TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 168. sērija


Mas sabe el Diablo 168. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fwtdCHoaE0o[/youtube]

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TW369vy3KV8[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1-BfoW3ZoTc[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bpp59ke4Nqs[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zPBT73e0MKs[/youtube]

0

3

Man nemaz nepatīk tas smaids, ar kuru tas zurnālistiņš atklāj kaut ko jaunu..āāa..nu kā var būt , ka šie visi nepamana viņu?? Tik tiešām pārāk ieciklējušies uz Martinu..bet tak tāpt viņiem tik daudz kas slēpjams - Angels un Džimmijs, nu tak pašiem par sevi jābūt uzmanīgiem, lai pārliecinātos, ka neviens neizseko utt..ak...
un tas Topo tēvs vispār neciešams..vismaz no Lolas tikām vaļā..
un vēl man nepatīk Angels un Manuela - kā salīga mieru, tā viņu attiecībās iestājusies kaut kāda garlaicība. Gribas , vismaz man, kaut kādu asumiņu..vismaz kamēr bij sastrīdējušies, apmainījās ar īpatnējiem skatieniem, sarkasmu..da jebko!
xe, man jau likās, kak tiem kaut kā jāuzzina par portatīvā atrašanās vietu, tikai neievēroju, ka tajā vakarā, kad Topo pamanīja Karmelo, viņš kāreiz nesa to portatīvo.
atkal tipiskā sižeta līnija - tagad Maiks ignorē Silvanu.. starpcitu, līdzīgs stāsts jau ir bijis ar Topo un Perlu..

0

4

Tā jau ir,ka bēgot no vilka var uzskriet virsū lācim,tikai to kā redzams,visi ir aizmirsuši,savādāk saprastu,ka briesmas draud ne tikai no Martina puses,ka ir arī citi,kas var maisīties pa vidu,kur nevajag,kā piemēram tas žurnālists.

0

5

aNgeL написал(а):

āāa..nu kā var būt , ka šie visi nepamana viņu?? Tik tiešām pārāk ieciklējušies uz Martinu..bet tak tāpt viņiem tik daudz kas slēpjams - Angels un Džimmijs, nu tak pašiem par sevi jābūt uzmanīgiem, lai pārliecinātos, ka neviens neizseko utt..ak...

ahaa, tak jāseko līdzi drusku un jāuzmanās no tādām šaubīgām tikšanām!!! Ek... bet tas žurnālists man krīt uz nerviem drusku, tāds okšķeris! :D bet varētu būt, ka beigās viņam ir laba nozīme, man tāda drīzāk sajūta tomēr...

aNgeL написал(а):

un vēl man nepatīk Angels un Manuela - kā salīga mieru, tā viņu attiecībās iestājusies kaut kāda garlaicība. Gribas , vismaz man, kaut kādu asumiņu..vismaz kamēr bij sastrīdējušies, apmainījās ar īpatnējiem skatieniem, sarkasmu..da jebko!

mjā, drusku tā ir... jauki, protams, ka viņa piezvanīja pirms grafiti zīmēšanas un tā, bet viņi tiešām ir atstāti otrā plānā kaut kā... Nu vismaz kopīgo sanāksmju laikā varētu kaut kādu mīļumu izrādīt vairāk vai tā.. nu nez... Bet kaut kā tā ne pirmo reizi seriālos ir, ka nokārtojot attiecības, iestājas kaut kāds klusums. Un it kā jau no skatītāja viedokļa nav tik interesanti, bet atkal no otras puses.. nu ne jau visu laiku dzīvē ir kkādi actioni attiecībās :D

un jā, aNgeL, tev bija taisniba par portatīvo! :D bet forši, ka uzreiz atklāja, kur atrodas! :)

Hm, zin kas man nepatīk tajā Džimmija un Prinča lietā? Ka tā beibe uzzinās par Džimmiju.. :S neviens nenojauš, kā iegāž sevi parādoties viņas skatienā kopā ar Princi :D

starp citu, cik kopā sēriju msed ir? Es vnk sapratu pēkšņi, ka šausmīgi maz ir palicis :(

0

6

Paloma написал(а):

mjā, drusku tā ir... jauki, protams, ka viņa piezvanīja pirms grafiti zīmēšanas un tā, bet viņi tiešām ir atstāti otrā plānā kaut kā... Nu vismaz kopīgo sanāksmju laikā varētu kaut kādu mīļumu izrādīt vairāk vai tā.. nu nez... Bet kaut kā tā ne pirmo reizi seriālos ir, ka nokārtojot attiecības, iestājas kaut kāds klusums. Un it kā jau no skatītāja viedokļa nav tik interesanti, bet atkal no otras puses.. nu ne jau visu laiku dzīvē ir kkādi actioni attiecībās

nu jāa.. bet viņi tip tā mīl, ka varētu nevis parasti sazvanīties ar tekstu "es tevi mīlu", bet sastikties, vai nez..naktī piem nenāk miegs un piezvana un mīlīgi parunā.. galu galā tik ilgi nebija kopā.. ak! :D

Paloma написал(а):

Hm, zin kas man nepatīk tajā Džimmija un Prinča lietā? Ka tā beibe uzzinās par Džimmiju.. :S

jā, es jau ar par to iedomājos.. man arī tas ļoooti nepatik.

Paloma написал(а):

starp citu, cik kopā sēriju msed ir? Es vnk sapratu pēkšņi, ka šausmīgi maz ir palicis

182

0

7

aNgeL написал(а):

nu jāa.. bet viņi tip tā mīl, ka varētu nevis parasti sazvanīties ar tekstu "es tevi mīlu", bet sastikties, vai nez..naktī piem nenāk miegs un piezvana un mīlīgi parunā.. galu galā tik ilgi nebija kopā.. ak!

nekur jau nav teikts, ka viņi tā nedara :D bet nu jā, es saprotu, ko tu domā. Gribas jau lai to parāda normāli.. lai ir smuki, jauki brīži :)

182? tad jau... neskaitot šodienas.. vēl 12 sērijas? :O :'( :'( :'(

0

8

aha... ai, nomierinies..180 sērijas ir vairāk nekā pietiekoši :D

0

9

nu bet... es negribu, lai beidzas! :D man vienalga, cik sēriju jau bija, man svarīgi, cik vēl palika :D

0

10

nē, nu es saprotu...beigas tas parasti ir smagi..turklāt msed ir kļuvis par ikdienas daļu..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el Diablo 168. sērija