TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Idejas Ziemassvētku ludziņai...


Idejas Ziemassvētku ludziņai...

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Manai klasei jāizveido priekšnesums skolas "Eglītei" par tēmu spāņi...
Varbūt jums ir kādas idejas? Piemēram, kāda ludziņa spāņu valodā vai forša dziesma... Par un ap Ziemassvētkiem un Jaungadu...

0

2

dziesma - Feliz Navidad! :D

vsp labā tēma. vajag meitenēm sarkanas puķes matos :D nu, to es saku. tā ludziņas gan nezinu.

0

3

Tā varētu būt izrāde kurā būtu gan komiski pārpratumi un mīlestības sarežģījumi,kuri rodās Ziemassvētku laikā un tikai pašā Ziemassvētku vakarā viss noskaidrojās un nostājās savās vietās un beidzot visi laimīgi svin svētkus,bet kā jau teicu,tai izrādei ir jābūt komēdijai nevis nopietnai drāmai,jo Eglītes vakarā skatītajiem vajadzīga viegla izklaide un atpūta,nevis nopietnas problēmas.

0

4

Modri, jums ar tēmu noveicies :D mēs esam indieši :D

0

5

hahaha, es gribu atpakaļ uz skolu. modret, Norkys - jūs pieņemsiet mani par skolasbiedreni? Es jums lugas uzrakstīšu, tērpus sameistarošu... Lūdz, lūdzu, lūdzu... :D

Idejas

Var taisīt, ka atnāk salavecis spānis un neviens viņu nesaprot. Un spāņu salavecis - saulenēs, sarkanos bokseršortos. Kaut kā tā. Beigās noskaidrojās, ka Slavecis no Lapzemes ir tikai mīts. "istais dzīvo spānijā, pludmalē.  :D  Tur var reālu humoru ierakstīt.

Par indiešiem - nu ģērbšanās skaidra. Un - saģērb reālu salaveci ar lielu vēderu (apslēptu spilvenu) lielu pārdu un tā un tad meitenes - vēderdejotājas - tās ar viegli uztaisīt. Un tad, lai salavecis dejo vēderdejas kopā ar vēderdejotājām. Ideāli var uztaisīt - jautri un ar humoru. Protams indiešu ritmi. Neetā noteikti var z-svētku dziemsas indiešu valodā sameklēt.

0

6

angelina, Terēze, Alby.. paldies par foršajām idejām.. noteikti rīt ar klasi pārrunāsim to lietu :))
Norky.. Jūs varat paņemt kaut vai fonētisko tulku :D paskaties youtube... kaut arī nav Ziemassvētku tēmā, tomēr atraktīvi un komiski :D

albalonga написал(а):

hahaha, es gribu atpakaļ uz skolu. modret, Norkys - jūs pieņemsiet mani par skolasbiedreni? Es jums lugas uzrakstīšu, tērpus sameistarošu... Lūdz, lūdzu,
lūdzu... :D

Nu ja tas būtu atkarīgs no mums, tad jā! Droši! :) ;)

0

7

modreit, mums bija tāda ideja :D

0

8

no fonētiskā tulka iesaku "pendele saunā " :D

0

9

mums te hits ir "Kasi manu pakaļiņ" :D

0

10

jā, mums jau ar par to pakaļiņu daži ik pa laikam dzied, bet nu domāju, ka kkādai ludziņai gan nederēs :D nu jā, man vislabāk patīk "pendele saunā" :D

0

11

Man patīk Turi, Baudi mutītē :D

0

12

angelina написал(а):

nu jā, man vislabāk patīk "pendele saunā" :D

ēēē.. es šitos nebiju skatījies no vasaras.. tiešām nebiju redzējis to "pendele saunā".. tikko noskatījos.. tiešām baigi labs! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Idejas Ziemassvētku ludziņai...