TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveles trekeros, failuglabātuves u.c. linki


Telenoveles trekeros, failuglabātuves u.c. linki

Сообщений 1 страница 20 из 33

1

Varbūt kads atceras televisas telenoveli Mana otra māte? Tad nu tagad to var nokačāt >>šeit<< krievu valodā.

0

2

Drogada
Vai!!! Gracias!!!

0

3

Deyalit
, vēl tur ir Padre Coraje, Tu o Nadie, Escrava Isaura un Sos mi vida. Visas krievu valodā

0

4

Paldies liels!! bet.. iemāciet mani kā no turienes var kaut ko nokačāt....  :blush2:

0

5

Paloma
, ja, tas nav tik viegli  :D
1) vispirms reģistrējamies šeit. Neiesaku mail.ru. Daži cilvēki žēlojas ka nevar piereģistrēties, ja neizdodas no pirmas reizes, tad taisam jaunu meilu un niku. Ja ieiejot sajta redzam ka сервер перегружен, tad vai nu ilgi un dikti cenšamies ieiet vai ielogojamies pēc pusnakts vai no rīta.
2) ejam uz šeieni un rikojamies kā rakstīts instrukcījā.
3) atcerieties ka trekkeros vajag ne tikai kačat, bet arī atdod un skatities lai ratio būtu 1 vai vairāk. Iekačatos failus NEDRIKST parvietot vai dod viņiem citu vārdu, jo citādi citi cilvēki nevarēs no Jūms kačat un Jūsu ratio būs zems, deļ tā Jūs nevarēsiet kačāt citus failus un pat varat dabūt banu.

0

6

Liels paldies!! uh, nu tad jādomā, ko citiem piedavāt..  :wacko:

0

7

Tā.. un kā lai es atdodu kaut ko tur?? Mēģināju bet nu nekas nesanāk.. grr.. Tur ir tik daudz kā, ko es gribētu dabūt! :(

0

8

Paloma
, neko savu atdot nevajag. Tur ie tā, tu kaut ko kačā nevis no sajta, bet no citiem lietotājiem un ja kads saks kačat to, ko tu jau esi iekačājusi, tad viņš kačas no tevim. Tāpēc tur jau raksta ka atdot vajag tikpat cik tu esi iekačajusi. Jo ilgāk tu savu torrentu neaizvērsi, jo vairāk tu atdosi.

šeit var dabūt arī rebelde way (argentina)

0

9

Alma gemea šeit

0

10

Aaa, sapratu!!! paldies! ;)

0

11

A sendspace arī kaut kas jādod pretī? Es tā īsti neorientējos visos šajos serveros...

0

12

Ragana написал(а):

A sendspace arī kaut kas jādod pretī? Es tā īsti neorientējos visos šajos serveros...

Ne, no sendspace tu vienkārši ielāde video sev datorā.

0

13

šeit parādijušas jaunas telenoveles La usurpadora (televisa) un Klusie ūdeņi (Kolumbija)

0

14

0

15

Akkkkk!!!! Es tā sapņoju par to, bet tas ir vēl fantastiskāk... Sortilegio ne tikai HD, bet vēl perfekti ideālā kvalitātē!!!! (Hmm..tas nozīmē, man būs jāgriež visas MH un Aleksa ainas no jauna  %-) )

P.S. Esmu šokā par tādu Televisas dāsnumu! Vienmēr visu bloķēja, bet te piepeši paņem un izliek visiem!

0

16

Wow, tiešām pārsteidzoši! :O Bet tik foršiiii + lieliska kvalitāte  :love:  :)

0

17

Mariposa написал(а):

Bet tik foršiiii + lieliska kvalitāte

O jāā..Es vakar pusvakaru mēģināju izdomāt, kurā kvalitātē lādēt Sorti 720p vai 1080p :D Bet tik skaisti to skatīties  :love:

0

18

Un lai ieliek arī Amor Gitano, ko Televisa pirms gada bloķēja un tā pazuda sērijas. :) Tas jauki, ka Televisa atvērusi savu kontu Youtubē. ;)

0

19

Piekrītu!Tas ir ļoti forši,beidzot varēs redzēt visas sērijas!!!:)

Отредактировано Rosa Diamante *** (04.08.2013 17:09)

0

20

Tieši tā Rosa Dimante. Tev patīk Amor Gitano- tada romantiska pasaka. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveles trekeros, failuglabātuves u.c. linki