TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver


2010 Winter Olympic games, Vancouver

Сообщений 301 страница 320 из 358

301

Ak, tu mī un žē!!!!  :crazyfun:  Tas bija FANTASTISKIIII  :love: KANĀDIEŠI PELNĪTI IR OLIMPISKIE ČEMPIONI  :love:

0

302

cravey написал(а):

Ak, tu mī un žē!!!!    Tas bija FANTASTISKIIII   KANĀDIEŠI PELNĪTI IR OLIMPISKIE ČEMPIONI

tieši tā!!! Pilnībā tev piekrītu! :love:  Buuuurvīgs slidojums, tik viegli, skaisti, gaisīgi un romantiski, un vispār :love:

Ak, alby, bet tavējie 4. negodīgi spēlēja uz manām jūtām - Operas spoks. :D Interesanti, kad tērpi ir tā izveidoti, ka tos ieraugot jau nojaut, kas par mūziku varētu būt. Nu viņi vnk izskatījās pēc Operas spoka! :D

0

303

a, tibita un bens ir mīļumiņi. :D

0

304

hahaha, tā ir, kad nenoskatās līdz galam - kurā vietā kuri palika. :D Es kaut kā pieņēmu, ka tie, kas agrāk slidoja, palika 4., bet nē izrādās... :D Tā ka Operas spoks tomēr bija 2.vietas amerikāņiem. :D

0

305

Būšu ļauna, bet man milzīgs prieks, ka Domņina un Šabaļins palika 3. vietā :rolleyes: ! Kā saka, par gaumi nestrīdas, bet man kaut kā šis pāris ne visai, man labāk tas otrs krievu pāris - Hohlova/Novickis ;)
Ehh, tagad vēl tantes tik palikušas. Viņām SP ir šonakt no 02:35 - 07:00 ;) Starting orders šeit:

StN. Name Nation
Warm-Up Group 1
1 LAFUENTE Sonia ESP
2 REITMAYEROVA Ivana SVK
3 ZIEGLER Miriam AUT
4 JURKIEWICZ Anna POL
5 LEE Cheltzie AUS

Warm-Up Group 2
6 LIU Yan CHN
7 KARADEMIR Tugba TUR
8 MAKAROVA Ksenia RUS
9 KWAK Min-Jung KOR
10 McCORKELL Jenna GBR

Ledus liešana

Warm-Up Group 3
11 NAGASU Mirai USA
12 PIEMAN Isabelle BEL
13 POSTIC Teodora SLO
14 GIMAZETDINOVA Anastasia UZB
15 PHANEUF Cynthia CAN

Warm-Up Group 4
16 GEDEVANISHVILI Elene GEO
17 MEIER Sarah SUI
18 GLEBOVA Elena EST
19 KORPI Kiira FIN
20 HECKEN Sarah GER

Ledus liešana

Warm-Up Group 5
21 LEPISTO Laura FIN
22 ASADA Mao JPN
23 KIM Yu-Na KOR
24 SUZUKI Akiko JPN
25 LEONOVA Alena RUS

Warm-Up Group 6
26 ROCHETTE Joannie CAN
27 SEBESTYEN Julia HUN
28 FLATT Rachael USA
29 KOSTNER Carolina ITA
30 ANDO Miki JPN

Es iespējams uz pēdējām divām grupām piecelšos, ap kādiem 05:30, kauč kā pietrūkst man daiļslidošanas dzīvajā jau :D Rīt arī ilgi būšu skolā, nesanāks pa TV redzēt :( Bet varbūt arī, ka necelšos, redzēs cikos gulēt aiziešu.

0

306

nu, man sieviesu slidojumi nav tik interesanti, varu iztikt :)

Ā, jā, par Hohlovu/Novicki arī gribēju piebilst - nesaprotu, kāpēc viņi palika tikai 9. :( Protams, neesmu tehnikas eksperts, īpaši dejās, kur kkādas kļūdiņas manām acīm var būt totāli nepamanāmas, bet man ļoti, ļoti patīk šī viņu deja - tik viegli, tik labs sižets, ieturēti tēli, nu skaisti vnk! :love:

Man ļoti patika Domininas un Šabaļina valsis izvēles programmā pirms gada vai diviem, kkur tā... Bet citādi man arī viņi tādi tīri vienaldzīgi.
Mjam,un Pļušķis un visa viņu atbalstošā Krievijas daļa man ir uzdzinusi vēlēšanos, lai Krievija dabū pēc iespējas zemāku kopejo vietu. Ja tik viņus arī hoķī vēl sasistu, vispār bauda būtu ^^

Отредактировано Paloma (23.02.2010 21:03)

0

307

karoč man brīvdiena rīt un es pa tv tantes paskatīšos. :D

0

308

Paloma написал(а):

Ja tik viņus arī hoķī vēl sasistu, vispār bauda būtu ^^

Hhahahah, Pļuška mūs pārvērš par ļaunulēm :D Bet jā, es hoķī gribu, lai kanādieši uzvar  :crazy:

0

309

cravey написал(а):

Bet jā, es hoķī gribu, lai kanādieši uzvar

es katru gadu pasaules čempjos ar reāli jūtu Kanādai līdz velakajos posmos. Reāli. Un tagad protams ar. Man tak bij neliela apsēstība ar slikto zenu Deniju Hītliju... :D

0

310

albalonga написал(а):

Man tak bij neliela apsēstība ar slikto zenu Deniju Hītliju... :D

I know... :D

0

311

Tā kā te vēl daži skatīsies tantes šodien, tad tiešos rezultātus nelikšu, bet gan tikai linku ;)
http://www.vancouver2010.com/olympic-fi … 201aj.html

0

312

Stepka ar igauņu meitenēm :D
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs467.ash1/25659_319137401238_509821238_3577357_1758611_n.jpg

copyright Maria Sergejeva

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs467.snc3/25659_319137451238_509821238_3577358_499011_n.jpg
Eu, nē, BILANS ir Vankūverā  :rofl: HAHAHAHAHAHA, tātad Pļuška slidos kopā ar Bilanu un Edviku :D WAHAHAHHAHA, nē, tagad es točna skatīšos :D Gribu redzēt to cirku :D

0

313

ev, mans sencis no četriem skatījās tantes. es gan nē.  :D  Un Stefijs protams ir mīļums - ko citu vēl es varu teikt. :love:

0

314

albalonga написал(а):

ev, mans sencis no četriem skatījās tantes. es gan nē.  :D

O, kā, būsi tu viņu ar saslimdinājusi ar daiļslidošanas drudzi :D

0

315

njā, paskatījos tantes. nu kaut kā švaki kopumā. Karo žē, Miki žēl. eh. Un Kima man nemaz ar ta nepatīk. Osada labāka ta jau.

0

316

Paskatīju tantēm kopsavilkumu :) Nu jā, pirmā četrinieka tantes točen var likt klāt pie džekiem, šķirbas nekādas :D Pēč ši man šķiet, ka sieviešu daiļslidošana ir vienīgā, kas ir progresējusi... Šis tam ir pierādījums:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F3o9J3UdBF8[/youtube]

0

317

njā, diemžēl. Un žēl, ka tieši francūži. Karoč divi franču komentatori visai diskriminējoši izteicās par Džoniju Veiru un viņa sievišķīgo stilu. Te ir rakts.

http://www.mango.lv/zinas/divainibas/pa … First-page

0

318

nu ok, es laikam to visu vnk neuztveru tik sāpīgi, jo es neko TIK drausmīgi neredzu tajos komentāros :D Nu, komentētāji mēdz viskautko izteikties nesmuki, šis nav pirmais gadījums, bet vienkārši baigi pieķeras pie šī, jo redz tip diskriminācija viņa orientācijas dēļ...
Un tas, ka viņš izskatās sievišķīgi nav nekas jauns un diskriminējošs.... Nu ok, tas tā mans iespaids no šī rakstiņa...

0

319

diskriminējoši ir pajokot par to, ka Olimpiskajai komitejai vajadzētu pārbaudīt viņa dzimumu. Un pat ne diskriminējoši, bet vienkārši ļoti netaisni ir paziņot, ka viņš ar sievišķīgu slidojumu bez maz vai deskriditē vīriešu daiļslidošanu... Kaut kā tā. Stulbi tas ir. Nu ja tev nepatīk tāda tipa slidojums, tad klusē. sevišķi, ja esi profesionālis un tevi klausās. Ko viņi - alā auguši vai? Ta jau varētu teikt, ka Pļušs deskreditē daiļslidošaanu pašapmierinot sevi uz ledus, jo man tas tā izskatījās. Un tad jau sievietes daiļslidotājas ar baigajiem musīšiem un vīrišķīgu slidojumu deskreditē sieviešu daiļslidošanas sievišķīgo stilu. Vienkārši tur saiet kopā divi heterosexuāli veči, kuri nav gana audzināti, lai pieņemtu to, ka pasaulē eksistē homosexuāli un arī trakssexuāli, arī vivdzimumu cilvēki - hermafrodīti. Lai bišķi izglītojas, goda vārds. Es jau neko nesaku - komentators var pateikt, kurš viņam patīk labāk, kurš mazāk. Var pateikt, ka nepatīk sievišķs slidojums vīriešiešiem, bet nevis aiziet uzbraucienos pret sportistu, kurš ir sasniedzis savos 25 vairāk nekā viņiem sapņos rādījies. Es biju līdzīgi dusmīga, kad krievu komentators toreiz briana brauca virsū. Neiet runa pat te par homosexuālisma diskrimināciju, bet par komentetāju neaudzinātību, tolerances trūkumu un visatļautību.

0

320

Alby taisnība! Nedrīkst tādas profesijas cilvēki tādā veidā izrunāties. Toreiz arī tam krievu komentētājam izteica aizrādījumu, par to, ka viņš Braienu apvainoja. Un piemēram tagad Olimpiskajās, viņš vairs nekomentēja.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver