TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 121.-123 (FIN)


Amor Comprado 121.-123 (FIN)

Сообщений 1 страница 20 из 37

1

121. sērija

Arturo izdara pašnāvību, kad beidzot saprot, ka viņam nekad neizdosies panākt, lai Leonora viņu iemīlētu. Rikijs un Huliana dodas uz policijas iecirkni, cerot ko uzzināt par pazudušo vectēvu, tomēr velti. Taču, kamēr abi vēl atrodas iecirknī, tur tiek saņemts brīdinājums par ielaušanos dona Lusiano rančo un Arturo draudiem nogalināt Marianu un viņas tēvu. Vēlāk leitnants paziņo Morganai, ka viņa ir galvenā aizdomās turamā. Morgana pamet klosteri, lai kaut ko darītu lietas labā. Kopā ar Estebanu viņi paslēpj dārglietas Marianas mantās, lai to vainotu Lusiano nāvē. Policija tās tiešām atrod un apcietina Marianu. Kamēr Enrike guļ, dons Lusiano paņem tā ieroci. Visi dona Lusiano radinieki, Villiju ieskaitot, apsūdz Marianu. Rikijs vienīgais aizstāv māsu.

122. sērija

Nobijies par dona Lusiano veselības stāvokli, Enrike nogādā viņu slimnīcā. Taču dona Lusiano mērķis ir parādīt Enrikem, ka viņš patiesībā ir krietns cilvēks, pelnījis otru iespēju. Un tad dons Lusiano sāk plānot atriebību... Vispirms jau viņš liek Klementem iedot Enrikem naudu, lai tas varētu doties tālu projām un lai Estebans un Morgana nevarētu viņu apsūdzēt nolaupīšanā. Tas atbrīvotu Marianu. Kamēr Hertrudisa un Margota turpina plānot Villija slepkavību ar Saladino palīdzību, Leonora, Ernesto un Martins cenšas izdomāt, kā lai aizstāv Marianu. Martins piedāvājas uzņemties meitenes vainu. Taču tad jau parādās pati meitene, solot visiem spēkiem censties iemīlēt Martinu un reiz darīt viņu laimīgu. Vēlāk, paklausot dona Lusiano lūgumam, Klemente sapulcina visu ģimeni, lai nolasītu testamentu. Morgana un Margota jau iepriekš līksmo, Terese jau sapņo, kā izmantos naudu, ko saņems Huliana. Taču Klemente paziņo, ka Mariana arī turpmāk rīkosies ar naudu. Margota, Morgana un Estebans uzbrūk meitenei, kas draud izsaukt policiju. Kad patiešām ierodas policists un apcietina Morganu un Estabanu, tie ir pārliecināti, ka tas noticis Marianas dēļ. Taču tad parādās pats dons Lusiano un izskaidro notiekošo. Viņš pieprasa, lai ikkatrs lūgtu Marianai piedošanu. Villijs beidzot aptver, ka meitene tikusi apsūdzēta nepatiesi, ka Hertrudisa un Margota mēģinājušas meiteni pazemot un ar viltību viņus abus izšķirt. Villijs paziņo Margotai, ka viņu laulība tiek anulēta. Bet Margota domā tikai par to, ka jau pēc pāris stundām Villijs būs miris.

123. (noslēguma) sērija

Margota atklāj, ka viņas laulība ar Villiju vairs neskaitās spēkā esoša. Natālija un Rosa priecājas par naudu, kas dabūta no Estebana un nolemj padzīvot ļoti dārgā viesnīcā. Taču tur naktī somu ar visu viņu naudu nozog Kordelio.
Pančita vēl pēdējo reizi mēģina savest kopā Villiju un Marianu. Saladino un Polvorins gatavojas sarīkot sprādzienu Villija mašīnā. Par to izdzird Martins un steidzas glābt Villiju. Ierodas arī nu jau pavisam prātu zaudējusī Hertrudisa, ģērbta līgavas kleitā. Martinam gan izdodas glābt Villiju, taču viņš pats iet bojā eksplozijas liesmās. Vēl pirms nāves viņš paspēj pateikt, ka nozieguma izplānotāji bija Margota un Saladino. Hertrudisa ieiet jūrā un noslīkst. Margota tiek apcietināta un kopā ar Morganu ieslodzīta cietumā. Lielas ir viņas dusmas, uzzinot par Villija un Marianas kāzām. Aizturēts ir arī Saladino, bet vēl pirms nogādāšanas cietumā viņš noindējas.
Beidzot pienāk Villija un Marianas kāzu diena!

0

2

aNgeL написал(а):

Visi dona Lusiano radinieki, Villiju ieskaitot, apsūdz Marianu.

paliek 2 sērijas un Villijs...kā jau viņš.. akk..vārdu nav vairs :D

aNgeL написал(а):

Taču tad parādās pats dons Lusiano un izskaidro notiekošo. Viņš pieprasa, lai ikkatrs lūgtu Marianai piedošanu. Villijs beidzot aptver, ka meitene tikusi apsūdzēta nepatiesi, ka Hertrudisa un Margota mēģinājušas meiteni pazemot un ar viltību viņus abus izšķirt. Villijs paziņo Margotai, ka viņu laulība tiek anulēta

Nevar būt,! pēkšņi pēc visa šī laika viņam pieleca! kaut gan man jau liekas, ka ja atkal kaut kas notiktu, v°iņs atkal neuzticētos Marianai.

aNgeL написал(а):

Ierodas arī nu jau pavisam prātu zaudējusī Hertrudisa, ģērbta līgavas kleitā.

aak :O :D :D :D nespēju to iedomāties

aNgeL написал(а):

Beidzot pienāk Villija un Marianas kāzu diena!

es Mariannas vietā neprecētos ar Villiju tik ātri :D

0

3

Es nezinu vai es vispār vairs gribētu ar Villiju precēties,jo ar tik slimīgi aizdomīgu cilvēku dzīve nevarētu būt rožu dārzs, kur ir garantija,ka pēc kāzām abi tiešām sapratīsies no pusvārda un Villijs būs mācījies no savām kļūdām?

0

4

aNgeL написал(а):

aak     nespēju to iedomāties

es jau youtubē redzēju :D

aNgeL написал(а):

es Mariannas vietā neprecētos ar Villiju tik ātri

es vsp ar viņu neprecētos - tāds losis...

0

5

aNgeL написал(а):

aak :O :D :D :D nespēju to iedomāties

Es tūbē nolūrēju to video.. ar Hertrudisu. :D tā smējos. :D

aNgeL написал(а):

kaut gan man jau liekas, ka ja atkal kaut kas notiktu, v°iņs atkal neuzticētos Marianai.

Tā arī būtu. :D aj, nu un kā man žēl Martinu. :/ tak, varēja Marianna ar Martinu palikt kopā. tā būtu smukākas beigas :D

0

6

angelina написал(а):

es vsp ar viņu neprecētos - tāds losis...

es jau arī nē.. bet pieņemot, ka Mariana viņu mīl un mīl tip līdz mūža galam.. tomēr tad var pārciest daudz ko..

0

7

PAULINA написал(а):

Tā arī būtu. :D aj, nu un kā man žēl Martinu. :/ tak, varēja Marianna ar Martinu palikt kopā. tā būtu smukākas beigas :D

Es to pašu domāju, Martins nekad neapšaubija Marianu un mīlēja viņu..Pat upurēja dzīvību viņas laimes dēļ.. :(
Vispār kaut kā stulbi sanāk, ka pašās beigās Villijs un Mariana ir kopā..un vēl pie tam pēc visa ,kas noticis...Istenībā, nav brīnums, ka telenovele izgazās, ņemot verā ka Mariana spēja piedot un precēties ar Viliju, tik..eh..briesmīgi, tā taču nekad nenotiek..un, ja tā notiek, tad tai sievietei, kas pēc visām neuzticēšanām un pazemojumiem piekrīt būt kopā, ir jābūt bezgala zemam pašvērtējumam..Vispār kopumā-murgs!!

0

8

Mariposa написал(а):

Martins nekad neapšaubija Marianu un mīlēja viņu..Pat upurēja dzīvību viņas laimes dēļ..

Jā, vot tas ir vīrietis :D

Mariposa написал(а):

Vispār kaut kā stulbi sanāk, ka pašās beigās Villijs un Mariana ir kopā..un vēl pie tam pēc visa ,kas noticis.

Tā tak ir MĪLESTĪBA!

0

9

PAULINA написал(а):

Tā tak ir MĪLESTĪBA!

Nu, vispār pēc manām domām tāda nekad nav mīlestiba..Tā neļauj aptumšot prātu un neuzticēties.., tā ir patiesa..Bet, nu es tik tā domāju..

PAULINA написал(а):

Jā, vot tas ir vīrietis :D

Jāaa..!!!! :love:  :love:  :love:  Ak, mans nabadziņs..Mariana nebija īstenībā viņu pelnijusi..Nu, ja viņa nespēja viņu novertēt, lai nu tad iet ar savu Viliju :D

0

10

Mariposa написал(а):

Nu, vispār pēc manām domām tāda nekad nav mīlestiba..Tā neļauj aptumšot prātu un neuzticēties.., tā ir patiesa.

Piekrītu.

Mariposa написал(а):

Nu, ja viņa nespēja viņu novertēt, lai nu tad iet ar savu Viliju

Nu tāds tādu atrod. :D:D:D

0

11

PAULINA написал(а):

Nu tāds tādu atrod. :D:D:D

Točna!!!!!! :D  :D  :D

0

12

:D :D :D

0

13

Jā,tiešām žēl,ka scenāristi ''piesprieda'' Martinam tik traģisku likteni,noteikti baidījās,ka Mariana varētu viņu iemīlēt,bet vai tas būtu tik slikti,ja viņa būtu laimīga kopā ar vīrieti,kurš bija gatavs būt viņai līdzās un aizsargāt no visām nelaimēm, arī reālajā dzīvē ļoti reti kurš apprecās ar savu pirmo mīlestību,esmu jau rakstījusi,ka nesaprotu kāpēc gan galvenajai varonei būtu par katru cenu jāapprecās ar savu pirmo mīlestību,it sevišķi vēl,ja viņš ir vāja rakstura un slimīgi greizsirdīgs un gatavs domāt par savu mīļoto to ļaunāko,nudien priecājos,ka ir tādi seriāli kā ''Kaislības'',''Īstā mīlestība'', un vēl citi,kur galvenā varone spēja saprast,ka viņas pirmā mīlestība nav vienīgais vīrietis pasaulē un iemīlēja citu.Es tiešām būtu patiesi vīlusies ''Kaislībās'',ja Kamila beigās tomēr būtu apprecējusies ar Santjago nevis ar Rikardo un ticu, ka es nebūtu tāda vienīgā.

0

14

Terēze написал(а):

Es tiešām būtu patiesi vīlusies ''Kaislībās'',ja Kamila beigās tomēr būtu apprecējusies ar Santjago nevis ar Rikardo un ticu, ka es nebūtu tāda vienīgā.

Jā, es ar..

0

15

Terēze написал(а):

Es tiešām būtu patiesi vīlusies ''Kaislībās'',ja Kamila beigās tomēr būtu apprecējusies ar Santjago nevis ar Rikardo un ticu, ka es nebūtu tāda vienīgā.

šajā ziņā es esmu subjektīva no tā viedokļa, ka Rikardo attēloja F. Kolunga.. bet , protams, ka arī kā varonis Rikardo bija daudz vairāk pelnījis Kamillas mīlestību :)   :love:

0

16

Jā, Rikardo nekad nenodeva Kamillu , tapāt ka arī viņa palika uzticīga Rikardo..nevis ta kā Vilijs..(Sorry, vnk es esmu baigi iekarsusi par šito Marianas un Vilija happy end  :D  :D )

0

17

Mariposa написал(а):

Sorry, vnk es esmu baigi iekarsusi par šito Marianas un Vilija happy end

:D  a, es vsp bez emocijām. :D

0

18

es par šo telenoveli nevaru neko pat pateikt, tikai smieties :D

0

19

Pašam Villijam par sevi bija zems pašvērtējums, tādēļ viņs arī nespēja ticēt Marianas mīlestībai..lai gan tas, ka ticēja , ka viņa vainīga visās iespējamās vainās, nudien ir pārspīlēti..
Lai jau precas abi beidzot.. galu galā visu seriālu bezjēdzīgi cieta :D tā ka pelnījuši viens otru :D

0

20

aNgeL написал(а):

Lai jau precas abi beidzot.. galu galā visu seriālu bezjēdzīgi cieta :D tā ka pelnījuši viens otru

Hahh, labii teikts. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 121.-123 (FIN)