TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver


2010 Winter Olympic games, Vancouver

Сообщений 61 страница 80 из 358

61

:D

0

62

Paloma, man ir veseli trīs fandomi, no kuriem Tev vajadzētu baidīties :D :D :D

Отредактировано etansy (11.02.2010 19:10)

0

63

hahaha, jā, Palo. Ja etansy būtu, mēs kādā brīdī noteikti nonāktu līdz J2. Tad pat cravey ir garlaicīgi... :playful:

0

64

albalonga написал(а):

Tad pat cravey ir garlaicīgi... :playful:

:D J2 sarunas tāpat būs, ja Bumy pievienosies :D Tā ka, Palo, tu nebūsi viena, jo tagad jau J2 sarunas pārspēj QAF sarunas :D

0

65

Yay, tas visnotaļ priecē, ka es nebūšu vienīgā, kurai vismaz J2 sarunas nebūs pārāk aizraujošas. :D

0

66

:D Es vispār būšu nervu kamols tajā naktī... Vispār kā nākamā nedēļa nāk tuvāk, es palieku arvien nervozāka  :confused:

0

67

Vsjo, ja uzvarēs Pļuščis vai Čans, tad pasaulei tiešām beigas...
http://community.livejournal.com/fsnews … ml?#cutid1

Jā, aizmirsu pierakstīt, pirms Olimpiskajām spēlēm daiļslidošanā ir jau pirmais skandāls - viens amerikāņu tiesnesis izsūtījis e-pastus pārējiem tiesnešiem, lai tie stingrāk vērtē Eiropiešu prezentāciju, t.s., programmu māksliniecisko pusi. Karočen, viss iet uz to, ka jāuzvar kādam, kas nav Eiropietis, bet gan visticamāk Amerikānis vai Kanādietis... :angry:

0

68

bē. kā man riebjas tā visa politika. Mēs tāpat zinām, ka mūsu zēni ir vislabākie...

0

69

mjam, politikas jaukšana šādās lietās ir vienkārši pretīga.... nav ko teikt... FUJ.

0

70

Izlasīju to rakstu, un piedodiet atvainojiet, bet ja tiešām daiļslidošanas nākotne ir tādi kā viņš, tad man paliek bail. Nē, protams, ka ir svarīga interpretācija un, protams, ka koncentrēšanās lecieniem atstāj mazāk vietas papildus elementiem, BET - ja visi vīrieši tagad sāks tā darīt, uz to likt akcentu un neviens vairs neleks 4kāršos? Tā jau būtu smaga degradācija, man šķiet...

0

71

Paloma написал(а):

piedodiet atvainojiet, bet ja tiešām daiļslidošanas nākotne ir tādi kā viņš, tad man paliek bail.

Tapē jau rakstīju, ka pasaulei gals klāt  :confused:  Manuprāt četrkāršie lēcieni ir vienīgais, kas atšķir vīriešu daiļslidošanu no sieviešu. Savādāk, tik pat labi var visus kopā likt, šķirbas nekādas nebūs...

0

72

cravey написал(а):

Manuprāt četrkāršie lēcieni ir vienīgais, kas atšķir vīriešu daiļslidošanu no sieviešu. Savādāk, tik pat labi var visus kopā likt, šķirbas nekādas nebūs...

nu tik traki man arī nešķiet, tomēr vīriešiem viss tā spēcīgāk izskatās, bet jā... bez 4kāršajiem lēcieniem zūd kaut kāda daļa tā īpašā sacensību gara, 4kāršie galu galā ne katram ir pa spēkam!

0

73

Šonakt 03:50 pa LTV7 un LTV1 atklāšanas ceremonijas :) Uztāšoties arī Selīna Diona ;) UUUUnnnnnn

STEFANS NESĪS ŠVEICES KAROGUUU!!!!!  :jumping:

0

74

u=jē/

0

75

3:50... ģeniāli. :D ek, šīs "burvīgās" laika zonas...
Gribētos gan to redzēt, bet šobrīdējā ģimenes situācijā vēl tādu ārprātīgu izgājienu atļauties nevaru. :D
Mjam, un no slidošanas es ar redzēšu tikai vīriešu izvēles pie tevis, cravey. Nu, vismaz tik tālu, cik biji ielikusi programmu.

0

76

Sāra Maklolina ("In the arms of an Angel" dziesmas autore un izpild.) ierakstījusi jaunu dziesmu speciāli Olimpiskajām spēlēm " One dream". Un jauks pārsteigums, sporta veids un tā pārstāvji, kas ir dziesmas backgroundā ir tieši daiļslidošana un daiļslidotāji  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xJMaDxjjc6s[/youtube]

Laisačeks izskatās burvīgi  :flirt:

0

77

wow, cik skaists klips! :love:  un - tur uz sekundi parādīja jagudinu! :love:

0

78

Vau, nemaz nebiju pamanījusi, ka šīs ir 21. Ziemas Olimpiskās Spēles :crazyfun:  DIVDESMIT PIRMĀS!!! Tai jābūt labai zīmei :crazyfun: JĀBŪT!!!!

0

79

Nākamie jau pieejamie raidlaiki :)

Oriģinālā deja:
22.02. pl. 16:00 - 18:00

Izvēles deja:
23.02. pl. 15:20 - 18:00

Sievietes SP:
24.02. pl. 15:40 - 18:00

0

80

o.O k-k-k-kāpēc brīvdienās nav??? Nu šitā tak nedrīkst! :'(  rāda tieši tad, kad man mācības... Nu uz izvēles deju vēl naivas cerības ir....

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » 2010 Winter Olympic games, Vancouver