TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 10. sērijas īss atstāsts


10. sērijas īss atstāsts

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Marianhela cenšas pierunāt tēvu, ka par visām varītēm Esmeralda jāizdod pie vīra kapteinim - tādu stulbu, neaudzinātu un pie tam atraitni jau neviens normāls, bagāts vīrietis neņems. Cik var saprast, tad kapteinim ir militārā vara, bet naudas nav. Fernando jau gandrīz piekrīt. bet pēc tam marianhela pie sevis nosaka - man jāpārliecina par to tēvs pirms Djego ir pamanījis esmi - nu tātad marianhela jau jūt, ka viņai būs dikti grūti Djego dabūt.

Doloresa pasaka Djego, ka viņš nevar precēt gubernatora meitu, jo gubernators ir slepkavojis indiāņus. Djego atceras kā tika nogalināta viņa māte. Viņš prasa - vai auklīte grib teikt, ka gubernators ir viņa mātes slepkava. Aklīte seka - nē, bet viņš vienalga ir galinājis indiāņus. Djego ir nepatīkami pārsteigts, pārdomu pilns... Viņš nespēj tam ticēt, šaubās, ka viņā tēva draugs varētu būt tāds.

Tikmēr esme veic ķeizergriezienu kādai dzemdējošai sievietei, palīdzot Marijai Pijai. Supliciosa priecājas, ka laimīgi piedzimusi meitene. MaPija apbrīno Esmi - viņas viena otrai iepatīkas.

Bernardo pasaka Djego, ka uzzināt Montero noslēpumus un noziegumus var caur Garsiju...

Marianhela atkal flirtē ar Olmosu. "Jūs nekad nesapratīsiet sievietes sirdi. Bet djego gan..."

Marianhela atsūta Djego puķes un vēstuli, ka būs priecīga viņu šovakar redzēt. nu tipa būs tusiņš gubernatora mājās. :yahoo:

MaPija runā ar Esmi. Abas ļoti labi saprotas, bet kad esme pasaka, ka ir gubernatora meita, MaPija ir šokā.

Kapteinis Montero uzzina, ka Esme ir atraitne un arī visus apstākļus, kā tas notika. "Tātad, viņa ir jauna, atraitne, bagāta un jaunava". Viņš nolemj viņu apprecēt un zina, ka gubernators to atbalstīs. Turklāt kapteinis ievērojis, ka esme patīk Djego. Tas ir vēl nozīmīgāks stimuls iegūt Esmi.

Djego runā ar garsiju un cenšas izdibināt, kādu info. Bet neko dižu neuzzina... Bet garsija pastāsta par sievieti maskā...

Pie sievietes maskā ieliek kādu cietumnieku, nu tipa lai izdibina no viņas kādu info, kas viņa ir. Šī saka, jo mazāk par mani zini, jo labāk. Un viņa saka, ka viņi nekad netiks ārā no cietuma.

Gubernators dusmīgs par Esmes uzvedību, kad Esme pasaka, ka palīdzējusi dzemdībās. Marianhela un gubernators pratina esmi par nolaupīšanu un medaljonu, bet viņa veikli atkratās un tie neko no patiesības neuzzina...

Marianhela saka, ka bija uztraukusies par Esmi, bet esme saka: "par mani vai par Djego..." Marianhela saprot, ka Esmei patīk Djego.

Saķeršanās starp Djego un katpeini. Kapteinis apsmej djego gļēvumu, bet Djego to, ka kapteinis nevar notvert Zorro. Kapteinis saprot, ka djego patīk esme - paņirgājas caur puķītēm...

Djego pasaka mācītājam par sievieti maskā un runā par mirušo pārbaudītāju, kurš droši vien atrada sievieti, tāpēc mira.

MaPija runā ar doloresu, par to, ka Doloresa pateica djego, ka Fernando esot galinājis indiāņus un par esmi...

Esme stāsta Almudenai, kā pieņēmusi dzemdības. un pasaka, ka ie iemīlējusies.

Katalīna runā ar Djego. Šipasaka, ka visi zin, ka šie bijuši mīļākie.

Suplisiosa saka  klostera mātei, ka nevarējusi redzēt asinis, bet redzējusi, ka maPija un esme ir svētās. redz aiz klostera mātes sarkanas acis - tipa dēmons vai velns.

Esme saka, ka iemīlējusies Djego. Almudena saka, ka bija jaunībā iemīlējusies, bet viņš viņai ar to pašu neatbildēja. Un pasaka, ka tas vīrietis ir Alehandro.

Bet Alehandro tikmēr atceras Djego māti - indiānieti.

Baļļuks - djego ir tāds domīgs - it kā atceras vīrieti ar acs apsēju... Djego saka, ka esmi nav glābis, bet kaptenis. Marianhela atkla`ti flirte. Parādās Esme - visi blenž cik skaista...

Esme atšuj Djego un sāk flirtēt ar kapteini. Djego dikti nepacietigs un saka tēvam, lai jau šodien aprunājas ar fernando par to, ka Djego grib esmi precet. Bet te atnāk fernando un publiski pazīno, ka kaptenis lūdzis esmes roku un viņš cer, ka esme piedāvājumu pieņems... :rofl:  Vispār labais!!!

0

2

Īss atstāsts. :lol:

albalonga написал(а):

Vispār labais!!!

PIEKRĪTU! :D

0

3

:lol:  ja godigi es lasu shitas atstastes ne biezi un ne visus =) un pat neskatos tos :lol:

0

4

video neskatos

0

5

albalonga написал(а):

Tikmēr esme veic ķeizergriezienu kādai dzemdējošai sievietei, palīdzot Marijai Pijai. Supliciosa priecājas, ka laimīgi piedzimusi meitene. MaPija apbrīno Esmi - viņas viena otrai iepatīkas.

h ah haaaa... jūs redzējāt kā viņa viegli izdarīja ķeizargriezienu???? it kā to nazi nebūtu pieskārusi pie ķermeņa..  :haha: un tad tas bērns piedzima un to pat nepārādīja... tikai bērna kliedziens kaut kur aiz kadra.... :haha:
ārprāts tā shaljaviļi, es sēdēju un smejos!!! :D
un interesanti... pēc ķeizargrieziena, kurš tai sievietei izdarīja operāciju un griezumu aizšuva??? nogriezt tipa nogrieza, a šūs ciet kurš????? :haha: tāda haļava!!!
nu Esmes varone man ļoti patīk.. kaut arī šī aina nebija galīgi profesionāla.. man patīk, ka esme ir stipra, ar raksturiņu un nav raudulīga... bet gan vienmēr cīnās, ir lepna, bet arī koķetē un ar flirtošu smaidiņu... super!!!

šī aina man, protams, nesabojāja iespaidu par seriālu, vienkārši izskatījās interesanti!!!! :D

ES ESMU KRITIĶIS!!!! tas ir fakts.... bet samērā taisnīgs... ;)

Отредактировано Julia (25.02.2007 21:47)

0

6

Julia написал(а):

un interesanti... pēc ķeizargrieziena, kurš tai sievietei izdarīja operāciju un griezumu aizšuva??? nogriezt tipa nogrieza, a šūs ciet kurš?????

Vot vot.. tāpēc es pat īsti nesaprata - darīja ķeizargriezienu vai nē?? :D:D nu tagad skaidrs, ka tiešām 'taisīja.. bet nu jā... :D

0

7

Julia написал(а):

ārprāts tā shaljaviļi, es sēdēju un smejos!!!

Tur tak to piedzērušo ārstu tipa tas zemnieces vīrs atstiepa - tā, ka gan jau ciet aizšus... :rofl:

0

8

A vēl man patika, kad Djego zem Zorro bildes sēdēja. :D
Eh, tik dīvani, ka ir pirmdiena, bet nav sērijas..  :/

0

9

albalonga написал(а):

Tur tak to piedzērušo ārstu tipa tas zemnieces vīrs atstiepa - tā, ka gan jau ciet aizšus...

āā, nu jā, tiesa, bet es varu iedomāties, kā mūsu čigānu princesīte ar tādu nazi "vsporola brjuha" un netecēja īpaši ne asinis nekas... tikai bēbi dabūja laukā!!! nu nu... labi, varbūt ja to taisītu visu Marija Pija... viņa kaut bija iepriekš ar to visu saistīta, nu bet ne Esme... un kas to nabas saiti griza utt?? nu labi.. kā saka.. projehali!!! :haha: mēs tipa neko neievērojām... :D

Paloma написал(а):

A vēl man patika, kad Djego zem Zorro bildes sēdēja.

jā, man tas arī patika. un ka gan Djego neapnīk tēlot visu mūžu to, kas nav...

0

10

Julia написал(а):

un ka gan Djego neapnīk tēlot visu mūžu to, kas nav...

Vot tas arī ir labs jautājums, kas man ne reizi vien ir ienācis prātā.. Apbrīnoju viņu..

0

11

albalonga написал(а):

Tikmēr esme veic ķeizergriezienu kādai dzemdējošai sievietei, palīdzot Marijai Pijai. Supliciosa priecājas, ka laimīgi piedzimusi meitene. MaPija apbrīno Esmi - viņas viena otrai iepatīkas.

man kopumā patīk pati doma, ka Esme palīdzēja un MaPijas šoks, ka viņa ir gubernatora meita, bet tik jauki, ka viņai Esme iepatikās :)

albalonga написал(а):

"Tātad, viņa ir jauna, atraitne, bagāta un jaunava".

xe xe,., gandrīz viņš trāpīja patiesībā, bet ne līdz galam :D kāds jau viņu apsteidza :D nabadziņš :D

albalonga написал(а):

Gubernators dusmīgs par Esmes uzvedību, kad Esme pasaka, ka palīdzējusi dzemdībās. Marianhela un gubernators pratina esmi par nolaupīšanu un medaljonu, bet viņa veikli atkratās un tie neko no patiesības neuzzina...

man patika tā saruna.. ka Esme ar lepnumu skatījās viņam acīs, un viņam tas nepatīk.. ļoti man patīk ka viņai ir raksturiņš. tieši tas padarīja interesantāku sarunu ar Marianhelu - abas viltīgas, stipras varones ar tēlotām laipnībām :D

bet neesmu redzējusi otru 10. sērijas daļu :( un pēc apraksta spriežot tad ž°ēl, ka neredzēju.. un youtubē atrast nevaru :/

Отредактировано aNgeL (15.03.2008 17:16)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » 10. sērijas īss atstāsts