TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 133. sērija


Mas sabe el diablo 133. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Āāa....Angels uzzinās par bērnu!!! Nav gan skaidrs, ko īsti uzzinās, un kā viņam izstāstīs, bet bet..gaidu!!!
un Martins - savā elementā, gatavs nobeigt visu pasauli! īstenībā viņš ir viens no labākajiem telenoveļu ļaundariem - tāds , ka tiešām ar visu savu dabu ļauns, un uzskata, ka ir vienīgais gudrais un labais, bet pārējie... (parasti tad viņam seko visādi vārdi pēc kārtas :D )

0

2

Daudzos seriālos ir sastopami alkatīgi un ambiciozi cilvēki,kuri uzskata,ka var dzīvot bez sirdsapziņas pārmetumiem un sagraut citu dzīves lai piepildītu savas vēlmes pēc varas un bagātības,kā arī domā,ka viņi bez problēmām var ļaunprātīgi izmantot savu amatu lai iedzīvotos vēl lielākā bagātībā,arī Martins šajā ziņā nav izņēmums.

0

3

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cFH9g5w-fbg[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Om2Qu-Mdx9s[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Go7NFbqEuPs[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YwOOUYho6YY[/youtube]

0

4

wow, Manuela ir malacis! Uzreiz atklāja, ka bērns ir no Angela.. kgan man liekas, ka viņai pat būtu pretīgi melot, ka bērns ir no Martina.. Bet tā visa saruna!! Man gandrīz nāca asaras, it īpaši klausoties Angelā.. nu nez..man kaut kā vieglāk sajust viņa pārdzīvojumus, nekā Manuelas.. lai gan saprotu, ka viņai arī smagi. un jau no sākuma Angels pamanīja, ka Manu atbrīvojās no tām skaistajām gleznām :(
ah, bet vēlāk, kad Manu pateica Virhīnijai un Horacio, ka piedeva Angelam tiklīdz pirmo reizi viņu atkal ieraudzīja  :love:
Patīk man , ka Kačorro arī sataisījās sadarboties ar Topo.. :) Martins , lai cik gudrs nebūtu, neiedomājās, ka viņa visi ienaidnieki var savākties kopā :D vispār tas šajā seriālā man tāāā patīk, ka veidojas tāds tīkls ar mērķi atriebties Martinam :D

0

5

Kopīgs mērķis pat ienaidniekus apvieno,Martins ir pārāk daudzus izmantojis savu ļaunprātīgo nodomu īstenošanā,cik tad ilgi var paciest,ja tevi kāds varaskārs pašlabuma meklētājs uzskata par pēdējo kāju pameslu?Manuelas sirdsbalss tomēr bija stiprāka par visu,žēl,ka viņa visu šo laiku tajā neieklausījās,bet labāk par vēlu,nekā nekad,cerams,ka Manuela būs guvusi mācību un pratīs novērtēt to,kas viņai dots-īstu un patiesu mīlestību.

0

6

aNgeL написал(а):

Patīk man , ka Kačorro arī sataisījās sadarboties ar Topo..

Kačorro pēc žanra likumiem ir jāiet bojā glābjot kādu - ļoti iespējams Angelu, jo viņš nogalināja Gregorio un to nav iespējams piedot. Tāpat kā uzreiz bija skaidrs, ka Grigorio ies bojā, jo nogalināja Džimija tēvu.

0

7

aiii, msed mani māk pārsteigt totāli nesagatavotu! Brīžos, kad es to vispār negaidu, atklājas kaut kādas pamatīgas patiesības! Nu, es nez, man šķiet, ka tādiem dramatiskiem brīīem jābūt sērijas beigās, un vidū tas ir šoks man. Bet cik forši tas ir!!! :D negaidīt un dabūt tādu pārsteigumu! Ah, bet cik tas bija super, kā viņš uzzināja, gribēja aiziet, bet Manuela uzreiz pasteidzās pateikt, ka tas viņa bērns :love:
Anhels vnk lauž manu sirdi :( bet Manuelu es spēju labi saprast, īpaši ņemot vērā to, kāda viņa ir. Ne jau velti vina ir advokāte, godīgums, taisnība, likuma ievērošana utt.viņai daudz nozīmē, līdz ar to viņai ļoti smagi Anhela krāpšana, jo jau tāpat jebkādi meli grauj uzticēšanos un bez tās grūti veidot attiecības... Un Anhels viņu piekrāpa savā ziņā, grozi kā gribi... Un tomēr viņa turpina Anhelu mīlēt - katra viņas asara tam ir pierādījums, vismaz manās acīs... Kā viņai tas viss joprojām sāp...
Un tas teikums, ka piedeva no pirmās reizes, kad atkal ieraudzīja!!! :love:
Es tikai gaidu, kad viņa spēs pārvarēt pagātnes notikumus un dot otro iespēju abu attiecībām, kas nu būtu balstītas uz totālu godīgumu :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 133. sērija