TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Trophée Eric Bompard 2010 26.-28.11., Parīze, Francija


Trophée Eric Bompard 2010 26.-28.11., Parīze, Francija

Сообщений 1 страница 20 из 40

1

Tikko apskatīju datumus, jo Tallinā pavīdēja doma par Parīzi ;) Tad nu uztaisīju atsevišķu tēmu, ja nu kaut kas sadomājas ;)

0

2

hmmm? Pastāstīsi sīkāk, ap ko vispār lieta grozās? :D

0

3

Paloma написал(а):

hmmm? Pastāstīsi sīkāk, ap ko vispār lieta grozās? :D

Vopā, kā es šo komentāru esmu palaidusi garām  :blush:  Palo, piedo, ka ātrāk neatbildēju :)

Lieta tāda, ka mēs domājam šogad no 26. - 28. novembrim aizbraukt uz Francijas grand prī posmu, kas norisināsies Parīzē. No 5. maija būs ryanair tiešais reiss Kauņa-Parīze, kas arī daudz ko atvieglo ceļa ziņā :)

Kas ir Grand Prix posms?
Tātad, daiļslidošanas sezona sākas septembrī. Sezonas pirmās puses laikā (no oktobra līdz decembrim) norisinās seši Grand Prix posmi, kur beigās grand prix uzvarētāju nosaka Grand Prix finālā.

Ar ko Grand Prix posms atšķirās no Eiropas vai Pasaules čempionāta?
Ar to, ka Grand Prix posmos ir tikai pa 9 dalībniekiem katrā konkurencē - vīriešu, sieviešu, deju pāru un sporta pāru. Dalībnieki ir no tā sauktā "stiprāko gala". Dalībnieki sacenšas ne tikai par medaļām, bet arī par naudas summām.

Vasarā tiek noskaidrots arī kādi slidotāji brauc uz kādu posmu, tad arī var paskatīt, kāds sastāvs ir Parīze, un vai joprojām būs vēlme braukt :) Francijas posmā parasti startē Braiens, arī Albāns un Janniks, domājams šogas būs arī Florāns. Arī Havijs bieži vien ir Francijā. No dejām Kerri, arī Francijas pāri. No sporta pāriem - Aļona un Robins. Tie ir tie, kurus es esmu piefiksējusi :)

0

4

būtu jau fantastiski. ta manīs.

0

5

Noskaidroti Grand Prix sadalījumi uz nākošo sezonu. Šogad Francijas posmā sastāvs ir šāds:

VĪRIEŠI
Aleksandr Kazakov BLR
Kevin Reynolds CAN
Nan Song CHN
Michal Brezina CZE
Chafik Besseghier FRA
Brian Joubert FRA
TBA FRA
Peter Liebers GER
Takahiko Kozuka JPN
Sergei Voronov RUS
Brandon Mroz USA
Johnny Weir USA

SIEVIETES
Cythia Phaneuf FRA
Kiira Korpi FIN
Candice Didier FRA
TBA FRA
TBA FRA
Sarah Hecken GER
Mao Asada JPN
Haruka Imai JPN
Fumie Suguri JPN
Sonia Lafuente ESP
Alissa Czisny USA
Mirai Nagasu USA

SPORTA PĀRI
Brodeur/Mattatall CAN
Zhang/Zhang CHN
James/Coia FRA
TBA FRA
Savchenko/Szolkowy GER
Della Monica/Kocon ITA
Sulej/Chruscisnki POL
Bazarova/Larionov RUS

DEJAS
Ralph/Hill CAN
Virtue/Moir CAN
Huang/Zheng CHN
Carron/Jones FRA
Pechalat/Bourzat FRA
TBA FRA
Turcozi/Major HUN
Rubleva/Shefer RUS
Chock/Zuerlein USA
Samuelson/Bates USA

Nūū, tagad skatoties uz sastāvu var jau sākt plānot - braukt vai nebraukt :)

0

6

Es vistiamāk, ka būšu šajā pasācienā :) Tā, ka, ja ir vēlme, piesakieties, būšu organizators ;)

0

7

Pagaidām uzmetums transportam:

1)ar AirBaltic tiešais reiss uz Parīzi maksā 155eur/110Ls (ar visiem nodokļiem) turp-atpakaļ, bet tās ir lētās biļetes, kas pēc laika var izbeigties;

2)ar autobusu līdz Kauņai (turp-atpakaļ aptuveni 22Ls) un tad ar Ryanair līdz Parīzei. Bet jārēķinās šeit ar papildu izdevumiem, jo laiki nav precīzi saskaņojami. Tātad ēdiens, plus vietējais transports autoosta-lidosta.

3)ar Ecolines autobusu, bet te ir garš pārbrauciens, turklāt nemaz nesanāk lētāk.

4)var mēģināt kombinēt kaut ko

Es katrā ziņā iesaku 1) variantu ;)

Dzīvošana - hostelī, viesnīcas būs pārāk dārgas.

Katrā ziņā kopējā summa noteikti ir uz 300Ls, ne mazāk.

0

8

Oficiālā TEB programma:

Thursday, November 25, 2010

09.30 Official Practice
11.00 Team Leader’s Meeting
14.00 Referees’ Meeting
15.00 Judges Draw and Meeting
20.30 Officials’ Dinner

Friday, November 26, 2010
08.00 Official Practice
15.30 MEN – Short Program
17.30 PAIRS – Short Program
18.45 LADIES – Short Program
20.30 ICE DANCE – - Short Dance

Saturday, November 27, 2010

07.30 Official Practice
13.30 MEN – Free Skating
15.45 PAIRS – Free Skating
18.30 LADIES – Free Skating
20.15 DANCE – Free Skating

Sunday, November 28, 2010

07.00 Round Table Discussion Men
08:00 Round Table Discussion Pairs
09:00 Round Table Discussion Ladies
10:00 Round Table Discussion Ice Dance
09.00 Exhibition Practice
10.30 Brunch
14.00 GALA EXHIBITION

Mēs ar Aijuci ejam piektdien uz džekiem točna, tad redzēs uz ko vēl paliksim, kā arī sestdien - uz džeku LP plus biļetē iekļaujas arī pāru LP :)

Un superīgākās ziņas ir tādas, ka arī mammuks sadomāja braukthttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif Lidmašīnas biļetes jau nopirktas, plus šovakar nopirku mums arī paša pasākuma biļetes :shine: . Viesnīcu jau pagājuso nedēļ rezervēju (20min gājiena attālumā no halles). Cerams, ka ar pasniedzeju ar visu sarunāšu un varēšu 1h ātrāk laist prom no lekcijas, tādējādi varēšu 25.11 vakarā ierasties a Paris :) Ehh, man prieks, ka visu tik smuki sanāk apvienot, un vismaz uz pāris dienām mammuku satikšu http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

9

cravey написал(а):

Mēs ar Aijuci ejam piektdien uz džekiem točna,

^^

0

10

Man patīk tas smīniņš :D

0

11

Tikko biju pastā un izņēmu mūsu biļetīšus  :flirt: Paldies augstākiem spēkiem, ka vismaz pastā frančiem viss iet raiti un ātri un nebija nekāds čakars :D
Tagad braucienam viss gatavs, viss atmaksāts, izņemot manas vilciena biļetes. Šodien mēģināšu pēc lekcijas ar pasniedzēju jau sarunāt par to 4dienu, lai varu arī to lietu izdarīt un saplānot  :jumping:

0

12

tik super. Gandrīz pat nožēloju, ka nepievienojos kaut vai tik lai cravey satikt. Bet gan jau būs jūsu komenti un bilži - varēšu caur jums to visu izdzīvot.

0

13

albalonga написал(а):

Gandrīz pat nožēloju, ka nepievienojos kaut vai tik lai cravey satikt.

:) Gan jau. Kas ta tur vairs paliek pēc novembra beigām, tik pāris mēneši :)

albalonga написал(а):

Bet gan jau būs jūsu komenti un bilži - varēšu caur jums to visu izdzīvot.

Būs, būs, mēs pacentīsimies :D

Šodien izlūdzos pasniedzējai, ka varēšu ātrak aiziet. Hhaahah, kā uzzināja, ka es uz patinaje artistique sacensībām braucu, ta uzreiz atplauka :D Hi hi  :playful:

0

14

cravey написал(а):

Šodien izlūdzos pasniedzējai, ka varēšu ātrak aiziet. Hhaahah, kā uzzināja, ka es uz patinaje artistique sacensībām braucu, ta uzreiz atplauka :D Hi hi  :playful:

:cool:

albalonga написал(а):

et gan jau būs jūsu komenti un bilži - varēšu caur jums to visu izdzīvot.

Būs un daudz.. man tieši sanāks, ka atbraucot atpakaļ būs atvaļinājums sācies un varēšu kārtīgi visu uzrakstīt un salikt bildītes.. :)

0

15

Nopirku tikko vilciena biļetes http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/924563.gif

0

16

Es pat nezinu, kā šito atlikušo laiku līdz braukšanai varēšu pievērsties kaut kam citam... man nekādas citas domas pat īsti prātā nenāk.. tikai brauciens.. jo piepildās divi sapņi uzreiz.. vienmēr esmu gribējusi aizbraukt uz Franciju un atkal braukt uz Daiļslidošanu jau ir kā pasaka vien.. :D

0

17

Man atkal tas izpaužas sapņos :D Jau trešo nakti pēc kārtas sapņoju par Vampire diaries un vienmēr pa vidu vai beigās parādās arī Braiens :D Bet es jau nesūdzos  :playful: Šaize tik ka vienmēr tajos neīstākajos brīžos nākas celties augšā.

0

18

Uhhh.. Brian sapņos man gan sen nav rādījies.... es ja sapni atceros, tad redzu sev personīgi pazīstamus cilvēkus un tas ne vienmēr ir labi..jo sapņi pēc tam liek stingri padomāt.. :D

0

19

Man Brī rādījās stāstos pēc viena no alby stāsta izlasīšanas!  Bet pēdējā laikā man sapņos ir tikai un vienīgi SPN, dažreiz arī Bredlijs, ja tā padomā vienā sapnī arī Stefs bija!

0

20

Ahh, cik patīkami bija atvērt šodien pastkastīti un saņemt TGV biļetītes :D Nu man arī ceļam pilnīgi viss ir, varu vien gaidīt 25. novembri  :glasses:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Trophée Eric Bompard 2010 26.-28.11., Parīze, Francija