TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 160. sērija


Mas sabe el diablo 160. sērija

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9CPC_s1kqoA[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eZ5JynIuveQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vJaRJbXECgk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8W2VEfXX09g[/youtube]

0

2

mja..Martins nogalināja visus, kuri viņam bija kaut cik svarīgi..Prieks vismaz, ka pats no tā labi nejūtas..lai gan jāsaka, ka tieši tajā ainā, kad kristianu nogalināja, man nepatika kā Varoni notēloja.. bet tas tāa. Martinu varētu nosaukt par gada labāko ļaundari..lai gan es viņu wsp wnk iebāztu ļaundaru topa augšgalā..
Man laikam šon raudamā diena, jo nāca asaras, kad rādīja Manu un Angelu :D bet mans lielākais priekš bija tas, ka atkal nospēlēja to dziesmu "junto a mi ".es jau domāju, ka atmetuši šo dziesmu.. wiii, ka nē :) Bet skaisti..abi atzinās.. forši!!! Lai gan..bij brīži kurus man nepatika skatīties.

0

3

No kurienes gan cilvēkos rodās tāda varaskāre,ka lai sasniegtu kāroto,pat jāiet pāri līķiem,kā vārdā tas viss?Tāpat Martins to visu kapā līdzi nepaņems,jāpiekrīt,ka Martins ir viens spilgtākajiem,ja ne pat pats spilgtākais no neģēļu tēliem,kāds rādīts seriālos.Zemiski un alkatīgi ļautiņi ir sastopami katrā seriālā,bet parasti viņi neatšķirās no jau agrāk redzētajiem,un tādēļ neizraisa sevišķu interesi,jo viņu galvenā vēlme ir iedzīvošanās uz citu rēķina,arī darbības veids neatšķirās no citu ļaundaru ''aktivitātēm''citos seriālos,varbūt tādēļ arī Martins ir tik īpašs,ka nav ''tipiskais''ļaundaris.

0

4

Martinam jau uz spēles nav likta tikai nauda, bet arī brīvība..Viņš apzinās, ka ja viss nāks gaismā tad uz mūžu tiks ieslodzīts cietumā, tādēļ viņam nebija izvēles - bija vien jānogalina Kristians..

0

5

aNgeL написал(а):

lai gan jāsaka, ka tieši tajā ainā, kad kristianu nogalināja, man nepatika kā Varoni notēloja..

Man kāreiz ļoti patika :D It kā cenšas būt parastais Martins Asero, kam viss pofig, bet sāpes par brāli ņem virsroku... man vismaz tas tā izskatījās. Un man patika tēlojums :)

aNgeL написал(а):

Lai gan..bij brīži kurus man nepatika skatīties.

:O ko tev nepatika skatīties?

Mjam, Kristians ir miris... skumji... bet neizbēgami :(

Un Anhels un Manu - nu ko tur lai saka? :love: Man vsp patīk, kad ir tādi "strīdi", kad ar spēcīgām emocijām izliek savas patiesās jūtas beigās. Ahh, kā man patika, kad Manuela vairs nespēja sev melot, patīk, ka padevās jūtām... :) Un tas skūpsts... vienkārši ir tik laba sajūta, tāds kā miers, nu - ka viss ir tieši tā, kā tam jābūt beidzot atkal, ka viss ir savās vietās. :) mm ^^ Un kad piezvanīja pie durvīm, viņi vēl tā stāvēja, it kā nespētu palaist vaļā otru... Un pēc tam tie skatieni... ai! :love: ak, bet gaidu viņu nākamo tikšanos!!!

0

6

beidzot, bāc. Un man patīk, ka viņiem ir savs skūpstu stils - viņš vienmēr viņai atglauž matus vispirms. :D

0

7

albalonga написал(а):

Un man patīk, ka viņiem ir savs skūpstu stils - viņš vienmēr viņai atglauž matus vispirms.

ahaa :D

0

8

albalonga написал(а):

viņš vienmēr viņai atglauž matus vispirms

oj, jāa.. es to ar pamanīju :D no vienas puses jauki, no otras man tas apnicis.. :D

Paloma написал(а):

It kā cenšas būt parastais Martins Asero, kam viss pofig, bet sāpes par brāli ņem virsroku... man vismaz tas tā izskatījās.

nu jāa..tas ta skaidrs, ka sāpes izjuta par to visu, bet man nepatika kā to notēloja - izskatījās it kā 100x viens un tas pats notiktu..

Paloma написал(а):

ko tev nepatika skatīties?

kāreiz skūpstu man nepatika skatīties :D

ā, biju aizmirsusi pateikt, bet kas man patika gandrīz visvairāk - ka Manu sataisījās pie Angela, atver durvis, bet viņš pats jau stāv tur :D

0

9

aNgeL написал(а):

kāreiz skūpstu man nepatika skatīties

e? Kāpēc?

0

10

Paloma написал(а):

e? Kāpēc?

tāpēc ka es nevaru nedomāt par to, ka tas viss ir wnk tēlots..Īstenībā jau tur nav nekādu īstu jūtu.

0

11

:O nu tad jau vispār nav jēga skatīties seriālus, ja tā tev ir :D vai arī tikai msed tā apdalīts?

0

12

Nu kaut kā tā man tikai no msed sanāca..moš tādēļ, ka no viņiem tiešām nāk tāda ķīmija un tā notēlo, ka nepatīk man, ka tas ir tēlots.. wnk viņiem tik dziļa tā emocionalitāte parādās..

0

13

:D izklausās jau labi, ka tev traucē tas, ka tēlots tāpēc, ka tik ticami, dziļi izskatās :D :D :D

0

14

Jā, tā tas ir :D Tas ir mans īpašais kompliments Gabijai un Jencarlosam :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 160. sērija