TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » LNT rādīs Pobre millonaria


LNT rādīs Pobre millonaria

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

No 10. decembra LNT plkst. 15:50
http://farm4.static.flickr.com/3442/3198490263_2fa5903bbe.jpg
Ir pagājuši jau 29 gadi, tomēr miljonārs dons Fernando del Kastilja joprojām nespēj aizmirst savu skaisto sievu Amandu, kas nomira dzemdībās. Visu savas meitas Isabelas dzīvi viņš sabojājis, vienmēr to salīdzinot ar mirušo, visu tik ļoti mīlēto māti – meitene izaugusi ļoti kautrīga, nedroša un par sevi nepārliecināta. Nespējot ne ar vienu sadraudzēties, Isabela ballīšu vietā labprātāk pavada laiku pie grāmatām. Lai arī tik nepārliecināta par savu izskatu, Isabela patiesībā ir gudra, cēlsirdīga, uzticīga un ļoti romantiska. Tieši tāda meitene, kas varētu valdzinošajam brunču medniekam Luisam Arturo Ramiresam likt mainīties līdz nepazīšanai un pirmo reizi mūžā izjust patiesu, dziļu mīlestību.
Isabela lūdz tēvam atļauju turpināt matemātikas studijas doktorantūrā. Taču dons Fernando paziņo, ka viņam ir diezgan – pietiekami daudz laika Isabela veltījusi studijām, pienācis laiks zināšanas pielietot, uzņemties atbildību un iepazīties ar uzņēmumu, par kura mantinieci viņa reiz kļūs. Ar šo uzņēmumu saistīts arī Luiss Arturo – viņš pats tur strādā, jaunā vīrieša tēvs reiz bija dona Fernando kompanjons, bet tad bankrotēja.
Taču sagaidāmas vēl citas svarīgas pārmaiņas - pēc daudziem Savienotajās Valstīs nodzīvotiem gadiem Panamā un arī del Kastiljo ģimenes namā atgriežas Damiana - Isabelas māsīca. Tik pārsteidzoši līdzīga savai mirušajai tantei Amandai, Damiana arvien donam Fernando atgādinās viņa sievu un liks jo skaidrāk saskatīt nepatīkamo - to, cik atšķirīga ir paša meita Isabela. Vai ar skaistumu avantūristei Damianai pietiks, lai savaldzinātu miljonāru? Bet ar vienu pielūdzēju Damianai jau nemaz nepietiek - viņa noskatījusi arī Luisu Arturo, kuru uzskata par līdzīgu sev pašai - del Kastiljo miljonu kārotāju. Tas gan nav tiesa, tikai vai tam noticēs arī Isabela?

Šī aizraujošā seriāla, kas tik labi uzņemts Latīņamerikas valstīs, galvenajās lomās ir daudzsološā aktrise, agrākā modele Džianela Neira un publikas tik ļoti iemīļotais Horhe Aravena. Abu iepriekšējā kopdarba - seriāla "Saulespuķes Lusijai" (Girasoles para Lucia) - lielā popularitāte pirms 10 gadiem sola "Nabaga miljonārei" lielus panākumus. Abu pārliecinošā saspēle ir jau pārbaudīta vērtība! Lielisko aktieru sastāvu papildina televīzijas zvaigznes no Venecuēlas - pazīstamais, pieredzējusais aktieris Eduardo Serano (“Anita, nepadodies!") Isabelas tēva lomā un daiļā Roksana Diaza Damienas lomā. Seriāls ir pilnībā filmēts Panamas - mūsdienīgas, strauji augošas pilsētas majestātiskā, okeānus savienojošā Panamas kanāla krastā, kur debesskrāpji mijas ar skaisto, grezno vecpilsētu - gleznainākajās vietās.

0

2

hahaha, es pusi no viņas noskatījos - saīsināto Univision versiju. Ar visu saīsināšanu - liels sviests un sūdīgi reitingi bij. Vienkārši Panama nemāk telenoveles taisīt. Sapirka aktierus, bet scenāristus un režisorus savus izmantoja un nekas no tā nesanāca. Es skatījos vienkārši tāpēc, ka man Gianella Neyra un Jorge Aravena patīk.

0

3

Pagaidām vēl grūti pateikt vai seriāls būs veiksmīgs,lai gan sižets savā ziņā ir oriģināls.

0

4

hm, varētu jau mēģināt paskatīties, kad būšu mājās :) vismaz sākumā. Lai gan neož ne pēc kā laba. Ek, tā ekonomija uz kvalitātes rēķina... tgd iepērk kkādas dešovkas.  :/

0

5

Ai, nu var jau paskatīties. Lai gan brīžiem ļoti labi kļūdas redz - piemēram vienā kadrā vienas drēbes, aina pēc laika turpinās, bet tēlam jau citas drēbes. Galvenais varonis nespēj atteikt nevienai sievietei, salaiž ar abām māsīcām vienubrīd, nezinādams, ka viņas māsīcas. Roxanu Doiazu Damieanas lomā ģērbj vienkārši nepiedienīgi. Nu nestaigā cilvēki apkārt tādi - tik striptīza klubos meitenes tā ģērbjas. Nopietni. Damianas tipa māte ir samīlējusies Fernando. Tik tālu vēl netiku, bet cik sapratu, tad laikam Isabella patiesībā ir viņas meita, bet Damiana Amandas meita.l Nez. Nu karoč Amanda arī nolādēja Fernando dzemdību laikā, jo tipa viņš viņu piespiedis bērnu dzeemdēt. Humors brīžiem ir labs, jo Gianella un Jorge ir izteikti komiskie aktieri. Viņš viņu sauc mīlvārdiņā par "ogrita" (cilvēkēdāja). :D  Vēl tur viens jauns pārītis ir - galvenā varoņa māsa un tāds ielas džeks, kurus atveido Panamas aktieri un panamā tieši tas pāris bij daudz populārāks. Nu tur viņa ir blonda princese no labas ģimenes, kura studē sociālo palīdzību un cenšas patiešām iesaistīties un rūpēties par nabagajiem nabadzīgajos rajonos. Pirmoreiz satiekas, kad viņš aplaupa labdarības modeskati, kurā viņa kā modele. Un ja nemaldos viņš viņu uzreiz tipa kā ķīlnieci sagrāba - nez, vairs neatceros. Bet viņš man patika, uz moča braukāja.

0

6

nuuu, viens ir "var paskatīties", otrs, ka man laiku parasti uz kko tādu negribas tērēt. :D labāk msed piemēram skatos :P

0

7

o, bet redz, iedeva kko :D

0

8

Nu i labi..es jūtos mierīga, ka nepalaižu neko garām no tā sava telenoveļu saraksta, kuras gribu redzēt :D

0

9

angelina написал(а):

o, bet redz, iedeva kko

jā, iedeva, iedeva :D

ahh, nez moš kaut ko paskatīšos.

0

10

Izlasot Albalongas komentāru,sapratu,ka nebūs jēgas šo seriālu skatīties,laikam LNT vairs nevar atļauties nopirkt labus un kvalitatīvus latīņamerikāņu seriālus,lai gan esmu pilnīgi pārliecināta,ka LNT foruma mazgadīgajām komentētājām arī šis seriāls būs vislabākais seriāls kurš jebkad redzēts,gluži tāpat kā tagad ''Nopirktā mīla.''

0

11

Jā, par to es varu tikai brīnīties, kur rodas cilvēki, kas tādus seriālus kā "Nopirktā mīla" un arī šo uzskata par labāko, kas jebkad redzēts.. Protams, gaumes ir dažādas, bet nu tomēr...
Ek, var vien gaidīt labākus laikus, kad mus atkal priecēs ar Televisas un Telemundo utt.ražojumiem, nevis šiem lētajiem variantiem...

0

12

Varbūt skatīšos, lai gan galvenā aktrise kkā pēc izskata man neīpaši piesaista! :O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » LNT rādīs Pobre millonaria