TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveles trekeros, failuglabātuves u.c. linki


Telenoveles trekeros, failuglabātuves u.c. linki

Сообщений 21 страница 33 из 33

21

nita написал(а):

Amor Gitano- tada romantiska pasaka. :)

Šī man arī ļoti patika, kad uziet vēlme apskatos vēlreiz. Skaista pasaka, īsa, bet tajā pašā laikā katra sērija interesanta, nav garlaicības, tikai final sērija diezgan sasteigta. Bet cik gan šeit skaisti un jauni Maurisio un Mariana.Maurisio kā vienmēr perfekts savās lomās, šī bija tik piemērota viņam, jo viņš tēlo emocionāli, ainas ar viņu ir intensitātes un kaisles pilnas, es var;etu gari un gari par to runāt :D šī vēlviena bērnības mīļā telenovele.
Bet runājot par Televisas kontu - iečekošu tagad pirmo reizi, bet esmu ļoti patīkami šokēta, ka televisa kļuvusi tik sociāla :)

0

22

mmaarriiaa написал(а):

Bet runājot par Televisas kontu - iečekošu tagad pirmo reizi, bet esmu ļoti patīkami šokēta, ka televisa kļuvusi tik sociāla

Patiesībā viss nav tik rožaini. Viņiem ir oficiālā Youtube lapa, kurā visu liek, bet ar slēgtu pieeju. Links, kuru es ieliku, ir kāda lietotāja, kuram ir piekļuve.

0

23

aNgeL написал(а):

Patiesībā viss nav tik rožaini. Viņiem ir oficiālā Youtube lapa, kurā visu liek, bet ar slēgtu pieeju. Links, kuru es ieliku, ir kāda lietotāja, kuram ir piekļuve.

Jā,tas gan ir stulbi!Tikai ar linkiem ir iespēja skatīties!Televisa diemžēl nav nemaz tik dāsna,ka tas likās sākumā!

0

24

Wow, super! Ok, nav tik vienkārši viss, bet tomēr iespējas ir! :)

aNgeL - Pasion vēl nav? Vajadzēs labā kvalitātē izgriezt, ne? Tik nez kad un kā es to varētu uzņemties, ja tagad ar Alboradu netieku galā... Bet gribu!!! :D

0

25

Paloma написал(а):

aNgeL - Pasion vēl nav?

Nav... Bet ir Pamāte..Lai gan, man liekas, ka kaut kur citur pamāte bija labākā kvalitātē. Tāpēc nav fakts, ka arī Pasion būtu labākā kvalitātē nekā jau ir. Tomēr izcilā kvalitātē gan jau tikai jaunākas telenvoeles būs, kad sāka parādīties HD. Man tikai likās, ka Sorti neeksitē HD, bet izrādās, ka jā.
Un arī Manana para siempre ir.. Tomēr lai gan saka, ka ķīmijas viņiem nebija, tie ir Silvija un Fernando.
Un man nedaudz škrobe arī par Likmi uz mīlestību. Jo toreiz griezām, mokoties ar tām kvalitātēm, dažās sērijās bija vispār šausmīga, bet tagad jau paradījās +/- laba.

0

26

aNgeL tad tik turpini papildināt Televisas seriālu sarakstu Youtube.

0

27

nita написал(а):

aNgeL tad tik turpini papildināt Televisas seriālu sarakstu Youtube.

Bet tie, kurus interesē paši var sekot tam līdzi. Tajā lapā no labās puses ir telenoveļu saraksts un beigās vēl poga "rādīt visu sarakstu". Es vienkārši negarantēju, ka pati cītīgi skatīšos, vai tur ir kaut kas pievienots..

0

28

0

29

aNgeL написал(а):

Niña Amada Mía
http://www.youtube.com/playlist?list=ELEbQnkeW2C98

Sāku šo skatīties, jo ļoti ieinteresēja un tur vēl ir arī zirgi, tāpēc ļoti jau ir iepatikusies šī t-novele un man patīk galvenie varoņi Izabella&Viktors un jau arī iepatikās Diāna&Oktavio(lai gan vēl nekas nav sācies starp viņiem, bet jau uz to pusi iet), bet kopumā foršs seriāls!!! :love: :love: :love: :)

Vispār forši, ka Televisa liek savas telenoveles youtubē un ļoti ceru, ka ieliks vēl, jo gribu redzēt vēl dažus seriālus!!! :jumping: :shine: :) ;)

0

30

kādus serialus tu visvairāk gribi redzēt Liiguci? :)

0

31

nita написал(а):

kādus serialus tu visvairāk gribi redzēt Liiguci? :)

Nav man tieši noteikti seriāli kādus es gribētu redzēt, bet vieni no tiem varētu būt Mi Destino Eres Tu un El Noveno Mandamiento un, protams, mans mīļais LA INTRUSA noteikti! :) :love: Es labprāt vēl pāris gribētu paskatīties tāpat vien! :) Un kā ar tevi, Nitiņ? Kuru seriālus tu visvairāk gribi redzēt? :)

0

32

Nu man grūti pateikt, kādus, nu Rozalindu laikam, Reāl Amor, un protams Amor Gitano, kuru Televisa bloķēja, Pasion. :)

0

33

A, un to pašu Mariju Belēn, Arī to  El Mantal jeb Mīlas Avots, Niña Amada Mía.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Telenoveles trekeros, failuglabātuves u.c. linki