TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver


2010 Winter Olympic games, Vancouver

Сообщений 21 страница 40 из 358

21

es ar abām par. Ja viss izdosies, tad paņemšu trešdienu brīvu un piektdienu gan jau kaut kā. Tapat jau majās negulētu un skatītos.

0

22

Super :) Man jau ar it kā sanāk FR val kavēt, bet es tāpat nekāda būtu uz tām lekcijām. Man pat liekas, ka es jau sākot ar pirmdienu būšu kā uz adatām :D Moš vēl Bumy uzjautāt par kādu nakti?

0

23

Skatoties par kādu nakti! :D
Es vispār jūtos kā atpalikusi, ar visu kas man tagad nāca virsū es visu atkal iekavēju! :D

0

24

bumerbmw написал(а):

Skatoties par kādu nakti! :D

Nu tad labāk jau no 4dienas uz 5dienu, tad ir izšķirošais - izvēles programma :) Ja tu tiktu, tas būtu ideāli, Bumy ;)

0

25

cravey написал(а):

Nu tad labāk jau no 4dienas uz 5dienu, tad ir izšķirošais - izvēles programma :) Ja tu tiktu, tas būtu ideāli, Bumy ;)

ok tik lūdzams labāk datumus pateikt, lai zinu kas man ir ieplānots tajos! :D

0

26

no 18. un 19.februāri - nakts no ceturtdienas uz piektdienu.

0

27

euuu. meitenes... Ja jūs apsolītos pievērsties slidošanai, un neatstāt mani "ārpus borta" ar jūsu grupiņas sarunām, es labprāt pievienotos... :) man 5dienas ir brīvas... :)

0

28

Paloma написал(а):

euuu. meitenes... Ja jūs apsolītos pievērsties slidošanai, un neatstāt mani "ārpus borta" ar jūsu grupiņas sarunām, es labprāt pievienotos... :) man 5dienas ir brīvas... :)

Jā, apsolāmies - vismaz es točna, jo gluži vienkārši es par neko citu tai brīdī domārt nespēšu kā tikai par Brī :D

Asnate ar teicās apdomāt, varbūt arī pievienosies no 18. uz 19. - vīriešu izvēles pr. ;)

0

29

hahaha, izklausās jau pēc ļoti qafīgas kompānijas, bet esmu gatava riskēt un uzticēties jūsu solījumiem. :D hm, tik es laikam kkur pēc 9iem varētu doties pie tevis.. tā kkā varētu sarunāt? Ja nu galīgi nē, tad var arī agrāk domāt moš.. :)

0

30

nu Palo, es jau ar pēc darba, kurš beigsies 20, tā ka pie cravey ap 21. Ja tu vēl vēlāk, es varētu darbā pakavēties un kopā ar tevi tad,jo tu droši vien cravey namu viena neatradīsi, a es droši vien, ka jau atradīšu. Lai gan no otras puses - es varu pati par sevi un cravey mos var tevi sagaidīt. Ta jau manīs.

Palo, nu es varu solīties piebremzēt ar qaf, bet es nesolos, ka no manas puses nebūs nekādu Sterian komentāru. Vienkārši kad redzu viņus abus, un ja vēl sagadās, ka viņi abi kopā uz ledus - pardon. Man mans Sterian fiks pa galvu dzīvo un es fiku balstu uz reāliem fakitiem - nu protams viss tas, ka viņi abi geji izdomājums mans - fantāzija, bet nu es balstu uz momentiem, video, intervijām, mūzikas izvelem, vietam - respektīvi - kāpēc bija tāda vai savādāka vieta, kā jūtas pēc tam un tā. Un man jau Tallinā visi rezul;ti un viss - sižets galvā veidojās. Un Olimpiādi vērojot noteikti arī veidosies, tāpēc noteikti būs kaut kādi mani komenti vai vismaz spiegšana. Bet parejā laikā es pilnīgi noteikti kritizēsu slidotāju tērpus... :D

0

31

nu, ja tu apsolies pacensties pārāk neaizrauties ar Sterian komentāriem, tad būs gan jau ok. :D vnk man pats fakts, ka vnk pašrocīgi pataisīt 2 cilvēkus par gejiem un fantazēt viskko par viņiem, ne pārāk patīk. :D bet apsolos es arī censties savaldīt savas emocijas. varbūt varam izbraukt uz kādu kompromisu. :D

Nu, man jauniešu mise parasti beidzas kaut kur ap pus9... :) pēc tās tad uzreiz bizot varu uz pieturu :) tāda tā doma bija :)

un tērpu kritizēšana - go ahead! :D

0

32

nū, tas jau tāpat, kā es tagad fantazēju par Gaby Espino un Jencarlos Canela, tieši tāpat es ar par Sterian fantazēju... o.O

0

33

Nu. jā. Bet... Ok, pardon, man vnk tas taisa starpību, kādas tās fantāzijas ir. Nu, dzimumi. :D nē, nu ok, es saprotu, ka viņiem varbūt gluzi pajāt, vienkārši es iedomājos sevi viņu vietā un man nepatiktu kas tāds. Nu, to jau vienreiz teicu. Lūdzu, tikai neuztver personīgi. Tās vienkārši manas domas tādas... :)
Un jā... Gaby un Jencarlos jau uzvedas tā, ka nekas neatliek, ka fantazē, un kad pastāstīji par tiem supernatural džekiem, ka viņi zin un joko un tā, tad arī ok daudzmaz... :) Vnk.. es nezinu, kā lai to paskaidro pat. Nu jā... :)

0

34

albalonga написал(а):

no 18. un 19.februāri - nakts no ceturtdienas uz piektdienu.

ņjā ar to būs problēmas sakarā ar to ,ka es tad neesmu rīgā! žēl protams, bet nu nevar;e;su jums ta šoreiz pievienoties!
skatos ka jums atkal tā pati saruna aizgājusi!
Labi, ka man personiski par visu ir po... un es ar visu pratiski varu samierināties! :D:D:D

0

35

Ņu man vienalga kā jūs sarunājat, varu aiziet uz pieturām pretim vai sagaidīt pie sevis :)

Vēl ko es iedomājos - moš taisam groziņu principu? Katrs paņem, ko vēlas ēst. Picai sametīsimies. Savādāk vienmēr sanāk, ka Alby gandrīz pa visu maksā. Tādas lietas kā baltmaizi es nopirktu un ar tējām un kafijām arī nodrošinātu.
Vai arī tad sarakstam šeit ko katrs grib un tad sadalam, ko katrs nopērk :)

0

36

nu, es ceļu toč neatceros no tās vienas reizes pirms aptuveni gada :D
Erm, ok, man tad pietiks ar picu. :D kāreiz tikko būs sācies gavēnis, varēšu tā kārtīgi pagavēt :rofl:  protams, pa 2 nedēļām var nokrist naudas pods uz galvas, bet es neietu tam pārāk ticēt vairs... :D

0

37

Okiņ, tad jūs te izdomājiet un uzrakstiet par to sagaidīšanu :)

0

38

Hm, klau, man šodien ienāca tāda doma prātā... tā kā slidošana ir naktī, pirms tam mēs kaut kādā brīdī varētu noskatīties to Il divo konci :rolleyes:  Ja jau būšu pie tevis... :D :rolleyes:

0

39

Un vispār šķiet vajadzēs daudz kafijas un melnās tējas (kā nu kuram ko :D )

0

40

aha

Lulu picai šobrīd šāds superpiedāvājums

2+2 komplekts
Lielā Desu un lielā Super Lulū pica + 2 x 1.25l Coca Cola, Fanta vai Sprite  14.99 Ls   

Šito mēs varēti ēst.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver