TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver


2010 Winter Olympic games, Vancouver

Сообщений 341 страница 358 из 358

341

albalonga написал(а):

Bet nu noteikti Briana nežēlīgi tur pietrūka - uz kaut kādu Čanu nācās skatīties. :mad:

Tas gan :(

0

342

man dalītas jūtas pret Kanādas uzvaru - no vienas puses prieks, no otras... Man drusku kremt tās viņu medaļas skeletonos, slēpošanās, bobslejos un tml.sporta veidos, precīzi, protams, nezinu, kur tieši viņiem bija un kādas , bet nu... fakts ta paliek fakts, ka viņiem tās trases tādas saveidotas, pa kurām tikai savējie spēj mierīgi izbraukt, kas uz tās satrenējušeis... sviestaini kkā...

0

343

Paloma написал(а):

fakts ta paliek fakts, ka viņiem tās trases tādas saveidotas, pa kurām tikai savējie spēj mierīgi izbraukt, kas uz tās satrenējušeis... sviestaini kkā...

Tas gan jā, man ar brīžiem radās sajūta, ka viņi tur speciāli visu tā uztaisījuši, lai savējie pēc iespējas vairāk varētu medaļas iegūt.
Bet par hokejistiem man prieks, jo tur nu ir viens laukums - visiem vienāds, viss atkarīgs no komandas pašas. Es pat nez, man kanādieši iepatikās pēc tās spēles, kas bija Rīgā, kur to botu uzmeta uz ledus un monētas, kur Sprukts vēl skatītājus lūdza nomierināties, lai varētu pabeigt spēli. No kanādiešiem nāca tādas pozitīvas emocijas, nejutās tas lepnums, tā lielīšanās, vot mēs labākie, ha ha ha! Viņi tā toleranti. Ai nez, es vispār visās šajās lietās uz savām iekšējām emocijām paļaujos :)

0

344

nu es par Kanādu hokejā fanoju kopš kaut kāda 1997.gada laikam, tāpat kā par Brazīliju futbolā. Tur neko nevar padarīt. Liekas tiem cilvēkiem tas kontrētais sporta veids ir asinīs, iedzimts gēns vai kaut kā tā. Un komanda, tā saliedētība. Piemēram ASV komanda hokejā - uz Olimpiādi ta tur salien visādas zvaigznes, a uz pasaules čem°pjiem viņas atsakās braukt, brauc visu laiku pusjuniori. A Kanādiešu zvaigznes nekad neatsaka izlasei - pat pārbaudes spēlēs nē. Tas viņiem ir gods spēlēt nacionālo sporta veidu nacionālajā izlasē un tas komandas gars, tā saliedētība. Lielās zvaigznes salidējas, necenšas katrs sevi individuāli izcelt, bet patiešam cenšas būt komanda. Krasi pretējs piemērs ir Krievijas izlase, kur vienmēr ne mazums zvaigznes bet katrs cīnās it kā atsevišķi, nav ta komadas gara. Ir atcevišas draudzīgas maiņas, bet nav kopējā komandas gara, kopējās degsmes. Viss turās uz trenera piecstāvniekiem ģērbtuvēs un Medvedjeva sasolītajām prēmijām. Kaut kā tā.

0

345

Skatos paraugdemonstrējumus, visu pēc kārtas neko netinot un reāli baugu. Ja kāds gadījumā Yuko ar Aleksandru pārtina - noskatieties - tas bija grandiozi un vairāki pilnīgi jauni elementi. Burtiski jaunas tendences pāru slidojumā vienā paraugdemonstrējumu numurā. Stefu attinu un trīs reizes pārksatīju un raudāju. Viņš ir vienkārši wow. Visu cieņu arī Pļušķim - viņš slidoja pie - Esmu slims. Viņam sanāca ļoti pārliecinoši. Neticami pārliecinoši. Varbūt viņš nemaz neteloja. :glasses:

Aļona un Robins man reāli patika. Nezinu, kāpēc tarasovai Bad day nepatika.

Matrix - āāāāāāāāāāāāāāāāā...

Daisuke malacītis pats pirmais.

Pie Čana gandrīz iemigu.

Miki Ando super. Mao Osada - vienkārsi wow.

0

346

albalonga написал(а):

Visu cieņu arī Pļušķim - viņš slidoja pie - Esmu slims. Viņam sanāca ļoti pārliecinoši. Neticami pārliecinoši. Varbūt viņš nemaz neteloja. :glasses:

Hhahahha, viņš varēja savu patieso būtību izpaust :D

albalonga написал(а):

Pie Čana gandrīz iemigu.

TRANSITIONS, Alby, kā tu vari nesaprast? TRANSITIONS tak :D

0

347

cravey написал(а):

TRANSITIONS, Alby, kā tu vari nesaprast? TRANSITIONS tak

nu bet tiešām, alby, galīgi vai tad neko nesaproti no daiļslidosanas augstās mākslas??? :D

šovakar varbūt beidzot tikšu arī es līdz paraugdemonstrējumiem ^^

0

348

visu cieņu Čanam mūzikas izvēlē. Tas bij vienīgais iemesls, kāpēc es neimigu.  :D

0

349

Hhahah, vismaz kaut ko viņš tavās acīs ir pareizi izdarījis :D

0

350

Buaaahahaha, valstu sadraudzība :D Stepka viens pats starp francūžiem :D
Copyright Nathalie Péchalat
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs394.snc3/23980_335538636187_181962471187_3759382_4090483_n.jpg

0

351

WAAAAHAAAAAAAAAAAAHHHHHAAAAA :rofl:

Ivo Jirgens

Jevgeņijam Pļuščenko pasniegs “tautas medaļu”

4.aprīlī Sanktpēterburgā Krievijas daiļslidotājam Jevgeņijam Pļuščenko pasniegs īpaši izgatavotu zelta medaļu kā kompensāciju “par tiesnešu neobjektīvo un  netaisnīgo rīcību, kā rezultātā viņš neizcīnīja zelta medaļu Vankūverā,” ziņo aģentūra ITAR TASS.

Medaļa izgatavota kompānijā Zoloto Jakutii. Tā veidota no augstākās proves zelta un sver 516 gramu – tieši tikpat, cik Vankūveras ziemas olimpisko spēļu godalgas.

Medaļas aversā attēlots pats daiļslidotājs un to rotā uzraksts “Jevgeņijam Pļuščenko. Tautas atzinība”. Reversā iegravēts uzraksts “Uzvarētājam Jevgeņijam Pļuščenko par nepārspējamu meistarību no Krievijas tautas”.

Kā zināms, pēc Vankūveras ziemas olimpisko spēļu sacensībām sudraba laureāts Pļuščenko zaudējumā amerikānim Evanam Lisačekam vainoja tiesnešus un pats sevi nosauca par īsto čempionu.

Šobrīd Turīnā notiekošajā pasaules daiļslidošanas čempionātā krievu zvaigzne nepiedalās ceļgala savainojuma dēļ.

No: http://www.diena.lv/lat/sports/ziemasss … tas-medalu

0

352

PALASIET KOMENTĀRUS - ĢENIĀLI :rofl: Es līdz asarām nosmējusies :rofl:

"Tomēr ir nomierinoši ik pa laikam uzzināt, ka nemaz ne tik tālu ir valsts, kurā darās vēl lielāks cirks kā Latvijā."

Aber pilnīg piekrītu :D

"Pļuščenko vajadzēt vēl pagausties par Vipasaules tiesnešu sazvērestību, tad varētu tikt arī pie citiem labumiem - čukčas varētu uzdāvināt kādu jurtu, ņenci - ziemļbriedi, kādā attālā kišlakā varētu iecelt Pļušku par goda iedzīvotāju..."

:rofl:

0

353

:rofl: :rofl: :rofl:  nē, vnk nepārspējami!!! :D tautas varonis... un pēc 100 gadiem vecmāmiņas stāstīs saviem mazbērniem pasaku par dižo krivu tautas varoni Pļuščenko... :rofl:

0

354

Paloma написал(а):

un pēc 100 gadiem vecmāmiņas stāstīs saviem mazbērniem pasaku par dižo krivu tautas varoni Pļuščenko...

Es nemaz nebrīnītos :D

0

355

Wahahahahahahaahahhahahha :rofl:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t5-4EXw4guM[/youtube]

0

356

:rofl: :rofl: :rofl:
Jagudins ar Brianu pat ticis :rofl:

0

357

hihihi, jā, šis ir baigi labais. Sevišķi - eta zagovor. Francija v opasnostje. ja spasu franciju. Un autore ir AAkela, kura ir tieši tā admine komjunitijam ice skaters slash ar kuru es sarakstījos, bet pēdēja laikā viņa mani ignorē.

0

358

Nu LJ daiļslidošanas komā tauta pārceltā PČ vietā nolema neskumt un draudzīgi skatīties Olimpiādi 2010. Te ir ērti novilkami gandrīz viss no Olimpiādes. Zinu, ka mums bija smagi, jo mūsu mīluļiem negāja, bet tomēr ja kādu interesē. Cik sapratu, tad video ir no NBC.

Thanks to azrielen for providing all the links!

PAIRS:

Figure Skating Pairs Long Program
Size: 550mb .avi
link: wwwmegaupload.com/?d=X3GHY7FY

ICE DANCE:

Figure Skating Ice Dance Original Dance
Size: 350mb .avi
Link: wwwmegaupload.com/?d=0MCFXHPA

Figure Skating Ice Dance Free Dance & Medal Presentation
Size: 550mb .avi
Link: wwwmegaupload.com/?d=Z4K1UU1H

WOMENS:

Womens Figure Skating Short Program
Size: 700mb .avi
Link: wwwmegaupload.com/?d=V5ARJ148

Figure Skating Womens Free Skate
Size: 580mb .avi | 550mb .avi
Links:
1 - wwwmegaupload.com/?d=N29HKVSE
2 - wwwmegaupload.com/?d=CE03362T

MENS:

Figure Skating Mens Short Program
Size: 700mb .avi
link: wwwmegaupload.com/?d=UF3381KE

Mens Figure Skating Free Skate
Size: 580mb .avi | 540mb .avi
Links:
1 - wwwmegaupload.com/?d=LK70RA09
2 - wwwmegaupload.com/?d=I5M0KBDW

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver