TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Mirusi Britānija Mērfija!!!


Mirusi Britānija Mērfija!!!

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Nesen sadaļā par Eštonu tika pieminēts viņas vārds, bet nu jau viņa ir mirusi...

Losandželosā svētdien no sirds apstāšanās 32 gadu vecumā mirusi amerikāņu kinoaktrise Britānija Mērfija, pavēstīja policijā. Viņas pazīstamāko darbu vidū ir lomas filmās "8 Mile" ("Astotā jūdze") un "Just Married" (Tikko precējušies").

Mērfiju, pakritušu bez samaņas dušā, savā mājā, atrada viņas māte. Tad aktrises vīrs, skotu scenārists Saimons Mondžeks, izsauca ārkārtas dienestus, vēstī izklaides ziņu portāls "TMZ.com".

Aktrise nogādāta Beverlīhilzas slimnīcā, kur plkst.10.04 tika apstiprināta viņas nāve.

Losandželosas policija uzsākusi izmeklēšanu, un jau svētdienas pēcpusdienā policisti ieradās nelaiķes mājā, lai veiktu provizorisko nopratināšanu, tomēr ar reportieriem atteicās runāt. Mērfijas menedžeris nav atbildējis uz ziņu aģentūras AP reportieru zvaniem.

Lai arī nekāda sīkāka informācija par aktrises nāves apstākļiem netiek atklāta, Losandželosas apgabala Kriminālizmeklēšanas biroja direktora vietnieks Eds Vinters norādījis, ka, visticamāk, viņa nomirusi dabiskā nāvē.

Dzimusi 1977.gada 10.novembrī, Mērfija uzauga Ņūdžersijā un vēlāk kopā ar māti pārvācās uz Losandželosu, cerībā kļūt par aktrisi. Viņas karjera kino sākās deviņdesmito gadu sākumā ar nelielām lomām televīzijas seriālos, reklāmās un kinofilmās. Viņas zināmāko filmu vidū ir "8 Mile" ("Astotā jūdze"), "Just Married" (Tikko precējušies"), "Girl, Interrupted" ("Dzīve, pārtraukta"), "Spun" ("Deva"). Aktrise būs redzama arī Stalones topošajā filmā "The Expendables", kas uz ekrāniem nonāks nākamā gada vasaras beigās.

Pirms 2007.gadā Mērfija apprecējās ar Saimonu Mondžeku, aktrise kādu laiku satikās ar Demijas Mūras tagadējo vīru Eštonu Kačeru, ar kuru viņa spēlēja romantiskajā komēdijā "Just Married" (Tikko precējušies"). Svētdienas rītā uzzinājis par bijušās draudzenes nāvi, aktieris pauda nožēlu un izteica līdzjūtību viņas ģimenei Twitter vietnē. "Šodien pasaule zaudējusi kādu saulstariņu. Izsaku dziļāko līdzjūtību Britānijas ģimenei, viņas vīram un viņas brīnišķīgajai mātei Šeronai," rakstīja Kačers.

0

2

http://i681.photobucket.com/albums/vv173/Lettone/viskautkas/Murphy.jpg

Norkys написал(а):

"8 Mile" ("Astotā jūdze"), "Just Married" (Tikko precējušies"),

Ak dies! Man riktīgi patika viņa tajās filmās...  :(

Norkys написал(а):

Šodien pasaule zaudējusi kādu saulstariņu. Izsaku dziļāko līdzjūtību Britānijas ģimenei, viņas vīram un viņas brīnišķīgajai mātei Šeronai," rakstīja Kačers.

:'(  pievienojos šiem vārdiem... :'(

0

3

Ak, cik šausmīgi...Man tik ļoti žēl   :'(  :'( :'(  šodien pat pārskatijos viņas momentus no manas mīļākas filmas ar viņas piedalīšanos Uptown Girls..Es tagad tiešām ļoti skumstu.. :'( Tik jaunai aiziet ir briesmīgi..Man vienmēr viņa paliks atmiņā ar savu skaisto smaidu...Bet, žēl..liekas, ka vairs nespēšu skatīties nevienu filmu, kur viņa piedalījusies..tāpat kā ar Hīta Ledzēra..man vnk būs tā šausmīgā apziņa., ka viņas vairs nav..
Tik ļoti skumji pašlaik...

Lai sapnis balts viņas dvēseli aijā
un klusais miers ar saviem spārniem sedz...

0

4

FTW??? o.O  o.O  o.O Trakums kkāds! :'(

Viņa bija tik forša aktrise! Man tik ļoti patika viņa filmā, kur vēl spēlēja Dakota Feninga (neatceros nosakumu)..! :love:

Norkys написал(а):

"8 Mile" ("Astotā jūdze")

Tik forša filma! ^^

Izsaku visdziļāko līdzjūtību viņas ģimenei! :'(

0

5

jā, es šorīt pirmā liea, ko netā izlasīju. Mežonīgi smumīgi. Man viņa patika.

0

6

Ak šausmas... :( :( :( .... man šī aktrise paliks atmiņā ar filmu Uptown girls...

0

7

Mariposa написал(а):

šodien pat pārskatijos viņas momentus no manas mīļākas filmas ar viņas piedalīšanos Uptown Girls

Njāā... es arī pārskatīju interesantākos kadrus no šīs filmas.. īpaši patika tās īsās ainiņas, kur viņa veļas mazgātavā ģērba nost biksītes un plūcās ar to čikstīti... tagad Dziesma Spinning around the Sun saistīsies tikai ar šo aktrisi.. tiešām ļoti žēl

0

8

Oho!! Šausmīgi!! Neatceros viņas filmas, nezinu pat kuras esmu redzējusi, bet tiklīdz ieraudzīju foto, sapratu, ka ir redzēta.. Lai nu kā , protams, tas ir ļoti skumji :( :( :(

+1

9

Mariposa написал(а):

Tik ļoti skumji pašlaik...

GaBy написал(а):

FTW???      Trakums kkāds!

albalonga написал(а):

Mežonīgi smumīgi.

modreits написал(а):

Ak šausmas...

aNgeL написал(а):

protams, tas ir ļoti skumji

Jā...pašai tagad tāda pati sajūta,kā pret Maiklu Džeksonu nespeju aptvert,ka vairs nav... Joprojām liekas,ka tas pats Maikls kkur vēl dzied...  :'(

Mariposa написал(а):

...Bet, žēl..liekas, ka vairs nespēšu skatīties nevienu filmu, kur viņa piedalījusies

jā tas gan,vismaz tuvākajā laikā noteikti ne..  :( :(

0

10

šo pāris dienas atpakaļ uzzināju un biju šokēta! :O
Vēl aizvien esmu šokā! :O Tik laba aktris bija :O :(

0

11

Kad uzzināju, uzreiz padomāju, ka mirusi ļoti laba un talantīga aktrise. Pietam, tik jauna. 32 gadi. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Mirusi Britānija Mērfija!!!