TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 156. sērija


Mas sabe el diablo 156. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

hehe, 1.x sāku šeit sērijas tēmu :D linkus lai aNgeL pati saliek, es no cita lietotāja skatos, kam nav saspiesta bilde.

Ak, kas par sēriju! Un kāds prieks, ka man šodien bija abas sērijas pēc kārtas, jo pa traks var palikt!!! :D un vēl gribas tālāk, bet nu vismaz 2 bija.. arī labāk - jo viena parasti ir katastrofāli par maz :D
Aw, Džimmija un Virhīnijas atkal satikšanās!!! :love:  tik mīļi!
Bet kur nu bez Silvanas.. varēt viņa beigt līmēties pie Anhela, kad vajag un nevajag... Ok, man viņa nepatīk jau no pirmajām sērijām, kad parādījās, tā ka... neesmu objektīva :D
Un Osvaldo varētu beigt līst klāt Manuelai! Gr. Bet nabadzīte - drosi vien bija ļoti grūti saņemties un tēlot viņa priekšā - bet pēc zvana par bēgšanu viņai tas visnotaļ labi izdevās! :D
Hehe, un kā tas Džimmija apmelotājs iekrita! :D stulbi apgalvot, ka labi pazini cilvēku par ko tikpatkā neko nezini! :D
ā, un vēl, Sandro dēls :O nabaga Susija...
Bet Lola un Topo tēvs ir vnk pretīgi. :S pāritis atradies... kā cimds ar roku

0

2

Nedomāju,ka aNgeL uz Tevi apvainosies,ka pirmā uzrakstīji savas pārdomas,bet tas nu tā,Jūs abas protat tik lieliski iedziļināties notiekošajā,ka man viss kļūst skaidrs,jo spāņu valodas nezināšanas dēļ jāskatās tikai ''bilde'',pietiek izlasīt Jūsu saturīgos un pārdomātos komentārus un visu var saprast,kas notiek,paldies!

0

3

Man prieks, ka tā! :) Ja tev ir kādi papildus jautājumi, droši uzdod! :)
Hm, ja tā, tad turpmāk centīšos savos komentāros svarīgāko pateikt :)
Un malacis, ka skaties tik un tā - esmu droša, ka ar laiku sāksi saprast! :) Man jau ar sākumā bija pagrūti skatīties spāniski, kaut arī no skatīšanās pa tv neizprotamā veidā tīri normāla bagāža jau bija. Bet ar laiku arvien labāk un labāk kļuva! :)

0

4

ah, kāā dievinu tādas sērijas.. nu tiešām pat zinot, ka viss izdosies,vienalga pa nerviem riktīgi sit :D
aaahh - Virhīnija un Džimmijs - pat nav ko teikt..es wnk sajūsmā par viņiem  :love:
tā patīk uz Džimmiju un Angelu skatīties.. :D
xe..Silvana tiešām tā ieradās..nabaga Virhīnija.. bet es īstenībā tikai kādā 3. ainā kopš Silvana ieraudzīja Džimmiju , atcerējos, ka abi kopā strādājuši..man nez kape likās, ka viņa īpaši Džimmiju nepazīst :D
ļoti patika vērot arī Manuelu un Osvaldo - kā viņa tēloja šoku :D
Man likās, vai arī šajā sērijā nebija Martina? :D
man ar patika, kā tas apmelotājs iekrita.. oj..bet vēl šis kapteinis uzzinās , ka Džimmijs izbēdzis.. :D wsp tagad labi saprotu, kāpēc sākotnēji Džimmijs bij tāds policists - kurš visu darīja pēc likuma, ar tādu atdevi meklēja noziedziniekus... Un tagad vēl izteiktāk var uztvert Džimmija bēgšanu..kā viņam nācās saņemties, lai to izdarītu..akk  :love:
āa..un ar tādu baudu klausījos kā Kontrerass dabūja pa ausīm :D

Paloma написал(а):

linkus lai aNgeL pati saliek, es no cita lietotāja skatos, kam nav saspiesta bilde.

man kāreiz bij kaut kā neērti tavus linkus skatīties.. :D

0

5

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wQ3tLPcgkE8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iUI8bYu5Zdo[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2jRGTix8Nck[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iAbs-9ckvrA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=n3Ob3iPto-4[/youtube]

0

6

Jā,''Mas sabe el Diablo varoņiem likteņa sūtītie pārbaudījumi kļūst arvien smagāki,bet runājot konkrēti par Džimmiju,ka ņemot vērā viņa taisnīguma izjūtu cīņā ar noziedzīgo pasauli,tiešām var saprast,kādēļ viņš jūtās tik savādi saistībā ar bēgšanu,jo tas viņam ir kas tāds,ar ko personiski vēl nebija nācies saskarties un līdz tam pat ļaunākajos murgos pat noteikti nebija varējis iedomāties,ka kaut kas tāds viņa dzīvē varētu notikt,bet viss kas notiek,notiek uz labu,gan jau vēlāk viņš kad būs atvilcis elpu gan tiešā gan pārnestā nozīmē,sapratīs,ka viņam nebija izvēles,ka tas bija vienīgais ko viņš varēja iesākt lai cīnītos par taisnīguma uzvaru.

0

7

Turklāt Džimmijs jau zināja pats, ka nav vainīgs šajā noziegumā, un apzinājās, ka pierādīt to var tikai ārpus cietuma, tādēļ kā saka - mērķis attaisno līdzekļus.. Turklāt tagad viņš atkal var būt kopā ar savu sievu :)

0

8

aNgeL написал(а):

bet es īstenībā tikai kādā 3. ainā kopš Silvana ieraudzīja Džimmiju , atcerējos, ka abi kopā strādājuši..man nez kape likās, ka viņa īpaši Džimmiju nepazīst

haha, lol, es to pat neiedomājos! :D tik tiešām... :D

aNgeL написал(а):

man kāreiz bij kaut kā neērti tavus linkus skatīties..

Nu tā jau tava darīšana, kādus skaties :D es šos ilgi neizturēju, sāku meklēt ko labāku un atradu :D vnk visi tik... resni izskatās. Tād.. fuj, nepatika man :D

0

9

Paloma написал(а):

es šos ilgi neizturēju, sāku meklēt ko labāku un atradu  vnk visi tik... resni izskatās. Tād.. fuj, nepatika man

nez..man kkā neliekas resni :D :D Tavējos man kkā kvalitāte nepatika :D kaut gan it kā normāla..ai, kāda šķirba, galvenais, ka katrs var skatīties, kā grib :D

0

10

da nez.. manos ar kvalitāti viss ok :P tavos it kā košāks, bet jā.. saplacināti ir :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 156. sērija