TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver


2010 Winter Olympic games, Vancouver

Сообщений 1 страница 20 из 358

1

Domāju, ka jāatver atsevišķa sadaļa šim svarīgajam notikumam :) Tūliņ sačekošu Eirosporta raidlaikus un salikšu, jo Eirosports rāda dzīvajā - naktī, bet mūsējie rādīs tikai atkārtojumā pa dienu!

Līdz tam varat ierēkt par sidotāju bildēm pie profila info spēļu mājaslapā :D Hhahahahahahah, rēcīgi, šitās tādas bildes kā pasēs parasti ir, varam ierēkt nedaudz :D Žēl, ka visu bildes nav, atrad tikai Brī un Pļušija :sceptic:

Braiens:
http://www.vancouver2010.com/api/athlete/1031213/photo/large.jpg

Pļušķis:
http://www.vancouver2010.com/api/athlete/1000897/photo/large.jpg

0

2

Daiļslidošanas Olimpisko spēļu mājaslapa:
http://www.vancouver2010.com/olympic-figure-skating/

OOO, nē, Kevinīša bilde arī ir:
http://www.vancouver2010.com/api/athlete/1033254/photo/large.jpg

0

3

Paldies par sadaļu! :) Nu, man eurosporta laiki totāli neinteresē, jo man tāda kanāla nemaz nav. :D tā kā man atliek tikai cerēt, ka mūsējie godam rādīs slidošanu! :)

Par foto: Brians izskatās piemīlīgi, Pļušķis - toč pēc idiota. :D ā, starp citu... bija šodien tāds moments, kad es atnācu mājās, iegāju savā istabā un paskatījos uz Narvesena šicū - spalvains tāds. Un nākamajā mirklī prātā bija apzīmējums "plušķis", un pat uz sekundi iedomājos, ka tā varētu arī nosaukt to šuneli, ja jau tāds spalvains. Un tikpat ātri pārdomāju ar riebumu - nebūs man nekāds Plušķis-Pļušķis-Pļuščis! :D

0

4

cravey, tu tiešām zini, ka LTV7 nerādīs tiešraidē?

0

5

Citāts no LTV7 mājaslapas:

Līdz ar to, ka lielākā daļa sacensību notiks laikā, kad Latvijā ir nakts, visas svarīgākās sacensības tiks rādītas atkārtojumā dienas gaitā.

Bet labā ziņa:

Šobrīd tiek veikts intensīvs darbs, lai Vankūveras translācijas tiešraides režīmā pirmo reizi varētu tikt pārraidītas arī internetā.

Tūliņ skatos Eurosport. Biju iegājusi pagulēt, tapē nobumbulēju ar raidlaikiem.

0

6

cravey написал(а):

visas svarīgākās sacensības tiks rādītas atkārtojumā dienas gaitā.

cik saprotu, tad rādīs gan naktī, gan atkārtojumā, jo OS rādīs 24 h diennaktī

0

7

Norkys написал(а):

cik saprotu, tad rādīs gan naktī, gan atkārtojumā, jo OS rādīs 24 h diennaktī

Domāju, ka tās būs hokeja spēles, ko tiešraidē rādīs. Maybe bobsleju - katrā ziņā tos, kur latvieši piedalās :)

0

8

Eurosport daiļslidošanas tiešraižu laiki

15.02.
03:00 - 04:45 īsā programma pāriem
05:00 - 06:00 īsā programma pāriem

16.02.
02:45 - 07:00 izvēles programma pāriem

17.02.
02:30 - 06:45 īsā programma vīriešiem

19.02.
03:00 - 07:00 izvēles programma vīriešiem

20.02.
02:45 - 06:15 obligātā deja

22.02.
02:30 - 03:30 oriģinālā deja
03:45 - 05:45 oriģinālā deja

23.02.
02:45 - 07:00 izvēles deja

24.02.
02:30 - 07:00 īsā programma sievietēm

26.02.
05:00 - 07:00 izvēles programma sievietēm

*Viss ir pēc Latvijas laika :)

0

9

haha, nē, pat ja man būtu eurosport šitie laiki ir vnk nāvējoši! :D visas manas cerības uz ltv7!!! :)

0

10

Es no trešdienas līdz piektdienai ņemu brīvu - tāpat jau būšu kā uz adatām, no skolas galīgi man prātā nekā nebūs :D Otrdien braukšu mājās un naktī skatīšos tiešraidē :crazyfun:

0

11

Par godu Olimpiskajām jauns meistarojums  :playful:

[реклама вместо картинки]

0

12

AWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW... :love:

0

13

Ja vajag, varu arī ielikt lielāka izmēra :)

0

14

hahaha, vari. Uzlikšu uz desktopa darbā.

Ak, tavs aviks... :love:

0

15

:) Bet likšu kā linku :)
http://img300.imageshack.us/img300/7332 … boyshd.png

0

16

Animal rights group unhappy with Weir wearing fur

http://d.yimg.com/a/p/ap/20100127/capt.bd691a9c40ee4dea918a6864ce88e167.johnny_weir_fur_figure_skating_ny180.jpg

CHICAGO (AP)—Friends of Animals posted an open letter to U.S. figure skater Johnny Weir criticizing him for having fox fur on one of his costumes and asking him to stop wearing fur.

The animal advocacy group also contacted his costume designer, Stephanie Handler, on Tuesday.

AP - Jan 26, 9:51 pm EST
1 of 2 2010 Olympics Gallery “I totally get the dirtiness of the fur industry and how terrible it is to animals. But it’s not something that’s the No. 1 priority in my life,” Weir said on Tuesday. “There are humans dying everyday. There are thousands if not millions of homeless people in New York City. Look at what just happened in Haiti.

“I tend to focus my energy, if there is a cause, on humans. While that may be callous and bad of me, it’s my choice.”

Weir loves fashion, and his costumes tend to be on the avant-garde—some would say extreme—side. When the three-time U.S. champion redesigned his free skate costume before the U.S. champions, he had Handler add a tuft of white fox fur to the left shoulder.

Weir said he thought the costume was “lovely,” but Friends of Animals disagreed. Foxes are electrocuted or beaten, and their pelts are obtained by skinning the animals alive, said Anai Rhoads, spokeswoman for the group.

“He’s a role model for a lot of people, including other skaters,” said Priscilla Feral, president of Friends of Animals. “When he makes fun of the suffering of animals that are consumed for this frivolous fashion industry and whose lives are sacrificed so he can wear little tufts of fur on his outfit, that’s fair game for comment.”

Weir finished third at the U.S. champs, qualifying for his second Olympic team.

Friends of Animals was not the first group to target Weir. He said he’s gotten letters from People for the Ethical Treatment of Animals, and people have sent him videos depicting how animals are treated by the fur industry.

But Weir said this was the first time someone has contacted Handler.

“She did what I asked her to. It wasn’t her choice to make me a costume with fur,” Weir said. “At least directly come to me and yell at me. Don’t attack my peeps.”

Weir said he understands the groups’ objections, but he doesn’t share their point of view.

Besides, he’s not the only skater wearing animal skin products.

“Every skater is wearing skates made out of cow,” Weir said. “Maybe I’m wearing a cute little fox while everyone else is wearing cow, but we’re all still wearing animals.”

0

17

Nu, tā viņa attieksme ir mazliet riebīga...

Lai gan es īsti nesaprotu, par ko TIK milzīgs tracis jāceļ - nav jau viņš no galvas līdz kājām ādās... Un vairs jau tas, ka viņš šo tērpu nevalkās nemainīs to, ka tā lapsa ir tajā tērpā. Nu kaut kā drusku pārspīlēti man šķiet...

Bet jā, tāda atklāti "man nospļauties par dzīvniekiem" attieksme patiku noteikti nerada..

0

18

Njā, nu Veiriņš ir mazais modes frīks, tur nu neko nepadarīsi :) Personīgi mani arī tracina, kad cilvēki valkā dabīgo kažokādu, ja tai pat laikā var dabū reāli labus viltojumus - tā tik tāda izlekšana - "vot jā, man dabīgā kažocene!". Daiļslidošanas gadījumā, kur kostīmi tiek mainīti ui cik bieži, es piekritīšu dzīvnieku aizstāvjiem - var izmantot citas detaļas, vai arī viltojumus, bet ne dabīgo.

0

19

Nu jā, tas jau noteikti fakts, ka mierģi var izmantot mākslīgo - spalvas paliek spalvas, kāda jēga 1 sezonai 1 tērpam tagad likt dabīgo? Dumji kaut kā..

0

20

Tikko iedomājos, ka tie, kas varētu no skolas, no darbiņa tikt vaļā, vai arī izturēt pēc negulētas nakts - ko sakat, ja mēs uzrīkojam kopīgo daiļslidošanas skatīšanos pie manis? Protams runa iet par tiešraidi, tātad datumi ir:

Naktī no 16. uz 17.02 (otrdiena->trešdiena) pl. 02:30 - 06:45 Vīriešu īsā programma

Naktī no 18. uz 19.02 (ceturdiena->piektdiena) pl. 03:00 - 07:00 Vīriešu izvēles programma

Šim notikumam jāsūta mūsu puikām lielā kopīga pozitīvā enerģija! Un kas gan labāk to varētu veicināt, kā kopīga skatīšanās :)

P.S - Karogu un bannera nodrošinājums garantēts :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver