TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne

Сообщений 21 страница 40 из 496

21

Palo, tad tu jau vari sākt krāt naudiņu 2012. gada martam, jo tad mums ofic jābrauc uz Nicu, jo tur būs Pasaules čempis :glasses:

Alby, biļešu cenas frankos vari šeit redzēt:
http://www.euroskate2011.com/en/tickets

Biļešu cenas ir dārgākas, jo viņi pārdod dienu biļetes, nevis konkrēta slidojuma biļetes. Ideāli būtu, ja mēs dabūtu biļetes uz 27. un 29.01 - tikai uz džekiem. Pārējos reniņos redzētu.

Ar nokļūšanu ir tā, ka visizdevīgāk jau ir vispirms nokļūt līdz Ženēvai. Vislētāk ir ar airbaltic līdz Stokholmai un no Stokholmas līdz Ženēvai ar easyjet. Kopējā cena vienā virzienā 76eur (lidojumi vienā dienā). Atpakaļ varētu lidot 31.01 tapat, no Ženēvas līdz Stokholmai un no Stokholmas līdz Rīgai (kopā apm 87eur). Tikai tur laikus nesanāk savienot un viena diena jāpavada Stokholmā, bet tas būtu sū**, ja pa lēto biļetes var dabūt.

Nu tad tā, avio plus pasākuma biļetes kopā maksā 115 + 76Ls (men SP + pairs LP+women LP+menLP)=191Ls

Tad vēl jāatrod dzīvošana. Neesmu čekojusi kādas hosteļiem cenas ir. Bet tas būs visdārgākais. Viens varians ko atradu, no cilvēka uz 4 naktīm 80Ls. Nu tātad rupji rēķinot jārēķina, ka par visu visu kopā arī par ēšanu, apm 460Ls. Tas ir ja brauc 26.01 turp un 30.01 no Ženēvas izlido uz Stokholmu. Plus vēl apm 70 eiro vilciena biļetes līdz Bernei (turp-atpakaļ).

Lēti jau nav.

0

22

nu jā - smagi, smagi. Nez. Cik ātri man jāpieņem lēmums? Ev, a tu vai ta jau Rīgā būsi vai arī uz Berni no Čamberī???

Nu man atkal darbā tur visādi draudi, reorganizācija no 1.janvāra. Baisi. Ja tas viss nebūtu, tad jau būtu mierīgāk. Jo naudiņu jau līdz tam laikam var pakrāt kaut kā ar visu to, ka apkures rēķini būs astronomiski.

0

23

cravey написал(а):

Palo, tad tu jau vari sākt krāt naudiņu 2012. gada martam, jo tad mums ofic jābrauc uz Nicu, jo tur būs Pasaules čempis

Kā jau teicu - naudā nav problēma. Problēma ir tajā, ka no janvāra līdz maijam es teju dzīvošu darbā :D Bet es turēšu īkšķus no šejienes un ceru, ka jūs tiksiet, jābūt pārstāvjiem no LV ar burvīgo banneri! :)

Alby, ceru, ka tev viss būs ok darbā!!

0

24

Alby, ja neesi droša par nākotni - neskrien. Nekur jau viņi nepazudīs, kā jau teicu, labak krājam Nicai naudiņu :) Tur divtik vajadzēs, divtik ilgāk jākrāj. Es Vēl tai laikā Chambery būšu, ja nu kas, moš tik uz pāris dienām aizšaušu, ta redzēs. A varbūt vispār nē, redzēs kā man te pašai ar naudām ies.

0

25

baac juus rakstat ka esat studenti bet kur juus nemat taadu naudu ka varat saakt domaat par braukshanu uz Berni!!!!

es pat tagad dziivojot Anglijaa nedriikstu veel domaat par tadu sapni kaa reiz aizbraukt uz chempi, kaut ari nauda tik daudz buutu............

bet es vismaz ceru ka pa TV redzeshu.

0

26

laila написал(а):

baac juus rakstat ka esat studenti bet kur juus nemat taadu naudu ka varat saakt domaat par braukshanu uz Berni!!!!

Nu es par Berni atļaujos sapņot tikai tapē, ka pašlaik netālu Francijā atrodos un man nokļūšana turp ir daudz lētāka un ātrāka, turklāt ja to vēl varētu apvienot ar mājās braukšanu, tad man atpakaļceļā nekādu naudu nenākas zaudēt. Ja būtu iekš LV tad arī neatļautos sapņot.

Btw, 2012. gada EČ būs Šeffīldā, UK - lieliska iespēja tev arī šo pasākumu nobaudīt :)

0

27

oho jopcik Sheffilied tak tepat man blakus!!!!

Paldies!!!!!!!! par labaam zinam :)

0

28

cravey написал(а):

Btw, 2012. gada EČ būs Šeffīldā, UK - lieliska iespēja tev arī šo pasākumu nobaudīt :)

O wow šito gan offic būs jābrauc. Par Berni vēl īsti nezinu. Iekrīt viens cits nozīmīgs notikums. Un uz to vienkārši nevaru nebūt. Skatīšos kā sanāks, bet esmu nobriedusi par braukšanu. Es vienkārši dievinu Šveici. Tik skaista valsts  :love:

0

29

laila написал(а):

oho jopcik Sheffilied tak tepat man blakus!!!!

Ņu re ;)

0

30

Interesanta programma, bet laikam jau tas ir labi, ka viena diena pa vidu brīva večiem

Un tātad - Bernē ir CET, bet Rīgā ir CET + 1 - tā, ka pielieiet visiem laikiem klāt vienu stundu un dabūsiet mūsu laiku...

Es jau veiksmīgi izprasīju ceturtdienu sev brīvu. Sedešu visu dienu un skatīsos vīriiešu īso programmu un pēc tam pāru izveles. Sestdien strādaju, bet vīri izveles programmu vakarā slidos un tas ir ideali - redzēšu. LTV cik sapratu saks tik no trešdienas rādīt, Eurosport rāda tenisu Australian Open, ta ka no ta maza jēga. Ko nerādīs pa tv, varēs netā noķert. Naks laiks, likšu linkus.

ScheduleDate Time /Event
Sunday, January 23 1st Official Practice
Monday, January 24 12:00 h Ice Dance, Preliminary: Free Dance
16:00 h Men, Preliminary: Free Skating

Tuesday, January 25 10:00 h Ladies, Preliminary: Free Skating
Wednesday, January 26 14:30 h Ice Dance: Short Dance
18:30 h Opening on Ice
19:30 h Pairs: Short Program
Thursday, January 27 14:00 h Men: Short Program
19:30 h Pairs: Free Skating
Friday, January 28 14:00 h Ladies: Short Program
19:15 h Ice Dance: Free Dance
Saturday, January 29 13:00 h Ladies: Free Skating
18:30 h Men: Free Skating
Sunday, January 30 14:30 h Exhibition

0

31

1 Viktor PFEIFER (D) AUT 1               
Manuel KOLL AUT 1 S               
2 Mikhail KARALIUK BLR 2               
3 Jorik HENDRICKX BEL 3               
4 Kevin VAN DER PERREN (D) BEL 3               
5 Damjan OSTOJIC BIH 4               
6 Georgi KENCHADZE BUL 5               
7 Michal BREZINA (D) CZE 6               
8 Tomas VERNER (D) CZE 6               
Pavel KASKA CZE 6 S               
9 Justus STRID DEN 7               
10 Viktor ROMANENKOV EST 8               
11 Valtter VIRTANEN FIN 9               
Bela PAPP FIN 9 S               
12 Florent AMODIO (D) FRA 10               
13 Brian JOUBERT (D) FRA 10               
14 Alban PREAUBERT (D) FRA 10               
Chafik BESSEGHIER FRA 10 S               
Romain PONSART FRA 10 S               
15 Peter LIEBERS (D) GER 11               
16 Denis WIECZOREK GER 11               
Christopher BERNECK GER 11 S               
Paul FENTZ GER 11 S               
Franz STREUBEL GER 11 S               
17 David RICHARDSON GBR 12               
Matthew PARR GBR 12 S               
18 Tigran VARDANJAN HUN 13               
Marton MARKO HUN 13 S               
19 Maxim SHIPOV ISR 14               
20 Paolo BACCHINI (D) ITA 15               
21 Samuel CONTESTI (D) ITA 15               
Fabio MASCARELLO ITA 15 S               
Paul Bonifacio PARKINSON ITA 15 S               
22 Saulius AMBRULEVICIUS LTU 16               
23 Kim LUCINE MON 17               
24 Boyito MULDER NED 18               
25 Maciej CIEPLUCHA POL 19               
26 Zoltan KELEMEN ROU 20               
27 Artur GACHINSKI (D) RUS 21               
28 Konstantin MENSHOV (D) RUS 21               
Zhan BUSH RUS 21 S               
Sergei VORONOV RUS 21 S               
29 Jakub STROBL SVK 22               
30 Javier FERNANDEZ (D) ESP 23               
31 Javier RAYA ESP 23               
32 Kristoffer BERNTSSON (D) SWE 24               
33 Adrian SCHULTHEISS (D) SWE 24               
Alexander MAJOROV SWE 24 S               
34 Laurent ALVAREZ (D) SUI 25               
35 Moris PFEIFHOFER SUI 25               
36 Stephane WALKER SUI 25               
Tomi PULKKINEN SUI 25 S               
Mikael REDIN SUI 25 S               
37 Ali DEMIRBOGA TUR 26               
Engin Ali ARTAN TUR 26 S               
Kutay ERYOLDAS TUR 26 S               
Muratcan KAYABAS (*) TUR 26 S               
38 Anton KOVALEVSKI (D) UKR 27               
Dmitri IGNATENKO UKR 27 S               
Stanislav PERTSOV UKR 27 S               

 
(Tiem, kam galā S ir aizvietotāji. Diemžēl neviens latvietis šogad nepiedalās, bet pajutīsim līdzi Lietuvju puisim un arī igauņiem. )

0

32

Mani komenti - Frančiem Flo ir pirmais numurs un Yannika nav pat rezerve, kas nozīmē, ka ļoti iespejams viņs vispār ir aizgajis. Lai gan neko neesu dzirdējusi. Žēl, ļoti žēl, labi ka vismaz nofočejāmies ar viņu.

Par Spānijas abiem Javjeriem jāfano. Par vienu jo īpaši.

Kevuška būs - urrā.

Voronovs ir rezervistos un abi jaunie krieviņi dodas uzbrukumā. hip-hip-urrā.

0

33

Tā, es īsti nesapratu, kad tad īsti sākas :D kas ir tie "Preliminary"? Un kas ir tas, kas šodien ir? :D

0

34

Palo, tiem, kuriem ir klāt D burti - tie ir direkt un uzreiz automātiski piedalās čempī. Tiem, kam ir S burts - ir rezervisti - ja kāds no viņu valsts izstājas. Pārējie, kuriem nav neviena burta, ir jāslido izvēles programma, lai pierādītu, ka viņiem ir un viņi var un tikai tad viņūs pielaiž pie čempja - tā es sapratu. Ja ko galīgi nepareizi - cravey palabos.

0

35

LTV7 sola šādu programmu

Trešdiena, 26.janvāris

15:30
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Dejas. Īsā programma. Tiešraide no Bernes

21:55
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Īsā programma pāriem. Tiešraide no Bernes

  Ceturtdiena, 27.janvāris

15:00
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Īsā programma vīriešiem. Tiešraide no Bernes

19:30
MHL Jaunatnes Hokeja Līga. HK "Rīga" - Jekaterinburgas "Avto" Skaties tiešraidi arī internetā

21:50
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Izvēles programma pāriem. Tiešraide no Bernes

  Piektdiena, 28.janvāris

15:00
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Īsā programma sievietēm. Tiešraide no Bernes

20:00
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Dejas. Izvēles programma. Tiešraide no Bernes

  Sestdiena, 29.janvāris

14:00
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Izvēles programma sievietēm. Tiešraide no Bernes

19:20
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Izvēles programma sievietēm, 2.daļa. Tiešraide no Bernes

20:00
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Izvēles programma vīriešiem. Tiešraide no Bernes

  Svētdiena, 30.janvāris

15:30
Eiropas čempionāts daiļslidošanā. Paraugdemonstrējumi. Tiešraide no Bernes

0

36

Eurosport uzrāda šādu programmu (te viena stunda jāatņem lai mūsu laiku dabūtu, cik saprotu)

Trešdien

16:30Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн (180мин)

22:10Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Короткая программа Пары (140мин)

Ceturtdiena

16:00Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Мужчины Короткая программа (255мин)

20:45Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Произвольная программа Пары (225мин)

Piektdien

16:00Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Женщины Короткая программа (240мин)

21:30Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Произвольный танец (180мин)

Sestdien

Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Произвольная программа Женщины (105мин) (Atkārtojums)

22:30Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Произвольная программа Мужчины (120мин)

Svētdien

21:00Фигурное катание
Фигурное катание: Чемпионат Европы. Берн - Показательное выступление (120мин)
)Atkārtojums)

0

37

albalonga написал(а):

Ja ko galīgi nepareizi - cravey palabos.

Alby, viss ir pareizi :D Pati labāk nebūtu izstāstījusi :D

0

38

Tiem, kas vēlas netā skatīties - http://tv-tube.ru/ Ceru, ka man negļukos baigi, ja nē, tad šogad palikšu bez Eiropas čempja :(

0

39

cravey написал(а):

Ceru, ka man negļukos baigi, ja nē, tad šogad palikšu bez Eiropas čempja

Nu cerams. Man ceturtdien brīvdiena un pie manis būs veca draudzene (cravey, es tev par viņu stāstīju). Agrāk viņa ļoti fanoja par daiļslidošanu vēl skolas laikā. Tā nu trešdien iesim uz teātri un tad ceturtdien slidošana.

0

40

Ceru, ka man ies normāli tas links! Un tāds besis, ka es pat laika ziņā daļu varētu redzēt - vismaz deju un vīriešu izvēles programmu! BET - man nav sasodītās televīzijas, jo mūsu interneta provaideris kā sola tā sola, ka būs viņiem arī TV mūsu mājā... :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne