TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 121.-123 (FIN)


Amor Comprado 121.-123 (FIN)

Сообщений 21 страница 37 из 37

21

Otrdien biju noskatījusies to priekšpēdējo sēriju.. īstenībā es nesaprotu, kāpēc radīja 2 tik izteiktus pretstata tēlus Villiju , kurš netic Mariannai utt un Martinu , kurš tic pilnībā, gatavs galvu un dzīvību atdot viņas dēļ, ja rezultātā tip īstā uzvarošā mīlestība izrādās Villijs un Mariana..
Tīri interesanti (jo man patīk tādi brīži) - kad ieradās tas Lusiano, atbrīvoja Marianu un sarīkoja to pasākumu - sasauc visu ģimeni uz testamenta nolasīšanu un badāac - tip visu novēl Marianai :D nu un brīdī, kad viņš pats parādījās, tad man tas sāka izskatīties pēc riktīgā cirka.. Huliana , kura tip tā mīl vectēvu , nemetās ne viņu apskaut , ne wsp neko izņemot smaida.. tie tur ļaunie, kā trakie,kā pirms tam bija, uzvedās.. Villijs uzreiz ar savām atvainošanām.. :D

0

22

aNgeL написал(а):

īstenībā es nesaprotu, kāpēc radīja 2 tik izteiktus pretstata tēlus Villiju , kurš netic Mariannai utt un Martinu , kurš tic pilnībā, gatavs galvu un dzīvību atdot viņas dēļ, ja rezultātā tip īstā uzvarošā mīlestība izrādās Villijs un Mariana..

Jā..tas gan..Istenībā jau stulbi, ja tāda izradās mīlestība..Un, man tik žēl Martina..Nebija viņš neko tādu izdarijis, lai būtu pelnijis tik briesmīgu nāvi.. :(

aNgeL написал(а):

Tīri interesanti (jo man patīk tādi brīži) - kad ieradās tas Lusiano, atbrīvoja Marianu un sarīkoja to pasākumu - sasauc visu ģimeni uz testamenta nolasīšanu un badāac - tip visu novēl Marianai :D

Jap..vispār sasteigtas un murgainas beigas..Bet, labāk jau man..vismaz reiz beidzās murgs..Lai gan jaunais seriāls mani arī īpaši nepiesaista..Šodien noskatijos visu sēriju, bija smieklīgi mirkļi un tomēr..nav tas, ko es gaidu telenovelēs..es gan gribēju ko orģinālāku.. un kaislīgāku..bet atkal tika iepriekš paredzamais sižets:hobo:

0

23

Šī noteikti būtu diskusijas vērta tēma-kāpēc gan galvenajai varonei būtu jāmīl gļēvs un slimīgi aizdomīgs vīrietis un jāatraida patiesi mīlošs un pašaizliedzīgi cēlsirdīgs cilvēks,kāds gan tam ir iemesls,ko seriālu veidotāji ar to grib pateikt?Vakar atkal palasīju LNT ''Nopirktās mīlas'' forumu,es nudien brīnos,kā komentētājas var uzskatīt,ka tas ir vislabākais seriāls kāds jebkad ir rādīts?

0

24

Oj, es arī nolūrēju pēdējo sēriju..
Es pārdzīvoju jo neparādīja Hertrudisas momentu. :D

0

25

Terēze написал(а):

akar atkal palasīju LNT ''Nopirktās mīlas'' forumu,es nudien brīnos,kā komentētājas var uzskatīt,ka tas ir vislabākais seriāls kāds jebkad ir rādīts?

Noteikti tapēc, ka skatās kaut kādas sīkās fanes, kurām ik viens parādītais seriāls ir vislabākais :D  :D

PAULINA написал(а):

Es pārdzīvoju jo neparādīja Hertrudisas momentu. :D

Ak, Pau.. :D  :D

Terēze написал(а):

Šī noteikti būtu diskusijas vērta tēma-kāpēc gan galvenajai varonei būtu jāmīl gļēvs un slimīgi aizdomīgs vīrietis un jāatraida patiesi mīlošs un pašaizliedzīgi cēlsirdīgs cilvēks,kāds gan tam ir iemesls,ko seriālu veidotāji ar to grib pateikt?

Noteikti grib pateikt, ka īsta mīlestība uzvar visu, lai gan manā skatijumā tas viss bija vnk briesmīgi :D Jo kāda gan tur var būt īsta milēstība, ja visa seriāla laika Villijs Marianai netic, pēc patiesības jau viņai sen vajadzēja pārtraukt mīlēt Villiju un iemīlēt Martinu..

0

26

Mariposa написал(а):

Noteikti tapēc, ka skatās kaut kādas sīkās fanes, kurām ik viens parādītais seriāls ir vislabākais

Nuu...kādreiz , kad es biju maza, man jau arī patika gandrīz visi seriāli pēc kārtas.. konkrētāk - visi Televisas seriāli pēc kārtas :D Piem. dievināju Marijas stāstu ar Taliju un Kolungu..bet kad šovasar sāku skatīties vēlreiz nostaļģijas pēc, tad noskatījos pusi seriāla un sapratu, ka nav vērts.. skumji :D Tā ka pieaugs šīs skatītājas un iemācīsies atšķirt seriālus un savādāk attieksies pret mīlestību utt.. Prieks jau par seriālu, ka ir arī skatītāji , kuriem tas patika..lai gan mums to nesaprast :D

Mariposa написал(а):

Noteikti grib pateikt, ka īsta mīlestība uzvar visu, lai gan manā skatijumā tas viss bija vnk briesmīgi  Jo kāda gan tur var būt īsta milēstība, ja visa seriāla laika Villijs Marianai netic, pēc patiesības jau viņai sen vajadzēja pārtraukt mīlēt Villiju un iemīlēt Martinu..

Ja Mariana paliktu ar Martinu es arī nebūtu apmierināta, jo manā izpratnē šie abi aktieri nesader kopā..man wnk nepatīk un viss :D bet kā varoņi, tad jau jāa.. Marianai būtu jāpaliek ar Martinu..

0

27

Mariposa написал(а):

Ak, Pau..

:flirt: Jā, bet es viņu tā gaidīju.

aNgeL написал(а):

jo manā izpratnē šie abi aktieri nesader kopā..

Nu piekrītu.., bet nu tāpat es labāk gribētu, lai šī paliek ar Martinu..

Ahh, un kā man nepatika, tas moments, kad rādīja apdegušo Martinu. pff, varēja arī bez tā iztikt. tāds papretīgs skats. :D

ĀWW, Marii aizmirsu piebilst.. patīk tavs paraksts..  :love:  :love:  :love:

0

28

aNgeL написал(а):

Nuu...kādreiz , kad es biju maza, man jau arī patika gandrīz visi seriāli pēc kārtas.. konkrētāk - visi Televisas seriāli pēc kārtas :D

Man jau ar.. :D  :D Bet, tas jau tapēc, ka es nezināju, ka eksistē arī citi :D

PAULINA написал(а):

Ja Mariana paliktu ar Martinu es arī nebūtu apmierināta, jo manā izpratnē šie abi aktieri nesader kopā..man wnk nepatīk un viss :D

A, man gan! :D

PAULINA написал(а):

Ahh, un kā man nepatika, tas moments, kad rādīja apdegušo Martinu. pff, varēja arī bez tā iztikt. tāds papretīgs skats. :D

Jā, tas bija pretīgi un tik žēl.. :(

PAULINA написал(а):

ĀWW, Marii aizmirsu piebilst.. patīk tavs paraksts..  :love:  :love:  :love:

Aww..paldies, Pau! :flirt:

0

29

Seriālu biju redzējusi tikai nedaudz, pārtinot  sērijas. Bet cik saprotams Mariana un Villijs visa seriāla laikā tikai plēsās, viņš viņai neuzticējās un bija maz romantisko brīžu viņu starpā - tikai slimīga greizsirdība un neuzticēšanās.. Beigās pēķšņi abi saiet kopā, bet mirst pavisam nevainīgs cilvēks, nepelnītā nāvē.

0

30

mmaarriiaa написал(а):

Seriālu biju redzējusi tikai nedaudz, pārtinot  sērijas. Bet cik saprotams Mariana un Villijs visa seriāla laikā tikai plēsās, viņš viņai neuzticējās un bija maz romantisko brīžu viņu starpā - tikai slimīga greizsirdība un neuzticēšanās.. Beigās pēķšņi abi saiet kopā, bet mirst pavisam nevainīgs cilvēks, nepelnītā nāvē.

Something like that :D Bet tādas telenoveles ir vajadzīgas, lai spētu vēl labāk novērtēt citas :D
Vienīgais par ko paldies saku šim seriālam, ir tās 2 dziesmas, kuras man patīk :D

0

31

aNgeL написал(а):

omething like that :D Bet tādas telenoveles ir vajadzīgas, lai spētu vēl labāk novērtēt citas :D
Vienīgais par ko paldies saku šim seriālam, ir tās 2 dziesmas, kuras man patīk :D

Jā tām dziesmām nav ne vainas.
Bet tādās telenoveles kā šī  ir bišķiņ bezjēdzīgas.

0

32

Bļāviens.. es kā vienmēr palaidu garām pašu pēdējo sēriju :(... jau kuram seriālam tā.. bija jābrauc uz pilsētu tajā laikā :(
Errrrr.... kāds(-a) nezina, kur var novilkt vai skatīties online?... intereses pēc..

0

33

es domāju, ka youtubē vajadzētu būt.

+1

34

Modreit, nemēģini teikt, ka arī tu skatījies "Nopirkto mīlu"?

+1

35

Norkys написал(а):

Modreit, nemēģini teikt, ka arī tu skatījies "Nopirkto mīlu"?

man liekas es jau reiz minēju...
anyway... viss sākas ar garlaicību.. Protams, ka pirmās sērijas neskatījos un netaisījos vispār skatīties, bet kādu dienu garlaicības nomākts paskatījos pāris minūtes... nākošajā dienā vēl.. un tā viss aizgāja.. :D

0

36

Vai es tiešām būtu vienīgā,kura ''Nopirktajai mīlai'' vispār neredzēja nevienu sēriju?

0

37

Terēze написал(а):

Vai es tiešām būtu vienīgā,kura ''Nopirktajai mīlai'' vispār neredzēja nevienu sēriju?

taa izskataas. xD

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 121.-123 (FIN)