TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver


2010 Winter Olympic games, Vancouver

Сообщений 41 страница 60 из 358

41

hm, un cik mēs cilvēki būsim? (pardon, finansists un gabēns manī runā ļoti skaļi :D )
bet izklausās ok ^^

0

42

nu viena lietā pica atsevišķi maksā tik bik dārgāk un es nosponsorēšu picu. bez satraukumiem. Un par alkoholu ta jau nodomāsim

0

43

Pašlaik laikam 4, ja Bumy pievienojas :) Asnate man pagaidām neko nav atbildējusi, nākamnedēļ aizrakstīšu viņai un atgādināšu, laiks jau vēl ir :)

Par to picas komplektu izklausās okā :) Un Il Divo konci ar varēsim noskatīt, tik iespējams, ka būs portatīvajā jāskatās, jo DVD atskaņotājs man tur nedaudz gļukoja, savukārt lielais kompis neņem diskus pretī, tas man būš kādā brīvā brīdī jāpaskata ;) Ja nu vienīg var mēģināt netā novilkt, man šķiet es kaut kur redzēju.
Vēl doma - mēs varam sataisīt īstu daiļslidošanas nakti, varu savilkt kaut kādas labākās programmas no veciem labiem slidotājiem - Yagudins, Averbuhs/Lobačova, Peizerā/Anisina utt., tā teikt, lai noskaņotos :D

Hahhaha, es jau šodien FR val pasniedzējai teicu, ka nebūšu vismaz uz divām nodarbībām. Par laimi mēs tagad esam kopā salikti ar TOV1, tā ka kd būs pa divām dienām, jo šoreiz būs mutiskais un man nebūs jākavē. Bet kā jau es šodien smējos, tad laikam šajā gadījumā es arī eksāmenu laistu garām - sarunātu ar pasniedzēju :D

0

44

hm, tev videokasešu aparāts ir? Vienkārši man te tās agrāko laiku daiļslidošanas kasetes ir, varbūt kaut ko no tā varētu paķert un paskatīties ar :)

0

45

Paloma написал(а):

hm, tev videokasešu aparāts ir? Vienkārši man te tās agrāko laiku daiļslidošanas kasetes ir, varbūt kaut ko no tā varētu paķert un paskatīties ar :)

Ir, tā, ka droši ņem līdzi ;)

0

46

ok, tad kādu dienu pačekošu, kas tajās īsti ir, un izdomāšu, kuras paņemt līdzi! :)

0

47

Ideāli ;)

0

48

Karoče, paņemšu pa kādai 1984 un 1988 olimpisko spēļu kasetei! :D Jāpaskatās tik būs, kas īsti katrā iekšā. Kas jums vairāk interesētu? Es droši vien dejas gribētu. Jūs - večus?
alby varēs ievērtēt tērpus... :rofl:

0

49

Dejas un džekus jā :D Man it īpaši tas 1988.g. saista - tas mans dzimšanas gads  :P

0

50

hihihihi, oki :D

0

51

Paloma написал(а):

alby varēs ievērtēt tērpus...

ak dievs - lai uz tiem tērpiem skatītos, man vajadzēs alkoholu. :D

0

52

albalonga написал(а):

ak dievs - lai uz tiem tērpiem skatītos, man vajadzēs alkoholu.

es gandrīz aizrijos ar pomelo... :D

0

53

Men in tights - really, really tight tights :D Man ar kād glāzīt' vajadzēs :D

0

54

Olimpiskais pjedestāls :flirt:

http://www.rtve.es/imagenes/jpg/1265151866933.jpg

0

55

LTV7 sporta mājaslapā ir pirmie raidlaiki!!!!

Pāri SP:
15.02 pl. 15:50 - 18:00

Pāri LP:
16.02 pl. 15:40 - 18:00

Vīrieši SP:
17.02. pl. 15:30 - 18:00

Vīrieši LP:
19.02. pl. 15:30 - 18:00

0

56

Jēj, pāru LP redzēšu daļu vismaz - kādu pusi. :D Vīriešu SP diemžēl nē, jo man lekcijas ilgi 3dien... :( nu redzēs, uz beigām moš uzspēju, ja paveicas un ātri tieku prom no tikšanās ar Lursoft pārstāvjiem...

0

57

Pjedestāls gan skaists :]
Bet izskatās, ka lielo desaino vajadzēs jums ēst pašām, jo man aizvakar izskanēja uzaicinājums uz lielo apaļo jubileju 18.feb. vakarā, un uz pēdējo vilcienu, kas iet 22.20, neizdosies paspēt.
Atkal alby nevarēšu atdot QAF grāmatu. Pfff.
Bet līdz nākamajai reizei apsolos iemācīties uzcept kaut ko garšīgu un paņemt līdz ;)

0

58

Nu njekas gan jau ;) Netā būs tiešraides, tad tu ar mums vismaz telepātiski varēsi skatīties :D

0

59

:'(

žēl, asnīt... :D

0

60

*īsi atviegloti nopūšas* Tikai neuztver personiski, etansy - tas vairāk kā joks. :rofl:  Vnk doma par atrašanos kopā ar veselām TRĪS qafomānēm mani biedē. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver