TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver


2010 Winter Olympic games, Vancouver

Сообщений 321 страница 340 из 358

321

AAAAAYYYAAA Kanāda vinnēja krievus play offos 7:3 :crazyfun: Wouuuhhhooo :crazyfun:

0

322

Ū, jā! Es no rīta pamostos un kā vienmēr pusmiegaina ieeju sportacentrs.com un gandrīz sāku lēkāt! :D

0

323

hahaha, es novilkšu spēli torentos un noskatīšos. tas ir to vērts, goda vārds.

0

324

albalonga написал(а):

Es biju līdzīgi dusmīga, kad krievu komentators toreiz briana brauca virsū. Neiet runa pat te par homosexuālisma diskrimināciju, bet par komentetāju neaudzinātību, tolerances trūkumu un visatļautību.

cravey написал(а):

Alby taisnība! Nedrīkst tādas profesijas cilvēki tādā veidā izrunāties. Toreiz arī tam krievu komentētājam izteica aizrādījumu, par to, ka viņš Braienu apvainoja. Un piemēram tagad Olimpiskajās, viņš vairs nekomentēja.

nu, ja mēs runājam par vienu un to pašu, tad par to es tieši domāju, kad teicu, ka ne pirmo reizi komentētāji izsakās nesmuki... Un prieks, ka viņam izteica aizrādījumu! Protams, tā nedrīkst izteikties - ne par Brianu, ne par Veiru, ne par vienu! Par to vispār runa neiet... Tā braukt virsū nav nekādu tiesību...

cravey написал(а):

AAAAAYYYAAA Kanāda vinnēja krievus play offos 7:3  Wouuuhhhooo

yaaaaay! :rofl:  Nabaga Krievija, šogad vienas izgāšanās! :D bet nu kanādieši būtu pelnījuši mājās uzvarēt! :)

0

325

Tanšu izvēles programmas rezultāti:
http://www.vancouver2010.com/olympic-fi … 101pB.html

Yayayyyaya, Laura 6.  :flag:

0

326

Paloma написал(а):

bet nu kanādieši būtu pelnījuši mājās uzvarēt!

tieši tā! taču es gribu starp medaļniekiem redzēt arī slovākus. :D

0

327

Norkys написал(а):

tieši tā! taču es gribu starp medaļniekiem redzēt arī slovākus.

es ar. :D

0

328

Noskatījos paraugdemostrējumus (Novilku no torrentiem) :) Protams ne visus, bet tos, kuri man interesēja ;) Ahh, man jau patīk, ka laikā, kad Pļuška slidoja, tad Tarasova teica, ka ir tikai 3 slidotāji, kuru spēkos ir uzlādēt zāli ar nepārspējamu enerģiju un, kas liek sekot līdzi katram elementam (īpaši izceļot lecienus), tas bija Yagudins, tas ir Pļuščenko un arī Žubērs :love: Man tik jauki palikās ap sirsniņu - Tarasova ir Braiena fane :D

Pļuška, slidoja pie franču dziesmas - je suis malade (es esmu slims). Es teiktu tā - lecienu daļa visbaudāmākā no visiem, pārējā horeogrāfija pilnīgā pakaļā... jā viņš slido ar enerģiju, bet atkal - pilnīgi neiet kopā ar mūziku!

Stefans - Ne me quitte pas - bez komentāriem, ne acu atraut - SKAISTUMS!!!! Tarasova viņu nosauca par dāvanu daiļslidošanai! Ahh, tas tiešām bija skaisti  :love:

Daisuke - Luv letter- bija ok, man gan prasījās savādāku mūziku, kaut ko ātrāku, lai varētu tās viņa stilīgās kustības redzēt. Bet nu ok, bija jau labi :)

Aļona un Robins - Bad day - piekritīšu Tarasovai, ka šī nebija viņu veiksmīgākā programma. Jap, daži elementi ļoti skaisti, bet kopumā, nez. Nebija tā efekta, ko viņi spēj radīt, slidojot citas programmas.

Evans - Rhapsody in blue - pagājušā gada izvēles programma pārtaisīta par paraugdemonstrējumiem. Ja atklāti - man ne visai...

Alby, krievu paris Domņina/Šabaļins slidoja pie Matrix :D Es gan neskatījos, jo man ir tikai viens slidotajs, kas asociējas ar Matrix, bet tevi varētu interesēt :)

Tas laikam arī viss, ko es pačekoju, vēl pa dienu, kad mūsējie rādīs paskatīšos biki. Ak jā, šajos paraugdemonstrējumos uzstāšanās kārtība ir sajauktā secībā. Vienīgi čempioni slidoja pēdējie. Piemēram Pļuška slidoja jau pirmajā daļā, tuvāk beigām, Daisuka vispār jau 2. uzreiz, a Stepka otrajā daļā, tā pa vidam apmēram. Tā ka skatieties visus, lai nepalaistu garām kādu ;)

0

329

Ā un vēl - apsveicu somus ar bronzu hokejā :D

0

330

vari ielikt torrenta linku.

0

331

Ļudzu :D
http://www.mediafire.com/?yojkj0rinmm

0

332

tas mazais puisītis paraugdemonstrējumā bij baigi foršs !:D

0

333

cravey написал(а):

krievu paris Domņina/Šabaļins slidoja pie Matrix :D Es gan neskatījos, jo man ir tikai viens slidotajs, kas asociējas ar Matrix, bet tevi varētu interesēt

Esmu redzējusi krievu pāra matrix slidojumu.. nav ne vainas, tomēr piekritīšu tev Brian matrix man ar patīk stipri labāk.. :)

Paldies par torrenta linku  ^^

0

334

bumerbmw написал(а):

tas mazais puisītis paraugdemonstrējumā bij baigi foršs !:D

Vot vot, ja tāds mazais ķipars jau lec 2,5 apgriezien lecienus, un vairums lielie apstājas pie 3, tad man nav ko teikt... Tad Čana TRANSITIONS tiešām ir vīriešu daiļslidošanas nākotne!

0

335

hahahahaha, gribēju ielādēt paraugdemonstrējumus, bet attapos, ka man vēl torrents nav uzlādēts un win7! :D ķeros pie darba... :D
Bet izklausās labi, ka Tarasova komentēs! :) +kanādiešu operatori. "Sķiet es šoreiz varēšu baudīt arī tos paraugdemonstrējummus! :D

0

336

Paloma написал(а):

"Sķiet es šoreiz varēšu baudīt arī tos paraugdemonstrējummus! :D

Varēs varēs, jo šī ir pārraide no Perviy Baltiskiy kanal, tā kanāla komentatori ir daudz civilizētāki, Tarasova vispār ir super :) Viņa pat tur pat studijā dažiem kājās piecēlās un applaudēja :D

0

337

YIIIHAAAAAA, KANĀDIEŠIEM OLIMPISKAIS ZELTA HOKEJĀ!!!!! 3:2 papildlaikā vinnēja amerikāņus :jumping: Hhahaha, un tieši mans Krosbijs iesita uzvaras vārtus :crazy:

0

338

hahaha, super, cravei - High five!!!!!!! :D

0

339

cravey написал(а):

YIIIHAAAAAA, KANĀDIEŠIEM OLIMPISKAIS ZELTA HOKEJĀ!!!!! 3:2 papildlaikā vinnēja amerikāņus :jumping: Hhahaha, un tieši mans Krosbijs iesita uzvaras vārtus :crazy:

Jā man ar baigais prieks! :love:

cravey написал(а):

Stefans - Ne me quitte pas - bez komentāriem, ne acu atraut - SKAISTUMS!!!! Tarasova viņu nosauca par dāvanu daiļslidošanai! Ahh, tas tiešām bija skaisti

Pi;nīgi piekrītu Stefans ir dāvana daiļslidošanā! :love:

0

340

man pa nakti novilkās - špvakar visus paraugdemonstrējumus skatīšos. :cool:  Un par Stefiju nemaz nešaubos - ak, mīļums. Bet nu noteikti Briana nežēlīgi tur pietrūka - uz kaut kādu Čanu nācās skatīties. :mad:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver