TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 164. sērija


Mas sabe el diablo 164. sērija

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1K5jmG8orN0[/youtube]

0

2

Mani neprātīgi kaitina, ka Karmelo grib nodot Martinu.. Martins arī tomēr nav tik gudrs, savādāk būtu zinājis, ka uzticēties nevar pat savai ēnai, ja grib lai viss būtu gludi.

0

3

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KmRzrWyTN3g[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IZemA4Xeoug[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z5RY0TZyheQ[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=95yTag6uZmA[/youtube]

0

4

Nu kāpēc tas policists tiem nodevējiem izstāstīja par visām savām aizdomām...Brīdī, kad Soto gribēja kko Maikam pateikt un pārdomāja, es jau sapratu, ka viņam kaut kas notiks..aaaaa..drausmas. Pēc loģikas viņam būtu jābūt mirušas, bet tā tak nevar būt!!! :( šausmas!!
Kkāda savāda bija tā Angela un Silvanas saruna..diezgan lieka, manuprāt, bet priecājos, ka viņa saprata, ka mīl  Maiku!
aww..cik Angels mīļu dāvanu uzdāvināja Manuelai :) vispār mīlīgi.. uu..Virhīnija ieradās ar savu ziņu..nez kā Manu reaģēs?
ah, skaista Manuelai un Horacio draudzība..draudzības kodekss un tml :) mjaa..smagi viņam :(
eh..un tas Andress vai kā tur viņu - kāpēc pateica žurnālistam, ka MAnu draudzejas ar Salvadoru Domingesu? :S moš tas uz labu? vēl nespēju saprast, ko gaidīt no žurnālista..

0

5

Es arī ceru, ka kapteinis dzīvs tomēr paliks! :( nu cik var nāves būt??? :(
Nu, man gan nešķita lieka, ņemot vērā, ka viņu starpā tā kā kkas izskatījās, ka moš bīdās :) Bet jauki, ka Silvana saprata, ka ļoti mīl Maiku :) cerams, ka drīz sapratīs, ka mīl pietiekoši, lai būtu nopietnās attiecībās :D
Un par Manu un Horacio pilnīgi piekrītu - tas tik skaisti, kā viņi viens otru atbalsta, utt! :)
Kaut kā šķiet, ka būtu jābūt uz labu, ka izstāstīja žurnālistam, jo savādāk Andress butu parādījis sevi ne no tās labākās puses, kas nešķiet loģiski, ņemot vērā, kāds ideālais darbinieks viņš līdz tam bijis. :D
ā, un ko vēl aizmirsu agrāk pateikt. Princim ir nepatikšanas, jo ir iefiltrētais kāds? Es jūtos teju vai kā ģēnijs. Varu saderēt, uz ko vēlaties, ka tā ir tā dumjā beibe!!! :D

0

6

Paloma написал(а):

Nu, man gan nešķita lieka, ņemot vērā, ka viņu starpā tā kā kkas izskatījās, ka moš bīdās

nu man nešķita, ka viņiem kkas bīdās :D wnk kā draugi man viņi vislaik izskatījās.

Paloma написал(а):

savādāk Andress butu parādījis sevi ne no tās labākās puses, kas nešķiet loģiski, ņemot vērā, kāds ideālais darbinieks viņš līdz tam bijis.

nu bet Andress nezina, ka Salvadors ir Angels..kādēļ , la viņš domātu, ka dara kko sliktu pastāstot par Salvadoru un Manu?

Paloma написал(а):

Princim ir nepatikšanas, jo ir iefiltrētais kāds? Es jūtos teju vai kā ģēnijs. Varu saderēt, uz ko vēlaties, ka tā ir tā dumjā beibe!!!

Jap, jau nākamajā tēmā pieminēju par to.. :D

0

7

aNgeL написал(а):

nu man nešķita, ka viņiem kkas bīdās  wnk kā draugi man viņi vislaik izskatījās.

nu citiem nē, acīmredzot viņiem pašiem ar :D īpaši, kur bija tas 1 mirklis vienā sērijā, kad es vnk mīlēju Lūkasu, kad viņš pārradās!

aNgeL написал(а):

nu bet Andress nezina, ka Salvadors ir Angels..kādēļ , la viņš domātu, ka dara kko sliktu pastāstot par Salvadoru un Manu?

nu kāpēc vispār kaut kas jāstāsta uzmācģām, okšķerīgam reportierim??? :D

aNgeL написал(а):

Jap, jau nākamajā tēmā pieminēju par to..

hihi, nu es vēl nākamo sēriju neredzēju :D

0

8

Paloma написал(а):

nu kāpēc vispār kaut kas jāstāsta uzmācģām, okšķerīgam reportierim???

nu jo wnk abi skatījās uz to gleznu.. nu man jau ar nepatika, ka to izstāstīja.. bail, ka viņš izokšķerēs par Angelu.

Paloma написал(а):

hihi, nu es vēl nākamo sēriju neredzēju

es ar.. ielādēsies perro amor, tad msed lādēšu.

0

9

aNgeL написал(а):

nu jo wnk abi skatījās uz to gleznu.. nu man jau ar nepatika, ka to izstāstīja.. bail, ka viņš izokšķerēs par Angelu.

nu jā, skatījās, bet es nesaprotu iemeslu, kāpēc būtu jāsāk saviesīga saruna ar to reportieri un vēl jālielās, ka viņš ir tuvs Manuelas draugs? :D nu redzēsim... :)

hm? Ielādēsies? :^)  tas ir kā?

0

10

Paloma написал(а):

hm? Ielādēsies? :^)  tas ir kā?

tas izklausījās blondi :P Ievadi linku un uzspied download :P es wnk šodien engribu youtubē skatīties :D Man iedvesma ielādēt :D

0

11

tāpēc es brīnījos... Jo tu jau it kā skaties youtubē parasti :D

0

12

Paloma написал(а):

tāpēc es brīnījos... Jo tu jau it kā skaties youtubē parasti

ai, man šon vispār beziedvesma.. ai, tas ir loģiski.. man beidzot pirmā tāda brīvākā diena, jo rīt gleznošana un man viss uzgleznots, wnk palabot vajadzēs vēlāk, un tagad , kad varu kko darīties pati priekš sevis, man neko negribas :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 164. sērija