TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Dame Chocolate rīmeks.


Dame Chocolate rīmeks.

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Daudz neko nepateikšu, bet Dame Chocolate būs rīmeks ar Ivonnu Montero un Hose Anhelu Ljamasu..
Nezinu vai maz skatīšos, jo Hose Anhels man īsti nepatīk,un manuprāt Dame Chocolate ir lieliska telenovele , un to es redzu tikai ar Karlosu Ponsi un Henesisu Rodrigezu.. :)
Ja, vēl runā par Ivonnu Montero, tad viņa , laikam ir arī Maurisijo Islasa partnere telenovelē Loba.

0

2

hahaha, wow. Nu man ar Dame chocolate ļoti patika un rīmeiku čist negribu - katrā ziņā ne tik ātri un ne ar tik veciem aktieriem - atvainojos. Nu galvenajai varonei jābūt ļoti jaunai, bet Ivonna patiesībā ir diezgan veca par spīti savam jauneklīgajam stilam.

0

3

albalonga написал(а):

Nu man ar Dame chocolate ļoti patika un rīmeiku čist negribu - katrā ziņā ne tik ātri un ne ar tik veciem aktieriem - atvainojos. Nu galvenajai varonei jābūt ļoti jaunai, bet Ivonna patiesībā ir diezgan veca par spīti savam jauneklīgajam stilam.

Vo vo..es pa šito pašu domāju, ka aktieri ir parāk veci..nu būs tas pats kas ar Fuego El Sangre..
Jā, es noteikti neskatīšos, ja vispār viņš arī būs..Jo, tomēr man Dame Chocolate ir tikai viena!

0

4

Mariposa написал(а):

Ja, vēl runā par Ivonnu Montero, tad viņa , laikam ir arī Maurisijo Islasa partnere telenovelē Loba.

Šitais izklausās interesanti! Ivonne man ārkārtīgi patīK! :) :)  :love:  Islass arī  :love:

Dame chocolate - joprojām talā manā sarakstā noskatīties.. bet nu..Ljamass man neliekas piemērots šai lomai.. tiešām par vecu..

0

5

aNgeL написал(а):

Ivonne man ārkārtīgi patīK!

Jā, man arī.  :love:

nu Dame chocolate  es tā arī neesmu noskatījusies,  :D

albalonga написал(а):

Dame chocolate ļoti patika un rīmeiku čist negribu - katrā ziņā ne tik ātri

Jā, man ar liekas, ka pārāk ātri jau rīmeiku taisa. bet nu lab.

0

6

aNgeL написал(а):

Šitais izklausās interesanti! Ivonne man ārkārtīgi patīK! :) :)  :love:  Islass arī  :love:

Man tieši tapāt kā tev, vēl vairāk Ivonna man iepatikās pēc Secretos del Alma.. :love:
Loba gribētu redzēt, bet tad jau redzēs, jāpabeidz skatīties Los Victorinos..

PAULINA написал(а):

nu Dame chocolate  es tā arī neesmu noskatījusies,  :D

Ak , Pau! Tad tev obligāti jāredz.. :cool:
Man liekas, ka Dame tu Chocolate bija Telemundo ne? Bet, rīmeksu taisis Azteca..A, aizmirsu pateikt, ka nosaukums būs Bella Senjorita Fea..

0

7

Azteca... Manuprāt tas par neko labu neliecina

0

8

Norkys написал(а):

Azteca... Manuprāt tas par neko labu neliecina

piekrītu

0

9

nu jūs jau zinat manu domas par dame chocolate, tā kā es gari neieplūdīšu un teikšu tā, filmēt jau var , bet neko nepanķs, un negrasos skatīties.

0

10

Fui! Ko tik ātri, DC tak nesen tik beidzās 2007.g. ja nemaldos! Sviesc, katrā ziņā es neskaīšos. Genesis un Karloss man pārāk spilgti vēl atmiņā palikuši, da i Maurusio arī vēl tur  :playful:  Sviesc, viņiem tak reitingu šamajai versijai nebūs :sceptic:

Отредактировано cravey (18.12.2009 23:12)

0

11

AAAA, OFTOPIKS, BET, MARIII, es stulbā tik taga ievēroju, ka tev Džo parakstā - kā man viņš patīk  :love:  Tāds malacītis! Man nenormāls prieks, ka viņš uzvarēja X faktorā :)

0

12

cravey написал(а):

AAAA, OFTOPIKS, BET, MARIII, es stulbā tik taga ievēroju, ka tev Džo parakstā - kā man viņš patīk  :love:  Tāds malacītis! Man nenormāls prieks, ka viņš uzvarēja X faktorā :)

Prieks, ka vēl kādam šajā forumā viņš patīk!! :) Aha..Es arī nenormāli priecājos, kad viņš uzvarēja...Man liekas, ka es priecājos vairāk nekā viņš  :D , bet no otras puses..nevaru iedomāties cik viņš tajā brīdī bija laimīgs!!! :love:  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Dame Chocolate rīmeks.