TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par mums - foruma veidotājām


Par mums - foruma veidotājām

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Sākšu ar to, ka sākotnēja foruma versija bija izveidota citā hostā - invisionfree.com. Tad forums tika pārcelts uz šejieni - kāpēc? Tāpēc, ka iepriekšējā hostā problēmas radīja latviešu valodas rakstu zīmes - tradicionālās problēmas ar mīkstinājumiem un garumzīmēm. Drogada veica plašu pētniecības darbu un atzina šo hosta vietu par vislabāko krievu un latviešu valodas rakstu zīmēm. Tā nu mēs pārcēlāmies. Atklājām arī ļoti daudzas ši hosta problēmas un trūkumus, tomēr nolēmām šeit palikt. Mēs centīgi pievienojam aizvien jaunu info forumam un kad liksies, ka tas ir gana nobriedis un izaudzis, centīsimies to cik iespējas reklamēt. Tāpēc ceru, ka tuvākajā laikā te būsiet arī Jūs - telenoveļu un seriālu fani no Latvijas!!!!!

Par mani - es mazliet studēju un mazliet strādāju un ļoti daudz skatos TV - galvenokārt telenoveles. Arī netā kačāju telenoveles, tāpēc nereti, kad tās atnākušas līdz Latvijas televīzijām - esmu tās jau redzējusi. Tieši mīlestība uz latīņamerikāņu telenovelēm noveda mani pie aizraušanās ar spāņu valodu. Mācos to pašmācības ceļa, lai varētu zināt un saprast visu, kas internetā rakstīta par telenovelēm. Esmu vairāk tieši aizrāvusies ar Meksikāņu, Kolumbiešu un Venecuēliešu telenovelēm - diezgan labi tajās orienttējos un esmu savākusi plašu materiālu, ar kuru, protams, būšu priecīga dalīties. Tomēr pēdējā laika man lielākā aizraušanās ir vācu "Mīla lielā pilsētā" (Verliebt in Berlin). Tas ta kā īsumā par mani!

Drogada, tālāk tu varētu pastāstīt par sevi!!! :D

0

2

Paldies, Albalonga  :D  Jā, arī šajā hostā ir daudz problēmu un neertību, tomēr nav paša gālvena trūkuma - šeit var rakstīt gan latviešu, gan krievu valoda un visi burti attelojas pareizi.

Par pirmo forumu es uzzināju nejauši un man ļoti iepatikusies ideja par pirma latvijas foruma telenoveļu faniem veidošanu. Paldies Albalongai par tik kreatīvu nodomu!  :D  :bye:

Par mani - galvenokārt man ļoti patīk braziliešu telenoveles, kaut gan varu skatities noveli no jebkuras valsts, ja tā ir interesanta. Arī seriāli man patīk vienalga no kuras valsts, galvenais lai būtu interesanti. Lost ir pēdeja laika vismīļākais seriāls. Redzēju divus sezonus un grasos skačāt sešas sērijas no trešā. TV skatos daudz. Varbūt pat par daudz, bet neko padarīt ar to nevaru, pie televizora vēlk kā pie magnēta  :D  Verliebt in Berlin arī man patīk, bet всего не пересмотришь un tā kā es redzēju gan kolumbiešu originālu, gan krievijas remake, skatos to neregulāri, pie tām to rāda nepiemērotākā man laikā. No braziliešiem skatos Anitas klātbutni Romantica kanāla un Belissima azerbaidžanas kanāla Lider.

0

3

albalonga написал(а):

Tāpēc ceru, ka tuvākajā laikā te būsiet arī Jūs - telenoveļu un seriālu fani no Latvijas!!!!!

tava vēlme piepildījās... te nu mēs esam fani... seriālu fani!!! ;) un Tev paldies, ka veltīji šim visam tik lielu darbu... arī  Drogadai paldies!!!

0

4

Julia написал(а):

tava vēlme piepildījās... te nu mēs esam fani... seriālu fani!!!  un Tev paldies, ka veltīji šim visam tik lielu darbu... arī  Drogadai paldies!!!

Jā, un par to man ir patiesī liels prieks - par katru jau reģistrētu lietotāju!!!!!!!!!!!!!! :D Un man liels prieks censties un veltīt forumam daudz laika, ja jūtu, ka tauta to novērtē!!!!!!!!!! :superman:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par mums - foruma veidotājām