TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 163. sērija


Mas sabe el diablo 163. sērija

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jrQhWIhQzcQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=awmnkYG2PIY[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ojaia_Kka4E[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JJb4AEZb4o8[/youtube]

0

2

Kā man patīk, ka viņi meklē jaunus veidus, kā komprometēt martinu! jābūt kkādas action - es jūtu :D
Uuu..Virhīnija uzzināja par mātes pagātni...Uzreiz atcerējos par to, ka es nesapratu, kāpēc Kristians toreiz nebija Horacio pateicis, ka Martins nogalināja Manuelas tēvu :/ ceru, ka tas tomēr atklāsies..
cik labi, ka policijā visu pieraksta - malacis kapteinis, saprata, ka pārāk bieži parādās vienu un to pašu policistu vārdu , kgan varēja jau agrak to ievērot :D

0

3

Ah, lamatu taisīšana Martinam varētu būt kkas super riktigi!! actions, nerv kutināšana, un vispār! :love:

Haha, es jau tinu uz priekšu tos abus, bet kaut kā uzslēdzās tieši mirklis, kad Lūkass teica par 14 gadiem un ieraudzīju Virhīniju. :D uzreiz interesanti palika! :D mjam, bet smagi abām māsām tāda ziņa.. ka māte krāpa tēvu... un tagad atkal ar to pašu ir kopā..

Un kapteinis malacis! Beidzot saprata, ap ko lieta grozās - vismaz daļēji! :D

0

4

Paloma написал(а):

Haha, es jau tinu uz priekšu tos abus, bet kaut kā uzslēdzās tieši mirklis, kad Lūkass teica par 14 gadiem un ieraudzīju Virhīniju.

a es wnk klausījos, kā Lūkass runā ar Arianu, un pati forumā kko darīju, un tad dzirdu, ka viņš runā, bet sākas tāda mūzika, kas liecina par kkādu action, ieslēdzu - ahaa.. Virhīnija :D

0

5

hihihi, jā, mūzika ir viena varen laba lieta, lai saprastu, kas notiek :D

0

6

Paloma написал(а):

hihihi, jā, mūzika ir viena varen laba lieta, lai saprastu, kas notiek

aha :D :D ah, bet es sapratu, ka uz doto brīdi Karla Monroig ir mana mīļākā aktrise - pirmkārt, msed viņu redzu un jūsmoju jau sen, un el rostro de Analia viņa arī ir  :love:  :love:

0

7

uhtī :O iespaidīgi. :D
mjam, es pat laikam tā nevarētu pateikt uz doto mirkli mīļāko aktrisi. :D nu, Lorena ir forever un ever, bet vnk sen nav redzēta nekur :) vienīgi Hewitt moš šobrīd tā īpašāk :D

0

8

Paloma написал(а):

mjam, es pat laikam tā nevarētu pateikt uz doto mirkli mīļāko aktrisi.  nu, Lorena ir forever un ever, bet vnk sen nav redzēta nekur  vienīgi Hewitt moš šobrīd tā īpašāk

nu es to nedomāju tā, ka no visām mīļākā, no tām, kuras agrāk bijušas utt.. bet wnk tagad tieši uz doto brīdi aizrauj visvairāk Karla. Kaut kādā vispārīgā topā viņa nav 1. vietā man :D es pat nez, kura ir :D Starp citu erdā viņu sauc Izabella :D :D  :love:  tik jocīgi :D

0

9

Nu, es jau sapratu, un es ar par šo brīdi runāju, tāpēc teicu, ka nevaru pateikt... :D nu jā, Hewitt šobrīd ar gw. Tas arī viss. Šī Virhīnijas patīk, bet ne tik ļoti, lai tā aizrautu :D

0

10

nu jāa.. Wnk es GW esmu atmetusi, tāpēc tādu svaigu emociju pret Hewitt nav, savukārt Karla, kā jau teicu, uzreiz 2 telenovelēs :D

0

11

nu jā :D es atkal kāreiz baigi daudz gw skatos, tāpēc man tā... :D

0

12

ak, Tev forši.. Hewitt..tādas asociācijas..kgan starp citu man arī - Erdā galvenās varones kabinetā pie sienas plakāts ar uzrakstu Roma :D :D

0

13

wow, jā? :D forši :D
Ek, un starp citu, man šobrīd lielāka iedvesma uz kko citu būtu, man šķiet, nekā uz Romu :D īpaši pēc Mentiroso, ko shuffle vienu dienu piespēlēja :D bet jā, laikam arī gw iespaids - spoki, mistiskais un tā... :D

0

14

vispār man tikko ienāca prātā, cik tas.. savādi sanāk... :D pēc tā, ko tikko pateicu, gan Iglesias, gan GW asociējas ar abiem diviem... Mentiroso un Iglesias kā tāds. GW spocīgums un Hewitt... :D
un vispār mēs aizrunājāmies ne par tēmu, bet tā kā neviens cits te nerādās,... man diezgan vienalga :D

0

15

Paloma написал(а):

vispār man tikko ienāca prātā, cik tas.. savādi sanāk...  pēc tā, ko tikko pateicu, gan Iglesias, gan GW asociējas ar abiem diviem... Mentiroso un Iglesias kā tāds. GW spocīgums un Hewitt... 
un vispār mēs aizrunājāmies ne par tēmu, bet tā kā neviens cits te nerādās,... man diezgan vienalga

ahaa..īstenībā jā, sanāk, ka abi asociējas ar abiem :D :D ai..šas sāksi te mani iedvesmot :P
Nekas, lai citi nelasa :D

0

16

Nu jāsāk kkā pamazām.. :D vajadzētu mēģināt kaut kā to februāra pirmo nedēļu lietderīgi daudzmaz izmantot, tu nedomā? :D vismaz plānošanas līmenī... :D

0

17

Paloma написал(а):

vajadzētu mēģināt kaut kā to februāra pirmo nedēļu lietderīgi daudzmaz izmantot, tu nedomā?  vismaz plānošanas līmenī...

vajag padomāt.. :P lai es tajā nedēļā izdarītu visu ko gribu, man derētu 24h būt nomodā :D

0

18

:D jāā, diennaktī vienmēr ir par maz stundu! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 163. sērija