TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Premonition


Premonition

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3PfY_1wMfLo[/youtube]

Galvenajās lomās ir Julian McMahon & Sandra Bullock.
Sākumā filma nepatika, bet kad sapratu, kas īsti notiek, tad kļuva ļoti interesanti un beigās pat nācās apraudāties. Noskatījos šo filmu vakarnakt un nevarēju ar jums nepadalīties. :)

0

2

akkk, šī filma! ^^ Cik skaistas atmiņas ar tās skatīšanos - kopā ar aNgeL :love:
Īsti neatceros vairs, kā tur tas viss bija, bet zinu, ka man beigas drusku nepatika :D

0

3

Paloma написал(а):

Īsti neatceros vairs, kā tur tas viss bija, bet zinu, ka man beigas drusku nepatika

Tāpēc, ka nebija īsta happy enda? :D
Nezinu, iespējams tieši tur ir tā sāls. Vismaz viņa cīnījās par to, kas viņas dzīvē ir svarīgs un uzzināja, ka viņš viņu mīl.

0

4

jā, kaut kas tāds tur bija... Es vienkārši tagad jau vairs īsti neatceros :) bet man kkā beigās bija smagi, ka visi tie centieni tā kā par velti, ka tik un tā tas notika... nu, man šķiet kkā tā bija :D

0

5

nu man liekas, ka centieni nebija veltīgi, kaut arī viņš nomira.
Manuprāt, šajā filmā vispār ir daudz labu vietu, piemēram, kad viņa saka, ka ļaut vinām nomirt ir tas pats, kas viņu nogalināt, un šajā filmā ir arī panākts, ka no sākuma līdz beigām spriedze nekur nepazūd. Un vipār, man liekas baisi jau tas vien, ka nespēj atcerēties, it īpaši tik nozīmīgas lietas.

0

6

Sāku pētīt forumu, un nevarēju noturēties kaut ko nepierakstīt pie šīs tēmas :D
Viena no manām mīļākajām filmām. Esmu redzējis reizes 3, bet vienmēr bija interesanti. Sižets, atšķirībā no daudziem citiem murgojumiem, ir pavisam skaidrs un saprotams. :)

Lisa написал(а):

nu man liekas, ka centieni nebija veltīgi, kaut arī viņš nomira.

Piekrītu. Tieši tāpēc šī filma ir drāma. Traģiskas beigas piedod asumiņu un liek aizdomāties par dzīves jēgu un bezjēdzīgajiem centieniem ietekmēt savu un citu cilvēku likteni..

0

7

Piekrītu - man arī šī liekas viena no labākajām filmām - gan sižeta, gan aktieru dēļ. Arī esmu redzējusi vairākas reizes un noskatītos labrāt vēlreiz! man liekas, ka ikreizi var atrast kaut ko jaunu pie kā apstādināt domas - daudz filozofisku momentu te. Sākumā mērķis likās izglābt savu vīru, taču kad beigās vienalga tas neizdevās - liekas, kāda jēga vispār tam bija? Bet tiešām bija - viņi no jauna atrada viens otru, viņa gaidīja vēl vienu bērniņu. Lai gan vienmēr skumji, ka beidzās tā (īpaši jau tādēļ, ka viņu atveido Džulians :D ) , taču tās ir ļoti labas beigas filmai un negaidītas, kad skatās pirmo reizi. :)

0

8

O, jā piekrītu!  :) Noteikti viena no labakajām filmām, kāda redzēta. Un, man tā noteikti ir arī viena no mīļākajam.  :love:
Patiesībā patika, ka nebija gaidītās beigas, jo es domāju, ka viņu tomēr izglābs, bet pedējā brīdī tomēr tā nenotika.
it kā Skumji un bezjedzīgi,bet tomēr no vienas puses , kā Angel teica, ka tam tomēr bija kaut kāds mērķis. Filma bija ļoti laba! :)  :cool:

0

9

Filma ir laba. Man patīk filmas, kuras ir ar dziļu jēgu.
Šī filma liek aizdomāties par eksistenciāliem jautājumiem, par dzīvi, esamību. kur sākas realitāte, bet kur sapņi un ilūzijas.
No vienas puses šeit tiek parādīts, ka lai gan kā Tu censtos, Tu nespēj ietekmēt likteni, viss ir jau iepriekš noteikts, Tu nevari ar to cīnīties.
Bet savukārt es tomēr uzskatu, ka mēs varam savu likteni mainīt, ar darbību, turēties pretī sliktajam, daudz kas ir atkarīgs no paša cilvēka, bet ne vienmēr tas var izdoties.

0

10

Mariposa написал(а):

O, jā piekrītu!   Noteikti viena no labakajām filmām, kāda redzēta. Un, man tā noteikti ir arī viena no mīļākajam.   
Patiesībā patika, ka nebija gaidītās beigas, jo es domāju, ka viņu tomēr izglābs, bet pedējā brīdī tomēr tā nenotika.
it kā Skumji un bezjedzīgi,bet tomēr no vienas puses , kā Angel teica, ka tam tomēr bija kaut kāds mērķis. Filma bija ļoti laba!

Aww, Mariii, cik super, ka Tev ar patīk!!

mmaarriiaa написал(а):

No vienas puses šeit tiek parādīts, ka lai gan kā Tu censtos, Tu nespēj ietekmēt likteni, viss ir jau iepriekš noteikts, Tu nevari ar to cīnīties.

Hmm..Par šo acīmredzamo domu neaizdomājos. No otras puses tikai pēdējā brīdī uzzini, kāds tad bijis tas liktenis. Varbūt jau no paša sākuma galvenās varones uzdevums bija nevis izglābt vīra dzīvību, bet mainīt pēdējās dienas. Es gan vairs slikti atceros, bet tur bija tā interesanti uztaisīts, ka tieši viņas telefonzvans visu ietekmēja. Viņš toreiz apstājās uz ceļa viņas dēļ, ja nemaldos. un tas man likās tā pavisam interesanti, jo ja viņa nebūtu zvanījusi, tad varēja būt savādāk...

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Premonition