TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Leverage


Leverage

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Tāks, nolēmu beidzot ielikt, jo ir Z-svētku vakars, bet es iegāju tūbē un sāku skatīties Leverage klipiņus. Leverage ir mans mīļais zagļu seriāls. Pagājušajā ziemā bij pirmā sezona, vasarā otrā sezona - abas īsas. 3.sezona ir jau apstiprināta. Sāku skatīties galvenās lomas atveidotāja Timothy Hutton dēļ. Bet vēl seriālā ir Christian Kane, kuru dievinu. Tātad sižets - Neits (Timotijs Hatons) ir apdrošināšanas izmeklētājs - atklājis ļoti daudzus gadījumus, kad apdrošināšanā mēģina krāpties un saņemt apdrošināšanas kompensāciju. Bet tad, kad viņa dēls ir slims, viņa paša firma atsakās izmaksāt apdsrošināsanas naudu un zēns mirst. Neits nodzeras, bet tad rodas iespēja atriebties. Neits sapulcina krāpnieku grupiņu, kurus saticis savās izmeklēšanas gaitās. Darbiņš tiek paveikts, viņi nopelna. Un visiem iepatīkas darīt ko labu un strādāt komandā, jo agrāk šie krāpnieki, arī Neits strādājis pa vienam. Pārejie ir zagļi, bet neits sākumā visu laiku atkārto, ka viņš nav zaglis. Karoč lai arī sākumā viņi strīdās un vispār mēdz konstanti strīdēties, bet viņi ir komada, viņi iemīl viens otru un viņi ir kā mūsdienu A-komanda. Viņi palīdz nabadzīgiem cilvēkiem, kuriem likums nespēj palīdzēt. Viņi krapniekus piekrāpj ar viņu pašu līdzekļiem. Tātad komanda sastāv no Neita, Elitota (Christian Kane), kurš ir hitmens, cīkstonis, viņam nepatīk ieroši, bet viņš lieliski prot ar tiem apieties un lieliski kaujas. Talāk ir Sofija Devero, kura ir neizdevusies aktrise - krāpniece un pārģērbšanās meistare. Neitam ar viņu ir ilga vēsture un starp viņiem ir nepārprotama ķīmija. Tad ir Aleks Hārdisons, kurš ir visas tehnikas un datoru speciālists - bet galīgi nav sausiņš. Ar specifisku humora izjūtu un vispār Aldisas Hodgam lieliski sanāk atveidot šo tēlu. Un tad protams ir Pārker - zagle, ļoti veikla, atlētiska, bet nesievišķīga, ļoti īpatnēja, ar pilnīgi antisociālu uzvedību un dīvainiem hobiejiem. Neviens pat nezina, vai Pārkere ir viņas vārds vai uzvārds. ļoti komiska. Trešā sezona tiek filmēta un sāks 13.janvārī rādīt. Vispār viņiem kopā lieliska ķīmija un viņi lieliski sadarbojas. Eh, gaidu.

Mans mīļakais varonis ir Eliots.

Te klipiņi ar viņu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uz0kkTraTS4[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RQ5FJNaKBq4[/youtube]

0

2

Nu janvārī un februārā parādīja 2.sezona 2.daļu. Un beidzās fantastiski - Neits ziedoja sevi, ļaujot savai komandai izglābties un skaļi paziņoja, ka viņš ir zaglis. Ak, dievīgi. Un 21.jūnijā sākas 3.sezona ar uzreiz 2.sērijām. Bāc, kā es gaidu. Kā es ar katru dienu arvien vairāk dievinu Leverage. Fuck, laikam oficiālie dvd jāiegādājas.

0

3

Es pēdējās divas nedēļas aiz 'neko darīt' paskatījos Leverage. Iepatikās. Tagad domāju, vai sākt skatīties no paša sākuma vai tomēr pēdējo sezonu tikai.

0

4

noteikti sāc no paša sākuma. Kā pamazām viņi kļūst par reālu ģimeni un kā otrā sezonas beigās Neits beidzot atzīst, ka ir zaglis. Jej. Vismaz kāds beidzot ar bez manis skatās.

0

5

Es nedaudz samīlējos Krisā :D
Man viņš tāds bumbulītis *blushes*

0

6

etansy написал(а):

Es nedaudz samīlējos Krisā
Man viņš tāds bumbulītis *blushes*

LOL. Sen bij laiks.  :love:

0

7

Hej, a cik tālu vispār tiki? Redzēji to pirmās sezonas sēriju, kur ir Scott Lowel???? Trešajā sezonā vienā sērijā ir Alona Tal un viņa smuki dziedz un Chris arī dzied.

0

8

Skots tik Tedīgs man šķita dažviet :D
Man tagad iet pēdējās pirmās sezonas sērijas.

0

9

4.01 bija wow. Pirmkārt jau tas, ka viņi bija izlīduši āra nostudijas un no pilsētas un darbojās sniegā un kalnos. Eliots un Pārkere darbojās kopā un Pārkeres emocijas.l Tik daudz emociju no Pārkeres šajā vienā sērijā cik nebija visu iepriekšējo 3 sezonu laikā. Un es te tā padomāju - no visiem 5 Pārkere un Eliots ir vienīgie, kas savā dzīvē ir nogalinājuši un tas ir spēcīgi. Un Pārkere beidzot Aleku pielaida tuvāk un Neits cīnījās ar savu fizisko nespeju un varbūt beidzot saprata, ka ir lietas, kuras viņš tomēr nespēj darīt. Un Sofija viltniece izmantoja iespēju, lai noskūpstītu Neitu. Vienkārsi laikam spēcīgākā Leverage sērija līdz šim. Es raudāju, ka sieva skatījās to vīra atstāto video...

0

10

O man jāiet noskatīties. Izklausās nežēlīgi laba sērija.

0

11

Leverage is apstiprināts piektajai sezonai. Katrai nākamajai sezonai līdz sim reitingi ir auguši un tas tāds loģisks iznākums. Tagad rāda ceturto sezonu, kuru - kā parasti - divās daļās rādīs. 28.augusta parādīs 4.10 un tad atlikušās sērijas novembrī.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Leverage