TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 10. sērijas galvenie notikumi


Zorro 10. sērijas galvenie notikumi

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Tā, kā Master Ripper un Carolaa abi dikti aizņemti, uz video būs kādu laiku jāpagaida. Bet kas īsti notika 10. sērijā - šo to uzzināju.

Djego priecājas satikt Esmi, bet viņa speciāli atklāti flirtē ar kapteini Montero. Fernando visus informē, ka kapteinis Montero ir lūdzis Esmes roku un viņš tam esot piekritis - visi protams šokā.

Un pirmdien tipa būšot Djego un Montero cīņa - gandrīz kā divkauja...

Nu tas viss tikai forumos no spāņvalodīgajiem sagrābstīts - varbūt kauč ko ne tā sapratu...

Bet izklausās dikti interesanti!!! :D

0

2

albalonga написал(а):

Un pirmdien tipa būšot Djego un Montero cīņa - gandrīz kā divkauja...

mama mia!!! johaidiiii... super... ar napacietību gaidīšu šīs sērijas.... :dance:

0

3

Vot tā Djego dabūs no Esmes par saviem jociņiem. :D

O-divkauja, tas man patīk. :)
Gaidu ar nepacietību, kad aizņemtie ielādēs sēriju. :D

0

4

missy написал(а):

O-divkauja, tas man patīk.

Nu tā divkauja tipa pirmdienas sērijā gaidāma. bet iedomājieties kādu gļēvuli Djego nāksies tēlot - viņš tak nevar parādīt, ka ir spējīgs sasist lupatu lēveros kapteini... :rofl:

0

5

albalonga написал(а):

Nu tā divkauja tipa pirmdienas sērijā gaidāma. bet iedomājieties kādu gļēvuli Djego nāksies tēlot - viņš tak nevar parādīt, ka ir spējīgs sasist lupatu lēveros kapteini...

Jā, es sapratu, ka 1dien. Ak, mums jāgaida līdz 2dienai. :D

Nu jā...  Nez kā Djego izlocīsies, viņš ķipa nemāk pat zobenu rokā noturēt.  :lol:

0

6

missy написал(а):

Nu jā...  Nez kā Djego izlocīsies, viņš ķipa nemāk pat zobenu rokā noturēt.

Bizo uz video sadaļu - 10. sērija jau ir. es jau lādēju!!! :yahoo:

0

7

albalonga написал(а):

Bizo uz video sadaļu - 10. sērija jau ir. es jau lādēju!!!

Jau aizbizoju un jau lādēju! :dance:

0

8

tulīt bizoju... :(

0

9

A man jau ielādējās - tikai noskatīties nevaru - visi te apkārt darbā joņo!!! :mad:

0

10

albalonga написал(а):

A man jau ielādējās - tikai noskatīties nevaru - visi te apkārt darbā joņo!!!

:haha: :haha: :haha: :rofl:  :rofl: :haha: tā tev arī vajag par to, ka mani tā moci... :haha:

0

11

Julia написал(а):

tā tev arī vajag par to, ka mani tā moci...

He, hē - a es tomēr uz priekšu tinot labākos momentus noskatījos!!! ^_^

0

12

albalonga написал(а):

He, hē - a es tomēr uz priekšu tinot labākos momentus noskatījos!!!

a es visu jau noskatījos.... baigi laba sērija, kā jau vienmēr... Esme man tiešām ļoti iepatikās un Djego, protams, arī... arī Mariahela un tā Esmes tante... tik foršas sarunas... nē man visi patīk. arī Alehandro un tā melnā auklīte... vienigais, kas man ir vienaldzīgi, tas ir skatīties uz Maripiju kopā  ar Suplisiju...
vispār SUPER... man tāds prieks skatities šo noveli... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro 10. sērijas galvenie notikumi