TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne

Сообщений 441 страница 460 из 496

441

Awww, Inetux, tavs paraksts  :love:

0

442

jej, paraugdemonstrējumi sākas.

0

443

Yuu, es te skatos, pa igaunīš kanālu :)
http://live.err.ee/etv

0

444

albalonga написал(а):

t Pasaulē. Bet tomēr tehnikas viņam vel pietrūkst un vēl jāmācās, jāmācās.

Viņš vēl ir jauns.. nākošgad jau būs dabūjis izturību klāt un es domāju leks arī 4 apgriezienlecienus un būs Eiropas lielā zvaigzne.. :)

albalonga написал(а):

Tomašs - ja viņš slidošanu uztvertu nopietni, viņš varētu atkal uzvarēt, bet šķiet, ka viņš nu jau slidinās slidināšanās pēc

Tomaš pagājušo gad, ja nemaldos beidza universitātē bakalaurus, tā kā no šī gada viņš ir pilnas slodzes slidotājs.. :)

Bet es laikam kļūšu par foruma ļauno dalībnieci, jo pateikšu, ka man Tomaš patika labāk par Kevinu.. un es ļoti priecājos, ka šogad pirmās trīs vietas ieguva sportisti, kas ir savstarpēji draudzīgi, jo to pacilājošo atmosfēru varēja tik labi just.. tādas nebūtu, ja trešā vieta būtu Kevinam.. :)

0

445

Awwww Daft Punk Brī izpildījumā :love: Es ar btw pa LTV7 skatu :D, kā reiz tieš uz Brī aizgāja strīms :playful: , jo igaunīši man pārtrūka.

0

446

Siikaa написал(а):

Tomaš pagājušo gad, ja nemaldos beidza universitātē bakalaurus, tā kā no šī gada viņš ir pilnas slodzes slidotājs..

Tā īsti neizskatījās. Un arī par sīgada Grand Prix finālu runājot - tā neizskatījās, a viņš ir pilnas slodzes daiļslidotajs.

Siikaa написал(а):

Bet es laikam kļūšu par foruma ļauno dalībnieci

LOL, nu ja, kādam jau vajadzeja būt ļaunajam.

Ev, a paraugdemonstrējumos tikai pirmā četras vietas. Negaidīti. To tik šveicieši tā, vai tagad vispār tā?

Un jaukta kārtībā slido. Brī jau sākumā ielikuši. Jokaini. Un bia neparasti, ka Stefs sākumā visus sauca uz ledus. Bet mīlīgi. Stefs izskatījās pohains, arī Flo. Ar Brī jau nekad nekas nav skaidrs.

Stefa Vilhelms Tells vienmēr dievīgs, pat kad viņš gāžas un ir pohains.

Patiesībā cerēju, ka Brī paraugdemonstrējumos ko janu varētu parādīt, bet atkal Aerodinamics, lai gam patīk protams.

Cik zinu, tad paraugdemonstrējumu finālu veidoja Salome Brunner.

0

447

Stefs vispār esot tur reāli tusējies pa arēnu, sevišķi kad viņam īpaši patika programmas un slidotāji. Tādi vismaz pirmo komenti netā no tiem, kas klātienē bija čempī.  Te Javier izvēles programma, bet ar Stefa iestarpinājumiem, kuram ļoti patika tusēties pie K&C un sveikt slidotajus.

YOU CAN SEE STEPH IN THIS VIDEO AT 1:11, 2:16, 3:45, AND 4:20 IT IS WONDERFULLY HILARIOUS

0

448

cravey написал(а):

Awwww Daft Punk Brī izpildījumā

Es no sākuma gribēju kaut ko jaunu redzēt, bet man tādu sentimentu šī programma uzsita, ka vienkārši super... :)

albalonga написал(а):

To tik šveicieši tā, vai tagad vispār tā?

Cik sapratu tad laikam sveicieši grib saīsināt pārraides ilgumu.. tāpēc tā.. :O

albalonga написал(а):

Tā īsti neizskatījās. Un arī par sīgada Grand Prix finālu runājot - tā neizskatījās, a viņš ir pilnas slodzes daiļslidotajs.

Nu tā viņš apgalvoja vienā intervijā... varbūt viņš uz grand prix bija saguris, bet tagad būs pieradis pie slodzes un būs labāk.. :)

0

449

oho, Jamals

0

450

LOL, Kens un Brbija.

Man Yuko un Sasha patika stipri labāk.

Flo nabags reāli pagirains, bet malacītis. hihihi.

Kerri bija interesanti un pilnīgi atkal tād simbolisms, ka bail.

Visa programma no nopietnā uz jautro aizgaja - tā viss laikam saplānots.

0

451

Sāra Slido Ameliju un Caro slidoja pie Gossip. Es stāvā sajūsmā.

0

452

Tipa, kad Sāra uzvareja un pjedestāls un pacela karogu, Šveices karodzīņš bija pavisam maziņš kaut kur izraksts. Izskatījās, ka sveicieši bija pārliecināti, ka tāpat no šveices neviens neuzvarēs un nebija gatavi.

0

453

albalonga написал(а):

Izskatījās, ka sveicieši bija pārliecināti, ka tāpat no šveices neviens neuzvarēs un nebija gatavi.

Pff, manās acīs Šveicieši daudzejādā ziņā izgāzās organizatoriskā ziņā :sceptic:

0

454

LOL, Tomaša pufaika tika Brī iešķiebta, kad čempioni vel devās uz bildi. hihihi.

0

455

Ak, dievs, nu tas viss ir pagajis. Es tik skumja. Un līdz martam liekas tik tālu. Fuck.

0

456

LOL. Karoč krievi jau uzrakstījuši, kas notika Flo un braiena istabiņā pirms LP. Es no smiekliem gandrīz no dīvāna izkritu. Galvenais tiešam ir ļoti viegli iztēloties, ka kaut kas tāds ir noticis. Nav slash (vismaz ne lielāks slash, kā šitas apskāviens), tapēc postpsju te

Название : "А нужны ли мне дети?!")))
Автор :elisir_d_amore
Категория : Humour
Рейтинг : G
Пэйринг : Жубер/Амодио
Предупреждение : Автор бредит.
От автора: Я всё вру.

Свернутый текст

- Брайн, Брайан, ты что там делаешь?
Фло стоит возле дверей ванной.
- Моюсь.
- А ты долго ещё?!
- Нет.
- Нуууу сколько?!
- Пять минут.
Фло отходит, садится на кровать. Несколько раз подпрыгивает, качает ногой. Встаёт, подходит.
- Брайн, Брайан, ты меня слышишь?
- Да.
- Хорошо прямо слышишь?
- К сожалению.
- А ты плавать умеешь?
- Да тут неглубоко.
- Нет вообще умеешь?
- Да.
- А я нет.
Из- за дверей доносится сдавленный смех.
- Сочувствую. Не набирай полную ванну.
- А ты скоро?
- Если ты перестанешь болтать, скоро.
Фло глубоко по- детски вздыхает. Отходит, потягивается и вдруг бросается обратно к дверям ванной. Приникает всем телом.
- Брайн, Брайан... А ты умеешь дьявольски хохотать?
В ванной что- то падает.
Брайан спокойно:
- Что?
- Ну вот так!
Фло дьявольски хохочет.
- Умеешь?!
- Нет.
Дверь открывается и Фло чуть не падает, цепляется Брайану за талию, за ногу и вообще за что попало.
- Ой, Брайан! Ой, извини! Я кажется схватился!... Прости меня , прости!
- Ладно.
- Точно простишь, точно???!!!
- Да. Если ты уже отпустишь.
- Ой, извини... Ой, не могу!... Ой, ну ведь смешно?!... Всё, Всё!... Ой, ну вообще! Ты такой: А!... А я такой: Хвать!... А ты такой...
- Всё.
- Ну и ладно. Ты уже ложишься?
- Да.
- А я пойду помоюсь.
- Счастливо.
- Возьму- ка я полотенце... Тапочки сейчас надену... Пижамку найду... Гдеее же тыыы моя пижамка?!... Брайан ты не видел?
- Нет.
- Точно не брал?
- НЕТ.
Брайан ложится, закутывается в одеяло, закрывает глаза.
- Брайн, Брайан... А тебе холодно?
- Да.
- Это потому что ты старый  и поседеешь раньше времени!
Брайан открывает глаза.
- Это моя мама так говорит! От холода кости ломит! И я с тобой поседею раньше времени!
Брайан закрывает глаза.
- Вот моя пижамка! Брайн, Брайан... А ты пробовал лизать лёд на катке?
Брайан не открывая глаз:
- Ты, я так понимаю пробовал.
- Хочешь попить?
- Я хочу спать.
- А попить?... Лёд он невкусный. И в нём волосы.
Брайан открывает глаза:
- Что в нём?
- Я не знаю... Волосы!
- Чьи?
Фло садится на край кровати Брайана, комкает в руках пижамку.
Страшным голосом:
- А вдруг... Лёд делают из человеческих остатков!
- Каких остатков?... Может быть останков?
- Да какая разница!
Фло машет на Брайана пижамкой и попадает ему в глаз пуговицей.
Брайан спокойно:
- Фло. Иди мойся.
Фло почти падает на него.
- Ой! Ой! Ой, тебе больно?! Тебе больно, да?! Где тебе больно?! Дай посмотрю! Дай! Дай!... Я никогда не видел как вытекает глаз!
Брайан садится, встаёт, идёт в ванную.
- Брайн, Брайан! Так нечестно!... Сейчас моя очередь!!!
Фло запрыгивает Брайану на спину, весело машет ножками.
- А давай играть! в "Мой маленький ишачок" или в "лампочку"!
Брайан наклоняется над раковиной и промывает глаз, Фло продолжает висеть у него на спине. Брайан поднимает голову, внимательно рассматривает глаз в зеркале. Ловит отражение радостного Фло у себя за плечом.
- Брайн, Брайан! А у тебя есть вставные зубы? А электрический скат может убить кошку? А когда я был маленький я съел пачку сигарет!
Брайан задумчиво разглядывает его в зеркале.
- Вкусно?
- Нет!!!!
- Слезь с меня.
- Отвези меня в кроватку.
- А мыться?
- Не буду.
Брайан идёт в комнату, стряхивает Фло в его постель.
- Спокойной ночи.
- А поцеловать?!... Брайн, Брайан... Ты спишь?... Спишь?...  Спишь?...
- Да.
- А я нет.  А ты боишься завтра? Боишься? Боишься? А вдруг упадёшь? А может не упадёшь... Тут ведь как... Либо ты упадёшь... Либо не упадёшь... Да? Брайан, ты спишь? Попить хочешь? А я хочу! Сейчас я тебе принесу. Интересно... Тут есть крысы?...
Брайан закрывает глаза и слышит сквозь сон:
- А от клубники я чешусь...  И я хочу собаку...  Такую собачку!!!... Я свет включу?... Черную... Или белую... Или чёрную с белым... А можно я с тобой полежу? Что - то я боюсь...
Почти спящий Брайан чувствует как он пихается, толкается, ёрзает устраиваясь, сопит. Прижимается попой к тёплому боку, и прислоняет две холодные как умывальник ступни к его ноге. Сладко, постанывая зевает и полностью стягивает с него одеяло...

0

457

albalonga написал(а):

Un līdz martam liekas tik tālu. Fuck

Jap, tas gan, bet nu, februāris ir īsais mēnesis, un marts ar nav pilnais jāgaid, tik līdz 21. :) Tā ka, ātri tas laiks būs klāt :)

Ehh, es ar, somu esmu sakrāmējusi, lēnām gatavojamies lielajam ceļam uz LV. Pēc apm 20min dodamies uz vilciena staciju. Tā, ka uz šīs patīkamās nots, es ar līdz rīt rītam saku atā :)

0

458

Un vēlreiz spilgtākais čempionāta mirklis

0

459

WAHAHAHAHAHAHAHAHHA, izlasīju, norēcos :D Galvenais, ka Flo pēc tāda tipiņa ar izskatās :D Nabaga Brī :D

0

460

Brī pavadīja nakti bez sedziņas pašā gultas maliņā ar nejaukām aukstam pēdām piespiestam pie savām kājam un protams kāda brīdī noteikti dabūja ar elkoni. hihihihihihihi. Galvenais patiešām ticamias moments te ir ļoti liels. Ja ne varbūt tik traki, tad noteikti uz to pusi bija. LOL.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2011, Berne