TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 157. sērija


Mas sabe el diablo 157. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=55a9jt2TQzU[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yf20touRmO0[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UNDCzBN9Mmk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TVD02voXr_o[/youtube]

0

2

hm, ko gribēju pateikt par šo sēriju?
Manuela tik kruti tēlo Osvaldo, es nevaru! :D pēc tam gan smagi viņai bija, bet viņa priekšā forši turējās!
Ziniet, kas man patīk? Ka tagad Manuela un arī citi labāk varēs saprast Anhelu - ka reizēm sanāk darīt to, ko sirdī negribi, bet kas ir jādara... Arī viņi tagad pārkāpj likumu, arī viņi melo... Citādu iemeslu dēļ, bet arī ne no laba prāta, tāpat kā Anhels ne no laba prāta Manuelai meloja...:)
Ak, un Džimmijs ar Anhelu - es nevaru, es esmu kaifā uz viņiem skatoties! Tāda draudzība! Nu, vismaz sākuma stadijā, bet... ai, es fanoju par viņiem kā par draugiem!!! :D
un Lola - fuj, vē, pē utt. utjp. Brrr. hm, varu derēt, kad Topo nonāktu cietumā, viņa ātri vien sāktu meklēt sev jaunu džeku... kaut vai viņa papucīti. Fuj. Bet Perlai šķiet radās kkādas aizdomas :D
Nabaga kapteinis - tādā neziņā un stresā, ka viņam neko nepasaka līdz galam! Eh, kaut ātrāk viņi sāktu uzticēties, kapteinis varētu daudz palīdzēt...

0

3

Man ar ļoti patika, kā Manuela tēloja Osvaldo... forši :D
Nju es jau sen teicu, ka viņiem visiem nāksies iejusties Angela ādā..  Savādāk viņiem visiem likās, ka Angels pēc brīvas gribas kļuva par zagli utt..

Paloma написал(а):

Ak, un Džimmijs ar Anhelu - es nevaru, es esmu kaifā uz viņiem skatoties! Tāda draudzība! Nu, vismaz sākuma stadijā, bet... ai, es fanoju par viņiem kā par draugiem!!!

ar mani tāpat..es arī fanoju, skatoties uz viņiem :D :D

Paloma написал(а):

un Lola - fuj, vē, pē utt. utjp. Brrr. hm, varu derēt, kad Topo nonāktu cietumā, viņa ātri vien sāktu meklēt sev jaunu džeku... kaut vai viņa papucīti. Fuj. Bet Perlai šķiet radās kkādas aizdomas

loģiski :D es arī skatījos, skatījos un līdz galam nesapratu Perlai radās aizdoma vai nē... man jau liekas, ka jā.

Paloma написал(а):

Nabaga kapteinis - tādā neziņā un stresā, ka viņam neko nepasaka līdz galam! Eh, kaut ātrāk viņi sāktu uzticēties, kapteinis varētu daudz palīdzēt

aha :D bet nu jāa..no 2. puses man izskatās, ka ja viņs uzzinātu, kur Džimmijs atrodas, tad laikam rīkotos pēc likuma..
xe, xe...Martins uzzināja, ka Džimmijs aizbēga :D

0

4

nabaga Martins - man škiet viņš jau pats sāk pagurt no tā visa - un arvien jauni un jauni sarežģījumi. Man izskatās, ka viņam nepietiek spēka visam... :?  Var jau just, kā Martins Asero iet uz grunti pamazām...

0

5

Tā vien šķiet,ka viss,kas notiek,ir tādēļ lai beidzot visi saprastu,ka viss nav tikai balts un melns,ka ne jau visi,kuri nokļuvuši uz ''slidena ceļa'' kā šajā konkrētajā gadījumā-Anhels ir pēdējie maitas,ka ir dzīvē situācijas,kad esi spiests rīkoties pretēji savai sirdsapziņai,ka nav citas izvēles,ja gribi palikt dzīvs un vai pasargāt savus tuvākos,ka viss nav tik vienkārši kā izskatās,jo iespējams citādāk viņiem nav iespējams tā arī nekad ''nenokristu zvīņas no acīm'',ja nepiemeklētu šīs nelaimes.

0

6

Paloma написал(а):

nabaga Martins - man škiet viņš jau pats sāk pagurt no tā visa - un arvien jauni un jauni sarežģījumi. Man izskatās, ka viņam nepietiek spēka visam... :?  Var jau just, kā Martins Asero iet uz grunti pamazām...

aha.. 182 sērijas viņam par daudz :D :D :D bet man jau liekas, ka viņš saņemsies vēl!

Terēze написал(а):

Tā vien šķiet,ka viss,kas notiek,ir tādēļ lai beidzot visi saprastu,ka viss nav tikai balts un melns,ka ne jau visi,kuri nokļuvuši uz ''slidena ceļa'' kā šajā konkrētajā gadījumā-Anhels ir pēdējie maitas,ka ir dzīvē situācijas,kad esi spiests rīkoties pretēji savai sirdsapziņai,ka nav citas izvēles,ja gribi palikt dzīvs un vai pasargāt savus tuvākos,ka viss nav tik vienkārši kā izskatās,jo iespējams citādāk viņiem nav iespējams tā arī nekad ''nenokristu zvīņas no acīm'',ja nepiemeklētu šīs nelaimes.

Piekrītu! Martins ir nesis daudz ļauna, bet tajā pat laikā arī labu. kā Džimmijs šajā sērijā teica - ka pateicoties Martinam viņš iepazinās ar Virhīniju! un īstenībā to pašu var teikt par Angelu - arī viņš iepazinās ar Manu patecoties Martinam..lai gan no otras puses, ja Angels būtu dzīvojis ar savu tēvu (bioloģisko.. Martinu), tad vienalga būtu pazinis Manuelu. :D

0

7

aNgeL написал(а):

ja Angels būtu dzīvojis ar savu tēvu (bioloģisko.. Martinu),

hahahaha, nu tas jau izklausās pārāk neticami! :D

Bet jā... savā ziņā Martins arī labu ir darījis - caur savām nejaucībām savedis kopā abas Davilu māsas ar saviem mīļotajiem :D

0

8

Paloma написал(а):

hahahaha, nu tas jau izklausās pārāk neticami!

es zinu..bet nu - ja uz brīdi pieņem, ka tāa.. :D :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 157. sērija