TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Imaginarium of Doctor Parnassus


The Imaginarium of Doctor Parnassus

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/the_imaginarium_of_doctor_parnassus.jpg

Režisors: Terry Gilliam

Scenārijs: Terry Gilliam

Lomās: Heath Ledger, Johnny Depp, Jude Law, Colin Farrell, Christopher Plummer, Lily Cole, Tom Waits u.c.

Sižets: Reiz Doktors Parnass noslēdza vienošanos ar pašu nelabo un kļuva nemirstīgs, kā arī ieguva īpašas spējas savu fantāziju pārvērst īstenībā. Mūsdienās tūkstoš gadus vecais Doktors Parnass vada maģisku ceļojoša teātra trupu. Teātris dod iespēju katram tā skatītājam no reālitātes caur burvju spoguli nokļūt Doktora Parnasa iedomu valstībā. Tomēr strauji tuvojas brīdis, kad jāpilda reiz noslēgtā vienošanās ar Velnu – jāatdod sava sešpadsmitgadīgā meita. Lai palīdzētu izglābt meiteni, Doktora Parnasa trupai pievienojas noslēpumains Tonijs un sākas fantastiski piedzīvojumi.

Treileris:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OFxqw0jbC2Y[/youtube]

0

2

Filma, kuru es noteikti noskatīšos, kaut vai tikai tāpēc, ka tā bija pēdējā Hīta filma.. :'(
Un Džonītis.. :love:

0

3

aktieru ansamblis ir kārdinošs, lai gan pēc reklāmas izskatās pamurgaini. :D bet varbūt noskatīšos :)

0

4

Filmu šodien redzēju kopā ar Adri un lusitu! ^^

Jāsaka, ka man ļooooooooti patika.. :love: Fantāziju pilna filma, kas ieved tevi citā pasaulē, kur viss ir tā, kā tu vēlies! :love: Apraudājos arī, kā nekā Hīta pēdējā filma.. :'( Man patika ideja, kā filmas režisori mainīja aktierus Hīta varonim.. Džonītis bija labākais.. :love: Džūda Lovs diezgan smieklīgi izskatījās.. :D Taču Kolinam Farelam tieši labāko daļu iedeva - kur Tonijs atklāj savu būtību beigās.. :)
Bet nu kopumā varu ieteikt šo filmu noskatīties! ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Imaginarium of Doctor Parnassus