TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Saites/Ссылки » Vēsturiskā laika romantikas forums


Vēsturiskā laika romantikas forums

Сообщений 1 страница 20 из 21

1

Paloma te tikko ieminējās par iedvesmu uz vēsturisko un vispār zinu, ka daudzi šeit, ieskaitot arī mani, dievina vēsturisko, tāpēc nesen sajūsmā atklāju, ka ir izveidots forums visam vēsturiskajam - telenoveles, grāmatas un tml..  Wnk pati apziņa, ka šāds forums ir, mani ārkārtīgi iepriecināja! :) Ja nu kādu interesē apskatīties :

http://lovetelenovela.mybb.ru/

0

2

uuu, fooorši! :shine:

0

3

ah, no pirmā skata man ļoti patīk tas forums! Būs jāpapēta tuvāk ^^

0

4

Paloma написал(а):

ah, no pirmā skata man ļoti patīk tas forums! Būs jāpapēta tuvāk

Man tāpat :D loti iepatikās , bet vēl neuzdrošinājos ieregistrēties :D Lai gan taisos..

0

5

Paldies par foruma saiti! :)

0

6

Es gan jau iereģistrējos :D tas jau uzreiz nenozīmē, ka baigi rakstīšu kko, bet nu - vismaz piereģistrējusies esmu :D

0

7

Ou, plds par adresiiti. ;)

papeetii6u arii es. :P

0

8

PAULINA написал(а):

Ou, plds par adresiiti.
papeetii6u arii es.

Nav par ko :)

0

9

Es arī tikko apskatīju,interesanti,vizuāli atgādina mūsu forumu,bet,kas attiecās uz reģistrēšanos,tad es nezinu vai to darīšu,kaut arī krievu valodu saprotu ļoti labi,bet manam datoram nav kirilicas un arī krievu gramatika man nav tik laba,lai rakstītu komentārus,bet nekad nesaki-nekad.

0

10

Terēze написал(а):

bet manam datoram nav kirilicas un arī krievu gramatika man nav tik laba,lai rakstītu komentārus,bet nekad nesaki-nekad.

nu jāa.. man krievu rakstīšana un gramatika arī klibo,  bet cenšos.. krieviski rakstot vismaz kaut cik pati jūtu, ja nav pareizi, bet piem. vienā spāņu forumā arī mēdzu komentēt un tad tas vispār ir jautri, jo nav ne jausmas, cik pareizi un vai wsp saprotami uzrakstu :D

Terēze написал(а):

vizuāli atgādina mūsu forumu

jo arī mybb.ru forums ;)

0

11

Tomēr nespēju pārvarēt kārdinājumu un reģistrējos,bet komentārus vēl neuzrakstīju,jo baidos izgāzties,jo kā jau teicu,tad krievu valoda sarunvalodas līmenī man ir labāka par gramatiku,negribu,ka citiem lasot manus komentārus,šausmās jāsaķer galva.

0

12

Terēze написал(а):

Tomēr nespēju pārvarēt kārdinājumu un reģistrējos,bet komentārus vēl neuzrakstīju,jo baidos izgāzties,jo kā jau teicu,tad krievu valoda sarunvalodas līmenī man ir labāka par gramatiku,negribu,ka citiem lasot manus komentārus,šausmās jāsaķer galva.

Es domāju, ka tur arī cilvēki ir saprotoši un pieņem cilvēkus, kuriem dzimtā valoda nav krievu :)

0

13

Paldies,Tu proti uzmundrināt,es to protu novērtēt.

0

14

Eh, es ar baidos rakstīt tur :D sākot jau ar to, ka man būtu jāatrod kkāda online parikte, lai es vsp varu rakstīt ar krievu burtiem, jo uz tastatūras man nav...
Bet jā, mana gramatika ir drausmīga, saprotu gan es pat ļoti labi, bet tālāk viss diezgan švaki - kur nu vēl rakstīt :D

0

15

Paloma написал(а):

sākot jau ar to, ka man būtu jāatrod kkāda online parikte, lai es vsp varu rakstīt ar krievu burtiem, jo uz tastatūras man nav...

oj..jaa..tas švaki..  nu var jau rakstīt krieviski latīņu burtiem.

0

16

Tad mani vispār neviens nesapratīs :D

0

17

es sapratīšu :D

0

18

zinu, ka savulaik mani vienā krievu forumā nobanoja, jo rakstīju krieviski latīņu burtiem :D

0

19

Norkys написал(а):

zinu, ka savulaik mani vienā krievu forumā nobanoja, jo rakstīju krieviski latīņu burtiem

Ooo..ak tāa.. nu jā, ir tādi, kuros stingri skatās gramatiku un visu pārējo..laikam īstenbā jājautā tiem administratoriem, kādi noteikumi pie viņiem.

0

20

ir tāda lapa translit.ru

Отредактировано indy (24.01.2010 19:22)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Saites/Ссылки » Vēsturiskā laika romantikas forums