TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 128. sērija - 131. sērija (UgunsGrēks)


128. sērija - 131. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

128. sērija, 7. decembrī 

Anna ir greizsirdīga uz Jevgēņiju un nolemj atriebties. Aivars, Rihards un Leons nosvin, ka izdevies viņu plāns pret Aleksi. Serafimai pazūd mazais Ļevs. Silvija pieķer Vadimu kopā ar Jevgēņiju. Aleksis pa telefonu apsola atdot Serafimai Ļevu apmaiņā pret informāciju. Vadims lūdz piedošanu Silvijai, kas viņā neklausās. Serafima samelo Leonam, ka Ļevs ir atradies

0

2

GaBy написал(а):

Anna ir greizsirdīga uz Jevgēņiju un nolemj atriebties.

Pareizi darīja, izstāstot visu Silvijai, savādāk tas kurmis viņu ilgi vēl vazātu aiz deguna, bet tagad viņa visu zin! :)

GaBy написал(а):

Aleksis pa telefonu apsola atdot Serafimai Ļevu apmaiņā pret informāciju.

Vot nu tas gan ir maita! :angry:

GaBy написал(а):

Vadims lūdz piedošanu Silvijai, kas viņā neklausās.

'Es tevi mīlu, tu man esi vienīgā!'.. :D Ja tā būtu, tad viņš tā nedarītu! :P

GaBy написал(а):

Serafima samelo Leonam, ka Ļevs ir atradies

Nezinu, man liekas, ka pareizāk būtu bijis visu izstāstīt Leonam un viņš moš kkā spētu palīdzēt, kā jau pats teica, ka Vadimam ir sakari, kas noteikti palīdzētu! :) Bet tā rīkoties pašai uz savu galvu.. :no:

0

3

No vienas puses labi,ka Silvija pieķēra Vadimu nepārprotamā situācijā,bet tā vietā lai atklāti izrunātos ar vīru,Silvija jau atkal ķērās pie vecā netikuma-pudeles,turklāt arī Anna netieši viņu kūdīja dzert-vai ievērojāt,ka tad kad Silvija viņai izstāstīja,kas noticis,tā uzreiz Anna uzreiz nolika Silvijai pirmīt atņemto glāzi atpakaļ uz letes,un tikai nevajag viņai teikt,ka to izdarīja pilnīgi neapzināti,jo vēlāk Anna visu laiku it kā nejauši turēja rokās pudeli,lai Silvijai nepārietu vēlme piedzerties,nav šaubu,ka Anna vēlās nošaut divus zaķus uzreiz-iznīcināt abas sāncenses vienlaicīgi,jo ja viņai tiešām rūpētu Silvijas un Vadima laulība,Anna ļaunprātīgi neizmantotu Silvijas noslieci uz alkoholismu,bet uzreiz pārlecot uz citu tēmu,piekrītu,ka Serafimai vajadzēja Leonam pastāstīt kādēļ patiesībā nolaupīja viņas bērnu,iespējams Aleksis labi zināja,ka Serafimas mātes jūtas būs stiprākas par veselo saprātu un viņa uzreiz padosies šantāžai,jo kura gan māte gribēs riskēt ar bērna drošību,tādēļ var saprast kādēļ Serafima rīkojās tik neadekvāti.

0

4

129. sērija, 8. decembrī 

Guna pārdzīvo par Madaru un pasaka Aleksim visu, ko domā par Alekša izturēšanos pret viņas draudzeni. Vadims Silvijas acu priekšā patriec Jevgēņiju, bet Silvija Vadimam netic. Serafima grib atgūt bērnu, Aleksis, tiekoties aci pret aci, izliekas, ka par nolaupīšanu neko nezina. Oto ierosina Gunai iet iepazīties ar viņa tēvu, Guna aizbēg. Serafima iegūst no Leona informāciju, kas bija nepieciešama Aleksim.

0

5

GaBy написал(а):

Guna pārdzīvo par Madaru un pasaka Aleksim visu, ko domā par Alekša izturēšanos pret viņas draudzeni.

Pareizi darīja, tikai vēl vajadzēja atvēzēties un kraut ar to pašu pavārnīcu Aleksim pa pieri.. :D Un Oto aizstāv Gunu.. :love:

GaBy написал(а):

Serafima grib atgūt bērnu, Aleksis, tiekoties aci pret aci, izliekas, ka par nolaupīšanu neko nezina.

Tas nu gan ir viends padonaks.. :angry: Grrr, tādas dusmas uz viņu.. :angry:

GaBy написал(а):

Oto ierosina Gunai iet iepazīties ar viņa tēvu, Guna aizbēg.

Es nesaprotu, kapēc viņa aizbēga.. :no: Bailes, ka nepieņems..? :dontknow:

GaBy написал(а):

Serafima iegūst no Leona informāciju, kas bija nepieciešama Aleksim.

Ahhh, nu tur ies vaļā.. :huh:

0

6

Aleksis pat nejutās neērti,kad Guna viņam pārmeta,ka Madarai viņa dēļ ir depresija,var tikai apbrīnot Alekša savaldību un mieru Serafimas priekšā,cits viņa vietā noteikti būtu sevi nodevis un pateicis ko lieku,bet lai nedomā,ka tā arī nekad netiks atmaskots.Beidzot Vadims spēja saprast,ko viņam nozīmē Silvija,ceru,ka beidzot Vadims būs guvis mācību un kļūs par patiesi uzticīgu vīru.

0

7

GaBy написал(а):

Tas nu gan ir viends padonaks..  Grrr, tādas dusmas uz viņu..

Es jau arī neizturēju saucu viņu par maitu un visādi citādi.. :D

GaBy написал(а):

Pareizi darīja, tikai vēl vajadzēja atvēzēties un kraut ar to pašu pavārnīcu Aleksim pa pieri..

:D Es arī viņam labprāt uzšautu! :D Tāda sajūta,ka viņam prāts strādā tikai uz visādā viltībām,bet neizskatās,ka viņam kādreiz būtu mocījusi sirdsapziņa...  :sceptic:

GaBy написал(а):

Es nesaprotu, kapēc viņa aizbēga..  Bailes, ka nepieņems..?

Gan jau agri vai vēlu iepazīsies.. :) un man tāda sajūta,ka savstarpēji varētu sapazīties Aivars un Gunas mamma,kkā tā nezin kāpēc iedomājos... :D :)

0

8

130. sērija, 9. decembrī 

Gunārs nolemj aiziet no darba. Rasma pasaka Rihardam, ka “Stabulītēs” redzējusi Elzu. Mirdza atsakās līdz kāzām finansiāli atbalstīt Gunāru. Serafimai tiek sarīkota iespēja redzēt Ļevu. Gunārs ir spiests atgriezties darbā. Serafima cenšas atgūt dēlu. Rihards ir nelaimīgs, jo “Stabulītēs” redzētā meitene nav bijusi Elza. Leons Martas istabās ierauga Serafimu cīnāmies ar svešu vīrieti.

0

9

GaBy написал(а):

Mirdza atsakās līdz kāzām finansiāli atbalstīt Gunāru

Njā vairāk kā redzams,ka arī pēc kāzām viņa netaisās viņu finansiāli atbasltīt...   :suspicious:

GaBy написал(а):

Leons Martas istabās ierauga Serafimu cīnāmies ar svešu vīrieti

:no: nesaprotu,kā Leons varēja nepazīt Ļevu un ļaut tai sievietei tik vnk aiziet,bet nu vismaz tas vīrietis dabūs iekšās.. :D :)

0

10

Adrianna написал(а):

Njā vairāk kā redzams,ka arī pēc kāzām viņa netaisās viņu finansiāli atbasltīt...

Vot, vot.. :D

Adrianna написал(а):

nesaprotu,kā Leons varēja nepazīt Ļevu un ļaut tai sievietei tik vnk aiziet

Zini, es zīdaini no pakauša ar nepazītu, jo viņš tak tam bērnam seju neredzēja.. :D

GaBy написал(а):

Rihards ir nelaimīgs, jo “Stabulītēs” redzētā meitene nav bijusi Elza.

Man tik traki žēl Riharda.. :(:(:(

0

11

Es arī pirmajā brīdī iedomājos,ka Leons lika tai sievietei apstāties tādēļ,ka atpazina Ļevu,nevis lai atdotu knupīti,turklāt,ja vēl viņš bērnu rūpīgāk neaplūkoja,tad nav nekāds brīnums,ka neatpazina.Gunārs lūdzot Aleksim atļauju aiziet no darba,bija tik pašapzinīgs,bet kad Mirdza deva tik nepārprotamu mājienu ar sētas mietu,ka pat nedomā uzturēt savu ''līgavaini'',uzreiz visa dūša noplaka,tā jau saka,ka nesaki hop,pirms neesi pārlecis pār grāvi.Rihards beidzot patiesi ir iemīlējies,tik žēl,ka Rasma savu kaimiņieni noturēja par Elzu,jo nabaga Rihards tā sapriecājās,bet nekā.

0

12

GaBy написал(а):

jo viņš tak tam bērnam seju neredzēja..

nu ok.. :D ,bet tas brīdis bija diezgan saspringts,jo likās,ka tomēr paspēja nopētīt.. :D

GaBy написал(а):

Man tik traki žēl Riharda.

jā tas tiešām... :( pietam tik ilgi dzīvojot neziņā...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 128. sērija - 131. sērija (UgunsGrēks)