TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 4. nedēļas 2010. video


4. nedēļas 2010. video

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Skatījos El rostro de Analia un šī vienai aina man likās tik burvīga un mīļa, ka ielādēju sēriju un izgriezu šo ainiņu  :love:  :love: ļoti sagribējās arī kaut kur šeit ievietot. 

http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/th_MarianayIsabel.jpg

Отредактировано aNgeL (24.01.2010 19:09)

0

2

Youtubē negribi likt? :D es tur dažas reizes esmu likusi, kad šeit ko parādīt gribas :)
godīgi sakot, lādēt man baigais slinkums :D

0

3

Paloma написал(а):

Youtubē negribi likt?  es tur dažas reizes esmu likusi, kad šeit ko parādīt gribas 
godīgi sakot, lādēt man baigais slinkums

Te lādējot pat nekāds kods nav jāievada.. :D
Tāpēc arī saku, ka negribu youtubē likt, jo negribu nekādus sakarus ar autortiesību pārkāpumiem.

0

4

pff.. mjam... Nu kā vēlies. :D man problēmu nav bijis ar tiem dažiem mazajiem gabaliņiem..
Nu tad iztikšu neskatoties :D nav tā vērts čakarēties, youtubē vismaz intereses pēc tīri varētu apskatīties :)

0

5

Paloma написал(а):

nav tā vērts čakarēties

žēl, kad tā saki nezinot, kāda doma atrodas tajā video.. Bet ok, nav svarīgi ;)

0

6

o, nu tā jau pavisam cita lieta! :D paldies liels!!! :)
Aw, mīlīgi! :)
Un pirmajā brīdī man tik jocīgi bija redzēt šo aktrisi tādu.. nu, Virhīniju... :D bet uz video beigām pat pieradu un iepatikās ^^

0

7

Paloma написал(а):

Un pirmajā brīdī man tik jocīgi bija redzēt šo aktrisi tādu.. nu, Virhīniju...  bet uz video beigām pat pieradu un iepatikās

aha.. man arī..bet arī ātri pieradu un iepatikās :)  :love:

0

8

Aceros šo skatu, tik mīlīgi..Kā abas tādas draudzenes un abu starpā tādā uzticība...
Vispār, sākumā es pat vienu bridi domāju, ka viņa gribēs Danielu , kad Mariana it kā gāja bojā, bet prieks ka maldijos.. :) Tik skaista draudzība ..aww...!! Nav vārdu cik aizkustinošs mirklis..Un, Izabella jau allaž jūta ka Anna ir Mariana, jo kā gan citādi viņa spēja tik ātri pieķerties viņai..Skaisti!! :)

0

9

Mariposa написал(а):

Aceros šo skatu, tik mīlīgi..Kā abas tādas draudzenes un abu starpā tādā uzticība...
Vispār, sākumā es pat vienu bridi domāju, ka viņa gribēs Danielu , kad Mariana it kā gāja bojā, bet prieks ka maldijos..  Tik skaista draudzība ..aww...!! Nav vārdu cik aizkustinošs mirklis..Un, Izabella jau allaž jūta ka Anna ir Mariana, jo kā gan citādi viņa spēja tik ātri pieķerties viņai..Skaisti!!

Jāa... tas man ārkārtīgi patika, ka Izabella uzreiz juta , ka Ana ir Mariana..un vispār Izabella ir brīnišķīga draudzene. un šī aina, kuru ieliku  :love:  :love:  Njāa.. realitātē tāda draudzība ir retums!

0

10

okeeeei, nu jau sākas sarunas, kuras es nesaprotu :rofl:

0

11

Paloma написал(а):

okeeeei, nu jau sākas sarunas, kuras es nesaprotu

:D :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nedēļas video » 4. nedēļas 2010. video