TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Carlos Ponce parādīšanās Mas sabe el diablo


Carlos Ponce parādīšanās Mas sabe el diablo

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Carlosa Ponce parādīšanās Mas sabe el diablo sērijās nav nekāda nejaušība!  Manuela viņu iepazīstināja ar Horacio, kā ar Antonio Brando un tieši tā sauc viņa  varoni jaunajā telenovelē seriālā Perro amor!

0

2

Tā, ka mums bija taisnība - ta tiešām bija reklamēšana, tikai cita veida.. Man likās, ka viņš tāpat te pie reizes nofilmējies, jo filmē Perro amor, bet izrādījās , ka viss ir daudz interesantāks vismaz man ļoti patīk tādi piegājieni, kad biški krusto seriālus un tml :) Tā ka neko nopietnu ar Manuelu viņš neizveidos, jo viņam būs Sofija :D :D :D

0

3

Jā,pasaulē tas nav nekas jauns,ka kāda cita seriāla personāžs ''viesojās'' kādā citā seriālā.

0

4

haha, nu es ko tādu redzu pirmo reizi! :D galvenais, ka tās bija vien dažas sekundes, vispār tā kkā beztēmā drusku :D bet nu interesanti gan :D :D :D

0

5

Paloma написал(а):

galvenais, ka tās bija vien dažas sekundes, vispār tā kkā beztēmā drusku

nu..wnk tā starp citu Manuelu apciemoja sens draugs :D normāli..dzīvē tā teorētiski gadās..

Paloma написал(а):

haha, nu es ko tādu redzu pirmo reizi!

man ar liekas, ka es pirmo reizi redzu...atceros kā pati rakstot darbus šitādi darījos ar varoņiem.. bet Tv pasaulē neatceros iepriekš

0

6

aNgeL написал(а):

nu..wnk tā starp citu Manuelu apciemoja sens draugs  normāli..dzīvē tā teorētiski gadās..

nu jā, tur tā lieta, ka it kā jau gadās, bet seriālā tas tā savādi izskatās - parasti nav kkādu bezjēdzīgu kadru :D

0

7

Vismaz ASV filmētajos seriālos tā ir bijis,piemēram daži no ''Beverlihilzas'' varoņiem ir ''ciemojušies'' ''Melrouzpleisā'' un otrādāk,esmu lasījusi,ka arī daži no ''Hameleonu rotaļu'' personāžiem ir izmantoti kaut kādā citā seriālā,arī Vācijas seriālu veidotāji tā ir darījuši,seriāla ''Bjanka'' galvenā otrā plāna varone Katija ir ''viesojusies'' ''Jūlijā-ceļā uz laimi''.

0

8

Terēze написал(а):

Vismaz ASV filmētajos seriālos tā ir bijis,piemēram daži no ''Beverlihilzas'' varoņiem ir ''ciemojušies'' ''Melrouzpleisā'' un otrādāk,esmu lasījusi,ka arī daži no ''Hameleonu rotaļu'' personāžiem ir izmantoti kaut kādā citā seriālā,arī Vācijas seriālu veidotāji tā ir darījuši,seriāla ''Bjanka'' galvenā otrā plāna varone Katija ir ''viesojusies'' ''Jūlijā-ceļā uz laimi''.

Nu jāa....ar seriāliem tā tas varētu būt :) Telenovelēs gan nav  manīts.. bet tā kā msed , ja nemaldos, tad ir arī daļēji ASV ražojums, tad nav brīnums :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Carlos Ponce parādīšanās Mas sabe el diablo