēļ tik augstprātīgi un necienīgi izturās pret Gunāru,ka neuztver nopietni viņa un Mirdzas gaidāmās kāzas,ja tā nebūtu,tad tā neizturētos.Donātam redzēt savu tēvu tik ''eleganti un izsmalcināti'' tērptu,noteikti negadās katru dienu,tādēļ var ļoti labi saprast viņa uzjautrināšanos,''nabaga'' Zenta-nokļūt starp tik daudziem vīriešiem un ticēt,ka viņi ir transvestīti,protams tagad kad viņa ir kļuvusi par ''Salmu atraitni'',viņai ir vajadzīgs vīrieša plecs uz kā izraudāties par zaudētu liķieri un tiem 10 latiem un cik tiem santīmiem,laikam 68,nudien vairs neatceros,bet tādi vīrieši jau nu nebūs tie, kuri būs ar mieru dziedēt mīlas ''salauzto sirdi''.Ak jā,tagad es beidzot uzzināju,kādēļ Meksikā ''Bagātie arī raud'',tas ir čilli piparu dēļ,Aivars to neapstrīdami pierādīja.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 124. - 128. sērija (UgunsGrēks)