TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne

Сообщений 1 страница 20 из 496

1

Oficiālā mājaslapa jau ir pieejama :)
http://euroskate2011.com/en/event

Nākamgad čempionāts norisināsies no 25. - 30. janvārim!

Paldies Alby par live stream infu :)

0

2

Simbolika :)
http://euroskate2011.com/images/euroskate2011.png

0

3

Es tiešam uz šito gribu! Gribu un vis jāskatās kā ar lidmašīnas biļetēm un tad redzēs. :canthearyou:

0

4

Inetux написал(а):

Es tiešam uz šito gribu! Gribu un vis jāskatās kā ar lidmašīnas biļetēm un tad redzēs. :canthearyou:

O super ;) Man jāskatās kā ar mācībām tai laikā būs :)

0

5

Es arī ļoti gribu! Kā šogad aizbraucu, tā tagad vairs pa TV skatoties nepietiek..  :dontknow:

cravey написал(а):

Man jāskatās kā ar mācībām tai laikā būs

Šogad biju nekārtīga studente, un sarunāju ar pasniedzējiem citus eksāmenu laikus, lai varētu tikt...  :no:

0

6

Siikaa написал(а):

Kā šogad aizbraucu

Tev ir kaut kur kādi tavi bilžuki no Tallinas, ko mēs ar varētu paskatīt? :)

Siikaa написал(а):

Šogad biju nekārtīga studente, un sarunāju ar pasniedzējiem citus eksāmenu laikus, lai varētu tikt...  :no:

Man no skolas atkarīgs, ļoti iespējams, ka nākamgad mācīšos citur, līdz ar to jāskatās kā tur būs ar eksāmeniem. Katrā ziņā es gribētu tikt uz Berni, vai arī vismaz uz Trophee Eric Bompard Parīzē :)

0

7

cravey написал(а):

Tev ir kaut kur kādi tavi bilžuki no Tallinas, ko mēs ar varētu paskatīt?

Man ir diezgan daudz bilžu, dažas no apbalvošanas ceremonijas pat ļoti labas sanāca... Ja kāds man pastāstīs, kā var sararotās bildes pievienot, lai citi varētu tās novilkt, labprāt padalīšos!  8-) 

Es atkal naivi ceru, ka nākoša gada sesijā būs mazāk eksāmenu un tad es varētu mēģināt tikt... :) Lai gan pēc datumiem studentiem laikam izdevīgāka tieši ir Trophee Eric Bompard!  :sceptic:
Nu to vai vispār kaut kur tikšu, varēšu redzēt tikai pēc kāda laiciņa..  :dontknow:

0

8

Siikaa написал(а):

Man ir diezgan daudz bilžu, dažas no apbalvošanas ceremonijas pat ļoti labas sanāca... Ja kāds man pastāstīs, kā var sararotās bildes pievienot, lai citi varētu tās novilkt, labprāt padalīšos!  8-)

Iezīmē visas bildes, kuras gribi ievietot arhīvā (vai arī izvēlies opciju select all) un tad no vienas uz bildēm uzklikšķini ar labo peles taustiņu un izlvēlies opciju add to archive. Tad OK, un tad gaidi kamēr saarhivēs.
Jeb arī vari izveidot albūmu i-netā :) Man piem bilžuki stāv Inboxā. Ja tev ir inbox e-pasts, tad tur foto sadaļā vari izveidot arī savu galeriju un ielikt labākās bildes :)

Tev kādu slidotāju izdevās arī noķert un nofotogrāfēties kopā? ;)

0

9

cravey написал(а):

Tev kādu slidotāju izdevās arī noķert un nofotogrāfēties kopā?

Ar draudzeni kopā satikām Georgu Urbasu un mazo spāni Havjeru, bet tā kā viņi abi tad iesildījās skrienot pa arēnu.. netraucējām.... Mēs kautrīgas meitenes..  :rolleyes:

Pievienoju dažas bildes: http://foto.inbox.lv/aijaa87/Dailjslido … linaa-2010

Ja, kāds no slidotājiem īpaši interesē, varu pievienot vēl bildes, jo centos nobildēt vismaz visu slidotāju programmas sākumu un beigas..  :)

0

10

Awww, atmiņas :)
Es tagad varu izblamēties, bet vai jūs esat tās meitenes, kas aiz mums sēdēja :blush: ? :D Vnk vieta, no kuras bildēts izskatās tā pati, kur mēs sēdējām, tik biken augstāk :D

0

11

Jap.. tieši tās.. es biju tā nekaunīgā meitene, kas ar plakātu gribēja nobildēties!!!  :yep:

0

12

Bāc, man tai laikā būs valsts eksāmens. Būs vien jāgaida, kad jamie uz Rīgu atbrauks ;)

0

13

Siikaa написал(а):

Jap.. tieši tās.. es biju tā nekaunīgā meitene, kas ar plakātu gribēja nobildēties!!!  :yep:

Nu re, :D A tev i tā bilde ar to plakātu?  :crazy:

etansy написал(а):

Bāc, man tai laikā būs valsts eksāmens. Būs vien jāgaida, kad jamie uz Rīgu atbrauks ;)

Iečeko šamajo tēmu  :playful: :
http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic.php?id=4550

0

14

cravey написал(а):

A tev i tā bilde ar to plakātu?

Ir gan.. pievienoju inbox galerijā.. :)

0

15

Siikaa написал(а):

Ir gan.. pievienoju inbox galerijā.. :)

Awwww :D Un vēl tas aizmugurē - going for Gold :flirt:  Es nevar, vot kā gribētos laiku pagriezt atpakaļ  :disappointed:

Mes tagad nākošnedēļ vai kaut kad Lieldienu brīvlaikā taisamies pie manis satikties uz daiļslidošanas vakaru - tu tiktu? Es Rīgā, Imantā dzīvoju :)

0

16

Es domāju, ka jā... cerams, ka tikai tas nebūs 30.martā, jo tajā dienā gan netieku, bet pārējos vakarus gan esmu brīva un labprāt piedalītos  :yep:

0

17

Siikaa написал(а):

Es domāju, ka jā... cerams, ka tikai tas nebūs 30.martā, jo tajā dienā gan netieku, bet pārējos vakarus gan esmu brīva un labprāt piedalītos  :yep:

Ne ne, 30. marts tas noteikti nebūtu, tad es pati vēl skolā :) Ne ātrāk kā 1.04. Bet es atvēru speciālu tēmu šim pasākumam :)
http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic.php?id=4832

0

18

Kurš vēl bez Inetux apsver domu par braukšanu?

0

19

cik dārgas ir biļetes un cik varētu izmaksāt apmēram visas viesnīcu lietas un aviobiļešu lietas? Nu tā apmēram. Ir tā, ka it kā varētu, bet ar naudas lietām iet grūti. Tūlīt portatīvo pirkšu uz ko visi iekrājumi aizies. Un nākotne īpaši rožaina nesolās.

0

20

Es tikko aptvēru, ka man, ja ne uz visu dzīvi, tad uz ilgu laiku iespējams piiilnīgi atkrīt jebkādas iespējas tikt uz šiem čempjiem. Un nevis naudas dēļ, šis faktors kāreiz varētu būt mazāk svarīgs. Bet janvārī-maijā man vienkārši nebūs laika. Es pat nez, vai tv/datorā noskatīties. Uhhhh... :s

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne